Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První grow, 600W, Barney's Vanilla
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Autor
Téma 
yalin
Stálý Člen

Karma uživatele yalin - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 49

zdarek tak to se si fakt povedlo moc pekny kyti,malej dotaz taky se mi u dvou kroutej listy a vypadaj uplne jinak nez ostatni taky vanilla od barney to mas od zacatku dik za odpoved

Old Post 23-12-2011 v 06:45 AM
yalin je offline   Profil uživatele yalin   Find more posts by yalin   Foto galerie člena yalin   Click here to Send yalin a Private Message   Add yalin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 50

No od sameho zacatku ne, ale ty dve delaly vzdycky nejake problemy, jakoze jim casto zloutly listy i kdyz jsem nehnojil, kazdopadne ted u tech dvou jsou ty listy az do fialova..

Old Post 24-12-2011 v 01:30 AM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 51






Takže dámové a páni, dnes proběhla kosa sevšimvšudy

Zabralo to komplet celý den, zvolil jsem sušení v drynetu, všechno obrané, ať se potom moc nemanipuluje se suchym materialem, uvidim jak se mi to osvedci.

Spodky tech kytek nebyly uplne stoprocentni, nechal jsem je prerust a sodik neprosvitil tolik pater, příště..

Takže kosa proběhla 93. den od zasazení semínek do hlíny, 65 dní ve květu (barneys říkají 59-63dní)

Celkově jsem spokojen, napoprvé jsem nemohl čekat zázraky, ale vypadá to solidně

Některé bych ještě pár dní nechal, ale už se mi do boxu tlačí nové mimina - viz poslední foto, to byly jednodenní provizorní podmínky, teďka už jsou v boxu, neměly špatné podmínky co se týká vlhkosti a teploty, ale to světlo, nějaké noname úsporky, co svítily dost do červena (udělám komplet report později)

tady nějaké fotky palic v lepší kvalitě:
http://anony.ws/i/D5FAj.jpg
http://anony.ws/i/qAuwg.jpg

Uvidíme kolik bude suchého...

Naposledy upravil Kovar 26-12-2011 v 21:46 PM

Old Post 26-12-2011 v 21:30 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mongoose
Stálý Člen

Karma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 52

zdarec, mno řekl bych, že by holky snesly ještě tak týden. teda aspoň z jejich bílého zbarvení vlásků. nemůžu však soudit, nevím jak to vypadá pod lupou. jinak vypadaj zdravě, fajně

jsme jen kapkou v moři času...

qík <(°@°)> )~

OUTdoor

INdoor

Promyka venkovská 2018

Old Post 27-12-2011 v 15:45 PM
mongoose je offline   Profil uživatele mongoose   Find more posts by mongoose   Foto galerie člena mongoose   Click here to Send mongoose a Private Message   Add mongoose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 53

Bylo to ok, jako asi tři kytky by jeste chtely, ale tlacil me cas a napoprve jsem spokojeny, ted uz bude hodně veci jinak. Zkousel jsem rychle ususit cosik fénem a ponozkou (faq) a jsem nadmíru spokojen, to prave ale ukaze teprve cas

Naposledy upravil Kovar 27-12-2011 v 23:24 PM

Old Post 27-12-2011 v 16:04 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kovar
Stálý Člen

Karma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kovar - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 54

Takže finální výsledek 410g suchého, jsem víc než spokojen :-)

Old Post 06-01-2012 v 14:05 PM
Kovar je offline   Profil uživatele Kovar   Find more posts by Kovar   Foto galerie člena Kovar   Click here to Send Kovar a Private Message   Add Kovar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mongoose
Stálý Člen

Karma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% PěstitelskáKarma uživatele mongoose - 68% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 55

nějaké foto nebo smokereport bude?

jsme jen kapkou v moři času...

qík <(°@°)> )~

OUTdoor

INdoor

Promyka venkovská 2018

Old Post 07-01-2012 v 10:00 AM
mongoose je offline   Profil uživatele mongoose   Find more posts by mongoose   Foto galerie člena mongoose   Click here to Send mongoose a Private Message   Add mongoose to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-02-2013 - První Grow 600W NFT - 36 odpovědí
24-06-2009 - První grow 600W Homebox XL - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1912010 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív