Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » už to vedi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
sans.le.nom
Stálý Člen

Karma uživatele sans.le.nom - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 35 

Příspěvek č. 17

no newim, ja si doma pestil a uspesne (tyyy wado snad metrak )) ty kytky mely tak 3 metry) a mati ani moc nedrzkovala, neb uz davno pred tim nez sem zacal cadit, taxem mel kladnej vztah k thc a taxem ju zpracoval (lecivy ucinky atd. ) a navic u nas doma funkin money make nowa fucked nefrci, takze o tuhle medialni masaz mit stach nemusim...
ale na druhou stranu obcas mati hlaskuje at se na to vyseru a ze doufa ze nehulim (newim esli vi ze hulim, urco tusi) a tak (trba kdyz mi z kapsy vypadnou retka - neb vi ze tabak nepalim - proc taky platit za tabak kdyz mi zelenej list vyroste zadaco a chutna leeep , ale pripada mi to jako takova spis poza, tak newim...
asi ji budu muset trosku houknout nekdy a uwidime ))

Old Post 26-02-2003 v 12:28 PM
sans.le.nom je offline   Profil uživatele sans.le.nom   Find more posts by sans.le.nom   Foto galerie člena sans.le.nom   Click here to Send sans.le.nom a Private Message   Add sans.le.nom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 18

. . . moje maati je uuplne fpoho ... spish ji docela vadi to ze kourim i cigara ... ... ze kourim trafku sem ji jednou u vecere rek ... ani se nepodivila ... no musela to vjedet .../tech seminek a zbytku jako listy a kousky papirku / ... tedkom me mrzi ze sama kourit urcite nebude ... dlouho bojovala / gdo vi a mozna i bojuje //nebidlime spolu // s kourenim ... a tag ma pocit zeby ji mohla marijuana nejak /nedejboze/ dostat opet do totalni kuracke vasne ... otec je pase ... nasi se rozvedli dyz mi byly styry ... no a jelikosh stejne bydlim sam se segrou tak me sekyyruje jen ona / je o4 roky mladsi /

... coz se samosebouu nedaa braat vazne ...

z3zzz

Old Post 26-02-2003 v 17:40 PM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flair
Nový Člen

Karma uživatele flair - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 19

Se jednou připravuju na kalbu a zajde pro mě kámoš,jestli už jdu.Řek
jsem mu ať chvíly počká že vemu něco na večer.Jdu do pokoje,začnu vyndavat na špeka z rybářskýho baťohu a v tu chvíly tam vejde matka.Co jsem moh dělat.Byl jsem chycen přičinu.Vymlouval jsem se že je to vonnej tabák,ale matka se nedala zvyklat.Věděla o co jde.
Matka z toho byla pěkně v prdely,mě nejvíc ale nasralo,že v tom rybářskym baťohu,kde jsem to měl schovaný,jsem měl eště na 5 špeků.Všechno mi to vzala.Fotr mi jenom řek že jsem trouba.Matka to ale schovala špatně.Už sem to našel a zkouřil.


<::Co tě nezabije,to tě posílí.Co tě nezkouří,to tě zkouří za chvíly::>

Old Post 27-02-2003 v 12:07 PM
flair je offline   Profil uživatele flair   Find more posts by flair   Foto galerie člena flair   Click here to Send flair a Private Message   Add flair to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
menurak
Stálý Člen

Karma uživatele menurak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 20

u mě sou z toho taky v prdeli, je to stará škola, nevysvětlim jim nic sou zle tvrdohlavý, já sem logicky po nich, takže já si budu hulit a voni at se trebas uchlastaj, ja se uhulim. nejlepší je že babka, jednou kdzž přebírám mi to zabavila a po domluvě že to našim neřekne a voni zase dělaj fše pro to aby se o tom babi nedozvěděla. jo a jak už tu bylo napsano, cokoli je špatně tak to ma podle noch nasvědomi trava. Fotr dokonce vypustil z huby šlehnou trávu, já se musel smát, tím ho víc rozčílil, no už nevim, rodiče sou prostě mimo, nebo já, to sned ne, tak ted odpaluju a v radiu hraje mam jednu ruku dlouhou, to je paráda UZ SE TESIM NA MMM

Old Post 27-02-2003 v 15:42 PM
menurak je offline   Profil uživatele menurak   Find more posts by menurak   Foto galerie člena menurak   Click here to Send menurak a Private Message   Add menurak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Muj fotr je totalne zabitej, tak ho ani rozebirat nebudu. Zato mati je zajimava. Taknak to ze me jednou vypadlo a od ty doby to vi. Ale furt si este obcas zadrzkuje. Jeji oblibena hlaska je: Tys zas kouril tu, eee, marihuanu? A jediny, co ji muzu odpovedet, je: Pro boha tak tomu nerikej!
Ale jednou to bylo kruty. Sel sem na d'n'b akci natesenej jak svina a
mati na me:Moc se tam neschlastej!
Ja na to:Ale ja tam nebudu pit,mami.
Ona: Ale nubudes tam doufam hulit (uz sem ji stacil vysvetlit pojmy)?
Dyz to dorekla, zmoh sem se jen na to, abych se na ni asi minutu zmatene koukal a v duchu sem prosil, at tu otazku vezme zpet!
A pak ze me jen vypadlo: A co ted cekas, ze ti na to mam rict?!
Pochopte, lhat sem ji v ten moment pravdy proste nemoh! Zvlast dyz sem si cely odpoledne ujizdel na baleni brk do zasoby.

Old Post 27-02-2003 v 23:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Příspěvek č. 22

KSAKRU!!! Mam nastaveny automaticky prihlasovani a takle to dopada! No nic ....

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 27-02-2003 v 23:41 PM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Palec nahoru A este sem si ... Příspěvek č. 23

... vzpomnel, ze jednou mi mati zas valila do hlavy naky anti-hulici kecy. Tak sem ji rek, ze je to vpohode, ze to neprehanima a nezhuluju se do sracek. A ted nedavno asi po pul roce, sem si u kamose na chate na nasi reset akci uvedomil, ze mi vlastne hulime jedom do sracek ...

Old Post 28-02-2003 v 03:09 AM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Shiva - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Příspěvek č. 24

Jo tak moji rodiče to taky vi, ale ze by se mnou chteli vyrazet dvere, tak to ne, uz se s tim tak nejak smirili ci co, taky jim nic jinyho nezbylo

Shiva ))

Old Post 28-02-2003 v 09:38 AM
Shiva je offline   Profil uživatele Shiva   Find more posts by Shiva   Foto galerie člena Shiva   Click here to Send Shiva a Private Message   Add Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamaica Hadra
Stálý Člen

Karma uživatele Jamaica Hadra - 7% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 25

No to s těma rodičma je rozhodně zajímaví leč jsou tu i jinačí věci a horší, ale já věřím že všechno se dá s rozumem vysvětlit.
Vemte si například lidi jako já(a doufám že je nás víc)
Jási v klidu studuju a bydlím na internátě a ta nejhorší věc je když vám
na pokoji najdou kytku. Jo Měl jsem asi 15cm vysokou kyticku na intru s pár paličkama no a v pátek když jedu dom, tak jsem ji zapoměl po prohulené noci za oknem. Představte si to po příjezdu v pondělí. Měl jsem asi hodinovou rozmluvu s naší vychovatelkou(nakonec mě nevyhodili s tím že se to nebude nikdy opakovat)kdy jsem obhajoval své názory a postoj k ganji. Vychovatelka mi řekla ať si to pěstuju třeba doma na maminčinym záhonku(no jo ale já to tam pěstuju) a na internátě to prostě nemá co dělat. To bylo minulí rok.
Teď v druháku se mi před dvěma dny stala další špatná věc a to žě kamoši balili u nás na pokoji špeky z mí ganji a přišla vychovatelka. Opětovně následovala rozmluva(kratší) a domluva. Říkal jsem si "Uf mám to ale kliku", ale včera ráno, když hlavní vychovatelka obcházela pokoje a budila ty co ještě nebyly na snídani se zastavila na našem pokoji a po mém probuzení se do mě hned pustila na téma drogy. Doslt dlouze povídala a já jí skočil do řeči a začal jí její názory na drogy vyvracet fakty(které jsem se dozvěděl jak jinak než ze své skušenosti a internetu). Pak se začala odvolávat na Terezu Pergnerovou, co se jí stalo a tak. Ale já si stál za svím názorem a opět ji vyvedl(tedy aspoň doufám z omilu, kterým mnoha lidí žije)A tím je že: "Marihuana nemusí být zakaždou cenu tou začínající drogou od které se pak odvíjí postup k dalším, protože vždy je to věc toho daného jedince , jestli u ní zůstane nebo jde dál, či ji jen skusí . . . Drogy jsou dnes ve světě všude a je v podstatě nemožné zabránit jim přístup k nám. Je to věc individuální! A jedinou možností prevecne je vědět o drogách co nejvíc, a pak na základě vlastního uvážení se rozhodnout" , ale v tom je ten problém. V dnešní době jen málo lidí ví co skutečně drogy dokážou udělat s lidma. A důkaz?
Naše vychovatelky: Když u mě totiž našli tu kytku(loni)tak netušili o co jde, jedíná kdo věděla o co jde a kdo mi kitičku zabavila byla hlavní vychovatelka.=>Zakaždou cenu si stát za svým názorem (který si ovšem vytvoříme na základě zkušeností a přečtených článků) a obhaljovat jej fakty, nikoli dohady.
Ps: sory za obsáhlost, ale jinak to nešlo.
Pps: 4lánek se týká jen marihuany ne ostaních drog.

Ganja je posvátna rostlina, ne droga!

Old Post 28-02-2003 v 11:22 AM
Jamaica Hadra je offline   Profil uživatele Jamaica Hadra   Find more posts by Jamaica Hadra   Foto galerie člena Jamaica Hadra   Click here to Send Jamaica Hadra a Private Message   Add Jamaica Hadra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

me ted matka dala clanek z novin a musel sem ji vysvetlovat ze to co tam pisou neni pravda ale vite jak to se neda.

Old Post 28-02-2003 v 21:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yomash(r)
Nový Člen

Karma uživatele Yomash(r) - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 27

Zdravim,

nejvetsi problem vestiny z vas je, ze si myslite, ze marihuana neni vubec nebezpecna...
ale pravda je presne opacna...
marihuana je jedna z nejnebezpecnejsich drog...
- thc neni rozpusne ve vode, pouze v tucich...to znamena, ze se uklada do tuku a hlavne do varlat a vajecniku odkud se dostava velmi tezko...
- zpusobuje destrukci dna, ktera je dedicna
- neexistuje snad zadny organ v lidskem tele, ktery by nebyl poskozovan uzivanim thc
tech veci je spousta...a zaver vsech tech vedcu, kteri tohle zkoumali spoustu let je, ze je marihuana nejagresivnejsi a nejnebezpecnejsi dostupna droga...

myslim, ze to hodne lidi nevi...hlavne to nevi rodice...coz je dobre
ale jejich dezinformovanost komercnimi medii (u nas hlavne TV NOVA) kde byvaji rozhovory s fetaky, kteri rikaji, jak zacinali s marihuanou a tak a zkoncili na heru je utvrzuje v mineni, ze je marihuana jen vstupni branou do sveta drog
to je snad jasny, ze nezacali hned s herem, ne?
ale neznamena to, ze kazdej kdo huli je, nebo bude fetak...to slovo nesnasim
podle me je fetak ten, koho droga ovlada natolik, ze je pro ni schopen udelat cokoli...coz je pripad tzv. tvrdych drog, ktere zpusobuji silne psychycke a fyzicke zavisloti...clovek potom ztraci kontrolu nad svym telem a nad ciny ktere dela...to je podle me fetak!!!

toto je potreba rodicum nejak rozumne osvetlit...

v mem pripade stacilo rict presne toto a ze jsem uz dospeli a nezavysli, takze pokud mame dobre spolu vychazet, tak at to necha na me....
no a ono to fungovalo
samozrejmosti je, ze si nezahulim pred matkou nebo rodinou...

s obhajobou nazoru na marihuanu je to tezke...
jak chcete obhajovat neco, o cem skoro nic nevite a co je vlastne nezakone...
to je jako kdyz nejakej kleptoman bude obhajovat to ze krade!!!

proc ksakru chcete porad, aby si rodice zahuli s vami...
myslite si, ze jak to jednou nekdo zkusi, tak mu to zachutna a prijde na to, ze je to v poho a da si zase?

ee, tak to rozhodne neni...proste kdyz chcete hulit, tak si hulte, ale nenudte k tomu ty, kteri nechteji...

S pozdravem Yomash(r)

Old Post 01-03-2003 v 21:04 PM
Yomash(r) je offline   Profil uživatele Yomash(r)   Find more posts by Yomash(r)   Foto galerie člena Yomash(r)   Click here to Send Yomash(r) a Private Message   Add Yomash(r) to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yomash(r)! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Adas
Stálý Člen

Karma uživatele Adas - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 28

Hm já sem naše zhulil a pohoda. No ale naštěstí to jen zkoušely a teď už nechtěj tak se zhulíme jen příležitostně spolu

Old Post 02-03-2003 v 12:22 PM
Adas je offline   Profil uživatele Adas   Find more posts by Adas   Foto galerie člena Adas   Click here to Send Adas a Private Message   Add Adas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Yomash(r)
nejvetsi problem vestiny z vas je, ze si myslite, ze marihuana neni vubec nebezpecna...
ale pravda je presne opacna...
marihuana je jedna z nejnebezpecnejsich drog...
- thc neni rozpusne ve vode, pouze v tucich...to znamena, ze se uklada do tuku a hlavne do varlat a vajecniku odkud se dostava velmi tezko...
- zpusobuje destrukci dna, ktera je dedicna
- neexistuje snad zadny organ v lidskem tele, ktery by nebyl poskozovan uzivanim thc
tech veci je spousta...a zaver vsech tech vedcu, kteri tohle zkoumali spoustu let je, ze je marihuana nejagresivnejsi a nejnebezpecnejsi dostupna droga...



jasně že cokli užíváš má nějaký následky, ale mohl bys mi říct odkud si čerpal, docela bych si to přečet - zvlášť mě zajímá ta destrukce DNA, hoď třeba nějaký linky nebo aspoň jména těch vědců
PS: ou šit, moje vaječníky

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 02-03-2003 v 17:13 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kylik
Stálý Člen

Karma uživatele Kylik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 94 

Dotaz Příspěvek č. 30

JOOO, fakt napis, odkud mas tyhle info. Vsechny vedecky studie, co sem na tohle tema cetl byly bud rozporuplny nebo povetsinucasu kladny. Ale takle negativni vedecky postoje sem este nikde nevidel...

Huleni, connecting people
~(-_-)%~

Old Post 02-03-2003 v 22:49 PM
Kylik je offline   Profil uživatele Kylik   Find more posts by Kylik   Foto galerie člena Kylik   Click here to Send Kylik a Private Message   Add Kylik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
z3zzz
Oceněný Designer

Karma uživatele z3zzz - 0% PěstitelskáKarma uživatele z3zzz - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 31

yoma : ... nefim jaky skusenosti mash s marihuanou ... nedejboze s ostatnimi drogami ... co rikash na legalni 40 procentni vodarnu ? a to ze si s maati ani s otcem nigdy nezahulim sem psal

z3zzz

Old Post 03-03-2003 v 12:03 PM
z3zzz je offline   Profil uživatele z3zzz   Find more posts by z3zzz   Foto galerie člena z3zzz   Click here to Send z3zzz a Private Message   Add z3zzz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ichtyl6
Stálý Člen

Karma uživatele ichtyl6 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 32

Moje matka mne chtela zabit kdyz se to dozvedela(fotr nastesti nebyl doma).Asi 2 hod mi nadavala do narkomanu.Na druhej den du domu ze skoly.Otevru dvere,jdu do meho pokoje.Skoro mne porazilo.Co vidim???..vsechno vzhuru nohama.Supliky vyhazeny,veci ze skrine taky,proste bordel.Nejhorsi bylo,ze chybeli me zasoby zelene.Jdu dolu a kricim na matku.Nakonec ji najdu v loznici na zemi sedet v tureckym sedu a dela pri tom takovy ten zvuk jako nejaky mnich - Hmmmmmmmmmmmmmmmmm hmmmmmmmmmmmmmmmm ...
Koukam na ni a ptam se co dela ,ona ti vam byla uplne na prach zhulena.Zacal sem se smat.Moje mama mi zhulila vsechny me zasoby
Od te doby hulime spolu a fotr o nicem nevi.Parada neeeeeeeee

Old Post 03-03-2003 v 13:38 PM
ichtyl6 je offline   Profil uživatele ichtyl6   Find more posts by ichtyl6   Foto galerie člena ichtyl6   Click here to Send ichtyl6 a Private Message   Add ichtyl6 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ichtyl6! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9134050 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív