Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Nepravděpodobný Outdoor 2011 - RQS Special Queen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 17






holky přišly o dost listí kvůli viditelné list. plísní (obzvlášť jedna), zdravé teda úplně nejsou, a už asi ani nebudou. teď jen čekat čím mě podarujou při sklizni.
hnojím BioGrow(teď už fishmix-grow došel) 1-2ml/l a BioBloom 4-5ml/l. dávám jim ještě tak měsíc, měsíc a půl. problémy s listama to zrovna neurychlí zatím se mi však zdá že šišky budou dost husté, ani za mokra nejdou skoro zmáčknout.

Naposledy upravil retrobo 15-09-2011 v 13:58 PM

Old Post 15-09-2011 v 13:42 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 18




Pár nočních fotek, holky už solidně bobtnaj a cukrujou

Old Post 26-09-2011 v 20:15 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

zdravím, kyne ti to pěkně. shodou okolností jedu ty samé modely, ale ve skleníku. po 2 kusech obě odrůdy a málem mi to roztrhalo fungl nový skleník, ořezal jsem tak metr a půl růstu a pořád to je boj s těma obludama. mam otázku ohledně sklizně, ve 3. týdnu květu píšeš, že jim dáváš ještě měsíc a půl. To je skoro 10 týdnů květu, zatímco seedbanka píše 7 týdnů. To je necháváš přezrát schválně? jaká je SQ venku, co se týče plísně palic? ve skleníku jsem už odstranil 3 paličky..

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=59336

Old Post 29-09-2011 v 21:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 20

hoj,no já upřímně očekával něco podobnýho, ale mě různý problémy potkaly už během růstu viz. vejš.
první náznaky květu sem zaznamenal 23.8. a na nepříliš kvalitních fotkách z 26.9. je vidět že holky budou ještě určitě chtít čas, palice zdaleka nejsou to co by být měly a ani velkej nárůst hnědnoucích blizen sem nezaznamenal. neberu čísla v katalozích úplně vážně. palice mi zatím přezrátý nepřipadnou. strašně se to může lišit podmínkama a i ty nemoce a různý problémy tomu nepřidaj. plíseň u palic sem zatím neobjevil, nemám (bohužel) zdaleka tolik listí jak ty a taky to bude tím skleníkem. můj největší problém je zatím furt to to: http://grower.cz/photos/030963/0050.jpg
do palic to naštěstí neleze, ale na výnosu se to určitě podepíše. těm tvejm se daří podstatně líp.
jinak samozřejmě sleduju a rád budu dál porovnávat, na tom je totiž nejlíp vidět jak vypadá jeden model v jiných podmínkách.
zítra nahodím aktuální fotky a info.

Old Post 02-10-2011 v 21:57 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Zdravím, ty problémy to určitě ovlivní, s tím souhlasím. Na té fotce to vidím na listovou plíseň. Můžu doporučit zálivku a jemný postřik polyversem (pozdě, ale přece, nejlepší je začít odmala) a tento posilovač vitality: http://www.homegrown.cz/growshop/es...ity-plus-0-25l, který je proti stresu a škůdcum a je to s ochranou lhůtou 6 hodin, kytky po tom posílí, jestli teda nejsi odpůrce postřiků, chemka nebo bio.. Ale pokud to chceš nechat ješte alespoň měsic, tak se to myslím vyplatí zainvestovat.. Koukal jsi po sviluškách, královna jim chutná, vím to od kamaráda z minulého roku..

Naposledy upravil 03-10-2011 v 07:11 AM

Old Post 03-10-2011 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 22






nj. taky listová plíseň to určitě bude, zkoušel jsem jen Bioton tak před 14 dnama.příště budu chytřejší, teď už do toho nic ládovat nechci. naposled sem hnojil před týdnem a ani hnojit už nehodlám. po dněšní prohlídce bych to tipnul na kosu tak za týden +/- podle počasí
většina trichomů jsou mléčný a blizny cca z půlky dohněda. viz. makro
jestli má někdo jinej názor rád si ho poslechnu.

Old Post 03-10-2011 v 14:12 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namy91
Stálý Člen

Karma uživatele Namy91 - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 23

ja teraz rozbieham 1.indoor a pozorujem na Growru ako sa dari SQ... mam skrinu 170 vysoku tak po zastrihavani to sa tam vojde... je ta kyta sirsia ako 70x40x (s,h) ??

"We do what we must, because we can!"

Namy(ho) prve indoor pociatky..

...Ultimate 29W micro grow by Namy91...

Where the weed is?
Stir it up - Bob Marley



Old Post 03-10-2011 v 21:25 PM
Namy91 je offline   Profil uživatele Namy91   Find more posts by Namy91   Foto galerie člena Namy91   Click here to Send Namy91 a Private Message   Add Namy91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 24

s indoorem nemám prakticky zkušenosti tak nemůžu říct jak se dají takhle rychle rostoucí mrchy zkrotit v relativně malé skříni. myslím, že najdeš spoustu jinejch min. tak dobrejch odrůd i za podobnou cenu který budou do skříně pasovat víc. já si vybral SQ jako lowend páč sem si nebyl vůbec jistej do jakýho se to podaří dotáhnout stádia. příště zainvestuju určitě do fajnovější genetiky (což ovšem neznamená že bych byl nespokojen). jinak někdo už to ve skříni určitě jel tady nebo na jiných fórech tak si to najdi.

Old Post 03-10-2011 v 23:17 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 25






přihazuji další fotky z 3.10.

Old Post 04-10-2011 v 09:00 AM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 26





další...

Old Post 04-10-2011 v 09:11 AM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 27





a nějaké to makro...

Old Post 04-10-2011 v 09:16 AM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 28

zdarec muzu se zeptat co mas za fotak?

Old Post 04-10-2011 v 17:19 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 29

je to vcelku obyčejnej automat canon a620. žádnej stativ, jen větší rozlišení. i mě to překvapilo co se s tím dá z ruky vyfotit. mikroskop není ani potřeba.

Naposledy upravil retrobo 04-10-2011 v 22:37 PM

Old Post 04-10-2011 v 22:01 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Namy91
Stálý Člen

Karma uživatele Namy91 - 65% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 273  

Příspěvek č. 30

ako to nakoniec dopadlo a chutilo?? velmi by ma to zaujimalo

"We do what we must, because we can!"

Namy(ho) prve indoor pociatky..

...Ultimate 29W micro grow by Namy91...

Where the weed is?
Stir it up - Bob Marley



Old Post 14-05-2012 v 20:57 PM
Namy91 je offline   Profil uživatele Namy91   Find more posts by Namy91   Foto galerie člena Namy91   Click here to Send Namy91 a Private Message   Add Namy91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 31




OK, no chystám se na to už asi půl roku
tak aspoň stručně.

teď již loňské pěstování pro mne dopadlo nad očekávání dobře. kytky na fotkách výše jsou asi 2dny před sklizní. den po sklizni přišli deště a ochlazení min. na týden. takže snad sklizeno v pravý čas.

Výnosnost
nemohu hodnotit úplně přesně na gramy, ale celkově i s menšíma šiškama okolo 1400g obraného čistého. Konkrétně na kytku to nevím vůbec. na vzrůstu a výnosnosti se podle mě docela podepsaly problémy s hmyzem i plísní listovou. po sklizni jsem už nezvládal rozlišit jednotlivé kytky SQ, což je trochu škoda.

Vzhled
můžete posoudit dle fotek, šišky jsou náležitě porostlé trichomy a hezky tvrdé. před hulením bývá čatej dotaz je-li to lampa či venek. myslím že výsledek důsledného hnojení.

Vůně
popsal bych to jako kombinaci citrusové kůry a žlutého melounu.

Chuť
dle mého velmi subjektivního názoru nejlepší šišky SQ, mají právě chuť citrusové kůry.
bohužel při sušení sem se nejspíš ukvapil a začal s curingem moc brzo. takže dost materiálu má trošku zatuchlou chuť a velmi hutnej kouř mírně škrábe v krku. původně jsem myslel že je to nedostatečným propláchnutím před sklizní, ale pár halouzek co sem nechal na půdě o nějakej měsíc déle byly chuťově podstatně lepší.

Účinky
má SQ silné, více stoned a přemýšlivé. hodinku se dá společenská komunikace a zábava všeho druhu zvládat, pak nastupuje plíživá únava jak už to bývá. já si docela zvykl a obecně toho snesu asi víc. pro méně otrlé to však na hulení přes den moc není.

Naposledy upravil retrobo 17-05-2012 v 15:13 PM

Old Post 17-05-2012 v 10:05 AM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 32





závěrem děkuji všem, za rady, karmy, informace. hlavně aby se povedla sezóna 2012!

Old Post 17-05-2012 v 10:22 AM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-06-2018 - First outdoor grow - AF Special Queen n.1 - 43 odpovědí
22-10-2011 - Outdoor 2011 Orange Bud & Special Queen - 134 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3475420 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív