Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » First outdoor - 2011 (sklenik/pole/automaty)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 17

Tak vite nekdo co je to za parazita ?? nikdo nic nenapise nebo co?

Old Post 14-06-2011 v 11:20 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 18

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

mrkni sem, třeba něco najdeš

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 14-06-2011 v 12:29 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 19

no nejvic to odpovida tem sviluskam co jsou v tom threadu na 1. obrazku, ale nejsem si jistej, potreboval bych vedet, jak jsou zhruba velky v pomeru treba ke stonku nebo neco a to jsem tam nenasel bohuzel... :-( co uz, dalsi sem tam nevidel, takze to neresim. Dnes budu o kyti trosku pecovat, budu zastrihavat a pokusim se i o nejaky ten FIM zastrih. neco jsem procetl, tak uvidime jak to dopadne :-) vecer nebo zitra hodim UP fotek. peace

Old Post 15-06-2011 v 09:30 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 20

Však to je malý pavouček ne? já mam dokonce i pavučiny mezi paldama , takže jsi asi zbytečně zabil ... Vrahu

Old Post 15-06-2011 v 12:21 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papua
Stálý Člen

Karma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% PěstitelskáKarma uživatele papua - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od power
Však to je malý pavouček ne? já mam dokonce i pavučiny mezi paldama , takže jsi asi zbytečně zabil ... Vrahu


svilušky taky zanechávají pavučinky =)

Outdoor Frisian dew & No-name 2011

Miluju outdoor pěstování!!!

Old Post 15-06-2011 v 12:45 PM
papua je offline   Profil uživatele papua   Find more posts by papua   Foto galerie člena papua   Click here to Send papua a Private Message   Add papua to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od krupier77
no nejvic to odpovida tem sviluskam co jsou v tom threadu na 1. obrazku, ale nejsem si jistej, potreboval bych vedet, jak jsou zhruba velky v pomeru treba ke stonku nebo neco a to jsem tam nenasel bohuzel... :-(


Na svilušku je to moc velký, sviluška je tak malá, že je i těžký si ji všimnout pouhým okem. Tohle bude fakt nějakej pavouček, jak říká power a podle mě naprosto neškodný. Ať se daří

Old Post 15-06-2011 v 12:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 23

Aha, tak to se omlouvám, že jsem tak zabail pavoučka... ale takovej hnusnej se mi stejně nelíbil... a s těma sviluškama je pravda že taky zanechávaj pavučiny... právě já jsem se nikde nedočetl jak jsou právě velký v poměru k listům. jako viděl jsem na obrázku jak zhruba to vypada, ale myslel sem ze se to da videt okem... to je uz sumak, zivot mu to nevrati. diky za vyjadreni vsem

Old Post 15-06-2011 v 13:43 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Jenom abych se upřesnil - svilušky se dají vidět pouhým okem, ale pokud je záměrně nehledáš, tak si jich většinou nevšimneš, spíš si všimneš škod na listech které dělají. Pokud chceš mít jistotu, mrkni se na listy, jestli na nich nejsou takový malinkatý světlý tečky a na dolní stranu listů, jestli tam nějaký potvory neuvidíš. Pak smáznu...

Old Post 15-06-2011 v 13:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 25

Nic nemaz, je to prece forum... :-) a zadny fleky nejsou takze legal. dik moc

Old Post 15-06-2011 v 18:37 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 26

tak po tydnu zase pekne povyrostly.

Chtěl jsem se jen zeptat, zda-li mi někdo může poradit, proč se mi dělají díry v listech? Upnu sem zítra foto, dnes vážně už nemám čas, ale buď mi to něco vožírá nebo nějaká nemoc :-D je to jakoby to někdo propálil lupou.

Předem díky za radu a UP fotek zítra. peace.

Old Post 21-06-2011 v 16:25 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 27

Zustavá ti tak žilkování ? Pokud jo, tak to jsou ...... (ted sem zapoměl ) takové černé malé potfůrky

Nebo housekna

Old Post 21-06-2011 v 16:39 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 28

Jaaaj, jak ja jsem mohl zapomenout tvorit thread tady na groweru? No asi skrz dovolou 3 tydenni a nejak sem mel malo casu, jeste nejsem ani vybelenej a sem doma tyden skoro :-D kazdopadne hodne zmen probehlo. prvne mi kamos, kterej se mi o kytky staral, na dovolou psal, ze nam nekdo nasel misto v te skolce jak mame kytky, ze okolo posekal prerostlou travu, ale kytky tam nechal. dokonce tam nechal i automaty v cernych 6,5 litrovych kvetnikach, coz me teda docela ale ok, po tejdnu jsem dojel a kytky tam byly porad, i ty v kvetnikach, tak si rikam, ze asi nejakej starsi clovek, kterymu to je jedno. Tak jsem udelal opatreni kterym doufam predejdu nejakym komplikacim. Vzal jsem flasu fernetu, zabalil ji do igelitky, napsal na papir, ze dekujeme za pochopeni, ze nam to nezkosil a ze stromky nenicime a odneseme vsechen bordel z lesa po sobe a napichl to na tavou tycku, aby to bylo videt. Tak doufam ze ten clovek bude natolik vpohode, ze vezme priste aspon tu flasku a necha nas tam sadit i pristi rok, protoze tohle misto, byt je to daleko, je uplne luxusni

Jinak v tom lese asi 5 automatu auto northern light, 2x orange bud diesel, 2x the church, 5x orange bud a 5x himalayan gold. (orange bud a himalayan gold, jsou z aukra a jsou to naposled takto koupeny semena-jsou uplne stejny obe odrudy, zacina to fialovatet, takze nekdo jen vysemenil naprcanou kytku, asi fialaku a prodaval to jako jiny modely)... no rikam, uz nebudu kupovat z aukra.

Dale ve foliaku mam 2x the church, 3x orange bud diesel + 3 jeho rizky, 1x autoAK, 1x AF norther light.

Chtěl sem se vas zeptat, jestli ma jeste tedkom smysl zacit pestovat dalsi automaty????

Díky za odpoved a tesim se priste s uploadem fotek.

Old Post 18-07-2011 v 08:39 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prysk
Stálý Člen

Karma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% PěstitelskáKarma uživatele prysk - 73% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 29

Ja vcera zasadil jeste 2x AF NL stim, že věřim, že bude hezky




2011-Autoflower

2011-Balkon+zahrada

2011-Indoor 150w-Satori+Aurora B

2013 - 250W Hydro

2016 - 150W

Old Post 18-07-2011 v 09:14 AM
prysk je offline   Profil uživatele prysk   Find more posts by prysk   Foto galerie člena prysk   Click here to Send prysk a Private Message   Add prysk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 30

je pravda ze v zari je vetsinou krasne pocasi a v srpnu taky, takze to mozna bude jeste lepsi jak tedkom sak uvidime , nechme se prekvapit :-)

Old Post 19-07-2011 v 10:52 AM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 31






Takže po dlouhé době jsem si udělal čas a uploaduju nějaký fotky z průběhu růstu.
Z orange budu a himalayan goldů zbylo jen pár relativné normálně vypadajících kousků. No ponaučení že přes aukro už nikdy nekoupím ani semeno :-D

Takže osazenstvo
4x autoNorthernLigh (3x venku, 1x zůstala ve skleníku)
3x orangeBudDiesel (ve skleníku)
5x The church (skleník)

Fotky Vám sem dám pouze z počátečního růstu všech rostlin ve skleníku a poté už jen venkovní automaty a jednu automatku ve skleníku. Na ostatní fotografování nějak nebyl čas nebo nejsou dostatečně kvalitní fotky.

Jsem rád, že jsem odzkoušel pěstování automatů jak ve skleníku, tak venku a pro příští rok vím, že nejlepší variantou je pěstovat je ve skleníku v 6,5 květníku a jakmile začnou malinko nakvítat, přesadit je na slunný místo ven. Ve skleníku jsem měl totiž moc vlhk, který jsem nezvládal korigovat hlavně přes noc a tak sem musel ostříhat docela dost plísně, což mi samozřejmě nedělalo vůbec radost.

Taky jsem rozpoznal rozdíl v palicích. Nemyslím si ze by to byla nestabilní genetika, že by byla každá kytka jiná. Ze skleníku sou palice hutný a tvrdý jak kamen ale malinký a ne moc ocukrovaný. Zato venku jsou palice řidší, velký a plný pryskyřice a zelených listů, na kterých je krupice taky. Všechny 3 automaty venku vypadají stejně, odlišuje se pouze automat ze skleníku.

Však posuďte sami. Pokud budete mít někdo jakékoliv připomínky, moc rád se poučím ze svých chyb a každá rada pro mě bude další zkušeností do příštího pěstu. Takže předem dík.

Old Post 01-08-2011 v 12:53 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krupier77
Stálý Člen

Karma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% PěstitelskáKarma uživatele krupier77 - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 32




.

Old Post 01-08-2011 v 13:11 PM
krupier77 je offline   Profil uživatele krupier77   Find more posts by krupier77   Foto galerie člena krupier77   Click here to Send krupier77 a Private Message   Add krupier77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2561200 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív