Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » 600W - NFT - Pot of gold
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 17



tentokráte s bleskem,aby holky pěkně svítily

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 13-01-2011 v 21:31 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pekky
Stálý Člen

Karma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 18

čuz máš to pěknýý néé že néé držim palce a sleduju ;-) :-) zatim

1.InDoR, 8x Libra, 2x600W

Naposledy upravil Pekky 22-01-2011 v 17:36 PM

Old Post 14-01-2011 v 16:03 PM
Pekky je offline   Profil uživatele Pekky   Find more posts by Pekky   Foto galerie člena Pekky   Click here to Send Pekky a Private Message   Add Pekky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
manaka
Nový Člen

Karma uživatele manaka - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 19

Pěkné kytiti mititi, smekám jen tak dál

Old Post 22-01-2011 v 14:21 PM
manaka je offline   Profil uživatele manaka   Find more posts by manaka   Foto galerie člena manaka   Click here to Send manaka a Private Message   Add manaka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 20

tak pánové a dámy.... sklizeno,sečteno a podtrženo = krásných 520 voňavých G!!!! na první hydro-pokus velká spokojenost.... děkuji za pozornost ;-)

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 31-01-2011 v 20:31 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 21



krasus,máš recht... pokusím se tedy o nápravu...
v pytlích vyfoceno,co mi teď zbylo,protože část musela jít pryč(toto je cca 300 kusů).... jinak chuť - díky flushování Ripenem si ponechal model fakt maximum svý originální skunkový chuti, takže je to hezky provoněný, sladký... vrchní paličky jsou fakt mega tvrdý a vzhledem k tomu,že těch vršků byla většina,tak je to paráda :-) zhul je dobrej, všichni co koštovali oceňovali sílu zhulu, není to takový stoned stav, ale spíš exploze buňek v hlavě kámoš cca půl hodiny nemohl mluvit určitě se k tomuhle modelu rád vrátím, protože je fakt odolnej, rychlej a poctivej :-)

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 01-02-2011 v 13:11 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 22


....

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 01-02-2011 v 13:13 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Spawnmaster
- díky flushování Ripenem si ponechal model fakt maximum svý originální skunkový chuti, takže je to hezky provoněný, sladký...


Zdar,

no tak to dobrou chuť. Pokud vím, Ripen urychluje dozrávání, ale na konečnej flushing určenej není, i když se to tu občas mylně objeví. Jak bys chtěl taky pročisťovat nečím, co obsahuje P,K a ještě nějaký další živiny, pokud se ještě dobře pamatuju. Kdysi jsem ho koupil taky na flush a když jsem na etiketě zjistil, co obsahuje, jsem stějně nasadil final solution a pak H2o.

Jinak kytky opravdu pěkný.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 01-02-2011 v 17:15 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 24

To Čepra, nebudu se vracet a hledat to, ale on mel Spawnmaster posledni tyden taky na vode, pokud vim. Ripenem krmil o tyden driv, dela to tak vic lidi.

Old Post 01-02-2011 v 18:26 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 25

jj, přesně tak.... Ripen na konci a potom jsem proplachoval vodou... asi jsem to špatně teď formuloval - chtěl jsem tím hlavně poznamenat,že si to ponechalo svoji chuď a vůni, protože při flushování Final solutionem to občas mívá takovej typickej "vocas".....

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 01-02-2011 v 18:45 PM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasus
Stálý Člen

Karma uživatele krasus - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Spawnmaster
jj, přesně tak.... Ripen na konci a potom jsem proplachoval vodou... asi jsem to špatně teď formuloval - chtěl jsem tím hlavně poznamenat,že si to ponechalo svoji chuď a vůni, protože při flushování Final solutionem to občas mívá takovej typickej "vocas".....

Taky ten final solution nemusim kamos ho jede a na pí.. neni nad cistou chut bez skrabaní v krku

Old Post 01-02-2011 v 21:44 PM
krasus je offline   Profil uživatele krasus   Find more posts by krasus   Foto galerie člena krasus   Click here to Send krasus a Private Message   Add krasus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od MK72
To Čepra, nebudu se vracet a hledat to, ale on mel Spawnmaster posledni tyden taky na vode,


a tím to zachránil


Edit: chtěl jsem poukázat na to, že Ripen není podle mě narozdíl od FS na flush vůbec určenej. Když chci vyplachovat živiny nebudu je do kytky přece ještě rvát a to v případě Ripenu dělám. Zkrátka jakékoli srovnávání Ripen vs FS je podle mne bezvýznamné, protože jsou každý určenej k něčemu jinému

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Naposledy upravil čepra 02-02-2011 v 08:56 AM

Old Post 02-02-2011 v 07:55 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 28

Opravdu povedeny grow taky se chystám na Pod of Gold 9kousků+vyrobené NFT+250,400w světlo. chci se zeptat jak se tenhle model větví a při jaké výšce si to přepl? přeji dobrou chut.. :-)

Duma 100*75 cm NFT 400w
NFT+6×Passion 1+cfl125 blue,250HPS

Old Post 24-02-2011 v 16:16 PM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Spawnmaster
... není to takový stoned stav, ale spíš exploze buňek v hlavě kámoš cca půl hodiny nemohl mluvit .....

Ja bych řekl, že půl hodiny nemluvit, je příznak stone stavu pro mě teda jo..

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 24-02-2011 v 21:44 PM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawnmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% PěstitelskáKarma uživatele Spawnmaster - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 30

to Kubis: hele větvil se krásně...sice jsem štípal,ale já si totiž rád hraju :-) přepnout se vyplatí raději dřív,protože se to pak dost vytáhne po přepnutí...ale já měl scrog,tak jsem to v klidu ukoříroval.... jinak super model,fakt doporučuju,zatím asi to nej,co mi rostlo
to Banány: jj,máš recht,ale to bylo jen kámošovo peklo v hlavě jinak je to takové veselé,hravé :-)

Dodržuj zákon.... a budeš svobodný

Old Post 02-03-2011 v 11:02 AM
Spawnmaster je offline   Profil uživatele Spawnmaster   Find more posts by Spawnmaster   Foto galerie člena Spawnmaster   Click here to Send Spawnmaster a Private Message   Add Spawnmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5142250 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív