Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 13xchronic pod 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 17

chlape dufam ze ti to vide, pred 10 min som hulil outdoor Chronic (snicel tejs od kozzyho) vona uplne ako mrkva, stav taky ze tuto vetu pisem uz 5min, uplne na salat. hraje mi do toho "foley room" od Amona Tobina.

sorac za offtopic, ale som zhuleny jak kokot (plus zopar vanocnych puncov ne ze ne), prajem aby ti to vyslo. k+

Old Post 08-12-2010 v 19:20 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 18

Rek bych ze si to prelil... co se tyce toho jestli ma cenu pokracovat reknu to asi takhle,, kdyz to dojedes neco malo z toho asi bude.. ale bude toho malo a budes akorat nasranej, o kvalite nemluve...bejt tebou vyskubu to a sup znova.. nejlepsi reseni ikdyz tak drasticky...mel jsem enco podobnyho mucil jsem to jeste 14 dni a ak to stejne slo do popelnice.

Old Post 09-12-2010 v 07:34 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kUSh
Nový Člen

Karma uživatele kUSh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 19

čau jaké máš ph a ec a ted jsi natom jak s vlhkostí ..? a jak často to zalíváš a kolik toho tam leješ..?!

Old Post 09-12-2010 v 13:45 PM
kUSh je offline   Profil uživatele kUSh   Find more posts by kUSh   Foto galerie člena kUSh   Click here to Send kUSh a Private Message   Add kUSh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 20

Hm..asi to pujde do facku,ještě to zkusím a uvidíme.Ph dávám 6 a ec měřák zatím nemám.Zalévám to jednou za 2-3 dny deseti litry zálivky podle toho jak to proschne.Vlhkost furt těch 50-60.Asi koupim ještě jeden odvlhčovač.

Old Post 11-12-2010 v 11:10 AM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kUSh
Nový Člen

Karma uživatele kUSh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 21

tak sniž ph na 5,6 a zalivej to každý den ale min a všech napadených listu a šišek se zbav a uvidí se

Old Post 11-12-2010 v 18:08 PM
kUSh je offline   Profil uživatele kUSh   Find more posts by kUSh   Foto galerie člena kUSh   Click here to Send kUSh a Private Message   Add kUSh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 22

Dík za radu,dnes to udělám a snad to pomůže.Budu informovat jestli jsou nějaký změny.

Old Post 12-12-2010 v 08:23 AM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Cham*
Zdarec,tak tady jsou ty fota.Dnes 22.den 12/12 a kytky vypadaj šíleně,den ode dne je to horší a horší.Hnojky terra bloom 50ml/10 litrů a dnes poprvé bloombastic.Zkoušel jsem to propláchnout a nic.Ph stálých 6,vlhkost 50-60 a teplota u vrcholku kolem 25°C.Stínítko mám tak 35 cm vysoko,myslel jsem,že se to pálí tak jsem to zvedl a je to furt stejný.Listy jsou ze začátku jakoby bahnitý a pak vyschnou.Vůbec nevim co s tím.Myslíte si,že to mám vyhodit a frčet další kolo nebo to mám dojed?Neví někdo co s tím??

ahoj, podle mě to taky není plíseň. máš to buď přelitý, nebo přehnojený. jak jsi dělal ten průplach? co se trhání listů týče, oškubal bych jen ty úplně mrtvý, zbytek bych tam nechal - když je otrháš všechny, dostane se ti ta nekróza do palic a pak teprv můžeš počítat s plísní

Old Post 12-12-2010 v 17:25 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 24






Prolil jsem to jen s upraveným ph a enzymy.Listy jsem všechny netrhal,jen ty co vypadali hodně špatně.Ph jsem už upravil na 5,6 a zalil menší dávkou ,jak poradil kUSh a v úterý to budu opakovat.Tady nějaký fota.

Old Post 12-12-2010 v 19:18 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kUSh
Nový Člen

Karma uživatele kUSh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 25

no tak doufám že to pomuže jinak se zbav spodních listu tech největších a tech nakažených at to prořídne a dostane se světlo aj do korun pěkné zdravé tam nech a skus zjistit aj ec jinak jak jsi natom s vlhkostí ...?

Old Post 13-12-2010 v 12:49 PM
kUSh je offline   Profil uživatele kUSh   Find more posts by kUSh   Foto galerie člena kUSh   Click here to Send kUSh a Private Message   Add kUSh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 26

Nepanikař. Není to plíseň, ale ukázkový nedostatek fosforu (špatný pH nebo přehnojeno). Prolej to čistou vodou (pH 6,3) a další zálivku dej v menší koncentraci. Pokud k tomu terra bloom budeš lít bloombastic (a.k.a. PK 13/14), bacha ať to nepřehnojíš, radši míň než víc. Kytky se časem spraví (postižené listy zůstanou stejné, ale nové budou OK).

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Old Post 13-12-2010 v 14:00 PM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 27

No,tak uvidíme.Každopádně velký dík všem co se mi snaží pomoci.

Old Post 13-12-2010 v 19:18 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 28

Nazdárek lidi,tak včerá jsem zkusil ověřit ph jen ph testrama a nevěřil jsem vlastním očím.Ph testr ukazoval nějakých 6,8 a můj novej ph metr ukazoval 4,4 ,takže já kokot jsem celou dobu zalíval vodou s ph kolem 8 v domnění,že je to 6.Ten ph metr jsem kupoval před měsícem a borec v nejmenovaném growrshopu mi povídal,že kalibrační roztok budu potřebovat až tak za dva měsíce,že to je prý vykalibryzovaný a že teď ten roztok stejně nemá.Samozřejmě je to moje chyba,že jsem si to nezkontroloval ale týpek v gshopu by neměl podávat tak mylné informace.Snad je tento problém vyřešen...

Old Post 15-12-2010 v 18:06 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kUSh
Nový Člen

Karma uživatele kUSh - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 29

ou yea já myslím že jo to vysoké ph jim nedělá dobře tak at se daří

Old Post 15-12-2010 v 18:59 PM
kUSh je offline   Profil uživatele kUSh   Find more posts by kUSh   Foto galerie člena kUSh   Click here to Send kUSh a Private Message   Add kUSh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaffata
Stálý Člen

Karma uživatele Jaffata - 48% PěstitelskáKarma uživatele Jaffata - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 30

Presne stejnou vec delaj i my kytky.....mam 14 dni do kosy a vypadaj naprosto traiscky...pestuju v hline a PH odtoku mam asi 7,7 a at delam co delam tak nejde srazit zpatky.....na nejaky dodatecny dodavani zivin kytky vubec nereagujou a jediny co by asi pomohlo je primichani kyselejsi raseliny,jenze to si v tomhle stadiu kvetu moc nedovedu predstavit....pokud uz jsi prisel na to jak to srovnat tak dej vedet.
Hodne zdaru

Me nevadi ,ze jsem hlucnej...ale sere me ,ze slysim hovno.....

Old Post 07-01-2011 v 12:16 PM
Jaffata je offline   Profil uživatele Jaffata   Find more posts by Jaffata   Foto galerie člena Jaffata   Click here to Send Jaffata a Private Message   Add Jaffata to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 31

Na to pomoze iba PORIADNY preplach,to znamena tak 5nasobne mnoztvo upravenej vody(Ph5,8-6,0) oproti objemu kvetniku.priklad..kvetinac 3L x 5 sa rovna aspon 15L vody,kvetinac 6L x 5 min 30L vody!! A kontrolovat vystup do vtedy pokial niesme spokojny (6,0-6,5),mne sa to zrovnalo a od vtedy pokoj
tot vsio

GL .S


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 07-01-2011 v 13:34 PM

Old Post 07-01-2011 v 13:13 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2018 - 10x critical mass pod 600w - 22 odpovědí
29-02-2016 - CHRONIC 600w - 4 odpovědí
27-10-2014 - Jack Herrer pod 600W - 104 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5826380 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív