Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1.grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 17

Zdárek, ta 125W je opravdu minimum, být tebou, tak tam dát aspoň tu 200W, vjeř že ti ta slabší verze zachvílí nebude stačit a budeš chtít výkonější ..

iafour -> proč by tam nemohla dát 8kousků v 3,6L květináčích? Na 200W je to až až ,ale záleží taky na tom jaký zvolí styl pěstování, jestli 4 více rozvětvené keříky, nebo 8 menších a pojede SOG styl.. Já mám zkušenosti také, že pod úsporku se hodí více menších kytek, než naopak, úsporka pak ty rozrostlé keře špatně prosvěcuje..

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 18-10-2010 v 13:34 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od gremlin101
Zdárek, ta 125W je opravdu minimum, být tebou, tak tam dát aspoň tu 200W, vjeř že ti ta slabší verze zachvílí nebude stačit a budeš chtít výkonější ..

iafour -> proč by tam nemohla dát 8kousků v 3,6L květináčích? Na 200W je to až až ,ale záleží taky na tom jaký zvolí styl pěstování, jestli 4 více rozvětvené keříky, nebo 8 menších a pojede SOG styl.. Já mám zkušenosti také, že pod úsporku se hodí více menších kytek, než naopak, úsporka pak ty rozrostlé keře špatně prosvěcuje..


hm takova "nahrazka" SOGU (8 kytek se neda povazovat za SOG) by chtelo trochu vetsi wataz...... to tak SCROG na tu usporku..... ty 4 kytky by byly akorat

jinac 200W usporka nebo 150W sodik vyjde uplne na stejno ten tvuj tatik je nejaky prudas ale co uz, treba udelas par kol s usporkou a potom ti dovoli i sodik

Old Post 18-10-2010 v 14:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carcoolka
Stálý Člen

Karma uživatele Carcoolka - 42% PěstitelskáKarma uživatele Carcoolka - 42% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 19

Čauky,nejak se mi to pomrvilo finančně. Nebude to jen tak. Musím si našetřit nejakou tu korunu,což nebude snadné,protože ještě studuju. A jeste mi jeden kamarad dluži nemalou částku,tak si ji první musím vybrat musím poprosit nejakeho 100kiloveho typka at to z nej vybucha me se jen smeje do ksichtu. Tož tak. Asi vas to zajimat nebude,ale pisu to sem abyste vedeli co a jak,proc us nesadim atd Prubeh cele me akce budu aktualizovat.
Jo a nejspis pojedu 125W usporka na rust, na kvet 150W sodík. Asi to bude lepší co? Ale jak rikam,bude to jeste chvili trvat,mozna pristi mesic bych us mohla růst Zatim Grower´s Peace

Old Post 19-10-2010 v 12:51 PM
Carcoolka je offline   Profil uživatele Carcoolka   Find more posts by Carcoolka   Foto galerie člena Carcoolka   Click here to Send Carcoolka a Private Message   Add Carcoolka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-10-2010 - 400w 1. grow - 3 odpovědí
15-08-2010 - Grow 2 - 6 odpovědí
16-03-2005 - GrowLog - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0688080 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív