Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.indoor 250W of Fikus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
fikus235
Nový Člen

Karma uživatele fikus235 - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 17






Tak samicky jsou zda se 3, zatim jeden samec a dve kytky se jeste neprojevily.
Prikladam par fotek damicek...

Old Post 12-09-2010 v 18:56 PM
fikus235 je offline   Profil uživatele fikus235   Find more posts by fikus235   Foto galerie člena fikus235   Click here to Send fikus235 a Private Message   Add fikus235 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Darkness
Stálý Člen

Karma uživatele Darkness - 84% PěstitelskáKarma uživatele Darkness - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 18

Taky mi bylo porazeno udelat z nopovky vanicku na miru skrine, budu zkouset na kvet. Mam ji ve spadu a prebytecna voda opousti box pres hadici do sberne nadrzky. Nevim jestli me klame zrak, ale zda se mi ze jsi dal tu nopovku naopak... Ja ji mam spuntama nahoru, aby kvetniky staly na tech vystupkach a po rovnem dnu stika voda ve spadu. Tobe se v tech "kaliskach" bude drzet a spodky kvetniku budou stat ve vode... Nebo se pletu?

Old Post 14-09-2010 v 06:15 AM
Darkness je offline   Profil uživatele Darkness   Find more posts by Darkness   Foto galerie člena Darkness   Click here to Send Darkness a Private Message   Add Darkness to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus235
Nový Člen

Karma uživatele fikus235 - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 19

LOL
Tak tos mne fakt dostal To si pis, ze ji mam obracene - teda uz jsem to napravil.
Kazdopadne dik moc za upozorneni, to sem ale lama

D11 12/12
Kytky porad jeste uplne nepochopily, co se od nich zada, a ne a ne rozjet kvet na plny pecky - dneska jsem rano zaspal a zapomnel zvednout lampu o obvykle dva clanky - a jeden vrcholek se slunil trosku vic nez bylo zdravo - ale vypada ze to vydejcha.

Old Post 14-09-2010 v 20:33 PM
fikus235 je offline   Profil uživatele fikus235   Find more posts by fikus235   Foto galerie člena fikus235   Click here to Send fikus235 a Private Message   Add fikus235 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus235
Nový Člen

Karma uživatele fikus235 - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 20




D12 12/12
Hm... tak se zda se zacinaji projevovat moje pestitelske chyby zacatecnika...mam takovej pocit, ze takhle nejak vypada projev hermafroditismu ;(
Rad bych slyšel názor zkušených growerů na fotky, sorry za kvalitu, dělal jsem je v rychlosti.

Old Post 15-09-2010 v 18:19 PM
fikus235 je offline   Profil uživatele fikus235   Find more posts by fikus235   Foto galerie člena fikus235   Click here to Send fikus235 a Private Message   Add fikus235 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 21

Cau , tak to neni tvoje chyba ale proste ze semínka ti tohle může vylezt , tohle je pěknej přiklad hermáče už od počatku , na jedny straně chlupy (samice) a na druhy straně koule (samec) , to vyškubni at ti to nezabira místo a sleduj ostatní , mej se Hlava

Old Post 15-09-2010 v 18:38 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus235
Nový Člen

Karma uživatele fikus235 - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 22

To Hlava: Dik za utechu, ale zacina to vypadat, ze to nebude jen geneticky dany...pred chvili mi volalo dite, ze dalsi do vcerejska samice vykazuje uplne stejne symptomy, a ten samec, kteryho jsem z boxu vyhodil uz driv se prej taky jevi ponekud nejednoznacne ;( To bych musel mit fuck velkou smulu, aby to byla nahoda.
Vecer udelam podrobnou prohlidku vsech kytek, nicmene se zda, ze tenhle grow smeruje do ... kytek ... ;(
V tuhle chvili mi v boxu zustava jedna "zatim jeste samice" a dve ponekud zaostalejsi kytky, a ty cim dal vic vypadaj jako samci.
Pokud se to opravdu pos... cely, pujdu nejspis pristi grow z rizku ze spolehliveho zdroje...
Tak at to roste alespon vam

Old Post 16-09-2010 v 14:06 PM
fikus235 je offline   Profil uživatele fikus235   Find more posts by fikus235   Foto galerie člena fikus235   Click here to Send fikus235 a Private Message   Add fikus235 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus235
Nový Člen

Karma uživatele fikus235 - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 23

D20 12/12
Tak je dobojováno ;(
Včera jsme definitivně ukončili boj se samčími květy na hermafroditích kytkách - koulí pořád přibývalo a přišlo mi zbytečné na to plýtvat watty.
Závěrečná rekapitulace:
3 samci zkoseno + 3 hermáči - zkoseno, poslední kousek si holka nechala na okrasu v pokoji - taky to moc fajn voní

Příští grow pojedu určitě z řízků, až se mi povede sehnat někoho spolehlivého ... a pokusím se vyvarovat chyb, o kterých vím

Tak ať to roste, Fikus

Old Post 23-09-2010 v 10:58 AM
fikus235 je offline   Profil uživatele fikus235   Find more posts by fikus235   Foto galerie člena fikus235   Click here to Send fikus235 a Private Message   Add fikus235 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chirurg
Stálý Člen

Karma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% PěstitelskáKarma uživatele Chirurg - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 24

Cau tak to je škoda to se teda stouhle várkou sensi moc nepředvedli! Tak at ti to vyjde příště

Old Post 23-09-2010 v 12:28 PM
Chirurg je offline   Profil uživatele Chirurg   Find more posts by Chirurg   Foto galerie člena Chirurg   Click here to Send Chirurg a Private Message   Add Chirurg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí
10-12-2015 - 2nd 250W OG Kush - 146 odpovědí
23-11-2014 - 2nd 250W OG Kush - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3963000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív