Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 1.(Micro)Indoor-200W Red and Blue
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Mýslíte že se nám povede vypěstovat ze 4 kytek Skunku #1 více jak 75g suchého?
Ano podaří.
Ne nepodaří.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Harry001
Nový Člen

Karma uživatele Harry001 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 17

tak tak já mám taky ofuk zaplej pořád vyčetl jsem že to pomáhá proti plísním

Old Post 06-08-2010 v 17:34 PM
Harry001 je offline   Profil uživatele Harry001   Find more posts by Harry001   Foto galerie člena Harry001   Click here to Send Harry001 a Private Message   Add Harry001 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Pastor
Ahoj , měl by si lepší kdyby ti to jelo přes noc kvuli teplotám a co se týče zvlhčování měl by si mit 50-60% takže ja ji mivam podobu růstu zaplou furt a ofuk to samé 24h teplota by neměl přesáhnout 30°C
Uvidíme až bude zaplá lampa ale myslíme že vlhkost by mohla být tak kolem 70-90% ale pokud bude vyplá vlhkost bude šplhat razantně ke 100% tím lépe pro kytičky.A necháme to nastavený na 160ml/h. Děkujeme za radu

Old Post 06-08-2010 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Taky nechávám větráky non-stop.. No, tak na LST a SC jsem opravdu velmi zvědavý-jak se s tím poperete.. Kolik vlastně budete nasazoat kytek?
Edit: Sorry, přehlédl jsem..

Naposledy upravil 07-08-2010 v 09:46 AM

Old Post 07-08-2010 v 08:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od John88
Taky nechávám větráky non-stop.. No, tak na LST a SC jsem opravdu velmi zvědavý-jak se s tím poperete.. Kolik vlastně budete nasazoat kytek?
4 Kytky nechceme být hnusný ale stačí číst

Old Post 07-08-2010 v 09:06 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Začínají první problémy a to s teplotou...Večer jsme zapojili usporku a teplota vyšplhala na nějakých 33.5°C takže to musíme určitě pořešit a koupit nějakej jinej ventilátor...Jinak Blue usporka ještě nepřišla a má přijít příští týden až naskladní zboží v G-shopu!!!

Old Post 10-08-2010 v 09:32 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22




Ventilace už je objednaná a je to : Kanlux WIR WK-10 a má odtah 100 m3/h což by mělo bez problémů stačit...Když je člověk blbej a nenechá si poradit hned ze začatku tak vono je to pak těžký....A ted už můžu říct že PC větráčky jsou na odtah fakt na P*ču Přidávám pár fotek jak nám to hezky svítí

Old Post 10-08-2010 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23


Takže větrák je na místě a teplota je na 29°C
Parametry větráku:


WIR WK-10 - Ventilátor potrubní průměr 100mm

Jmenovité napětí[V]: 230
Jmenovitý kmitočet[Hz]: 50
Třída izolace: II
Průměr výstupního hrdla[mm]: 100
Objemový průtok vzdušiny[m3/h]: 100
Příkon motoru[W]: 19

Old Post 12-08-2010 v 20:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 24

čus hele kde si koupil ten ventilátor wirwk 10 a kolko si za něj daal...? přemejšlim o něm taky právě... A ještě k Těm větrákům Non stop mě přijde zbytečný plejtvání já je nechávem běžet jen když svítí lampa a nikdy sem problém neměl.. Nonstop bych Ti doporučoval když by si měl problémy s vysokou teplotou i v když lampa nesvítí. Takže pokud nemáš problém s Teplotou tak mě to přijde zbytečný. Ale je to každýho věc.. Ať Ti to rostee...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45100&perpage=16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46594

Old Post 13-08-2010 v 10:21 AM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Dobby
čus hele kde si koupil ten ventilátor wirwk 10 a kolko si za něj daal...? přemejšlim o něm taky právě... A ještě k Těm větrákům Non stop mě přijde zbytečný plejtvání já je nechávem běžet jen když svítí lampa a nikdy sem problém neměl.. Nonstop bych Ti doporučoval když by si měl problémy s vysokou teplotou i v když lampa nesvítí. Takže pokud nemáš problém s Teplotou tak mě to přijde zbytečný. Ale je to každýho věc.. Ať Ti to rostee...
Nazdárek tady ti dávám odkaz na ten větrák je tam i cena a bylo to nějak kolem 228Kč ale musel jsem k tomu dokoupit kabel protože ten u toho není... To určitě ještě pořešíme taky bych ho rád nechával vyplej pres noc...http://http://www.elektro-paloucek....ator-do-potrubi

Old Post 13-08-2010 v 13:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dobby
Stálý Člen

Karma uživatele Dobby - 81% PěstitelskáKarma uživatele Dobby - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 352  

Příspěvek č. 26

Jj díky paráda a jak to vypadá s Hlučností pohoda.? Myslim že by je mohli mít i v obi třeba. Hele a kabel normál flexi nebo jak se to jmenuje vid...?

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=45100&perpage=16&pagenumber=1

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=46594

Old Post 13-08-2010 v 18:00 PM
Dobby je offline   Profil uživatele Dobby   Find more posts by Dobby   Foto galerie člena Dobby   Click here to Send Dobby a Private Message   Add Dobby to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Dobby
Jj díky paráda a jak to vypadá s Hlučností pohoda.? Myslim že by je mohli mít i v obi třeba. Hele a kabel normál flexi nebo jak se to jmenuje vid...?
Hlučnost 45dB jde slyšet ale hrozný to není...Kabel je normální takovej ten slabej jak je třeba u lampiček...

Old Post 14-08-2010 v 15:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28


Semínka jsme nechali klíčit 13.8 a dnes jsme je dali do hlíny Makro semínek...

Old Post 15-08-2010 v 15:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29



Vypadá to takže malinký kytičky Skunku#1 vykoukly z hlíny 15.8 a hezky se jim daří...
Denní teploty : 28-29°C a vlhkost je 66-72%
Noční teploty : 22-24°C a vlhkost je 70-75%

Beru zpět to co jsem psal o pár řádků výše o větráku večer sme se kvuli němu asi třikrát probudili a je potřeba to nějak řešit...Dnes jsem objednal zvukotěsné potrubí Sonoflex a tak doufám že pak už vše bude OK!!!
Co více psát světlo a vše ostatní běží od 03:00 do 21:00.
Tak nám držte palce ať se něco nepodělá!!

Old Post 18-08-2010 v 17:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30





10.den Růstu

Kytičky jsme přesadili do 3,5L květináčů ale bohužel jenom 3 ...Jedna kytička vubec nevyrostla a uhynula.Můžu říct po použití Sonoflexu je to lepší a už se večer nebudíme akorat se o maličko zvedla teplota..

Old Post 25-08-2010 v 17:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

Potřeboval bych radu od kdy máme začít hnojit?Kytky už mají 3 patro a roste 4 jen se bojíme aby nebylo stále ještě brzo a nespálili jsme je...A ještě druhá věc jak často zalévat když jsme to měli v těch malých kelímcích tak jsme to zalévali tak 3 denně protože to strašně vysichalo ale v těchto větších květináčich jak často zaléváte vy?Čekáme na rady

Old Post 26-08-2010 v 15:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 32

Zdravim....

No pokud jsi ted presazoval tak klidne muzes jeste chvili pockat s hnojenim. Ted maji cerstvou hlinu tak klidne dva tydny jeste o vode a potom zacit hnojit. No a zaleva se jak je hlina sucha (ale ne vyschla :-)) Dobre se to kontroluje zvedanim kvetinacu - poznas kolik kytka vypila - obcas chce nektera zalit vice nez druha ....

tak at to roste

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 26-08-2010 v 15:25 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6885830 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív