Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Co s tou naší pamětí pánové a dámy ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
smoker oleg
Nový Člen

Karma uživatele smoker oleg - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

Nápad Příspěvek č. 17

Ja hulím každý den a ne jen jednou a zdá se mi ze mam mnohem lepší pamět než mnoho lidí které znám. Pamatuju si všechno co potřebuju. A to mi stačí!!!!!!

Old Post 12-11-2002 v 10:00 AM
smoker oleg je offline   Profil uživatele smoker oleg   Find more posts by smoker oleg   Foto galerie člena smoker oleg   Click here to Send smoker oleg a Private Message   Add smoker oleg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 18

era, al-ban: uf! tak to sem rad ze ste me diagnostikovali - uz jsem si fakt myslel ze su v tom sam zrovna dneska - ale to uz je trochu extrem - nastupuju do saliny - prvni co vidim je nejakej borec s holkou - no rikam si kokot mas peknou holku - pak si sednu, podivam se na nu znova a vona je to ma spoluzacka! - chapete? holka kterou vidim kazdej den. nastesti se venovala tomu boreckovi protoze by to byl zas trapas, jako jen tak projit a delat ze se nezname... fakt uz je to brutal! ale pak me zvenku zamavala, takze muzu bejt klidnej "ze to jeste neni venku"
era, ty ses vzdelanej, da se to nejak lecit? sere me to, zvlast kdyz s nekym kohos teda uz dyl nevidel deset minut kecas a furt rikas jenom hm, jo, jasne, protoze si celou dobu musis rikat, KDO TO VLASTNE JE?? a je blby se v pulce hovoru zeptat jako kdo vubec ses...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 12-11-2002 v 17:52 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Total kapor
Stálý Člen

Karma uživatele Total kapor - 3% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 19

Docela ste ma vystrasili, ja hulim asi 5 rokov(intenzivne) a iked som spozoroval urcite zhorsenie pamate, nie je to nic co by ma obmedzovalo v osobnom zivote. Snad sa to nezhorsi a ak hej, mala pauzicka nie je nikdy na skodu.

Vsetko vyssie napisane berte s rezervou, nikdy neviete pod vplyvom akych omamnych latok bol autor.

Old Post 12-11-2002 v 18:55 PM
Total kapor je offline   Profil uživatele Total kapor   Find more posts by Total kapor   Foto galerie člena Total kapor   Click here to Send Total kapor a Private Message   Add Total kapor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dwickie
Nový Člen

Karma uživatele dwickie - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 20

Huh .. no me se stava, ze nekdo mi rekne, ze treba v sobotu ma kamos maturak a ze tam muzem zajit .. mno a ja premejslim, co ze mi to nekdo rikal, ze se neco deje o vykendu ... ze mi nekdo urcite neco rikal ,ale nevzpomenu si .. as za chvili mi dojde, ze v patek je koncert. a takhle je to porad .. nekdo mi neco rekne a ja premejslim, co v ten den je za akci, nebo neco podobnyho ... dikybohu si vzdycky vzpomenu, ale hodne me to desi ... mno a nedavno se mi stalo (cetl sem pred brkem asi 2hodiny povidky od Edgara Allana Poa), ze sem byl uplne nekdo jinej .. ouplne jinej pohledn a svet .. ouplne neco jinyho ... tezko se to vysvetluje .. no a od ty doby se to snazim omezovat .. a je fakt, ze kdyz si treba po 5ti denni abstinenci dame brko, tak se mi zda, ze to ma mnohem vetsi ucinky .. je to fajn

Old Post 12-11-2002 v 20:58 PM
dwickie je offline   Profil uživatele dwickie   Find more posts by dwickie   Foto galerie člena dwickie   Click here to Send dwickie a Private Message   Add dwickie to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dwickie! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 21

No tak hulit 365 dní v roce mě fuckt neláká. Ikdyž mám hulčo moc rád :-))), tak existujou i jiný věci.... S pamětí sem měl taky problémy jak sviňa, ale zjistil sem, že to nebylo ani tak moc z hulení. Většinou se mi totiž stávalo, že sem třeba seděl u komplu, dělal nějakej program nebo takový hovadinky a máti mi přitom říkala, co mám druhej den udělat... samozřejmě sem to všechno odkejval, pak odešla do práce a já si druhej den večer vzpomněl, že sem měl jít ven s čoklem, jít nakoupit, na oběd si ohřát uzený kuře, odpoledne zajít do města pro fotky a večer se stavit za nějakou máminou kámoškou pro nějaký věci.... takže hulení není jediná věc, která má vliv na paměť :-)))) poslední dobou ale hulím tak 2x tejdně + weeeekend a je to úplně v poho. Teda ty víkendy sou celkem jasný, protože přijedu ze školy domů za svejma kámošema a je vymalováno. Ale přes tejden hulíme většinou akorát když deme do hospody (abysme nemuseli tolik chlastat) nebo když deme do kina (protože filmy maj potom úplně jinej rozměr - lepší, mimochodem běžte po pořádným jointu na novej českej film Brak!!!) nebo když večer sedíme doma a přemejšlíme, co budeme dělat a nic nás nenapadá.... Každopádně je hovadina hulit do školy, nedávno sem byl na cviku z matiky úplně na hadry a vůbec nic sem nechápal a druhej den sem zjistil, že to cviko bylo od začátku roku asi nejlehčí :-))))

Takže pokud se vám nedostává paměti nebo se začíná značně zkreslovat, tak se vyserte na piracetam nebo lecitin a radši nehulte 3 jointy denně (samozřejmě jednou za čas není na škodu prožít vyhulenej den)...

live ganja, live!!!

Old Post 13-11-2002 v 00:32 AM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Palec nahoru Příspěvek č. 22

to BRadekRB: ...... co jsem to chtěl napsat... Jo, už vím .... ostatně proč si něco pamatovat? Vždyť je to jedno. Nebo co vlastně.....? He he he. Vlastně hu hu hu.

nemo

Old Post 13-11-2002 v 01:28 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jane
Nový Člen

Karma uživatele Jane - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 23

...ááá ..bléé .. prosimte neser do sebe žádný chemky... jestli je tvoje IQ opravdu v pohode, tak si na to prijdes sam..

Old Post 13-11-2002 v 08:37 AM
Jane je offline   Profil uživatele Jane   Find more posts by Jane   Foto galerie člena Jane   Click here to Send Jane a Private Message   Add Jane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRadekRB
Nový Člen

Karma uživatele BRadekRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 18 

Hlína to stáááááááááááčíííííííííííííííííííííí Příspěvek č. 24

Tak vám děkuju.
Je vidět, že spolupráce a dostatek komunikace je základ úspěchu. Spousta lidí radila, někteří upřímě, jiní ne. Co se ale nedá upřít je fakt, že absolutní většina z vás se shodla na tom, že bych to měl alespoň omezit. A protože jsem jen kamínek z mozaiky obrazu jointa, jen mraveneček pídící se po lepším životě plném tuplovaně čistokrevných a plnohodnotných vzpomínek, dám na vaše rady a ...........................................................................................................................................................................................proboha, bude to těžký, ale omezím to.

Moc dík

rod

Old Post 14-11-2002 v 21:12 PM
BRadekRB je offline   Profil uživatele BRadekRB   Find more posts by BRadekRB   Foto galerie člena BRadekRB   Click here to Send BRadekRB a Private Message   Add BRadekRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovarisc
Stálý Člen

Karma uživatele tovarisc - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 25

Jak by řekl klasik:
"Neříkej to ale udělej to."

in ganja veritas

Old Post 14-11-2002 v 21:39 PM
tovarisc je offline   Profil uživatele tovarisc   Find more posts by tovarisc   Foto galerie člena tovarisc   Click here to Send tovarisc a Private Message   Add tovarisc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0323090 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív