Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Vlhkost v období květu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Jak resit vysokou vlhkost?
Pridat ofukove ventilatory
Pridat aktivni pritah
Pridat odvlhcovac
Premistit box
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Ono

Veľa rastlín s veľa veľkými listami vytvára veľkú vlhkosť. Aj vo väčšom priestore v hlinenom substráte dokážu pri nonstop odťahu a bez zvlhčovačky udržiavať vlhkosť počas svietenia 65 % a počas noci aj 75 - 80 %.


coz tech 60-70% pri dobreem odtahu a ofuku neni problem dojed kvet bez plisne....

Old Post 11-05-2010 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Palec dolů Vysoká relativní vlhkost - help Příspěvek č. 18



Zdravim growery!

Vyskytl se problem s RH a potreboval bych radu od nejakeho mocneho pestitele :-) Prve k boxu a umisteni...

Homebox White 100x100x200
Prima Klima 2 rychlosti 220m3 - 350m3/hod.
2x Klipsnovy ventilator - 2 rychlolosti
Ventilator do zdi Kanlux 150 m3/hod. (pritah kdyz je moc horko)
400W GIB Extreme + stinidlo vlastovka 50 x 70 cm
Koncový filtr 240 m3/hod Home + Isoflex 5m

Jinak zvlhcovac (RH) a pritah primo z venku (teplota) reguluje tohle - http://www.flajzar.cz/regulace/regu...-a-vlhkosti.htm
Jen se muselo nahradit relatko...

Box je v takovem skladisti bordela bez oken - dneska jsem odkryl alepon diry pod strechou kvuli vlhkosti at se tam trochu vetra - znikl prostor jakoby cca. 1x1m okno na mistnost cca. 5x5m alespon neco...
Problem je ze v mistnosti je momentalne 20C a RH prez 65%. Vzduch taham pasivnima dirama v boxu jelikoz je vetsinou UFO non-stop zapnute + pritah z venku + 2x klipsnaky a prez noc (venku den) mam v boxu stale kolem 20C / 70% RH. Ve dne (venku tma) je to trochu lepsi - 25C / 60-65% RH.

Nebyly by nejake tipy na reseni? Jde o to, ze jsem prvy tyden 12/12 ale mam strach at mi pozdeji palice nenapadne nejaka plisen z vlhkosti a na odvlhcovac nejsou ted prachy - to bych chtel vykoumat pristi kolo, nasel jsem tady jeden za 3.360.-

http://www.e-pristroje.cz/odvlhcovace-vzduchu.html - To by snad mohlo stacit, ne?

THX!

Old Post 16-06-2010 v 11:34 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 19

Jeste pripojim dotaz... Do mistnosti pronika ve dne svetlo a dost casto se tam pro neco chodi, tak se i sviti. Muze to kytkam narusit prubeh noci prez ty ventilacni otvory zespoda boxu? Otevrel jsem radsi jen dva co smeruji ke stene aby tam svetlo alepon neslo na primo z osvetleni mistnosti...

Old Post 16-06-2010 v 11:46 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 20

není možnost tahat přítah z baraku nebo kde to máš a odtah ven?65% není nejhořší ale mohlo by být míň

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 16-06-2010 v 11:46 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 21

Zdravim pane!
No asi takhle - pasivne si to taha UFO z mistnosti kde jsou prakticky stejne podminky jako venku co se teploty tyce - jen tam se tam drzi vetsi vlhkost cca. o 10-15% vyse... Ted pritahuju aktivne tedy z venku a pasivne s mistnosti. Jina moznost nez tahle mistnost a venek neni :-( Proto jsem vytvoril alespon nejake vetrani, je to stara derava stavba - nedodelana...

Jinak vzduch odtahuju prave uz do vedlejsi mistnosti ktera je jeste vice derava nez ta moje :-)

Old Post 16-06-2010 v 11:51 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

zrovna v tuto chvili to mas slabsi protoze je zatazeno/mrholi ci prsi. i kdyby si se rozkrajel, venkovni vzduch je tet na pciu, jedine odvlhcovacka a poradne vetrat. jinak 65% pres den je v pohode, pres tu noc to je slabsi ale tet jeste nemas co ztratit.musis poradne ofukovat kytky ventilatorem at se nema kde ta plisen uchytit!

jestli tam jde svetlo pres par direk, to by vadit nemelo. pokud kytky kvetou normalne a bez problemu.

Old Post 16-06-2010 v 14:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@D
Stálý Člen

Karma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% PěstitelskáKarma uživatele D@D - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 239  

Příspěvek č. 23

Yes! Zas.... pocasi :-( Ofukuju dvema klipsnakama co to da a uvazuju ze tam na noc budu davat do boxu stolni vetrak...

Old Post 17-06-2010 v 09:27 AM
D@D je offline   Profil uživatele D@D   Find more posts by D@D   Foto galerie člena D@D   Click here to Send D@D a Private Message   Add D@D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alighator
Stálý Člen

Karma uživatele alighator - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 47  

Upozornění vlhkost v období květu Příspěvek č. 24

Čau,

Nemůžu snížit vlhkost v boxu.( 55-75%) Pomůže mi výměna ventilátoru? Nyní 360m3/hod+filtr 240m3/hod. bez regulace. Zkouším i odvlhčovač tabletový.
Hm?

Dík za radu

Old Post 01-05-2011 v 17:13 PM
alighator je offline   Profil uživatele alighator   Find more posts by alighator   Foto galerie člena alighator   Click here to Send alighator a Private Message   Add alighator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 25

Zdar, záleží na tom jakou máš vlhkost mimo box, jestli tam máš tolik co ve skříni, nebo dost podobně, tak ti nepomuže ani 2× výkonnější odtah.. Takže jediný co by mohlo pomoct je větrání, po většinu dne mít otevřený okna a pod.. jestli to teda namáš někde ve sklepě , jinak záleží taky na odrůdě, něco je na plíseň náchylnější více něco zas méně.. já měl v květu taky dost vysokou vlhkost a bez problému..žádné plesnivění se nekonalo...

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 01-05-2011 v 19:39 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alighator
Stálý Člen

Karma uživatele alighator - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 26

Mám Mazara, a s tou vlhkostí mimo box - hodím na to oko. Sklep to není-))

Díkec

Old Post 01-05-2011 v 20:02 PM
alighator je offline   Profil uživatele alighator   Find more posts by alighator   Foto galerie člena alighator   Click here to Send alighator a Private Message   Add alighator to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 27

Tabletové odvlhčovače jsou vyhozené prachy. Předpokládám že to máš v rámci možností prostříhané (listy)... efektivní snížení vlhkosti ti zařídí odvlhčovač, jeden prodávám, kdyžtak pm kdybys měl zájem.

show must go on

Old Post 01-05-2011 v 21:26 PM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirka
Nový Člen

Karma uživatele Sirka - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 28

Ty tablety jsou fakt naprd.. skoušel jsem je a vlkost to sníží uplně minimálně, jestli vůbec, nej je el. odvlhčovač, ten funguje bezvadně ale zase to něco stojí , háleží kolik toho jedeš, pro 5kytek by se to asi kupovat nevyplatilo..

Old Post 01-05-2011 v 23:19 PM
Sirka je offline   Profil uživatele Sirka   Find more posts by Sirka   Foto galerie člena Sirka   Click here to Send Sirka a Private Message   Add Sirka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dope420
Stálý Člen

Karma uživatele Dope420 - 5% PěstitelskáKarma uživatele Dope420 - 5% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 142 

Vysoká vlhkost v květu - jak ji snížit? Příspěvek č. 29

Čáwo growers, zakládám toto téma, protože předpokládám, že nejsem jedinej kdo má nebo může mít tenhle problém

Jsem ve 33.dni 12/12 a trochu mě trápí vysoký % vlhkosti

přes den mi budík ukazuje 60% plus mínus 5% a v noci to klidně drze ukazuje i 70% :O...ofuk mi běží na plný koule a odtah vždy 15 minut každý 2 hodiny..mám tam i tu kravinu "odvlhčovačku" (hoodně velký uvozovky) na tabletu a je to fakt k ničemu...
řekl bych že budík ukazuje blbě, protože když juknu do boxu tak myslím že 70% vypadá jinak (ale co já vim??)...každopádně žádna plíseň ani žadní paraziti

box je v takový studenější místnosti, kam se chodí na cigáro atd... a topit tam nemá cenu, protože to vždy někudy uteče.. :/

Prozraďte mi prosím nějaký vaše rady,tipy jak teď v zimním období snížit vlhkost? mít dlouho otevřený okno není nic moc

Díky a ať vám to rostee

1.st Indoor - 200W CFL - 4x Special Queen #1 - HOTOVO - 73,9 G

2.nd Indoor - 150W MH/HPS - 3x OrangeBud - 2x Black Russian - 1x Kripl - HOTOVO - 75,6 G

Old Post 22-12-2015 v 18:32 PM
Dope420 je offline   Profil uživatele Dope420   Find more posts by Dope420   Foto galerie člena Dope420   Click here to Send Dope420 a Private Message   Add Dope420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 30

pusť odtah nonstop

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-12-2015 v 19:13 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 31

Čágo. Podle tvého popisu je v té místnosti téměř stejný vzduch jak venku (teplota,vlhkost). Moje rady jsou: větrat minimálně (teď je venku celkem vlhko), zatěsnit místnost, zvýšit uvnitř teplotu, zapnout odvlhčovač, odtah zapnout nonstop na plný gule a odtahovat vzduch ven z místnosti. Když už ani to nepomůže, tak změnit místnost. Měj na vědomí, že pokud budeš zvyšovat teplotu a vlhkost nepoleze dolu, tak si spíš zaděláš ještě na větší problémy, protože vlhko a teplo jsou ideální podmínky pro plísně. Toť vše a ať se daří :-)

Thomas V.

Old Post 22-12-2015 v 19:16 PM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-02-2017 - odtah v době květu - 35 odpovědí
13-03-2013 - Hnojení v období květu - 3 odpovědí
08-07-2009 - vlhkost v bytě? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4922040 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív