Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Wekova skříň-400W-2.pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 17

Hele s hydrem mas snad este vic prace nez se zalitim jednou za 3 dny. Porad kontrola Ph, EC, teplota vody, pak dostanes rasy a je poprdeli. Nechci te odrazovat ale praci si tim moc neusetris.

A genetika je teda ten spanelskej "noname" ?

A jeste k tomu boxu, mas ho celkem protahlej, ty konce mozna dostavaj min svetla kazdopadne kdyz uz to mas takoveto tak mas spravne natocenou vybojku? Mela by byt kolmo k delsi strane tzn jestli z fotek vidim spravne mas skrin sirsi nez hlubsi tzn vybojka by mela byt zepredu do zadu.

A ventilatory se vypinaj na noc? Spis u toho? Dobry airflow je pulka uspechu, jeli moznost nechal bych to jet nonstop...

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 09-06-2010 v 14:39 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 18






16.den květu
tak vám tady přikládám nové fota
kytičky jsem prostříhal..teď zůstaly jen ty hlavní větévky....dal jsem podpůrnou síť a začal už hnojit naplno
dávám hnojivo na růst,květ,a pak ještě top max(stimulátor na květ) a enzymy
myslím, že dostávají vše a ve vyvážené koncentraci
nijak jim to nevadí a rostou krásně..
výška je tak okolo 50cm
jinak výbojka je takhle správně...
už jsem to tady řešil a bylo mi řečeno , že ji mám dobře, tak nevím??!!!
Ph měřím a upravuji na 5,9-6,2 +-
jinak se ventilátor vypíná na noc...ale má ještě nějakou hodinu doběh a předstih před zapnutím a vypnutím výbojky...
přítahy jedou nonstop, takže plísně a nějaké další svinstva holkám nehrozí

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 13-06-2010 v 19:58 PM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 19

čus,
ta výbojka by měla být opravdu kolmo na nejdelší stranu boxu, alespoň já jsem to tady všude četl.A být tebou zbavil bych se všech těch mrtvých listů v květináčích, hrozí z toho plíseň.good luck Koloss

Old Post 14-06-2010 v 15:25 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MojeMalickost
Stálý Člen

Karma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% PěstitelskáKarma uživatele MojeMalickost - 81% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 20

Já neřekl že ji máš špatně z prostého důvodu že nevím jak ji máš Jen sem dával námět k zamyšlení. A vlastně si nám to pořád neřekl jak to máš, jen to že podle tebe je správně.

A plísně jsou spíš po problému s vlhkostí a špatném airflow(nvim jak česky).

No a taky koukám že stonek není extra tlustej. Možná bych příště přikoupil nějakej ofuk. Silnej stonek půl úspěchu.

No a jinak to vypadá pěkně akorát zkus fotit spíš v noci ( nejlíp hned po skončení dne s bleskem). Ta barva po sodíku je hnusná.


// Snad nezním jako řiťopich

Garden of Eden 2010 2011 2012 2013

Garden in Vitro 250W

Old Post 14-06-2010 v 20:55 PM
MojeMalickost je offline   Profil uživatele MojeMalickost   Find more posts by MojeMalickost   Foto galerie člena MojeMalickost   Click here to Send MojeMalickost a Private Message   Add MojeMalickost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od KOLOSSATOR
čus,
ta výbojka by měla být opravdu kolmo na nejdelší stranu boxu, alespoň já jsem to tady všude četl.A být tebou zbavil bych se všech těch mrtvých listů v květináčích, hrozí z toho plíseň.good luck Koloss


mám ji stejně jako ty..!!
roste to pod tím krásně..
a z obrázku je jinak zřejmě ,jak je výbojka umístěna!!
co jsem tak všude možně odpozoroval, tak ji mám dobře..máte na to ještě někdo jiný názor???
jinak listí tam dávám jen trochu...
plíseň nehrozí,protože kytky maximálně prosychají než je zaliju a vlhkost ve skříni bývá kolem 30%, takže normal!!!
samozřejmě zase opět zapnu ofuk, protože stonky nejsou až tak silné, jak jsem předpokládal...;-)
toš pak hodím fota atd ;-)

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 15-06-2010 v 11:01 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 22

zdar,
já teda nevim jakej obázek myslíš, ale prostě na žádný fotce lampu nevidim.Jen jsem potvrdil co psal MojeMalickost v př. 17 o tý lampě, protože jsem chtěl hlavně napsat o těch listech.Prostě tam zhnijou a z toho nic dobrýho neni.Jen bakterie, hniloba a plísně..čus

Old Post 15-06-2010 v 15:07 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 23

aha...až teď jsem si všiml, že opravdu nejde vidět..napravím to a hned tu dám fotky ;-)

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 16-06-2010 v 06:50 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 24


2.7 se chystám do Holandska....máme ještě jedno místo v autě volné a odjíždíme z Prahy....kdyby měl někdo zájem tak dejte vědět pro více informací

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 22-06-2010 v 11:52 AM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 25

ahoj, my uz v holandsku sme, tu bydlime, tak kdyztak napiste pm a domluvime nejakou exkurzi ne?!

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 23-06-2010 v 13:46 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 26






29.den květu
tak opět něco z mé botanické zahrady ;-)
kytičky mají kolem 60cm
zalévám teď častěji...tak po 5 dnech...pokaždé dávám enzymy,růst květ a stimulátor...
kytičkám chutná a musím říct, že se to dost změnilo a začíná to nabírat na hustotě ;-)
do konce sklizně mi zbývá ještě cca 40dnů, takže věřím, že to budou pořádné paldy :-))

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 24-06-2010 v 16:01 PM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 27


...

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 24-06-2010 v 16:08 PM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 28

tak po týdnu pryč jsem přijel domů a trochu se zhrozil...vypadá to, že na další dovolenou už nepojedu, protože jedna kytička je opálená....zítra dám fota.....

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 08-07-2010 v 22:32 PM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 29

zdar ... tak jak bylo v holandu ?? Ja si uz konecne uzivam tu pravou hashishovou vuni skotska :-D

jak se ti ted v tech vedrech pohybujou teploty??

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 10-07-2010 v 15:11 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 30

hoj medvídku :-D
teplota je docela vysoká...budu muset přidat další ventilátor asi ;-)
jinak je to kolem 30stupňů no....dám tady pak fota...teď ale ještě jdu na zahrádku, tak pak večer ;-) dovolená jinak byla supeeeerrrr ;-) mrkni na facebook :-)

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Old Post 11-07-2010 v 16:54 PM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 31

čus, kolem 30st. na květu daj v pohodě pokud máš k dispozici trochu ucházející větrák tak bych tu CT hodil do křa, ofukoval jím přímo výbojku a teplej vzduch hned odsával..teďka čtu že tam máš asi aktiv přítahy..na ty se vykašli a dej všechny větráky na odtah bo ofuk, ten vzduch se tam natáhne sám...
ty enzymy bych tam lil se zálivkou samotný, ne s hnojkama když maj za úkol čistit média od sraček, tzn. dával bych 1-2 zálivky hnojka, 1 enzymy, 1-2......
jinak pěkný, krásně zdravý, budu sledovat

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 12-07-2010 v 03:03 AM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Weka
Stálý Člen

Karma uživatele Weka - 85% PěstitelskáKarma uživatele Weka - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 32





toš vás všechny zdravím
po delší odmlce, kdy jsem byl na náročné dovolené v Asterdamu a pak reklamoval foťák atd,vám tady přispěju nějakýma fajn fotkama
Mám zasebou 55dní květu a začínám nasazovat už ripen
minulá sklizeň byla hotová v 65dnu květu, tak už nebudu cpát hnojky a jen ripen a pak voda....myslím si ,že stejně už bych těď nic nenahonil nějakýma květovýma stimulátorama apod a chci mít co nejčistější úrodu...:-)
měl jsem po dovolené menší stres s tím, že jsem měl opálenou jednu kytičku.
asi se někde stal problém(možná to zavinila i kočka,která se mi vychcala nad skříní a tím pádem, jak to kapalo na to jedno místo na kytičce, tak jí to spálilo)jinak si to tedy neumím vysvětlit.
Vše probíhá v pohodě...lehce opálené konečky,ale to může být i hnojkama.Přes CT pochybuju, že by to spálilo kytičky..navíc mám CT asi 30čísel od rostlinek.
14dní zpátky jsem je komplet prostříhal a nechal jen poloviny listů.
začínají už trochu hnědnout a opět se mi stalo, že jsou vidět semínka.
Snad jich tam nebude moc.Z minulé sklizně to bylo asi 20semínek
toš nebudu už vykládat a dám fota.
Rád budu za každý komentář a radu před sklizní......

Nová skříň 400W-Můj první pořádný grow


Wekova matkárna-100W-začátek druhého pěstu

WEkova matkárna-podruhé

Wekaová skříň-3.pokus

Naposledy upravil Weka 22-07-2010 v 12:31 PM

Old Post 22-07-2010 v 12:12 PM
Weka je offline   Profil uživatele Weka   Find more posts by Weka   Foto galerie člena Weka   Click here to Send Weka a Private Message   Add Weka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-11-2010 - Wekova skříň-3.pokus - 69 odpovědí
12-05-2010 - Nová skříň-400W - 117 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5437210 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív