Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Grow,400 W,155x105x55,Nízké náklady,Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 17

zejtra to zkusim někde sehnat.kropim výluhem z tabáku, nechtěl jsem do toho stříkat chemky, ale asi to je nejjednodušší.s teplotou v podstatě žádnej problém nemám.akorát lampu se snažim držet co nejníž cca těch 30-35 cm na vrškama a tam je pak teplota na listech max těch 31 (měřim to laserovym teploměrem, který měří teplotu povrchu, kam dopadá paprsek).no a ten ofuk : prostě tam na něj nezbylo místo dole.navíc si to představuju tak, že čím budou kytí vetší, tím vejš bude lampa, až bude nakonec ten ofuk foukat přímo na ní a chladit jí, protože nemám moc místa (jak už jsem psal vejš cca 80 cm čistýho místa)...

Old Post 27-05-2010 v 01:44 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

6 - tý den 12/12 Příspěvek č. 18



nějak si začínaj dělat co chtěj a ty v rozích jsou o deset cm vyšší než ty pod lampou.dočetl jsem se u někoho v threadu o tom, že chronic nemusí moc přímé světlo.jesli to s tim má něco společnýho, přijde mi potom, že je nesmysl je prohazovat.jesli někdo poradí budu rád.thx Koloss

Old Post 28-05-2010 v 02:57 AM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S23711
Nový Člen

Karma uživatele S23711 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 19

a ty je vůbec nezastříháváš? nebo ti už kvetou?

Old Post 28-05-2010 v 09:45 AM
S23711 je offline   Profil uživatele S23711   Find more posts by S23711   Foto galerie člena S23711   Click here to Send S23711 a Private Message   Add S23711 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 20

dnes je sedmej den 12/12 takže už jsou přepnutý a ne, nezastřihl jsem je ani jednou.chronic to prej nemá rád

Old Post 28-05-2010 v 12:15 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

čest,na stranách máš míň světla, zkus to stínidlo otočit o 90 stupňů.

Old Post 28-05-2010 v 14:09 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 22

ou.no rada asi dobrá, ale mám k tomu tři věci.1.Zde jsem se dočetl, že lampa má být vždy KOLMO na NEJDELŠÍ stranu boxu (kůli vyzařování světla.Nejvíc sodík svítí prej kolmo na svoji osu což zní dost logicky, jesli to tak není a zkušení groweři by to asi měli vědět, hned mne opravte).2. musel bych dost zásadně box změnit 3.to stínidlo má být 50x50cm.podélně s objímkou má 50cm, kolmo na objímku sotva 35 cm.to stínidlo si můžu naohýbat jak pořebuju?nevyřešilo by to náhodou ten rozptyl?páč mne to vůbec nenapadlo změřit, až z těch fotek mi přišlo nějaký divně ohnutý..

abych to zakončil moc se mi do toho nechce to otáčet (to si moc poradit nenechám co)..

Old Post 28-05-2010 v 17:23 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

čest, klidně ho roztáhni.trochu

Naposledy upravil 31-05-2010 v 19:11 PM

Old Post 31-05-2010 v 19:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 24

čest,mam taky také stínítko a rozpyl ve stejne skříní(stejny pudorys) sem vyřešil posunutím objímky směrem vzhuru a stinitko sem ohl rádoby do vlaštovky a pohoda,

Vršáky z kraja skříně byly srovnatelné s těma pod světlem, a to pod 250W

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 02-06-2010 v 11:21 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannet72
Stálý Člen

Karma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 25

Cau,s tim Chronikem to ted zkousim....nejake jsem dal doprostred a jine na kraj....a ted podle oka ty na kraji jsou vetsi,myslim tim palice....ale take to nemusi byt pravda ....budu vedet po sklizni cca za 3tydny...

Old Post 02-06-2010 v 11:44 AM
dannet72 je offline   Profil uživatele dannet72   Find more posts by dannet72   Foto galerie člena dannet72   Click here to Send dannet72 a Private Message   Add dannet72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

14 - tý den 12/12 Příspěvek č. 26

Zdravim,
stínítko jsem narovnal,svilušky kropim omnite(m),teplota stálá do 30 stupňů na povrchu listů,vhlkost nevim,velikost 50-70 cm.S kytkama nehejbu, snažim se je držet přesně ve stejný poloze, kvůli přísunu světla.Myslim, že neustále měnit intenzitu a směr světla kytky zpomaluje.Navíc přímo pod lampou jsou kytky po dvou v květináči+víc světla=menší vzrůst, větší košatost.Aspoň já si tim vysvětluju ten vejškovej rozdíl.Nabíjim baterky, foto bude večer.
dík za rady

to dannet72:nemáš ňákou fotku? thx

Kolossator

Old Post 03-06-2010 v 16:52 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 27

na tohle je supr vlaštovka nebo A-Wing s heat shieltem...rozloží ti světlo idealně po boxu.aby ses vyvaroval výškovým rozdílum je potřeba kytky stěhovat po boxu aby si každou chvilku chrochtala jiná kytka přímo pod lampou,nebo to holt vohejbat do stejné výšky

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 03-06-2010 v 17:24 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannet72
Stálý Člen

Karma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% PěstitelskáKarma uživatele dannet72 - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 132  

Příspěvek č. 28

Mrkni sem

http://grower.cz/forum/showthread.p...35&pagenumber=3

ale jeste budu delat zacatkem pristihi tydne dalsi fotky..

Old Post 03-06-2010 v 17:35 PM
dannet72 je offline   Profil uživatele dannet72   Find more posts by dannet72   Foto galerie člena dannet72   Click here to Send dannet72 a Private Message   Add dannet72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

14 - tý den 12/12 Příspěvek č. 29

WERD: investice (vlaštovka nebo A-Wing s heat shieltem) je pro mne teď nereálná.To stěhování po boxu jak píšeš.Ano zní to logicky, ale : mrkni na fotky,zakrslý jsou v podstatě jen tři kytky (prostřední dvě vepředu a jedna prostřední vzadu,všechny pod lampou a všechny jsou po dvou v květináči, mají mnohem míň místa na kořeny).A v podstatě všechny kytky jsou z jedné strany ve stínu (na kraji skříně), kam na ně skoro nesvítí,paličky ohýbám do středu boxu.Lampu můžu snížit o dost víc k těm nízkejm.Když je teď přesunu a otočim,zastíním to málo na co svítim a prostřihávám a budu muset zvedout lampu.Asi je deset kytek moc a hlavně je chyba mít dvě v jednom květináči.

Dannet72: Dík za odkaz, budu sledovat.

Jinak fotky jsou, jak jsem slíbil.čus K

Old Post 03-06-2010 v 22:36 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOLOSSATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KOLOSSATOR - 91% PěstitelskáKarma uživatele KOLOSSATOR - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 30






Tady jsou jsem je ztratil

Old Post 03-06-2010 v 22:38 PM
KOLOSSATOR je offline   Profil uživatele KOLOSSATOR   Find more posts by KOLOSSATOR   Foto galerie člena KOLOSSATOR   Click here to Send KOLOSSATOR a Private Message   Add KOLOSSATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

zdar,roste ti to pěkně, nemyslim si že je chyba mít dvě kytky v jednom květináči, máš 11l kýble a příště bych nacpal po dvou i do těch ostatních a jel květ co nejdřív, tím ti odpadne čekání na zaplnění boxu, a tím i problém s výškou. Budeš mít sog , což je akorát na tu tvou "mega" skříň Až ti přestanou růst nahoru a budou jen dělat květy tak jestli chceš ostřihej takový ty slabý větve odspodu co nemaj šanci na pořádnou opalovačku

Old Post 04-06-2010 v 10:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Artonoror
Stálý Člen

Karma uživatele Artonoror - 61% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 32

Zdravim, nestoupá ti moc vlhkost? Se slabším odtahem můžeš mít problém s vlhkostí na konci květu. To může znamenat problémy s plísní. Viděl jsem už pár pěknějch grow co na konci celý zplsnivěli. Doporučuju do next round pořídit pořádnej odtah.
Pacháč nemusíš řešit?
Nezapomeň jednou za čas vyndat kytí a celou pěstírnu pěkně vyčistit nejlépe savem. Určitě už máš načteno http://grower.cz/pestovani/navody/s...nemoci/10.html.

Tak hodně štěstí a pozor na plísen je to svině. K+

Naposledy upravil Artonoror 05-06-2010 v 23:01 PM

Old Post 05-06-2010 v 12:47 PM
Artonoror je offline   Profil uživatele Artonoror   Find more posts by Artonoror   Foto galerie člena Artonoror   Click here to Send Artonoror a Private Message   Add Artonoror to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4973400 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív