Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » First grow. Noob :-)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 17


Hlína je právě Plagron - Growmix. Mám od plagronu i nějakej start-up, ale to abych se přiznal moc netuším k čemu je. Ten nafialověnej lístek Ti zkusím vyfotit. Ale takhle nafialověný listy má jen ta jedna euforie... Nechápu.

Letí mi to ve středu...

Old Post 26-02-2010 v 15:27 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 18

To RespectFlower: Oky, namíchám ten start-up a naliju jim to tam... snad to zabere... Stress by mohl být asi z toho přesazení, předpokládám, že?

Letí mi to ve středu...

Old Post 26-02-2010 v 15:32 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

stres tak nějak celkově - nedostatek vlhkosti...tam fialovou nevidim...sem myslel fialový stonky a řapíky pro upřesnění...
myslim že celkově je víc faktorů dohromady - vlastně tam nemáš ani větrák na ofuk, vlhkost a možná i celkově nedobrý řezivo ale to už bych i kecal páč nevim ale je to taky možnost ...

pravděpodobně až to začneš prostě jen víc zalívat (nepřelívat at vyteče jen trocha) dobrou vodou tak to bude lepší

a poslední co mě napadlo...já to nedělám už ale postřikovat za dne - nejde o nějaký kapky nebo tak ale celkově mi připadá že je to na hovno takový výkyvy na těch listech a lepší je nasadit mlhu (zvlhčovačku) ... můj osobní názor

at se daří

Old Post 26-02-2010 v 19:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 20

Oky, díky za rady... Zkusím nějak zvednou vlhkost a přidám tam něco na ofuk. Vodu sem odladil na těch 6, takže ta by měla být oky. Budu hlásit, jak to vypadá. Díky za rady. Snad se holka chytne. Bylo to moc šoků zarás... Nejdřív převoz, hned na to přesazení... Ani se jim moc nedivím. Zatím čest.

Letí mi to ve středu...

Old Post 26-02-2010 v 20:09 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 21

Zdravím pánové, tak sem tam zakomponoval zvlhčovačku... Vlhkost už je dobrá... Ta euforie má už na všech listech shodej odstín barvy jako je jeji stonek, takovej do fialove, ale uklidňuje mě, že ji na kadždým patře vyrůstají nové malé lístky. Přesně v místě, kde jsou lístky nafialovělý.

Letí mi to ve středu...

Old Post 28-02-2010 v 07:03 AM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 22


Tak přidávám nějaké fotky té euforie a i cele skříňky.

Letí mi to ve středu...

Old Post 28-02-2010 v 22:17 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 23


Na tom prvním obrázku jde jasně vidět, jak mi zfialověla ta euforie. Ale už jí rostou nové lístky, tak snad oky...

Letí mi to ve středu...

Old Post 28-02-2010 v 22:19 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 24

update pls, jsem zvědav jak se jim daří

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 08-03-2010 v 19:09 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 25


Čest Groweři, tak jsem tu s udpatem. Poslední dobou nebyl moc čas, tak jsem se trošku opozdil. Každopádně přidávám fotky a musím říct, že mi holky dělaj radost. :-)

Letí mi to ve středu...

Old Post 09-03-2010 v 05:21 AM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 26


Díky za K+

Letí mi to ve středu...

Old Post 09-03-2010 v 05:23 AM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 27

jen malá poznámečka mohl by jsi psát, který je to den ...

jinak kytky vypadají docela k světu, ale příště přidej pls i foto bez světla a jinak bych možná kytky trochu poohýbal na stejnou velikost a příjde mi že ty v pravou jsou totiž trochu mímo hlavní světelný tok, tak bych je dal na střed skříně

kdy hodláš přepnout?

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 09-03-2010 v 11:45 AM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 28

Jejda no vidíš... Od té doby co je mám je to 12. den. Tu co byla v rohu jsem teda přesunul místo jedné z těch nejvzrostlejších. Aby se to tak nějak vyrovnalo. Fotku bez světla se pokusím dodat. Kdy hodlám přepnout? Noříkal sem si, že tak za týden, ale uvidím. Nějaké návrhy?

Letí mi to ve středu...

Old Post 09-03-2010 v 12:45 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 29

12.den no tak bych je přepl asi tak v tom 18. - přeci jen se o jednou tolik skoro vytahnou, hlavně se zaměř než to přepneš na to aby jsi je dostal do stejné úrovně výšky, kolínka a ohnout ...

doporučil bych na příští grow koupit blue usporku, přeci jen ta red je na prd na rust když to tak dlouho roste... mám blue a na rustu se to pěkně větví a patra nejsou tak natáhlá...

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 09-03-2010 v 12:54 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tommyhawk
Stálý Člen

Karma uživatele Tommyhawk - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 30

Moc to ohýbání neznám... jsem ještě žabař, ale na příště to určitě prubnu. Sem z toho už takhle dosti vyjukanej a pořád čekám, kdy se něco po.... Ale zatím díky Bobu Marleymu nic. Tak jen tak dál. Ale každopádně díky za rady. K+

Letí mi to ve středu...

Old Post 09-03-2010 v 17:27 PM
Tommyhawk je offline   Profil uživatele Tommyhawk   Find more posts by Tommyhawk   Foto galerie člena Tommyhawk   Click here to Send Tommyhawk a Private Message   Add Tommyhawk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dekliiis
Nový Člen

Karma uživatele Dekliiis - 56% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 31

zdarek kamo koukam že se ti kytičky pěkně vytáhly staráš se pěkně....jen tak dál K+

Old Post 10-03-2010 v 11:22 AM
Dekliiis je offline   Profil uživatele Dekliiis   Find more posts by Dekliiis   Foto galerie člena Dekliiis   Click here to Send Dekliiis a Private Message   Add Dekliiis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjjaman
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjjaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 32

hele na kolik te vysel ten zvlchcovac vzduchu a ta 200w usporka?
díky za odpvěd

Old Post 10-03-2010 v 19:47 PM
Ganjjaman je offline   Profil uživatele Ganjjaman   Find more posts by Ganjjaman   Foto galerie člena Ganjjaman   Click here to Send Ganjjaman a Private Message   Add Ganjjaman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ganjjaman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-06-2016 - First grow 400w - 7 odpovědí
28-04-2015 - First Grow - 29 odpovědí
05-06-2013 - First grow under 250W - 39 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1119220 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív