Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Bubbler pro Bonsai - Zahrada 1000 a jedné noci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Lump
VčeLaŘ

Karma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% PěstitelskáKarma uživatele Lump - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 304  

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Pocahontas
popravdě toto jsem ještě moc neřešil, říkám to budu řešit až za pár let :-)
o této tématice jsem si nic nejzištoval, je mi jasné že to nebude sranda, ale nějak bych to chtěl podchiti, časem vše patřičné začnu studovat a experimentovat, niní bych ale chtěl pokračovat v tom co mám rozjeté.


Zdarr,asi tě zklamu ,ale dneska jsem důkladně zjištoval (od bratra atd) Jestli by bylo možné jet tu ovocnou bonsaj pod umělým osvětlením.A on mi na to řekl,že to na 99% nepůjde protože prý není žádná odrůda ,která by nepotřebovala vegetativní pauzu(ve formě zimi atd)říkal že o tomto dopus nikde nečetl a ani o tom neslyšel,takže bud budeš prví frajer co to zmákne a nebo to opravdu nepůjde a tvůj výzkum bych nasměroval jinou cestou.Jsou to jen mé poznatky MAJ SA ....

Včelaření na groweru aneb pomáhejme přírodě


Trainwreck 400w hlína

Old Post 13-01-2010 v 15:42 PM
Lump je offline   Profil uživatele Lump   Find more posts by Lump   Foto galerie člena Lump   Click here to Send Lump a Private Message   Add Lump to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pocahontas
Stálý Člen

Karma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% PěstitelskáKarma uživatele Pocahontas - 75% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 18

mno uvidíme, sám jsem zvědav, nějakou šanci jí dávám, snad se přizpůsobí
Každopádně ještě nějakou chvíly bude trvat než pořádně vyroste, květ nechávam až na jaro léto, uvidíme

Old Post 13-01-2010 v 16:48 PM
Pocahontas je offline   Profil uživatele Pocahontas   Find more posts by Pocahontas   Foto galerie člena Pocahontas   Click here to Send Pocahontas a Private Message   Add Pocahontas to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pocahontas! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9476310 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív