Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W(MH)-600W(HPS), SSH, hlina
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

. Příspěvek č. 17

Díky všem za K+, pokud máte někdo nějaké otázky, nebo konstruktivní připomínky není nic lehčího něž se zeptat. Zatím se mějte a za týden peace!!

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 01-02-2010 v 12:16 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 18

Caute, mam tu menší problém. Trošku sem holky přihnojil, takže se jim naježily listy a trošku jim žloutnou konečky. Otázka zní jak takový problém řešíte vy ? Já to další zálivku prolil vodou+enzymy ale asi to nestačí, mám to prolít ještě jednou nebo to už normálně pohnojit? Stačí ke zjištění ph, když změřím proteklou vodu ? Nerad bych to zasolil, proto bych to ještě jednou prolil. Dik za pomoc

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 03-02-2010 v 12:40 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Obecné 35.den 12/12 Příspěvek č. 19






Hlasím se zase po týdnu s informacemi. Holky právě mají 31.den od přepnutí a tím pádem jsem zhruba v polovině jejich cesty. Chystám se na ně svítit porci lumenu do 65-70 dne, podle toho jak budou vypadat. Teplota se ustálila na 16 stupnů v noci a 26 stupních ve dne. Přidal jsem ještě na víc nějaké klipsňáky na ofuk. Zálivku mají pořád ob dva dny, i když sem je minulý týden trošku přihnojil, tak sem musel dvakrát po sobe proplachovat, což se projevilo na tom že jsou na pulce kytek vidět nedostatky dusíku a déle to prosichalo. Druha půlka se tváří zdravě a zeleně. A ještě jedna změna, začíná to pekelně voňět. Ph vody držím stále v mezích 6,2-6,5 a zalívám je 10L zálivky. Chystám se v tomto týdnu naposled dát dávku bloomu a pak už jen PK-čko na poslední dva,tři týdny. Takže souhrnné info a hurá na fotky. Ty jsou trošku horší kvality, protože je to foceno v noci.

Ph - 6,2-6,5
Teplota - D 26 stupňů
- N 16 stupňů
Vlhkost - D 60%
- N 85%
Hnojivo - 1x týdně 30ml Bloomu, 8ml PK na 10L
- 1x voda a enzymy

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Naposledy upravil N3110 07-02-2010 v 21:30 PM

Old Post 07-02-2010 v 11:59 AM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ircan
Nový Člen

Karma uživatele ircan - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 20

moc pekne to mas....uz se tesim na dalsi update :-)

Old Post 07-02-2010 v 14:03 PM
ircan je offline   Profil uživatele ircan   Find more posts by ircan   Foto galerie člena ircan   Click here to Send ircan a Private Message   Add ircan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

43. den 12/12 Příspěvek č. 21






Zdravím,
po týdnu se zase hlásím. Tentokrát až teď, protože nebyl čas. Pořád bojuji s tím, jak mi kytky trošku žloutnou, ale na těch 25 dní to nemá cenu řešit. Nevím ale zdá se mi že méně pijí, což může byt způsobeno asi fází květu, vlhkostí nebo nevím, možná někdo poradí. Holky papají ob zálivku už jen PK13-14 (někdy přidávám bloom těm co vypadají hladově).Co se týče šišen ty se cukrují a rostou spíš do výšky než do objemu ale snad ještě nakynou. Co mě krom toho žloutnutí sere nejvíc je, že se jim začínají chlupy zbarvovat do hněda. Je to normální ?? Vodu tam leju 6,3 ob dva, tři dny. Jinak je v plánu mít holky na květu 65.dní ale vidím to na 70.den kosa. Listy se snažím nechávat a stříhám jen ty co mi vadí. Kdy děláte finální ostříhání ? To asi vše z mých otázek, doufám že někdo bude reagovat a jinak za týden.

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 14-02-2010 v 19:53 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaMoLeBKa
Stálý Člen

Karma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% PěstitelskáKarma uživatele SaMoLeBKa - 86% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 22

no jestli ti fakt vadí to žloutnutí tak si vem trochu rustové hnojky do rozprasovače s vodou a postřikaj je,tak pulhodinky před svítáním, plesnivět by ti to ješte nemělo tak 4x to udělej a uvidíš,chloupky normálně hnědnou zatimco nové raší. a nezapomeň na flushing aspon 2tydny předem!
Pijou míň,míň vypařuju z listů a finální ostříhání je finální tak co?? před pověšením K+

out06 out09 in#1 in#2

Old Post 15-02-2010 v 07:01 AM
SaMoLeBKa je offline   Profil uživatele SaMoLeBKa   Find more posts by SaMoLeBKa   Foto galerie člena SaMoLeBKa   Click here to Send SaMoLeBKa a Private Message   Add SaMoLeBKa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od SaMoLeBKa
no jestli ti fakt vadí to žloutnutí tak si vem trochu rustové hnojky do rozprasovače s vodou a postřikaj je,tak pulhodinky před svítáním, plesnivět by ti to ješte nemělo tak 4x to udělej a uvidíš,chloupky normálně hnědnou zatimco nové raší. a nezapomeň na flushing aspon 2tydny předem!
Pijou míň,míň vypařuju z listů a finální ostříhání je finální tak co?? před pověšením K+


Zdravím. To žloutnutí začalo po tom, co se mi na listech objevily ty tečky, co si tam měl nebo máš taky. Od koho máš feno? Podle fotek asi tuším. Vyhodnotil jsem to jako špatný ph nebo přehnojení, tak sem to dvakrát prolil a teď hnojím už normálně (jen u těch nejvíc žlutých přidávám trošku grow 1ml/l), jenže se to nelepší a ani nehorší, ale to je tím že listy už nerostou. Spíše divný bylo to, že vstupní voda+enzymy měla ph 6,3 a vyteklo mi ph 6. Takže sem došel k názoru, že to všechno vyžraly a nebo je to ph posunuté, čemuž nevěřím, když zalévám pořád ph 6,3. Jsou ssh tak hladové?? Proto začínám teď hnojit normálně, radši míň něž víc. Snad to za ty tři týdny ještě nakyne. Můžu to s tím postřikem zkusit, četl sem to v softu, že by to mohlo pomoct, ale zkusím to jen z mojí zvědavosti, abych mělo na příští kolo pojistku. Stejně se mi do skříně stěhuje listová plíseň, tak to budu muset stříkat i tak. Aspoň ty největší listy biolem. Chystám se to flushovat 10 dni a první flush peroxidem, kytky jsou zlutší, takže by to mělo stačit. Finální ostříhání nechám až na poslední dva, tři dny. Nerad kytkám beru jejich listy. Jinak dík za rady. Těšte se na příští kolo, bude pár razantních změn :-)))

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 15-02-2010 v 13:50 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

48.den 12/12 Příspěvek č. 24






Zase jsem o týden zestárl, a tudíž je čas na update. Kytky kynou slušně, jen nechtějí moc pít. Nakrmeny byly minulou zálivku. Mám na čas ec metr a při zálivce ec 0,3 vytéká ec 0,8, mám jim ještě na ty dva týdny přidat žrádla? Jinak ještě dvacet dní pojedou a pak kosa, tak snad bude i nějaký smoke report. Jinak ssh je famozní feno, a jeho pronikavá vůně mě vždycky potěší, struktura palic je sativní, takže vyšší miň tvrdší ale jsou strašně pocukrované. Příště bych přepínal dřív a možná i jinak hnojil ale člověk se pořád učí že :-D Jen mi dělá problém sehnat na další kolo nějaké kvalitní řezivo! Kdyby měl někdo na víc nějaké sativky (JH,ssh,bella,kali) rozhodně se domluvíme. Jinak během týdne bude update skříňě, k pacháči přibude místo ttcka nové ufo 500m3/hod (to ttcko nemá žádný tah), další klipsna, už pátá :-D a spodek skříně dotěsním polyšem. Chtěl bych příští kolo ještě dokoupit vlaštovku ale asi nebude kvuli finanční tísni. A to je asi tak protento týden vše. Otázky, připomínky a kladné karmy rád přijmu :-D

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 19-02-2010 v 17:47 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 25

dík všem za K

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 20-02-2010 v 11:43 AM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

59. den 12/12 Příspěvek č. 26





Zdravím přátele,
divíte se kde jsou fotky? Nebojte se nepřijdete o ně. Nestíhal jsem, takže je sem dávám až dnes. Holky už jsou na cestě pod kudlu. Ještě je čeká průplach, dva dny tmy a pujdou se houpat. Už žádný řeči, ty si nechám na poslední příspěvek ze skříně, kdy celý průběh zhodnotím. Takže příští středu!!!

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 03-03-2010 v 19:57 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 27

Hm. Tak tohleto je moc pekny! K+

Old Post 04-03-2010 v 00:41 AM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 28

Nádhera.Ty paldy sou tak malo listnaty a tak krásný protože máš při tmě chladno-ze skušenosti....

Old Post 04-03-2010 v 12:49 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 29

shefin: to máš asi pravdu, s chladem bojuji už tři měsíce. A v noci se nad 16 stupňů nedostanu, ať se snažím jak chci. Šlo to na nich i vidět, protože sativky nemají v lásce velký změny teplot mezi dnem a noci. Žloutly jim vršky a listy se kroutily k sobě. Příští kolo to bude už lepší, snad venku přestane mrznout.

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 04-03-2010 v 13:47 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 30

spíš příště hned od začátku takovýdle sativy několikrát zastřihni a praš to cropmaxem od plagronu.já vždy v boxech udržoval za svitu max 23stupnu pod lampou.v noci kolem 19ti a luxus....

Old Post 04-03-2010 v 15:08 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
N3110
Stálý Člen

Karma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% PěstitelskáKarma uživatele N3110 - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 31

Nezastříhával jsem to schválně, chtěl sem vidět jak to poroste ale příští kolo to určitě udělám. I když toho nelituju, udělalo to samo centralni colu a pět až šest postranních větví (a spodky), navíc jich tam mám 20ks. Já mám box ve sklepě a vzduch jde z venku nebo vedlejší místnosti, takže na ty noční hodnoty se dostanu těžko, i když mám zatěsněný všechno, okno, na podlaze polystyrén a ve vzducharně zpětnou klapku je tam v noci mezi 14-16 stupni a to větrám v cyklech. Až přestane mrznout bude tam přes noc 18-19. Když jede lampa tak tam je krásných 22 u vrchů. A to i v letě :-P Jen tím že sem to všechno zatěsnil ať tam nasávám co nejmíň studenýho vzduchu sem si na sebe upletl bič :-( Vlhkost se stala dalším aspektem s kterým bojuju a toho hned zneužila listovka. Mám prostě opačný problémy než většina lidí. Na růst nemusím skoro zvlhčovat a v létě to 6kolo uchladí i to ttcko. Radši bych ale vždycky přidával než ubíral. Takový odvlhčovač stojí peněz a žere elektriky, za to zvlčovačka stoji par peněz a nežere skoro nic. At už je jaro a můžu to dát do průvanu. Jinak všem dík za karmice!

Kdo čeká vítr, nikdy nezaseje, kdo hledí na mraky, nikdy nesklidí. Král Šalamoun

Prvni kolo, dojeto

Druhý kolo, jede tak mrkni

Old Post 04-03-2010 v 15:23 PM
N3110 je offline   Profil uživatele N3110   Find more posts by N3110   Foto galerie člena N3110   Click here to Send N3110 a Private Message   Add N3110 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele N3110! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shefin
Stálý Člen

Karma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% PěstitelskáKarma uživatele shefin - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 32

sklep vylepit polystyrenem a malý přímotop na časovač by to vyřešilo všechno at se ti daří...

Old Post 04-03-2010 v 15:52 PM
shefin je offline   Profil uživatele shefin   Find more posts by shefin   Foto galerie člena shefin   Click here to Send shefin a Private Message   Add shefin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2013 - 400-600w Hlina - 20 odpovědí
11-03-2010 - 400W(MH)-600W(HPS) Grotank, Aero - 80 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7295740 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív