Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1in-200W CFL, 400W MH, 400W HPS... 5*Ice, 5*Belladona, 8*Mandala#1, 7*Lowryder#2
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
volver

Karma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% PěstitelskáKarma uživatele volver - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 17

zdar dá se to uhrotit ručním zalejváním ... já sem doma zalejval 16 květníku , je teda pravda že to je docela voser,,, každou zálivku cca20litru vody tak za dva až tři dny,, potom to chce vědět dost o tej genetice co tam budeš dávat, nekterých by stačilo třeba jen devět a dost roztahat prostě vyplnit prostor,,
má to výhody v tom že ty kytky mužeš pohodlně přesouvat pod lampou kam je zrovna potřeba .... u hydra už sou potřeba měřáky a bejt trochu větší pedant ale dá se, chce číst a hledat , a při problému by ti tady hydraři taky určo pomohly
a do jakého systému?? vzhledem k tomu že je to "aspon pro mě další level" mno tak asi do většího NFT taky se na to chystám (ale k tomu je třeba finance= asi budu muset přesvědčit šéfa že sem dost užitečnej a at mě přidá na vejplatě bo jinač nevim
pěstu zdar a at to roste

volver indoor growing ZDE
400w/aero
Euphoria 1 zde ......1,253g/kWh zklizeno
White Russian zde ......1,085g/kWh zklizeno
White widow zde .....1,114g/kWh zklizeno
Euphoria 2 zde JEDE


250w/soil
Woodoo x Chronik zde zklizeno
Sensi Skunk zde zklizeno

Old Post 29-11-2009 v 21:11 PM
volver je offline   Profil uživatele volver   Find more posts by volver   Foto galerie člena volver   Click here to Send volver a Private Message   Add volver to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 18

Tak to je fakt pruda...normálně se mi spálil odtah po necelým měsíci používání
Ještě k tomu jedu na 2 dni pryč, takže mi nezbejvá než pěstovat s otevřenýma dveřma a doufat ve zdárný průběh. Komplikace jak sviň...
Ale už to běží od 4 od rána a teplota je neustálých 29.6 C a vlhkost 55%... Takže to snad přežijou. Zrovna včera jsem si vyhlídl silnější odtah tady v bazaru (vypadá to, že odtah z bazaru už má novýho páníčka) a hned se mi spálí ten původní. Vůbec nechápu proč to nedal...
Zjistil jsem to, když jsem šel spát. Koukám, že je ticho a má to běžet trochu to bylo cítit. Ale zaplaťpánbůh za to, protože jsem otevřel dveře a má to možnost výměny vzduchu a chlazení...
Kdybych si toho nevšimnul tak by jsem ráno vstal a našel kytky upeklý (

Naposledy upravil vimnevim 30-11-2009 v 10:13 AM

Old Post 30-11-2009 v 07:18 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 19

Mimochodem když tak přemejšlím v čem pojedu příště, tak taky doufám že to příště nebude za 14 dní...Protože málem jsem měl po kytkách.
Nejvíc mě láká kokos a k tomu nějaký ten drip pro cca 12 - 24 kusanů .-) Za RADY, DOPORUČENÍ, PŘIPOMÍNKY a KRITIKU budu jen rád

Ale k pěstu :
před odjezdem nechávám teda otevřený dveře a zaplej ofuk nonstop...
Zalejvám vodou z osmózy (PH-5.9 EC - 0.0? s přídavkem Alganu a plagronu Roots zvýšeno EC na 0.6-0.7 a PH na 6.1. Naposled jsem zalejval předevčírem (v sobotu a to docela jde na to že už je tam 400W nechal jsem je hezky proschnout a myslím, že jim to prospělo, teďka až je zaleju tak budou schnout až do středy do večera. Kdy se vrátím domů doufám s nějakým odtahem...
teplota +- 29 C
vlhkost +-55%

Naposledy upravil vimnevim 30-11-2009 v 12:33 PM

Old Post 30-11-2009 v 08:48 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Hlína Příspěvek č. 20






takže místní člen kosmickej rakeťák mě zachránil a prodal mi fajnej odtah, už je vyzkoušen a spuštěn...Spálenej ventilátor jsem dal okouknout odborníkovi a ten mi doporučil poslat ho na reklamaci, že prý je to chyba z výroby. Málo zalakovaný vinutí, který se z toho důvodu přepálilo. Volal jsem dokonce na firmu, který má na starosti ventilátory TD a tam mi řekly, že za výměnu motoru chtějí 1700 Kč !!! A to nový stojí 2800 ))
Kytky přežily bez odtahu s pootevřenejma dveřma vcelku v pohodě, akorát na tech zaostalejch se projevujou nějaký ty resty... Zasychají a kroutějí se konečky listů a později celý list. Jen ty starý spodní, takže je ostříhávám, bohužel ale některý vypadají fakt hrozně.
Je to asi poklesem vlhkosti co jsem tam dal tu metlu, nebo přelitím, ale nezdá se mi že by jsem to přeháněl. Možná byla ještě chyba, že jsem zasadil i ty menší kytky do 6l, protože to bude zase dlouho vysychat.
Jinak nejlíp si vedou lowrydeři To jsou favorití,
hnedka potom jsou dvě Belladony a pět Ice z řezů.
Dneska jsem ukončil život jedné mandale stála fakt za .....
foto :

1 - to jsou ti mí kluci boubelatí jsou to fakt fofrníci porovnejte je s fotkama před 4 dny v příspěvku č. 14...oba jsou z pozdnějšího výsevu a dneska jsem je vyndal ze skříně normálně dojet za okono, jelikož na ně nemám pořešenej žádnej prostor. Doufám, že to zvládnou v pohodě, snad jsou to kluci šikovný a odolný (když mají ty geny z Ruska). Život budou mít ale asi jepičí.

2 - všechny samice Lowrydera v tech třech kulatejch jsou i když to tak nevypadá starší, co rostly chvilku za oknem (je to na nich vidět
v tech dvouch hranatejch z výsevu přímo do skříně a obě vypadají hodně zajímavě i když dost rozdílně... jsem zvědavej jakej bude potom rozdíl v potomkách a vůbec v tech kytkách jako takovejch. Opylovat budu jen ty dvě co jsem sadil rovnou pod lampu zaokňačky za to nestojí že.

3 - takhle pěkně se mi větví Ice co mám z řezů...

4,5 - a takhle se větví zaštíplý Belladony, jednej jsem nasadil pytlík na větývku a doufám, že se nebude stydět a ukáže mi svůj orgán pohlavní .-)

Jinak klasická začátečnická chyba...pěstovat ze semínek a ještě k tomu vysetý v různou dobu, no napadlo by vás to někoho ??? Mě teda určitě ne...

Naposledy upravil vimnevim 04-12-2009 v 08:43 AM

Old Post 03-12-2009 v 00:53 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 21






Tak jsem se vrátil po víkendu z práce a našel kyti trochu vyschlé... Nejvíc je to vidět na tech největších Belladonách, Mandalách a Ice. Což je logický, už jsou trochu větší s větší žízní budu to muset nějak líp vychytat. Fotil jsem je radši až po manikůře a zalití, aby jsem vám nikomu nezpůsobil zbytečně silné emoce stesku a smutku a nebo ještě hůř aby jste nedostaly chuť mě zavraždit .-)
Odtah byl vyměněn za "ufo" Mikroklima momentálně nastavené na 220m3/hod... Jako přítah mám 6 děr o průměru 50mm a evidentně budu muset po tomhle pěstu dodělat ještě nějaké.
Na několika místech se mi dostal vzduch pod fólii a s vytrvalostí jí pomaličku odlupuje ze stěny. Lepil jsem to oboustranýma páskama na koberce a mezi to ještě housenky "spešl" lepidla.
K fotkám :

1 - krásně je jim daří i za oknem. Jeden už je vysoký 33 cm a druhý 34...

2 - Takovýhle kvítky má už lowryder je to večer po postřiku...mají od 24cm do 33cm a všem už vykukujou kořínky vespod květináčů a to mám 6.5l...hodně lidí jsem viděl psát nebo slyšel povídat o tom jak malý nádoby tomu stačí a furt jsem si říkal, že když bude mít dobrý podmínky musí ukázat víc.

3 - takhle to vypadá zeshora...
-1 řada odzadu zleva 2*Belladona (+-20cm) a 3*Mandala(+-18cm), mandaly byly nejvíc uschlý ze všech, musel jsem jim ostřihat většinu spodních listů i Belladony jsem musel trochu prostřihnout, na druhou stranu se z toho rychle zmátořily.
-2 řada odzadu 5*Ice (+-25cm) hezky se větví. Byly dost poschlý, čim větší kytka tím horší, protože to rychlejš vypily budu si muset na tohle dávat pozor. Myslel jsem, že si v poho vystačí, ale jak rostou mají čím dál větší potřebu. Mámě jsem sice řekl, aby se podívala a kdyžtak je trochu zalila. Ale nějak to nepochopila a nalila do celý skříně 1.5l vody což není zrovna nejvíc na tolik kytek...Poučení pro příště no.
-3 řada odzadu 5*lowryder samice a jedna 10cm Mandala z pozdního výsevu. Zajímavý je, že lowrydeří měly úplně vyschlý květináče ale fakt totálně, ale vůbec nebyly poschlý a ani povadlý jsou asi nezničitelní...
-4 řada odzadu jsou prckové Mandal a Belladon, který jsem sázel později a mají tak okolo 10cm. Nebudu je asi už vůbec přesazovat a nechám je v 6.5l a na pár špeků z toho snad taky bude. A nebo by se šiknul nějakej pěknej samec čas ukáže.

4 - pohled mezi holky a možná i nějaký kluky... je tam vidět trochu nezdravě zbarvený list u Ice.

5 - krásně se větvící Belladona

Jinak všechny kytky který jsou větší už vystrkují kořínky zespodu květináčů, což mě nutí přemýšlet o přesazení do 11l a zohybání pomocí kolínek nebo něčeho takovýho, ale to už se mi tam asi nevejdou všechny kytky. Ještě nevím co je samec a co samice, akorát Ice a lowrydeři jsou jasní.


Vodu používám z RO má Ph 6.1 a EC 0.nic... Když jsem přidal hnojivo na růst alga grow tak šlo Ph dolů a bylo cca 5.3. Neměl jsem nic po ruce tak jsem si chvilku lámal hlavu až jsem si uvědomil, že z kohoutku mi teče voda studňovitá a ta má Ph 7.něco jak kdy a Ec je taky proměnlivý od 0.4 do 0.7. Takže sjem trochu poředil a vše v poho...
Když jsem přidal alga bloom a GS pro lowrydery tak šlo Ph nahoru. Bohužel žádná kyselina nebyla po ruce...takže kombuchový ocet zafungoval doufám, že jak má. Jen aby se kytky kamarádily s těma organismama z kombuchy.
Zvlhčovačku jsem vyndal, už jen zabírala místo a i bez ní si holky drží vlhkost okolo 60%

Naposledy upravil vimnevim 07-12-2009 v 22:21 PM

Old Post 07-12-2009 v 12:13 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 22






už je na co koukat sice zatím v mini provedení... Všeckery kytky mají stonky aspoň dvakrát tak mohutnější než v outdooru, teda připadá mi to tak.
První dvě fotky jsou prozatimní favoriti...Lowrydeři#2, ty tři menší vepředu jsou krásně orosený a to budou kvést ještě nějakou dobu, ty vzadu je ještě doženou nebo už předehnaly ? Ten nejvyšší už měří úctyhodných 42 cm !!! a to je teprve v začátku kvetení...
Na třetí fotce "detailní" záběr Ice
4tvrtý obrázek znázorňuje doufám, že dvě sestry Belladonky
Pátá fotka je z dovolený na pláži .-)
Udělal jsem manikůru, pedikůru, promluvil jsem si s nima....pohnojil, postříkal, zalil...co jsem jim na listech viděl snažil se udělat.
I když nedávno jsem je trochu potrápil suchem a některý jsou trochu ostřihanější, než by jsem chtěl. Taky jsem odstřihnul spodní mini větývky.
Nemile mě překvapil výskyt asismutnic ne sice obrovskej, ale přeci se nějaký mihly.
Přemejšlel jsem o tom peroxidu, ale to asi zabije veškerej život v hlíně ?
No budu o tom rozjímat a doufám, že to vymyslím, než mi to sežerou.
Takže asi tak nějak přibližně všelijak.

Naposledy upravil vimnevim 12-12-2009 v 00:44 AM

Old Post 12-12-2009 v 00:09 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 23






Dneska vypadají o 1000% líp než včera večer...Je to focený po 9 hodinách světla a mají se k světu...

Naposledy upravil vimnevim 12-12-2009 v 12:56 PM

Old Post 12-12-2009 v 12:45 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 24





no a tady je pár fotek s "nemocnejma" listama....
fotky1,2 a 3 jsou z kvetoucích Lowryderů a foto 4 je Ice který mi jednou trochu poschly a některý listy už se nespravily, taky potřebovaly pohnojit...
Jo jo mít prsa (samozřejmě myslím větší, jelikož i kluci mají prsatak už tady mám asi tak 10 000 rad

Naposledy upravil vimnevim 13-12-2009 v 11:15 AM

Old Post 12-12-2009 v 13:09 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Dotaz Příspěvek č. 25

Kdyby mi tady nějakej zkušenej grower poradil, vlůbec by jsem se nezlobil... Jelikož mám ve skříni různě starý kytky různejch modelů ze semen, a k tomu ještě 5 řízků tak si nejsem vůbec jistej, kdy to přepnout na květ ?
Už to mám vcelku zaplněný, na druhou stranu budou určitě nějaký samci, který mi tam udělají nějaký díry...
Ještě by jsem chtěl některý přesadit do 11l květináčů, ale sakra který když nevím co je samec a co samice ) Jistejch je jen 5 řezů Ice a ty půjdou do tech velkejch květináčů určitě, ale co zbytek ? Ice mají od 25cm do 35 cm což je už docela hodně na 400W, ale mám v plánu je přesadit a nějak zohybat... Nemá totiž vůbec žádný zkušenosti s tím, jak se kytky ze semínek (Belladona a Mandala) vytáhnou, doufám, že mi to nevyrve strop u skříně...ale je 180cm vysoká tak by jsem to mohl snad zvládnout.
Dilema jako prase.

Naposledy upravil vimnevim 13-12-2009 v 11:17 AM

Old Post 13-12-2009 v 11:12 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 26






+++

foto 1 - 4ks. Belladona dvě větší a starší a dvě menší mladší dneska jsem je prolil čistou vodou z RO ( Ph - 6,1 EC - 0,0...) a změřil to co vyteklo zespodu... tej největší kytce (mám podezření na samce) vytekla voda s 6,6 Ph a 0,4 EC , tej menší (mám podezření na samici 6,6 Ph a 0,6 EC. Ty dvě menší jsem neměřil..

foto 2 - 7ks. Mandala 1 Jsou tam 4 starší a 3 mladší...ale 3 větší a 4 menší, jelikož ta čtvrtá starší mandala je o něco menší než ty mladší... dobře je vidět na fotce č.5 níže, kde je uprostřed vepředu.
U tech větších mám podezření na dva samce (jeden z nich má v jednom místě 1cm širokej stonek !!!) a jedna samice se mi už ukázala. Z Mandal tekla jinačí voda mám to od největší po nejmenší s tím, že jsem měřil jen ty 4 starší : 1- Ph - 6,7 EC - 2,2
2- Ph - 7 EC - 1,8
3- Ph - 7 EC - 1,8
4- Ph - 7,1 EC - 1,8

foto 3 - takhle se mi rozvětvila Mandala po zaštípnutí, ale mám u ní podezření na kluka


foto 4 - a tady je holka co se mi ukázala, je to trochu vidět na tej fotce ale nic moc....


foto 5 - no a to je pohled do porostu

Nefotil jsem Ice a Lowrydery, ale vodu jsem jim změřil :

Ice : je to od největší k nejmenší ( 25 - 35 cm) - Ph EC
1- 6,9 -1,6
2- 7,1 -2,6?!?!?
3- 7,1 -1,6
4- 6,8 -1,2
5- 6,9 -1,5


Lowryder 2 : je to taky od největší po nejmenší všech 5 samic

-Ph EC
1- 6,7 -1,3
2- 6,9 -1,6
3- 6,8 -1,4
4- 6,7 -1,8
5- 6,6 -1

No některý hodnoty mě vcelku překvapily, třeba to Ph, který je spíš nahoře a já čekal, že to bude kyselý ) No a to EC u jedný Ice mě dost šokovalo ale přitom vypadají všechny stejně...

Ještě jsem udělal asi jednu "chybu" což poznám časem Protože kvůli prevenci před plísní jsem do zvlhčovačky přidával trochu koloidního stříbra a teď jsem si přečetl v Top Secret, že se používá na feminizaci...tak aby jsem neměl plnou skříň hermoušů.
I když Lowrydeři si pohlaví zatím drží a taky tam psaly, že se musí používat velká koncetrace, aby to donutilo udělat samici i samčí květ. Na druhou stranu by to mohlo fungovat dobře na plísně i na padlí a když by se to zředilo tak by hermáči snad neměly bejt...

Naposledy upravil vimnevim 13-12-2009 v 17:14 PM

Old Post 13-12-2009 v 15:23 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 27

Ještě by mě zajímalo, jestli mám lít mírně okyselenou vodu, když mám teďka Ph výtoku okolo 7 ? Nebo to nemá cenu, protože se to časem hnojivama okyselí ? Pokud zalívám čistou vodou mám Ph 6.1, když hnojím dorovnávám Ph na hodnotu 5.9 - 6.2... Mám teda teďka zalít třeba 5.7 ????? Za případný rady Ď

Old Post 14-12-2009 v 19:54 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 28






++++ Všem děkuji za K+

Začaly se mi ukazovat samci a samičky .-) Jen ty kytky co jsem sázel dřív, teďka jsou na růstu +- 6 týdnů.
Ze čtyř Belladon je na 96% jeden samec (35cm) a druhá samice (36cm)
Ze 7 Mandal jsem rozpoznal zatím jen jednu samičku (42cm !) špatně jsem ji zaštípl a tak si rostla porád hore...a taky 3 samce 49cm!, 42cm a 26cm) ty dva větší jsem vyndal ze skříně, jelikož místo se hodí že... dvě menší mají po 21cm a nejmenší 14cm a u tech ještě nevím.
Ice už jsou taky pěkný 44cm, 2*40cm a 2*38cm
ani Lowrydeři nezaostávají se svou výškou 47cm, 45cm, 35cm, 33cm, 30cm.

foto 1 : Belladona samice

foto 2 : Belladona samec

foto 3 : to je ze společnýho focení na pionýrským táboře )

foto 4 : "centrálek" mladšího 47cm vysokýho Lowrydera

foto 5 : a starší lowryder 33cm...

Nechtěl by jste někdo samce Mandaly a nebo Belladony ? jsou vcelku hezký a já mám strach, že mi jen tak za oknem špatně dozrajou no a zatím nemám další prostor, kde by jsem je mohl nechat dojet. I ti samci lowrydera mi nepřipadají zrovna moc nacpaní pylem Nevím jaký máte zkušenosti s pěstením samců, ale jestli máte někdo zájem tak vám ho přenechám za nějakej ten pyl, nebo semínka.
Poraďte jestli to už mám přepnout na květ, když už tam mám 7 100% samic vcelku pěkně rozvětvených od nějakých 35cm do 42cm a k tomu 5 Lowryderů.
3 z nich už moc dlouho kvést nebudou, takže brzo vyprázdní prostor zase o kousek. A ty dva mladší je budou následovat cca za 2 týdny...
U tech zbývajících 5 kytek bych typnul, že ty dvě belladony budou samec se samicí už se taky ukazují, ale je to ještě prťavoučký...
A z Mandal typuju 1 samici (je to jedna ze starších, která vůbec netáhne do výšky ale zato do šířky a to není zaštíplá měří 21cm) a 2 samce, což by znamenalo, že budu mít z Mandal jen dvě samice a spoustu chlapů...

Ještě jedno zamyšlení...koupil jsem si Canabibly v levnejch knihách a pročítal jsem si tak různý modely co ten típek pokuřoval v Emerice. No zaujalo mě hlavně to, že tam uvádí u některejch modelů, že se mezi lidma rozšiřuje jen řízkama a dělají z toho normálně matky, z kterejch zase udělají řízky a zase matky a takhle klidně 20 let. A popisuje tam jak jsou dobrý a výnos, že taky nemají špatnej... A tady každej furt že matku jedině z F1 semen tak nevím čemu se dá věřit, když i semínka F1 se dělají na řízkách že...

Naposledy upravil vimnevim 16-12-2009 v 10:30 AM

Old Post 16-12-2009 v 09:26 AM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 29

No nevím, ale když se koukám na ostatní tready tak už to mám asi přerostlý ??? I když za nedlouho scénu opustí Lowrydeři. Přeci jenom největší Ice z řezů už má 44 cm a i jedna Mandala a Belladona mají okolo 40cm... Proběhla taky taková "menší" změna... Vyndal jsem skoro jistý samce ven za okno a všech 5 Ice, 1 Mandalu a 2 Belladony jsem přesadil do 11l květníků. Namíchal jsem royalty mix s kokosem a žížalíma hovnama a zalil kořeňákem což nevím jestli mělo cenu, když už jsou takhle velký. Taky jsem zjistil, že budu mít problém s vlhkostí. Musím v místnosti kde je pěstírna a zároveň můj pokoj skoro neustále větrat, otírat okna jak jsou zamžený... No a stejně je vlhkost dost vysoká. Přes den 60-75%, ale v noci i přes 90%!! a to už mi tam kvetou lowrydeři ...

!!!!!!!!!!!rady ohledně přepnutí a vlhkosti vřele uvítám!!!!!!!!, ale stejně až přijedu domů po víkendu tak je trochu zohybám a asi i přepnu na květ, přeci jenom už některý z nich trápím v růstu od začátku listopadu...

Old Post 18-12-2009 v 19:48 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LEM
Stálý Člen

Karma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% PěstitelskáKarma uživatele LEM - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 238  

Příspěvek č. 30

ahoj, zkus tohle...

https://www.eva.cz/zbozi/ostatni-du...hcovac-henkel-/

já osobně mám spíš opačný problém, ale viděl jsem to používat...v nejhorším ta investice není moc vysoká...

A k těm samcům...až začnou otvírat květy, tak je otrhej, dej je třeba na bílou čtvrtku a nech je někde(kde nefouká) uschnout, třeba den...pak s těma uschlíma květama zahrkej...na čtvrtce se ti zachytí pyl, ten pak třeba kreditkou seškrábeš...a můžeš postup opakovat, dokud posype...jinak moc pylu z toho nebude, ale bude to stačit...dozrajou určitě...

A jinak bych to už přepnul být tebou, protože ty holky ti ještě sakra povyrostou a neprosvítíš to, máš to super....

Old Post 18-12-2009 v 22:06 PM
LEM je offline   Profil uživatele LEM   Find more posts by LEM   Foto galerie člena LEM   Click here to Send LEM a Private Message   Add LEM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 31

lem : dík za K+, hned až přijedu domů, tak jim zkrátím periodu a trochu je poohýbám. Jednu Mandalu už jsem ohnul dvouma kolínkama přečuhovala už moc Budu muset taky vymyslet jak je rozmístím natrvalo, protože teď je pořád přendavám z místa na místo podle potřeby, ale až začnou pořádně kvést a růst tak bude asi lepší, aby měla každá svý místo a do toho je "nějak všelijak" natvarovat. Mám docela "strach" jak budou velký až přijedu domů, protože jsou rychlejší a rychlejší a teďka dostaly ještě větší květináče....
No a ty samce když jsem vyndaval ze skříně tak měli větší květy než mají teď...jediný co jim narostlo jsou stonky. Květy se jim přestali zvětšovat a vypadají buď prázdný nebo poloprázdný. Každopádně to poznám co nevidět, jelikož jsem se pokusil opylit samičky Lowryderů.
Co se týče vlhkosti mám tři možnosti co jsem se tak pídil, každopádně to tak nemůžu nechat, protože by mi splesnivěl pokoj i kytky. Jednou jsem přijel domů po dvouch dnech a byla tam taková vlhkost, že když jsem šáhnul na balící papír normálně byl "rozmočenej" a hnedka se roztrhnul. Takže asi tak :
1 - odtah z pěstírny vyvést ven z baráku a ne do místnosti to by bylo asi nejlevnější a mě by to vyhovovalo asi nejvíc ( nutná porada doma)
2 - koupit odvlhčovačku. Co by mi pomohla tak stojí cca 4000,- a to se mi moc nechce dávat, to radši koupim něco jinýho.
3 - přestěhovat pěstírnu do sklepa....kde je ještě větší vlhkost
Jo a taky jsem zapomněl na půdu, kde je v zimě stejně jako venku...
Nebo dosklepa a udělat dva průrazy...jeden zezhora odněkud z chodby jako přítah a druhej ven ze sklepa jako odtah, ale nevím co by mi na to doma řekli ) Jako nebylo by špatný mít někde nějakou mísnůstku a tam třeba 2 skříňky a nejen po večerech se tam zavírat a různě "laborovat" že

Old Post 18-12-2009 v 23:13 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vimnevim
Stálý Člen

Karma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% PěstitelskáKarma uživatele vimnevim - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2009
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 32






+++

Zdravíčko opět malý update... .-)
Takže dneska večer přeprogramuju světla a od zítra začíná květ, první týden nechám ještě MH a potom zaměním za sodíka.
Vlhkost se mi jako zázrakem za tu dobu co jsem nebyl doma ( asi tomu nějak škodím ? sama srovnala, že mám teďka 55 % ve dne, v noci ještě nevím.
Kytky krásně povyrostly a Lowrydeří cukrujou. Za tři dny suchý 11l že už jim začínaly zažloutat listy...a to ty mrňavý lowrydeři co rostly ze začátku za oknem si vystačí se zálivkou na tři dny a to rostou v 2l květináčích a jsou v květu ! Jinak v květináčích do kterejch jsem míchal hlínu ještě s kokosem a žížalíma hovnama se mnohem líp zadrží při zalejvání voda. Když zaleju čistou hlínu skoro všechna voda odteče pryč a kytka je skoro stejně těžká.

foto1 : "makro" lowrydera už pěkně cukrujou

foto2 : dva větší LW

foto3 : tři krásný samičky Belladony...o tý jedný jsem si myslel, že je to samec, tak jsem jí prostřihal spodky a šoupnul za okno...přijedu domů a ona blizničky příjemně překvapila holka. Jsou moc hezký trochu fialově kropenatý

foto4 : takhle to teďka vypadá a zítra už květ...

foto5 : nu a tohle si asi pořídím na poslední měsíc květu na dosvit, přemýšlím o dvouch a z každý strany stínidla na okraj pověsit jednu...

Ještě nejsou na fotkách Ice, který vždycky nejvíc trpí nedostatkem vody, ale jinak jsou krásný a mají na sobě pruhovaný fialový pižamo... a mandaly jsem taky nefotil, takže příště jim to vynahradím .-) Většinu kytek jsem dneska trochu potrápil ohybáním a nechtěně i nalomením, jelikož Mandaly jsou takový hůř ohebný. Samec Mandaly co je teďka za oknem má už 63 cm a v nejsilnějším místě má 12 mm silnej stonek - krasavec k pohledání .-)

Taky se chystám přidělat pacháč, jelikož LW už voněji a ofuk pověsit zezhora a zezadu dát proužky molitanu o který by se to mělo opírat o stěnu, ale uvidím jak to bude fungovat. Přenáší mi vibrace na skříň a je to slyšet.

Naposledy upravil vimnevim 21-12-2009 v 16:48 PM

Old Post 21-12-2009 v 14:30 PM
vimnevim je offline   Profil uživatele vimnevim   Find more posts by vimnevim   Foto galerie člena vimnevim   Click here to Send vimnevim a Private Message   Add vimnevim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1648960 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív