Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Vadí pouliční lampa kus od skleníku? Pěstování poblíž lamp pouličníh osvětlení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 17

no to toho teda delas, ze platis dane, to ja je platim taky(kazdej mesic zaplatim minimalne dva uredniky) a nekafram tady cizim lidem do zivota Stop OFFtopic, co si myslis o tom svetle z ty lampy?

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 09-06-2009 v 19:50 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od j0llyj0k3r
no to toho teda delas, ze platis dane, to ja je platim taky(kazdej mesic zaplatim minimalne dva uredniky) a nekafram tady cizim lidem do zivota Stop OFFtopic, co si myslis o tom svetle z ty lampy?



no jestli vyděláváš tolik, že na daních každej měsíc odvedeš cca 40tisíc, tak si myslím to, že si můžeš koupit barák někde, kde lampa není.

jinak ta lampa může vadit, to je jasné. záleží na intenzitě. asi bych odstínil skleník. viděl sem lidi, co ze stejnýho důvodu tapetovali odrazovou folií.

ps: ty za tohle tady dostáváš K- ...a já za můj názor K+

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 09-06-2009 v 19:56 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 19

hele Tvoje teorie je krasna, ale barak mam tam kde je a nic na tom menit nehodlam a ano, odvedu na danich dokonce pres 40tis mesicne, mam akciovku a do toho se zivim jako fotograf, ale furt nechapu co moje obziva ma spolecnyho s tou lampou to ze za to dostavas K+ jen dokazuje kam Grower po tech dlouhych letech upadl.. jinak ta odrazna folie neni uplne zlej napad, fungovalo to? s tim odstinenim skleniku to neni tak easy, bohuzel jsem pracovne porad nekde, takze bych k zatemnovani kazdej den potreboval cvicenou opici

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 09-06-2009 v 20:07 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hell
Stálý Člen

Karma uživatele Hell - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 20

Hej a neni to náhodov tak ze lampa účinkuje svojimi paprskami len do určitej vzdialenost potom sa účinok lampy stráca preto lampa nemôže byť vzdialená až príliš ďaleko od Greens

Tu máš nažer sa

Old Post 09-06-2009 v 20:16 PM
Hell je offline   Profil uživatele Hell   Find more posts by Hell   Foto galerie člena Hell   Click here to Send Hell a Private Message   Add Hell to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hell! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 21

Hell: konečně někdo kdo nad tím začal logicky uvažovat místo toho aby rozdával K- a hýřil tunou OT. Děkuju!! Na tom co říkáš rozhodně něco je, ale účinný světlo bude trošku něco jinýho, než světlo zbytkový.. jde mi především o to, aby kytka kvůli zbytkovýmu světlu nekvetla řídce. Potřeboval bych někde najít konkrétní údaje v jaké vzdálenosti od výbojky má vyzařované světlo ještě nějaký vliv na fotosyntézu..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 09-06-2009 v 20:40 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

zatmívání Příspěvek č. 22

Zdarek všichni aj ty jolly -
zatmívání si myslím že je hodně dobrá volba, stačí tak 14 dní ve správnou dobu (srpen) aby se kytky daly do květu, částečně záleží i na modelu aby se kytky nedaly znovu do růstu a palice nezřídly. Takhle jsem to dělal já:
http://grower.cz/forum/showthread.p...na+zlod%ECje%22

Jinak do diskuse o ničení/neničení lampy - taky platím daně a dost mě sejří na co - třeba osvětlení u nás kde bydlím je fakt mooc předimenzovaný, když si člověk spočte kolik to sežere elektřiny... a přitom by to podle mě třeba od půlnoci do 4 do rána mohli vypnout (na vesnici, to je u nás fakt klid a nevím proč svítit celou noc a kazit tím přírodě biorytmy... nejvíc mě dostávají lampy umístěné v zemi osvětlující stromy v parku zespodu )

Old Post 09-06-2009 v 20:42 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 23

Cuss Romane, diky moc za tip, asi to takhle nakonec taky poresim, holt si proste na zacatku srpna na 14dni zapecu doma a poresim to Mas to moc pekny, preju aby letosni uroda byla minimalne stejne dobra..

Mno a co se tyce tech verejnych svetel, taky me s nima serou, lampa na kazdym kroku, tahle co sere me tam taky jeste pred dvema lety nebyla a nikomu tam nechybela, ted to akorat dela paseku kde muze.. taky vubec nechapu proc s tim svitej cely noci, kdyby jich od 11ti svitila jen pulka, bohate by to stacilo.. lampy co smazej primo na stromy jsou uplna ztrata komentare..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 09-06-2009 v 21:03 PM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 24

Veřejné osvětlení mám přes ulici a mezerou mezi domy se mi dostává úzký pruh světla dozadu na zahradu. Ikdyž dám do tohoto místa jasnou holku, tak po nějakém čase je zní vždy kluk jak buk. A po stranách toho paprsku rostou hermáči. Vzdálenost je nějakých 60 metrů. Už tam nesázím. Budeš to muset opravdu nějak vyřešit, asi odstíněním, ta lampa Ti to rozhodí. Mnoho zdaru.

PS: a dokvetení je opožděný!

Old Post 10-06-2009 v 07:49 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Dolfa
Veřejné osvětlení mám přes ulici a mezerou mezi domy se mi dostává úzký pruh světla dozadu na zahradu. Ikdyž dám do tohoto místa jasnou holku, tak po nějakém čase je zní vždy kluk jak buk. A po stranách toho paprsku rostou hermáči. Vzdálenost je nějakých 60 metrů. Už tam nesázím. Budeš to muset opravdu nějak vyřešit, asi odstíněním, ta lampa Ti to rozhodí. Mnoho zdaru.

PS: a dokvetení je opožděný!


Ehhmm... toz to chces rict ze ti tam z klonu z matky ktera je vyselektena vyroste jen skrz narusenou fotoperiodu samec?? Bo tam sadis seminka a to ze je to samice si jen domyslis???

Old Post 10-06-2009 v 07:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0llyj0k3r
Stálý Člen

Karma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% PěstitelskáKarma uživatele j0llyj0k3r - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 26

Dolf: mno tak to co placas je uplne scestny, fotoperioda mi z klonu tezko udela jiny pohlavi, presne jak pise Disaster:-)..

Bushy Greenhouse 2009 AK-47, White Russian, Durban Poison
Bushy Dream 2010 Nebula, Hashplant, JF, SSH, Euforia, Orange Bud, S.A.G.E
Be patient, because I am not..

Old Post 10-06-2009 v 09:03 AM
j0llyj0k3r je offline   Profil uživatele j0llyj0k3r   Find more posts by j0llyj0k3r   Foto galerie člena j0llyj0k3r   Click here to Send j0llyj0k3r a Private Message   Add j0llyj0k3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele j0llyj0k3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 27

To Disaster:-), j0llyj0k3r:
Za dvacet let pěstění si troufám říct, že samici od samce poznám. Takže vím, co na záhon dávám! Na záhon jdou kytky o osmi patrech kde je již jednoznačně patrno o jaké pohlaví se jedná. Kytky jsou z regular seeds, (samce dávám sousedovi, dělá z nich výborné pochutiny). Projeví se to tak, že první blizničky odkvetou a po dosažení výšky cca 1,5 metru kytka dosáhne na osvětlené místo. Osvětlení pouliční lampou zatím zabraňovaly vrata mezi domy. Po čtrnácti dnech je vše jinak, začínají se formovat samčí květy a na hranici stínu a osvětlení rostou hermafroditi. Například loni takhle dopadl Honeymoon a Masterlow. I kdybych tam zasadil řízek ze selektěné matky výsledek bude stejný, zkoušet to už nebudu. Zřejmě jste oba neslyšeli - nečetli o přivození stresu změnou fotoperiody a nebo jejím narušení. Botanik nejsem, ale u Moda mi to připadne... hmm, co na to říct.
Uvedl jsem svou osobní zkušenost a nechápu, proč jsem byl nařčen z PLÁCÁNÍ. Nebo j0llyj0k3r má opačnou osobní zkušenost? Pak je ale Tvůj dotaz zbytečný,letos máš příležitost si to vyzkoušet sám a kdo nevěří ať tam běží. Nakonec už se to zde taky někde řešilo.
Howgh

Old Post 10-06-2009 v 11:37 AM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Dolfa
To Disaster:-), j0llyj0k3r:
Za dvacet let pěstění si troufám říct, že samici od samce poznám. Takže vím, co na záhon dávám! Na záhon jdou kytky o osmi patrech kde je již jednoznačně patrno o jaké pohlaví se jedná. Kytky jsou z regular seeds, (samce dávám sousedovi, dělá z nich výborné pochutiny). Projeví se to tak, že první blizničky odkvetou a po dosažení výšky cca 1,5 metru kytka dosáhne na osvětlené místo. Osvětlení pouliční lampou zatím zabraňovaly vrata mezi domy. Po čtrnácti dnech je vše jinak, začínají se formovat samčí květy a na hranici stínu a osvětlení rostou hermafroditi. Například loni takhle dopadl Honeymoon a Masterlow. I kdybych tam zasadil řízek ze selektěné matky výsledek bude stejný, zkoušet to už nebudu. Zřejmě jste oba neslyšeli - nečetli o přivození stresu změnou fotoperiody a nebo jejím narušení. Botanik nejsem, ale u Moda mi to připadne... hmm, co na to říct.
Uvedl jsem svou osobní zkušenost a nechápu, proč jsem byl nařčen z PLÁCÁNÍ. Nebo j0llyj0k3r má opačnou osobní zkušenost? Pak je ale Tvůj dotaz zbytečný,letos máš příležitost si to vyzkoušet sám a kdo nevěří ať tam běží. Nakonec už se to zde taky někde řešilo.
Howgh



mnoo jasan, ze jsem pane slysel o stresu ze spatne fotoperiody. Ale ROZHODNE ti to neudela ze samice samce... max jak jsi poznamenal to zhermi. A jestli si myslis todle po 20ceti letech pestu, tak potes koste...

Hele jestli jsi z moravy, tak ti klidne jeden rez dam, ale pak bych chtel videt jak ti z nej vyroste samec...

Posledni dobou to tady jde pekne do sracek.....

Old Post 10-06-2009 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

Jolyjok3r jsem s tebou udělej co musíš kvůli vybojce se snad svět nezboří posílám k+ na spravení karmy když ti tady davali k-

Old Post 10-06-2009 v 12:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KSonny
Stálý Člen

Karma uživatele KSonny - 25% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 30

taky dávam K+ chápu tvojí ironii

KSonnyho Chilli

Old Post 10-06-2009 v 13:33 PM
KSonny je offline   Profil uživatele KSonny   Find more posts by KSonny   Foto galerie člena KSonny   Click here to Send KSonny a Private Message   Add KSonny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dolfa
Stálý Člen

Karma uživatele Dolfa - 31% PěstitelskáKarma uživatele Dolfa - 31% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Disaster:-)



mnoo jasan, ze jsem pane slysel o stresu ze spatne fotoperiody. Ale ROZHODNE ti to neudela ze samice samce... max jak jsi poznamenal to zhermi. A jestli si myslis todle po 20ceti letech pestu, tak potes koste...

Hele jestli jsi z moravy, tak ti klidne jeden rez dam, ale pak bych chtel videt jak ti z nej vyroste samec...

Posledni dobou to tady jde pekne do sracek.....


podivej, kdybych to neviděl a nezažil tak to zde ani neuvádím. Šlo mi spíš o to, že j0llyj0k3r má hezký kytky a bylo by škoda kdyby to byť jen zhermilo. Mrzí mne, že Tvojí nabídky nemohu využít, na zmíněné místo letos přijde zahradní domek. Chvilu jsem uvažoval prdnout ho na základovou desku v květináči, ale to bych pak stejně nějaký čas musel počkat než nám z toho vyroste parchant. Vzdálenost by nebyla problem cca 60 km. Pokud ještě něco, tak do PM. Už to začíná být osobní dohadování. A do sraček to zde jde to je fakt, ale nemyslím si, že bych k tomu přispěl nějakou výraznou měrou. Jsou zde "lepší".

Old Post 10-06-2009 v 14:34 PM
Dolfa je offline   Profil uživatele Dolfa   Find more posts by Dolfa   Foto galerie člena Dolfa   Click here to Send Dolfa a Private Message   Add Dolfa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Dolfa :
za "20"kurwa let pěstění víš tak velký hovno

autorovi:
woe na podzim uvidíš jak moc jim ta lampa vadila

Old Post 10-06-2009 v 16:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6968440 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív