Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Zklamaly mě Northern Lights
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 17

ano ved to je pravda je to velmy dobri matrosik no ten kamos ho nemusel mat od seeds banky KC brains ci sa mylim???

pajloo a smejo out 07
Pajloo a Smejo outdoor 2008

Old Post 25-01-2008 v 16:07 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chris8
Stálý Člen

Karma uživatele chris8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 18

miel semena od sensi send ale suprovi na kitkach kolem 90g jel kokos v 10l kochlech

Old Post 25-01-2008 v 18:39 PM
chris8 je offline   Profil uživatele chris8   Find more posts by chris8   Foto galerie člena chris8   Click here to Send chris8 a Private Message   Add chris8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 19

Měl jsem od KC Brains model Bahia Black Head. Klíčivost 1/10, samice. Kytka vypadala nádherně, černý paličky, pryskyřice na tom byla taky, ale taky to nefungovalo. Chuť škrábavá, snad jen 1x mě to zhulilo, když jsme udělali skoro čistý tak 2-g brko! Jinak šit!!!

Takže s KC Brains bych byl opatrnej...

Fotr woe!

Old Post 03-02-2008 v 07:59 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schurulz
Stálý Člen

Karma uživatele schurulz - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2007
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 20

kámoš si taky něco od kc brains objednal ted nevim přesně ale myslim že to byla white widow a taky nic moc vzhled se poved ale efekt :-(

Old Post 03-02-2008 v 08:23 AM
schurulz je offline   Profil uživatele schurulz   Find more posts by schurulz   Foto galerie člena schurulz   Click here to Send schurulz a Private Message   Add schurulz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nojmi
Nový Člen

Karma uživatele Nojmi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 21

No já nevím ale měl sem NL a byl sem spokojenej takže moje další volbo byla jasná zůstat u NL.

Old Post 14-10-2013 v 09:52 AM
Nojmi je offline   Profil uživatele Nojmi   Find more posts by Nojmi   Foto galerie člena Nojmi   Click here to Send Nojmi a Private Message   Add Nojmi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od Nojmi
No já nevím ale měl sem NL a byl sem spokojenej takže moje další volbo byla jasná zůstat u NL.



NL od KC Brains si měl nebo od jaky seedbanky ? NL dela asi 30seedbank .....jinak tema z roku 2002

Old Post 19-10-2013 v 00:03 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-01-2002 - Northern Lights #1 - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8813010 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív