Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a plavání....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Pohodička Mexicky zaliv Příspěvek č. 17

Opravdu neni nic lepsiho jsem zatim nenasel, nez si pekne zahulit na plazi a divat se na vlny. Pak k se do bourlivych vod potopit a ruzne tam skakat.
Uz jste nekdy zkouseli bodysurfing? Je to nadhera.
A coz teprve pockat az na pravo zapadne slunce a vlevo zacne vychazet mdry mesic. V tu dobu bych tam nejradsi jen tak sedel a cumel na tu nadheru.
Nikdo nikde...krupavy pisek jak snih pode mnou...mesic nademnou.....

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 23-08-2002 v 18:06 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 18

Tak to my máme vychytaný takový koupaliště, kde je dlouhej hladkej svah k vodě. Přitáhneme si s sebou takový ty veliký gumový kola, případně duše z traktoru, spálíme brčko, nasedneme do těch kol a dáváme závody, kdo se dřív skutálí z tý stráně do vody... A když úplně na hadry děláš kotrmelce v tom kolu, to je prostě mazec...!

Old Post 23-08-2002 v 19:41 PM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

2 nobody4 Příspěvek č. 19

Jo chlape, já sem chtěl tohle léto vyzkoušet to, že si dá člověk prdíka a pak skočí z pětky do vody a tam to vyfoukne, ale pak sem se nad tím zamyslel a ty děcka co tam skáčou by ze mě byli asi celkem vyvalený a někomu by se mohlo zdát, že mám nepříznivý vliv na jejich výchovu :-)) Takže to musím nechat až na příští rok..

2 Mata: jo tak to je hukot, tohle jsem nikdy nezkoušel, ale šel bych do toho. Když sem viděl maníky, jak tohle provozovali, tak sem si říkal, že to taky musím někdy testnout... nevím ale, jestli bych se pak neutopil, protože bych asi těžko potom tipoval kde je dno a kde hladina :-)))

live ganja, live!!!

Old Post 26-08-2002 v 18:47 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blondacek
Stálý Člen

Karma uživatele Blondacek - 80% PěstitelskáKarma uživatele Blondacek - 80% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 20

Vim ze je to trochu offtopic ale stejne - v TV byl naky film o potapecich jak zadrzej dech na 5 minut .. ze je to otazka vule nebo co.
Predstavte si potapece 5 minut pod hladinou s kourem v plicich a jak mu to najizdi... po 5 minutach se vynori a vyfoukne. Psycho myslenka co

I'am not a chain smoker..realy!
Balkonova kytka
Anketa - Co mate nejradeji - dopohody nebo dokase?
70W eXXtreme mini GROW

Old Post 19-05-2003 v 14:53 PM
Blondacek je offline   Profil uživatele Blondacek   Find more posts by Blondacek   Foto galerie člena Blondacek   Click here to Send Blondacek a Private Message   Add Blondacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 21

huh dídk za tip

Old Post 19-05-2003 v 19:39 PM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejva
Stálý Člen

Karma uživatele Dejva - 18% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 22

jojojo plavani zhulenej je supr dobry je taky potapeni to si pripadam jak ve vesmiru

Old Post 19-05-2003 v 20:09 PM
Dejva je offline   Profil uživatele Dejva   Find more posts by Dejva   Foto galerie člena Dejva   Click here to Send Dejva a Private Message   Add Dejva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gizmo
Stálý Člen

Karma uživatele gizmo - 53% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 152 

Příspěvek č. 23

No ja kazdej rok absolvuju drsnou dovolenou s otce a se segrou v chorvatsku a vetsinou to probiha tak, ze si na tejden vypnu mozek a jenom se opaluju... proste pohodicka. Tento rok si tam ale vezmu poradnej pakl huleni a budu se tam zhulovat a zhulovat a cumet , uz se na to uplne tesim....

Old Post 21-05-2003 v 12:35 PM
gizmo je offline   Profil uživatele gizmo   Find more posts by gizmo   Foto galerie člena gizmo   Click here to Send gizmo a Private Message   Add gizmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladunkaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Ladunkaaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 24

My sme se v zimě jen tak s kamoškou vodhulili a šli sme na krytej za boby. Celou dobu sme se strašně chlámaly a plavaly trochu mimo dost mimo schválně proti pruhům totálně někam na druhou stranu a naráželi sme při tom do lidí fakt zábava dlouho sem se tak nezasmála pápá

Old Post 22-05-2003 v 08:26 AM
Ladunkaaa je offline   Profil uživatele Ladunkaaa   Find more posts by Ladunkaaa   Foto galerie člena Ladunkaaa   Click here to Send Ladunkaaa a Private Message   Add Ladunkaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bungee
Stálý Člen

Karma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bungee - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 25

jo plavat zhulenej je dobry ale kldyz sem to poprve zkusil tak sem se skoro utopil, no ale pak sem si zvykl. Nejlepsi je stejne neplavat a jenom sedet v nejake nehluboke teple vode (ta vyrivka musi byt super, to bych chtel zkusit)

- - - Bungee - - -

Old Post 24-05-2003 v 11:18 AM
Bungee je offline   Profil uživatele Bungee   Find more posts by Bungee   Foto galerie člena Bungee   Click here to Send Bungee a Private Message   Add Bungee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unregistered
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

...plavani a huleni je basta,ale co neni,ze?Kor,kdyz je clovek pekne zmastenej.Jednou jsme zkouseli chodit po dne.Je to prdel,potopis se,vyfouknes vzduch a padas ke dnu.Dopadnes jako kdyz dosedas na Mesic nebo tak neco,jako ve stavu beztize.Pak muzes zkusit par kroku....na kolik Ti zbyde vule,protoze plice jsou zoufale prazdny!!!Hlavne,mit silu na to dostat se ven.Kamos k tomu prohlasil:Vy pitomci,vite co tady delame?"!Zkousime se utopit!!!

Old Post 25-05-2003 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luca
Nový Člen

Karma uživatele Luca - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 5 

Příspěvek č. 27

Chtěla sem napsat vo zahulení na krytáku za boby, ale už mě někdo předběh!!!! byla to fakt haluz... na léto jedu makat do Vranova a v dnehc volna budu chodit na pláž, koupat se a hulit s kámošema a s Tomem a bude to prostě krutý!!! a hlavně už se strašně těším na srpen!!!!

Old Post 08-06-2003 v 21:53 PM
Luca je offline   Profil uživatele Luca   Find more posts by Luca   Foto galerie člena Luca   Click here to Send Luca a Private Message   Add Luca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ladunkaaa
Stálý Člen

Karma uživatele Ladunkaaa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 28

Jo to tam přijedu já a budem se zhulený koupat spolu... Už se taky hrozně těšíííííííím!!!!

Old Post 08-06-2003 v 22:03 PM
Ladunkaaa je offline   Profil uživatele Ladunkaaa   Find more posts by Ladunkaaa   Foto galerie člena Ladunkaaa   Click here to Send Ladunkaaa a Private Message   Add Ladunkaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i...myself
Nový Člen

Karma uživatele i...myself - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 29

pohodicka jak svina!!!
byl sem na krytem bazenu a tam sme se potapeli a blbli... nechapal sem tu krasu jak se to světlo pod hladinou lame a blysti... ale malem sem se zapoměl vynořit... stim zadržovanim dechu s kouřem v plicích to musi byt pohoda... zkusim...

Old Post 11-06-2003 v 07:42 AM
i...myself je offline   Profil uživatele i...myself   Find more posts by i...myself   Foto galerie člena i...myself   Click here to Send i...myself a Private Message   Add i...myself to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 30

jojo je to super, jednou jsem se zkusil zhulenej potapet a totalne jsem stratil preled kde je co, pri vynorovani jsem se vynoril uplne nekde jinde nez bych chtel a na to zadrzovani dechu davejte vazen pozor jednou sje mse pristihl jak jsem se male utopil ve vane, zhulenej jsem se ponoril a byl sem tam strasne dlouho, pote jsem prestal citit potrebu dychat, zadny nutkani se nadechnout, a pak sem is uvedomil ze skoro nevidim, jsem divne ospalej(spis jsem skoro spal) a tak jsem se v soku vynoril, kdyz jsem si uvedomil, ze jsem se malem utopil a omdlel...
Omlouvam se za chyby ale pisu to ve spechu...takze vode zdar

Old Post 11-06-2003 v 09:58 AM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blek
Stálý Člen

Karma uživatele blek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 31

:Mazz
Ja když sem zhulenej ve vaně tak se mi to pod vodou stává taky, jako že uplně ztratim potřebu se nadechnout začínám tak nějak usínat.Zajímalo by mě jestli se tělo nějak spontáně nadechne nebo jestli se dá takhle fakt vytuhnout a utopit.Sam to zkoušet nechci.
Balim brko a du plavat je to príma.(do vany)

Old Post 11-06-2003 v 15:40 PM
blek je offline   Profil uživatele blek   Find more posts by blek   Foto galerie člena blek   Click here to Send blek a Private Message   Add blek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brumla
Nový Člen

Karma uživatele brumla - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 32

miluju. prazdniny cele takhle stravene, kazdy den rano ke splavu, prdika a hup do studene reky, ale skvele protahnuti, zacalo to nenapadne a stal se z toho ritual voda je proste zivel a zhuleny plavat je uplne nejlepsi
ujizdim si na pocitech na tom jak su lehky
a skoky a jine ptakovinky vsak to znate
a po prazdninach uz jen do bazenu ale to neni ono tak sem prestal potom i tam .. uz se tesim zase na teplo

keep the peace smoke the herb

Old Post 28-12-2009 v 04:06 AM
brumla je offline   Profil uživatele brumla   Find more posts by brumla   Foto galerie člena brumla   Click here to Send brumla a Private Message   Add brumla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-05-2010 - Hulení a kompy - 22 odpovědí
12-03-2010 - hulení a učení... - 48 odpovědí
08-05-2013 - Hulení a škola? Co vy nato. - 255 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7487510 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív