Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » První box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Ra: Jo a spíš udělám takovej kompromis světel, jako to měl pan.smakovicka, což je na růst zářivku 125 a na květ právě 150 HPS..

!ZAU!: Jj, určitě.. Děkuju..

Old Post 09-02-2009 v 09:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 18

He,j hej presne tak som to mal. Sice najprv som mal len 125w blue na rast a 125W red na kvet, ale redku nahradil sodik.(125w red na kvet ma neuspokojila). Dokonca jeden co poznam ma v takomto priestore sodik 250w v CT.

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 09-02-2009 v 09:45 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Pan.smakovička: Jj, určitě by tam šlo i víc, ale nechci.. Jsem částečně ohleduplný k rodičům..:-D Jen by me zajímalo, jak by to dopadlo, kdybych tam dal REDku a na květ pak sodík? Protože někdo říká, že to roste i pod RED.. A jakej jsi tam prosím měl větrák? (x/m3)..

Old Post 09-02-2009 v 14:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 20

No rastlo by to aj pod redkou ale preco davat red+sodik ked mozes dat blue+sodik. Vetrak som tam mal ufo systemair 365m3 s regulaciou, myslel som uz dopredu

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 09-02-2009 v 14:21 PM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

No jasný, jen jsem se zeptal, protože to tu už taky někdo ventiloval.. Hehe, chytré.. A mě by jsi tam doporučil kterej? Nejsem tak rich, abych si mohl koupit takové ufo..

Old Post 09-02-2009 v 14:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22


Ahoj, tak mě tu máte zase.. Pořád jsem nevyřešil ten větráček.. Podle FAQ, bych měl mít cca 90/m3 při 200W sodíku, ale mám v plánu tam nakonec (po dlouhém dumání) dát 200W Red.. Vadí to tak moc, když bude na 50x50 200? A ještě k ventilaci.. Jakej věták by jste mi tedy doporučili (80x80, 92x92, 120x120-díra na tenhle "větráček" je jak CD).. Potřebuju aby to bylo co nejméně hlučné, ale výkonné.. Osobně bych byl pro zlatou střední cestu (92), ale zas do budoucna...

Naposledy upravil 17-05-2009 v 10:21 AM

Old Post 17-05-2009 v 10:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mara
Nový Člen

Karma uživatele Mara - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 23

když tu 200 uchladíš tak samozřejmě že to vadit nebude, spíš naopak, ale k tomu větráčku taky bych zvolil ten 92, přece vyměnit se to dá kdykoliv...

Old Post 17-05-2009 v 19:57 PM
Mara je offline   Profil uživatele Mara   Find more posts by Mara   Foto galerie člena Mara   Click here to Send Mara a Private Message   Add Mara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24


Zdravím, tak jsem tu po skoro půl roce z5.. Trochu jsem na ní zapracoval, tak bych chtěl vi(ě)dět co vy na to..

Světlo: 220W Red + mále hobby stínítko (40x40cm) Až budou peníze, tak dokoupím 125W Blue.
Vnitřek: Natáhlá diamant. folie
Ventilace: Přítah: pasiv, odtah: Pc větráček (120x120) na trafu. ofuk: zatim Pc větr (92x92). Uvidíme jak to bude s teplotou, kdyžtak přikoupím klipsňák
Rozměr: 50x50x100 -> užit. prostor 50x50x97 (1.5cm silné dřevotřísk. desky)
Substrát: All mix od Biobizz
Genetika: KC36, Jock Horror, Purple Widow (semínka) (Od místního nessskutečně příjemného člena)..
Vlhkost: Standartně 60%
Teploty (D,N): Přes den nemám tucha.. V N neklesne pod 17°C
Ph: Essential (voda z kohoutku 8,3 Ph)
Hnojiva: Zatim test lahvičky od 4Power a až dojdou tak komplet od Hesi na hlínu Jo, pokud se k tomu nějak dokopu, tak bych jel rád scrog (3x3cm). To je zatím vše, kdyby vás cokoliv zajímalo, tak pište-rád odpovím.. Jinak taky přijímám rady, komenty a kritiku.. P.S. sorry za kvalitu fotek, ale mám k dispozici jen telefon..

Naposledy upravil 07-10-2009 v 15:25 PM

Old Post 07-10-2009 v 14:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pineapple
Stálý Člen

Karma uživatele Pineapple - 37% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 25

to vypada pekne uz ti tam neco roste uka fotky ja sem dal vcera klicit seminka...

Old Post 17-10-2009 v 07:36 AM
Pineapple je offline   Profil uživatele Pineapple   Find more posts by Pineapple   Foto galerie člena Pineapple   Click here to Send Pineapple a Private Message   Add Pineapple to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Ananas: Ahoj.. Sry, nechtělo se mi psát to dlouhé angl. slovo.. Hele s těma kytí je to trochu na draka, bo přes zimu nebudu doma a není nikdo kdo by se mi tu o to staral.. Ale až se doma budu zdržovat delší dobu (+-4 měsíce ), tak určitě taky něco proběhne.. Jinak díky.. Ať se daří, budu sledovat..

Old Post 17-10-2009 v 10:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27


Ola.. Nějak to vyšlo, takže jsem mohl vysadit (9/9). Velké díky místnímu členovi. (díky) Na růstu jsou 6 dní. Holky jsou kolem 5cm. Není to málo i na semínka? Světlo je od vrcholků 4cm-níž se nedostanu, protože je tam klipsna, která míchá vzduch a ofukuje kytí. Svítím přes noc (D: nejde nad 30° (27°) a N: nejde po 14°). Jinak sry za foto.. Nemám lepší než foun..

Old Post 18-11-2009 v 20:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28


Tady ještě jedna fotka z boxu..

Old Post 18-11-2009 v 20:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29


Ok, tak tu máme menší refresh.. A pár otázek k tomu..

Old Post 23-11-2009 v 17:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30


je to 10.den 18/6 a mě by zajímalo, proč ta levá strana je taková opožděná?

Old Post 23-11-2009 v 18:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31


A proč má tahle ten list takovej "mentální"? Nemám se tím stresovat nebo jsem už něco podělal?

Old Post 23-11-2009 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spawn133
Stálý Člen

Karma uživatele Spawn133 - 54% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 32

cau, ne neposral, aj tak by si stym nemohol nic robit, je to geneticky dane, ale ono sa to casom upravy, to su len prve listy co aj tak zoschnu

Old Post 23-11-2009 v 19:58 PM
Spawn133 je offline   Profil uživatele Spawn133   Find more posts by Spawn133   Foto galerie člena Spawn133   Click here to Send Spawn133 a Private Message   Add Spawn133 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-01-2016 - První Grow - 13 odpovědí
19-05-2013 - první indoor - 8 odpovědí
27-07-2012 - PC box - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4733050 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív