Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » hesi supervit
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
#77
Stálý Člen

Karma uživatele #77 - 70% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 17

Nazdár
supervit mám ke starter kitu hydro a taky koumám jak ho pužít do roztoku :/ Přidal to už někdo na celej týden do roztoku na každodení zálivku nebo do cyrkulačního systemu nebo bubleru?

...#77

Old Post 11-09-2010 v 14:32 PM
#77 je offline   Profil uživatele #77   Find more posts by #77   Foto galerie člena #77   Click here to Send #77 a Private Message   Add #77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
desertwolf
Stálý Člen

Karma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% PěstitelskáKarma uživatele desertwolf - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 154  

Příspěvek č. 18

zdravím,

zajímalo by mě, jak nejvíc mohu naředit supervit na postřik. Na lahvi píšou kapku na 4,5 l, dále 1ml na 65l, to vychází 0,015ml na 1l vody.
Ale mě na postřik stačí tak 300 ml.

Tak mě zajímá, jak nejsilnější postřik jste už zkoušeli a neublížil, nechce se mi ředit 4,5l a pak zbytek vylít, neboť 7-10 dní to určitě nevydrží

Old Post 05-12-2010 v 20:05 PM
desertwolf je offline   Profil uživatele desertwolf   Find more posts by desertwolf   Foto galerie člena desertwolf   Click here to Send desertwolf a Private Message   Add desertwolf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od desertwolf
zdravím,

zajímalo by mě, jak nejvíc mohu naředit supervit na postřik. Na lahvi píšou kapku na 4,5 l, dále 1ml na 65l, to vychází 0,015ml na 1l vody.
Ale mě na postřik stačí tak 300 ml.

Tak mě zajímá, jak nejsilnější postřik jste už zkoušeli a neublížil, nechce se mi ředit 4,5l a pak zbytek vylít, neboť 7-10 dní to určitě nevydrží


Použival sem to a abych to nemusel nejak moc ředit tak šla 1kapka do 1litru a uplně v pohodě , myslim že je to ale lepši do zalivky , na postřik teď používám tohle , http://grower.cz/forum/showthread....1906#post931906 , maká to na taky dobře , cau Hlava

Old Post 05-12-2010 v 20:10 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Hlava


Použival sem to a abych to nemusel nejak moc ředit tak šla 1kapka do 1litru a uplně v pohodě , myslim že je to ale lepši do zalivky , na postřik teď používám tohle , http://grower.cz/forum/showthread.p...1906#post931906 , maká to na taky dobře , cau Hlava

1 kapka na litr vody? to mi přijde podle toho co tam píšou trochu moc ne? a chci se zeptat to se může přidávat už do první zálivky s hnojkama? bo pozdějc

Old Post 11-12-2010 v 10:49 AM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 21

jo a chtěl bych se zeptat jestli můžu přidat super vit jako postřik bo zálivku v kombinaci s hnojivem atami kokos dík za rady jinak jsem asi 2-3 týdny před pepnutím na květ

Old Post 11-12-2010 v 11:09 AM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Taková živá voda to je je to fakt znát

Old Post 18-07-2011 v 22:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2217830 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív