Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » No Name holland pod 250W gib
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 17

to Tambara :
omlouvám se za zkreslenou informaci z příspěvku č. 13 samozřejmě odtah má být nahoře a přítah dole (sem byl myšlenkama asi jinde). Ty větráky na hoře, jak je máš oba na odtah, tak je to správně, ale nebyl jeden ze začátku otočenej na přítah ???
K tomu ofuku, tak vzhledem k tomu, že máš zvlhčovačku tak ji nech puštěnou na malej výkon skoro pořád nebo nonstop a větrák nech taky běžet co nejčastěji (tady bych elektrikou nešetřil, protože v poměru co zblajzne sodík je to téměř zanedbatelné...) a myslím, že s vlhkostí by neměl být problém...
Jeden z důvodů¨proč ti kytizz nechtěj jet, může být ten tvůj home made substrát ! Podle mě není lesní humus zrovna ideální, pač jak je známo je v lese dost vysoké PH půdy a nezachrání to ani phyt a min 2x týdně (20% písku bych taky neviděl moc šťastně)..
Určitě bych kytky zkusil přesadit do větších qvětníků, jak píše Karelsem a když už budeš u toho, tak bych uvažoval o změně substrátu

to SlepecC : děkuji za upozornění na nesmysl
citace:
Původní příspěvek od Rasta_pasta
...většinou se dělá odtah ve spodní části skříně, kvůli ideálnímu míchání vzduchu...

Jinak kdyby si i ty četl příspěvky až do konce, viděl bys že už v příspěvku č. 13 se Tambarovi omlouvám, že jsem si nevšiml, že už to elektro předělal a je tam i důvod, proč jsem ten příspěvek nesmázl...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 14-10-2008 v 13:04 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad next step Příspěvek č. 18

To: Rasta_pasta

Dakujem za ohlas Rasta,

Ten home substrát som zmenil cca pred 4 týždňami za substrát pre pelargonie+perlit. pochopil som že, pôda je základ dobrého growu.lenže aj tento podny mix mi nejako nevihovuje, minulí týždeň som kytky presadil do substrátu od Plagronu - Growmix. (430 sk / 50l)

je poznať že, im je lepšie.

teraz mám vlhkosť pri zapnutom vetráku cca 50-55%
a zvlhčovač ide na 3/4 výkonu.


PS:


mam taky pocit že to moc nalievam??? preto mam otázku či sa nepletiem ohladom polievania.

teraz je substrát na omak vlhký-skôr polosuchý (to je výraz? neviem kde sa to vzalo) a tento polosuchý mam akože nechať ešte vyschnúť????? a to má byť OK???????

ak mi niekto na toto odpovie tak ho budem milovať

Old Post 14-10-2008 v 15:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 19

čau...mám stejnej problém...Kytičky mám ještě mini a děložní lístky mi žloutnou , nevíte čím by to mohlo být??? Je to tou hlínou?? Já mám taky home made substrát a ve skříni mám ''mlžítko'' Jinak genetiku mám Hindukush , tak bych o ni nerad přišel kvůli blbosti

Old Post 14-10-2008 v 15:26 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nápad Příspěvek č. 20

Seva Rastafa,

tak to som celkom prekvapený že, ma niekto podobný problém ako ja??? žeby nejaké prepojenie????

mno haluz ----- inak pohodička


Ved dajako to dokrkveme a budeme múdrejší.

Old Post 14-10-2008 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

podle me je to prochcany az dost.zalival bych po 3 dnech

Old Post 14-10-2008 v 18:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 22

dík dík Pravda , zalival jsem to hodně musím počkat , co s tím udělá čas Jinak se (s)mějte

Old Post 14-10-2008 v 19:46 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slepecC
Stálý Člen

Karma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% PěstitelskáKarma uživatele slepecC - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 23

není to spíše pHčkem??? v období růstu chtějí kytí výce vláhy, ale jako ne zas aby byli přelite já zalívm co va dny a vpoho, podle mě je to spíše pHčkem, no ale nevím

začátky bývají těžké, ale zdokonalujeme se po svých chybách

...Flower power...

first 250W BB a jock horror = 68,5g

2.grow: rozjeto 10(8)x AK-48 = 110,6g

konec 4xFC a 4xPP .. 130g opět nic moc

first aero = nic moc 75g(material ale good)

Old Post 14-10-2008 v 22:43 PM
slepecC je offline   Profil uživatele slepecC   Find more posts by slepecC   Foto galerie člena slepecC   Click here to Send slepecC a Private Message   Add slepecC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

PH Příspěvek č. 24

To: slepecC

"vďaka za radu"

Ahoj tak som nakoniec zistil že, Ph vody ktorou zalievam je niekde na 7,3. Nechal som to poriadne preschnúť a zálievku som upravil na nejakých ph 5,7. tak uvidím ako to porastie.

na určenie ph som kúpil kvapky, sú predsalen presnejšie a dokonca aj lacnejšie ako papieriky.( papieriky sú bulšit) nedoporučujem!!

foto dodám cez výkend....

prajem pestu zdar.

Old Post 16-10-2008 v 14:16 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

OFF- Příspěvek č. 25

Tento grow je pre mna poučenie ako sa to robyt nemá preto prosím kompetentných aby moj počin presunuli medzi nepodarky, nech to tu nezasieram mojimi nezdarmi.

Seeds ktoré som nasadil neuspokojili moje nároky preto oficiálne končím tento grow.----

S prianim toho najlepšieho.
Vopred Ďakujem.

Old Post 23-10-2008 v 10:37 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:08 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2004 - NoName - Halogen 250W - 54 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0092470 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív