Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Podivne kyticky -piste co divnyho vam vylezlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Gëbbel . von Strackmann
Nový Člen

Karma uživatele Gëbbel . von Strackmann - 28% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 29 

Obecné (-.-) ? Příspěvek č. 17

Ted jedu doma ve skříni , ale za den ! Du vysadit ...12k po 15 patře 30cm _,.-"-.,_ A gdyž sem měl doma některé sazenice tak beze srandy byli total mutal ...já koukal list jeden ...žádnej a ¨pod

Old Post 04-06-2002 v 18:52 PM
Gëbbel . von Strackmann je offline   Profil uživatele Gëbbel . von Strackmann   Find more posts by Gëbbel . von Strackmann   Foto galerie člena Gëbbel . von Strackmann   Click here to Send Gëbbel . von Strackmann a Private Message   Add Gëbbel . von Strackmann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bobek bobson
Nový Člen

Karma uživatele bobek bobson - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 10 

Obecné Příspěvek č. 18

Já teď mám ve skleníku 20cm vysokou kytku a u horního patra mám jednocípí listy. Setkal jste se s tím někdo?

Old Post 13-06-2002 v 11:22 AM
bobek bobson je offline   Profil uživatele bobek bobson   Find more posts by bobek bobson   Foto galerie člena bobek bobson   Click here to Send bobek bobson a Private Message   Add bobek bobson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Obecné hmm Příspěvek č. 19

Byl sem opet hodit cucku na kyti a na jednom mi dodatecne vyrasila kytka a ta se zacala vetvit (dokonce na tri vetvicky) uz v prvnim kolene (u deloznich listku). Je dost mala, ale nemyslim si, ze by z ni byl nekakej supr cupr kerik .

Old Post 17-06-2002 v 18:08 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 20

Tak, pote co to zacalo vypadat, mohu opet poreferovat: Kytka zasazena zacatkem dubna, sklenik. Rostla docela normal, asi do 20 cm, tesne vedle ni (asi zapadlo seminko) roste jeste kolegyne, takze mam srovnavaci vzorek - obe maji stejne podminky: svetlo, hnojeni, postriky atd. Po zminenych 20-ti cm se zacalo vyvijet dalsi patro s priznaky typickymi pro nedostatek dusiku - patro zlute jako kanar. Postupne vyrostly - k memu preqapeni, vsadil bych se, ze kytka to nerozchodi - dalsi tri patra, vsechny jecive zlute. Nic nezmenilo postrikavani Mikrochelou (misto Algastimu) s Wuxalem na list (obden), kytka si klidne rostla dale, ale zlutě. Kontrolni kytka, vyrustajici 2 cm vedle vypadala uplne normalne. No a ted preqapeni: pred tydnem jsem vzdal postriky, s tim ze uvidim, co z toho vyleze: vcera prijdu na kazdodenni kontrolu a zluta kytka se !pres noc + dopoledne! cela prebarvila na zeleno, po zluty ani pamatka ! Rad bych vedel, jak to mohla stihnout....

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 18-06-2002 v 07:21 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

jednolistek Příspěvek č. 21

na jedny kytce je asi 1/3 listu "jednolistku", ale je to muj nejnadejnejsi outdoor/noname, ma uz pres metr, ostatni kyti okolo 50-60cm

Old Post 20-06-2002 v 12:22 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

dva v jednom Příspěvek č. 22

udelal jsem experiment a nechal naklicit seminko az melo tak 5 centimetrovej klicek. ten sem pak zasadil. kyticka se chytla, a po case z druheho konce klicku vykoukla dalsi mala kyticka. zatim ma dva listky, je mala.
tak nevim - je mozny ze me vyrostou dve kytky, nebo tu druhou mensi mam zlikvidovat aby treba nebrzdila rust te "puvodni"?

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 22-06-2002 v 15:05 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

za pokus to stoji Příspěvek č. 23

Chlastacihulici , uz jenom za pokus to stoji. S tim sem se nesetkal. Jestli ti na ty kyticce nejak moc nezalezi, tak ji nech rust. Uvidime, jak si s tim priroda poradi. Mohl by to bejt cennej pestitelskej pokus.
Chlastu hulcu zdar.

Old Post 02-07-2002 v 19:52 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chosen one
Stálý Člen

Karma uživatele chosen one - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 26 

Obecné Tenhle thread sem hledal... Příspěvek č. 24

Zdarec, no jako já mam zase odkudsi nějaký podivný semínka a ty si prostě porád nedaj říct a rostou z nich kytky se strašně dlouhejma třícípejma listama.A co je taky diwný že rostou děsně do wejšky (za 2 měsíce maj cca 2 a čtvrt metru(!)a vůbec nevim co s tim.Mám dvě a vedle sou nějaký jiný a ty sou krásný keříky.Ale tyhle dvě buhvico sou vytáhlý a hrozně lepěj, a co je nejhustší je to že to je fakt hodně brutální kouření.Takže fakt newim:-)

Chosen One>I Want To Believe

Old Post 05-07-2002 v 19:58 PM
chosen one je offline   Profil uživatele chosen one   Find more posts by chosen one   Foto galerie člena chosen one   Click here to Send chosen one a Private Message   Add chosen one to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 25

no mě tenhle rok roste desetilistí: lasická devítka plus jeden výčnělek z místa odkud vyrůstají ostatní ale nahoru; na listech jenom na jedný straně. stejnou mutaci měl kámoš před rokem a já od něj dostal nějaký semena, takže je to dědičný.

před rokem měl známej takovou malinku kytku, pořád ji zaštípával a pak jí na větvích rostly jen jedno-lístky. člověk by skoro nevěřil, že to byla ganja

Old Post 07-07-2002 v 20:08 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Nový Člen

Karma uživatele Alex - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 12 

Obecné Tři děložní lístky Příspěvek č. 26

Letos jsem dělal sazeničky z no name. Nikdo neví co to je, ale semínka vypadaly dobře.
No a z jednoho se vyklubala kitička se třema děložníma lístkama. První patro tři lístky, první zaštípnutí tři větvičky, dalsí patra už normál.
Doufám v potomstvo.
Mislím si že je to dost divný jako by se do jednoho semínka nacpalo jedno a půl kití.

Alex

Old Post 18-07-2002 v 21:58 PM
Alex je offline   Profil uživatele Alex   Find more posts by Alex   Foto galerie člena Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Add Alex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hauler
Stálý Člen

Karma uživatele hauler - 90% PěstitelskáKarma uživatele hauler - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 30 

čago Příspěvek č. 27

Jeden kamoš ... mal 9 a 11 listkoveho samca je to normalne ??? ---

Old Post 08-08-2002 v 09:26 AM
hauler je offline   Profil uživatele hauler   Find more posts by hauler   Foto galerie člena hauler   Click here to Send hauler a Private Message   Add hauler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Floger
Nový Člen

Karma uživatele Floger - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 7 

Obecné Příspěvek č. 28

Cuz, no nevim, jestli je to normální, ale můj outdoor má taky celkem běžně 9listů. Na jedenáct pořád čekám

Mám životní pointu zabalenou v jointu

Old Post 08-08-2002 v 09:32 AM
Floger je offline   Profil uživatele Floger   Find more posts by Floger   Foto galerie člena Floger   Click here to Send Floger a Private Message   Add Floger to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Obecné Normalne... Příspěvek č. 29

9listovej samec v klidu, mel jsem ho taky... nejkrasnejsi kytka, radost pohledet... ale stejne skoncil v mliku

Jinak pulka kyticek vyrostla tak do 20 cm a dal ne asi to bude půdou, trochu jsem to letos odbyl...

Aspoň nejsou vidět a nikdo je nenajde

Old Post 08-08-2002 v 09:47 AM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leveller
Stálý Člen

Karma uživatele leveller - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 30

zas asi takovej problém to není,ale přeci jen moudrej z toho nejsem....
mám ve skleníku 8 samic a v kýblech na balkoně další 2
Jsou pěkný,zdravý,ty skleníkový maj kolem 170 cm (jako mimina jsem je dvakrát zastřihl) všechny kvetou už druhej měsíc a teď ta záhada...
Tři ve skleníku maj MNOHEM tmavší barvu než ostatní...všechny další,včetně těch balkonovek jsou světlounce zelený a tyhle tři tmavě.Rozdíl jako mezi černou a bílou (když to přeženu)Navíc výrazně voněj a i ty paldy jsou jako by hustější...předevčírem jsem jednu uštípl a teď jí suším

.....záhadou je mi to proto,že jsou na 100% ze stejnejch semen....

Old Post 09-08-2002 v 09:37 AM
leveller je offline   Profil uživatele leveller   Find more posts by leveller   Foto galerie člena leveller   Click here to Send leveller a Private Message   Add leveller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mata
Stálý Člen

Karma uživatele mata - 25% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 31

Tož až ji ochutnáš, tak napiš, co to s tebou udělalo Tipnul bych si, že ta tmavá bude silnější...
A víš přesně co to bylo za semena (původ)? I když to je stejnej model, třeba byly z několika různých kytek...

Old Post 09-08-2002 v 09:54 AM
mata je offline   Profil uživatele mata   Find more posts by mata   Foto galerie člena mata   Click here to Send mata a Private Message   Add mata to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mata! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-miki-579
Nový Člen

Karma uživatele -miki-579 - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 1 

Dotaz sudý listy?? Příspěvek č. 32

Nevim, jestli je TODLE běžný, ale jedna moje venkovka má asi 190cm a vsechny listy bez výjimky jsou sudý. Nikdy sem vo ničem takovym neslyšel.

-miki-579

Old Post 15-08-2002 v 11:03 AM
-miki-579 je offline   Profil uživatele -miki-579   Find more posts by -miki-579   Foto galerie člena -miki-579   Click here to Send -miki-579 a Private Message   Add -miki-579 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8344850 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív