Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 70w po druhé - WSI x Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17


Samička

Old Post 22-09-2008 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18


Paličkyy

Old Post 22-09-2008 v 22:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 19

čau ty kytky se ti už dotýkají stropu?? nebo si to fotil na stojáka? protože kdyby se dotýkaly tak je zohni dolu, bude to tak nej.... spíš to bude nejlepší když je budeš držet stejně daloeko od výbojky.... všechny paličky... je to dost těžky ale třeba si z tím vyhraješ :-) jinak fandím ti, at se ti to rozjede.

Old Post 23-09-2008 v 14:21 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 20

Sony k te nove matkarne a k ty otazce o 24/0... jestli mas predstavu jak funguje fotosynteza, tak bys mel vedet, ze kytka potrebuje jak svetlo tak tmu... kdyz bude svitit svetlo, tak sice nabere spoustu energie, ale nemuze provadet ty ostatni chemicky reakce, ktery k zivotu potrebuje... takze 24/0 se hodi tak na prvni den mozna dva, aby kytky poradne zakorenily, ale pak rozhodne 18/6 vic nez dva dny bych to ani nahodou nedelal... myslim ze by to prezily, tak tejden, ale vic urcite ne... a urcite tim muze dojit k nejakym neprijemnym mutacim... urcite uz to rychle rychle prepni na normalni cyklus...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 23-09-2008 v 18:53 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21


Fruddy,jo dotykaji,přerostlo mi to,tak jsem to ohl nad výbojku (nemám stínidlo - nevysly penizky)

Spector - hned zitra skocim pro jednoduche spinaci hodiny,doufam ze sezenu nejake kolem 200Kč a hned je tam hodím,doufam ze se mezitim kytim nic nestane (bojim,bojim).Take chci naintalovat nejaky ofuk,at je muzu davat z miminkovny rovnou do skrine na kvet.ma Rizkovna ma pro kyti 25 cm k zařivkám .Dekuji za odpovedi at se dari.

myslíte,ze je normalni mit takové paličky (viz. foto výše) na 22.den kvetu?Nebo se to prehnojenim seklo?Hnojim Plagronem Tera bloom..Diky

Old Post 23-09-2008 v 21:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 22

čau sony, stíníkto vykutíš nekvalitní do 50 kotun (s alobalem) nebo skoč do hronbachu, obi , baumax, bauhasu kup plech a vykuť to stejně jako já, višlo to kolem 100kč a je to fakt suprový. jinak já koupil spínačky za 79 v akci, tak se hlavně nenech napálit.
tady se zkus inspirovat tím stínítkem. veřím tomu že nějde v železářství ten plech seženeš levněji. http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

Old Post 23-09-2008 v 21:48 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Stínidlo do dalšího growu počká,zatím to vydrží a mam ted spousty a spousty prace tak na poradny grow proste cas nezbyva a kdyz v 10 vecer dorazim z prace dom,nemam naladu neco delat,ale pristi tyden uz by to melo byt lepsi tak pokud se k tomu dostanu rozhodne to vykutim... Diky za rady a ty spinacky za 79 by byly luxus !!

Old Post 24-09-2008 v 21:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička 28dní/12h perioda aneb pekne to kvete+miminka WSIxCHronic Příspěvek č. 24


70w - One in the Jungle 28dní na květu

Tady tahle kyti opravdu moc voní a už teď se těším jaká bude.Oholil jsem spodní listy a paličky a když jsem je usušil a nabalil z nich pořádné brko a stalo se něco,co se mi jako svátečnímu huliči často nestává.Nestalo se mi to teda ještě nikdy.Dal jsem si jeden prd a v te chvili se mi zatočila hlava uplně jak kdybych měl ondlit,je to normální?Mě se to ještě nestalo!

Jinak má kytička nádherný stonek,opravdu tuhý viz. foto s tím nádherným zapalovačem.Kyti nádherně voní řekl bych až hodně,na příští grow musím bednu trochu poupravit...Mam špatně udělanou i ventilaci...

Matkarna
Kyti maji asi tyden a nejake drobne (cca 8 dni)možná více,vlkost tam udržuju kolem 60% až 70% rozprašováním a přykrýváním druhou části skleníčku.Koupil jsem spínací hodiny,sice jen mechanické,ale stály 129Kč tak se to dá...V miminkovně budou kyti na zakořenění a na prokořenění (řízky) a pak pujdou rovnou do druhé skříně na květ.Ale až teď skončí květ té jedné,bude tak na 5 dnů vypnutá jak už jsem řekl - reknostrukce,větrání i čištění... A fotečky:sice po jednom,ale ohužel nemužu dat více do jednoho přízpěvku

Hodnoťe nevím jestli ty paličky mají být v poměru na délku květu tak velké.zadají se mi ještě malé,díky Sony...

Old Post 28-09-2008 v 12:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25


další foto

Old Post 28-09-2008 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26


a miminkovna

Old Post 28-09-2008 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27


skoro cela kyti na květu,na druhe strane vybojky jsou jeste 4nádherné paličky (foto příště)

Old Post 28-09-2008 v 12:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 34 Den květu - Voní,lepí a dělá mi radost - One in the Jungle - Hodnoťte prosím... Příspěvek č. 28


A je zde 34. den květu já Přináším další fotoreport co se pod 70.kou děje a mám dobré zprávy,vypadá to báječně Oholil jsem spodní (mirkopaličky) a trošku listy,které stínily a teĎ už jen fotoz:

Naposledy upravil 04-10-2008 v 11:42 AM

Old Post 04-10-2008 v 11:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29


2.

Old Post 04-10-2008 v 11:43 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30


3.

Old Post 04-10-2008 v 11:46 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31


4.

Old Post 04-10-2008 v 11:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Co to je?!?!? Příspěvek č. 32


Lidii,heeeelp!!! Nejsou to koule?Snad to není hermááč!! Pomozte mi!

Old Post 05-10-2008 v 11:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5480480 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív