Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » skřínka 250W SCroG(poprvé v předelaném)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Nápad 1,den 12/12 Příspěvek č. 17






ahoj GROWER'S
tak us tu mam první den kvetu
fota zatim popisovat nebudu........
posudte a krityzujte sami

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 26-07-2008 v 11:54 AM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

velký voka kámo Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od MIRIS
ale ty velký oka furt nikde a přitom je to takhle na hovno ne



hee s těma okama je tady celkem prdel..velký voka to chce..
jinak já bych možná ještě trochu zastřihal ty listy.

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 27-07-2008 v 15:44 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Toto vyzera ze vo finalnej casti to bude dost dobra uroda

Old Post 28-07-2008 v 08:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Nápad 3,den 12/12 Příspěvek č. 20







zdravim vas

lukapa:ahoj,ty velka oka to fakt chce ale ted us nenadelam nic a ty listecky jsem dnes trochu prostříhal

FuzzyLogic:ahoj,o to taky de ne???a by se to pjekne povedlo

zas tu mam nejaké to foto
foto č1,ATA-TUNDRA pred ostrihanim
foto č2,BIDDY'S SiSTER
foto č3,lupení
foto č4 po zasahu
tofo č5,ATA-TUNDRA
foto č6,celek pod sodíkem


velky dík zaK+

zatim se mejte a at se zelená

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 28-07-2008 v 14:27 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

13,den 12/12 Příspěvek č. 21










ahoj GROWER'S


tak tu sem zas po nejaké té chvilce.
mam tu rovnou i neco na jukacku

takze hned k veci:
foto č1,celek
foto č2,BIDDY'S SiSTER
foto č3,ATA-TUNDRA
foto č4,BIDDY'S SiSTER
foto č5,BIDDY'S SiSTER
foto č6,stonek ATA-TUNDRA
foto č7,celek
foto č8,trochu blize male palice
foto č9,to same co foto č8,

denni teplota a vlhkost
25°c as max 31,6°c
28% as max 40%
nocni teplota a vlhkost
20°c as max 25°c
40% as max 55%


tak se zatím majte a at se vam taky krasne zelena

ahoj Hydro...

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Naposledy upravil Hydrotekk 07-08-2008 v 20:04 PM

Old Post 07-08-2008 v 19:56 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trafo
Stálý Člen

Karma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% PěstitelskáKarma uživatele Trafo - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 22

Zdravím

Moc se mi ten tvuj grow líbí.

K těm okům: Proč jsi to pletivo trochu nepostříhal?? Mohl jsi spojit víc ok dohromady. Ale je pravda, že pletivo by pak asi nebylo tolik stabilní....

Trafo

BzZzum BzZzum Trafo

Old Post 08-08-2008 v 06:30 AM
Trafo je offline   Profil uživatele Trafo   Find more posts by Trafo   Foto galerie člena Trafo   Click here to Send Trafo a Private Message   Add Trafo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Trafo
Zdravím

Moc se mi ten tvuj grow líbí.

K těm okům: Proč jsi to pletivo trochu nepostříhal?? Mohl jsi spojit víc ok dohromady. Ale je pravda, že pletivo by pak asi nebylo tolik stabilní....

Trafo


taky te zdravim
taky me napadlo ty oka prostrihat ale pak sem se na to mejak v****l,zatím se mi to jevi v poho stacilo to trochu prostříhat aby to nebylo tak moc huste..

jinak dik za pochvalu
(v prištím grow budou konecne ty oka jak maji byt)

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 08-08-2008 v 06:39 AM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

dodatekk Příspěvek č. 24


omlouvam se ale kdys sem v čera psal přispevek tak sem zapomel dodat ze doslo k opylení..
A to v 12dnu 12/12

pouzíte samci sou:WS,BIDDY'S SiSTER(bude cista genetika )
Doufam ze se mi to povedlo.

prihodim foto pylu
pyl sem dostal od člena s nickem Pupiset,tim ti chci moc podekovat dik moc

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Naposledy upravil Hydrotekk 09-08-2008 v 10:43 AM

Old Post 08-08-2008 v 06:48 AM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Dotaz otazka na vas Příspěvek č. 25

ahoj
mam na vas otasku..
jak moc vystresuji kytky kdys jim ted po 17 dnesch 12/12 uplne prehodim svetelnou periodu.....(ze bych misto prez den svitil v moci)

dik za info Hydro..

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 11-08-2008 v 19:25 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 26

Prehodit to rovnou bude trosku stresujucic nicene mylim ze by to zvladli, ale lepsi je kazdej den posunout hodiny treba jenom o jednu hodinu.i o ve t neni tak zly.

Old Post 12-08-2008 v 08:13 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 27

Ahoj ja jsem to tak pred tydnem udelal stejne jak pises prehodil jsem den a noc a zadnej rozdil jsem nezaznamenal ani zastaveni rustu proste jako by se nic nestalo.Jinak pekne!Ty male oka to je podel.Priste taky zkusim SCroG.k+

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 12-08-2008 v 15:47 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

19 den 12/12 Příspěvek č. 28






zdravim vas

Stanton:
k tomu SCroG,tuto volbu pestu mohu jen a jen doporucit
Ja bych to chtel pristi venkovni sezonu z koujsit i v OU..Ty oka to je fakt podel

FrYnK:
asi dam na tebe stim postupnym prechodu svetla..s tim postupnym posunem svetla se mi to jevi vice nes nahly sok.

zas prihazuji nekate to foto
foto č1,pokuz o makro.
foto č2,dalsi pokuz
foto č3,taky jeden z pokusu o makro
foto č4,jedna ze sesti rostlyn
foto č5,orientacni foto

vsem dik za K+

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Naposledy upravil Hydrotekk 13-08-2008 v 09:31 AM

Old Post 13-08-2008 v 09:25 AM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 29

krasa chlape, proste nadherny kvetinky rozhodne K+. Jinak k tem okum v pletivu, ja jsem si v growshopu koupil sit na SCRoG ... borec mi dal podpurnou sit pro zeleninovy keriky a jsou v tom malicky oka asi 1.5*1.5cm a sice jsem si rikal ze je budu muset prostrihnout, ale pak mi doslo, ze kdyz je prostriham tak ztratim to co je podle me cilem scrogu a to zadrzet kytky aby nemohly rust tak vysoko ale nutit je kosatet ... kdyz mas moc velky oka tak se muze stat ze ty kytky prolezou skrz ne? Ja teda nic strihat nebudu...

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 13-08-2008 v 22:58 PM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od spector
krasa chlape, proste nadherny kvetinky rozhodne K+. Jinak k tem okum v pletivu, ja jsem si v growshopu koupil sit na SCRoG ... borec mi dal podpurnou sit pro zeleninovy keriky a jsou v tom malicky oka asi 1.5*1.5cm a sice jsem si rikal ze je budu muset prostrihnout, ale pak mi doslo, ze kdyz je prostriham tak ztratim to co je podle me cilem scrogu a to zadrzet kytky aby nemohly rust tak vysoko ale nutit je kosatet ... kdyz mas moc velky oka tak se muze stat ze ty kytky prolezou skrz ne? Ja teda nic strihat nebudu...


ahoj
no popravde abych pravdu rekl tak ja to jedu po prve horyzontalne jinak sem mel doma ty kalfasy ktery sou delany na vertykal...
tak ze ti moc neporadim taky se to teprve ucim...
ale ty oka to fakt chce ty veci jeste nes zacnes popremyslej o tom.
spatne se to predelava kdys us tam mas ty kytky....

zatim Hydro...

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 14-08-2008 v 08:23 AM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spector
Stálý Člen

Karma uživatele spector - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 31

no budu ti verit, kdyz rikas vetsi, tak vetsi.... proste prostrihnu dycky tak dve - tri oka dohromady to musi stacit...

jen se te zeptam, kdyz se podivas na ty svoje kytky, jsou jakoby zespodu opreny o ty site listama nebo se o ty site opiraji zvrchu? Ja jsem si fakt myslel ze scrog je vymyslenej pro micro a tim padem ze by mel kytky drzet pri zemi, ale tak me napada jestli je drzi pri zemi kdyz to tou siti proplitas nebo jestli se ty kytky o tu sit zarazi... ty uz bys to mel na tech svejch kytkach videt jestli jim ta sit vadi nebo jestli ji bez problemu obrustaj jako by tam nebyla... dik za odpoved

I. Indoor: 70W Sodik - Chronic X AS/TP/WSI/WSS ... Sklizeno (19g)
Jsem nula a jsem na to hrdej.

Old Post 14-08-2008 v 10:47 AM
spector je offline   Profil uživatele spector   Find more posts by spector   Foto galerie člena spector   Click here to Send spector a Private Message   Add spector to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrotekk
Stálý Člen

Karma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hydrotekk - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 291  

Příspěvek č. 32

ahoj promin ze pisu as ted,sem nejak nestihal..
me se ty listy opyrají z obou stran,to je tim jak je to propletene cik cak.Ty listy si ale muzes protahnout dolu pod pletivo a nebo taky nahoru jak ti to bude vyhovovat.ja osobe sem je spis tyhal dolu kuli svetu.
ty kytky se o tu sit nejak nezarazí!!!!jedou porad dal k svetlu,musis neustale zaplitat(ja sem dostal i radu ze je mam ohybat i provezkem a vsim moznym,jen abych mel tvrci palice)ta má 250W,us ted to neprosvití ted by v me skriny bylo moc moc goot nejaké 4 kilo...
A kté siti na par mistech ji mam prostrihanou,stonek byl us sirsi jak ty oka tak sem mu musel udelat misto.

kdyby neco nejasneho tak pisni zatim se mej Hydro.

Máma mi říkala že bych mel vysadit, máma je máma, nechal sem si poradit nestačil se divyt co všechno se dá sklidit ....
nemam rad kdys zmich rizku znikaji matky!neres mou cestinu ja neresim tebe

Old Post 14-08-2008 v 18:52 PM
Hydrotekk je offline   Profil uživatele Hydrotekk   Find more posts by Hydrotekk   Foto galerie člena Hydrotekk   Click here to Send Hydrotekk a Private Message   Add Hydrotekk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8094620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív