Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Kontinuel SoG 250 W by Rasta_pasta
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

10 den Qvětu Příspěvek č. 17









Hoj všem,

Kytičky pomalu začínají dělat paldy, ale překvapilo mě, že Arjan začal nakvétat dřív než Super skunk !?! Jinak Arjan začal po přepnutí letět dost do výšky, s čím jsem tedy počítal, ale překvapilo mě, jaký má rozestupy mezi patry. To oproti tomu vdova přidaná v neděli 20. 7. se krásně větví ...

Kytiz hnojeny 4 power - bloom 5ml/l, grow 1,5 ml/l, micro 1ml/l, bn zym 0,3ml/l a AH excelator 1ml/l

Opatřil jsem si kombinovaný vlhkoměr s teploměrem a vlhkost kolísá od 40% za světla při zaplém odtahu až 75% za tmy bez odtahu
teploty min.17stupňů max 30 stupňů

No a nakonec fotos, jako vždy:
1. holky pohromadě




2.Rozdíl ve větvení mezi vdovami a Arjany (na pozadí - táhnou se)




3.Trochu spálené lístky, ale nevěnuju tomu moc pozornosti




4.Teplota a vlhkost v noci




5. Nakvétající Super skunk




6.Znovu pohled na osazenstvo (od nebližších WW,SS,AuH)




7. Pohled na celou skříň



8.Arjan se svýma obříma mezerama mezi patry...

Na konec bych se chtěl zeptat, někoho kdo má s Arjanem zkušenosti, jestli je takovéto větvení normální, nebo je něco v



nepořádku ?
zatim pic

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 23-07-2008 v 16:06 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Palec dolů Je možný aby kytka ze stresu zhermila? Příspěvek č. 18

Vážení přátelé, je to v Prdeli !!!

Všem čtyřem Arjanům narostli přes noc koule a jsou to hermáči jak vyšitý...
Nedokážu si vysvětlit, jak je možné, že zhermily všechny čtyři klony ?
Jsem si vědomej toho, že Arjan je náročnej model a hůř snáší výkyvy ph, vlhkosti atd., ale nezdá se mi, že by vlivem těchto vlivů zhermili všichni najednou přez noc :grrr:
Takže pak už mě npadá pouze, že matka z kterej bylo řezáno je taky zas...nej hermáč!

Pokud byste měl někdo vysvětlení, proč se to přihodilo, tak ho uvítám. Mě to totiž hlava nebere...

No jinak se asi přikloním k následujícímu kroku a sice, že stáhnu ještě 4x bílou vdovu z balkóna viz. zde http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=36326
tím bohužel zmizí z tohoto Growu veškerá kontinuelita, tím pádem i název Continuel Sog je naprosto offtopic :whip:

Ještě jednou prosím všechny kteří tuší, proč se to stalo :help:

Jinak ty Äčka už jsou u kámoše na zahradě a když nic jinýho, tak bude hafec semen, na příští rok...
Foto dodám později, ale není o co stát

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-07-2008 v 09:36 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

možná si neměl stoprocentní tmu

Old Post 24-07-2008 v 10:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 20

To Miris:
myslíš, že by to mohlo způsobit focení a zalévání v noci, kdy jsem měl v místnosti normálně rozsvíceno? Protože do skříně určitě žádné světlo nejde, když nesvítím...
No každopádně myslíte že když venku dostanou už pravidelnou periodu světla, tak se pořád budou dělat koule, nebo by se to mělo zlepšit ?
Je mi jasné, že už ty kytky oprcané budou, ovšem zajímalo by mě do jaké míry???
A věc druhá, je možné, že ve středu jim narušim periodu a ve čtvrtek už ukážou koule, nebo je to dlouhodobější proces?

Díky za odpovědi

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 24-07-2008 v 11:04 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasty1985
Stálý Člen

Karma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 21

hoj pane . a ty koule už ti praskly ?a zežloutly? jetli ne tak si myslím že to ješte není tak zlé.pokuď vím tak z těch koulí vylezou takové jakoby banány na kterých by se mel udělat žlutý pyl-a ten je nebezpečný.možná že se mílým ja mam uplně stejny problemos akorat že ja sem se rozhodl ty koule trhat .a zatím je to ok . akorát sem nepochopil že se mi udělala taky jedna na 100% samici blue berry. kukni na muj grow. byla by to škoda vytrhnout.uvidím jak se to bude vyvíjet . kdyby to prclo tak aspon nejaká zkušenost
ps: koule se mi tam už nedělají .


držím palce

Old Post 25-07-2008 v 07:04 AM
krasty1985 je offline   Profil uživatele krasty1985   Find more posts by krasty1985   Foto galerie člena krasty1985   Click here to Send krasty1985 a Private Message   Add krasty1985 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 22

To Krasty :
ty koule nestihli vůbec nic...odhalil jsem je hned první den (naštěstí).
Taky jsem přemýšlel, že bych tam ty 4 kytky nechal, ale ryziko neplánovaného opylenbí mi přišlo až příliš vysoké a vzhledem k tomu, že jsem měl na balkóně 6 řezanů navíc, třak jsem se rozhodl Arjany hodit ke kamarádoj na zahradu a vyměnit 4 Arjany za 4 možná 6 vdovek

k tej zkušenosti, každá je dobrá, ale já mám přeci jen radši ty dobrý...

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 25-07-2008 v 07:38 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumbál
Stálý Člen

Karma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 23

Jojo, taky mam hermáče a taky kastruju, mrkněte a uvidíte. Je to neštěstí...

Old Post 26-07-2008 v 15:31 PM
Kumbál je offline   Profil uživatele Kumbál   Find more posts by Kumbál   Foto galerie člena Kumbál   Click here to Send Kumbál a Private Message   Add Kumbál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Palec dolů Smůla se lepí na paty Příspěvek č. 24













Zdravím growerstvo,

Jen tak v úvodu musím podotknout, že se sere všechno co se srát může...
Po vyndání zhermilých Arjanů a vyplnění prostoru 6x bílou vdovou se začli objevovat na listech vyžrané stopy a flíčky a uvnitř listů sem našel nějaké malé housenky které jsem si asi zatáhl z balkónu viz zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=709076

Vzhledem k tomu, že nemám skříň doma tak se hodně projevují venkovní teploty a bohužel v těchto vedrech je ve skříni vražednejch 35 stupňů i přez to, že ofuk i odtah jedou nonstop Tady je problém v to, že přítah je v místnosti, kde je, když jsou vedra 30 stupňů a sodík to ještě přihřeje...
Taky vlhkost přes noc není zrovna ideální, až 75% i přez ty nonstop provozy větráku a odtahu, takže se dostávám tak trochu do slepej uličky, protože na snížení teploty nemůžu použít zvlhčovačku, kvůli i tak vysoké vlhkost= riziko plísně

No a teď něco fotek :
1-2. hermáče Arjanu





3-6.ožrané a flekaté listy






7. Truhlík s 4x ww donesený z balkónu = asi zdroj škůdců...







8. 10 x bílá vdova (místo 4 Arjanů jsem dal 6 x WW)








9.Zabijácká teplota










10. pohled na celou skříň










11-12. qvetoucí Super skunky








13. ješte jeden pohled na všechny svěřenkyně

Kytky v těch vedrech chlastaj jak o život a vyžahnou 6 litrů deně...

Kdybyste někdo věděl čím na ty škůdce, nebo měl typ jak mám snížit teplotu, byl bych Vám zavázán...
Takže toť vše

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 30-07-2008 v 11:40 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 25

Tak jsem se byl dneska jen tak ze zvědavosti podívat na teploty a málem mě to posadilo na prdel. Přes noc je minimální 24,5 stupňů a přes den je MAXIMÁLNÍ 38,5 STUPŇŮ !!! Vlhkost se drží od 40% přes den, až 75 % přes noc...

Na kytičkách zatím není vidět, že by teplem strádali, ale obávám se že je to jen otázka času.

Kdyby měl někdo nápad jak teplotu snížit, tak sem s ním ... protože todle smrdí

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 31-07-2008 v 11:01 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 26

Cau, teplotu snizis jen pridanim silnejsiho odtahu, ventas na ofuk teplo akorat mycha, ale to se porad hromadi ve skrini, pritahy na tom nemaji az tak velky vliv, kdyz by si mel poradny odtah, tak by stacily pouze pasivni, zatim by ti stacil nejaky odtah v podobe odtahoveho ventilatoru jako je na WC, nebo pokud muzes zainvestovat, kup si UFO, sice je to pocatecni investice (zakladni vec je odtah), ale nebudes muset bojovat s teplotou. At se dari

Old Post 31-07-2008 v 11:16 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 27

To Celler : já tam právě mám klasickej WC větrák, kterej jede na plný kule nonstop s výkonem 160 m3/h a prd platný.

Hlavní problém je v tom, že když jsou trakovýdle vedra, tak v místnosti odkud je přítah je kolem 30 stupňů !!!
Nějaký další nápady?

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 31-07-2008 v 11:32 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 28

Jinak s tim nic neudelas, zase a zase odtah, potrebujes dostat teplo pryc, a kdyz tahas pritahem 30C, tak se nediv, jako tady ti nikdo neporadi, cely to je jen v odtahu, nebo skrin presun celou, nevim, jaky tam mas moznosti

Old Post 31-07-2008 v 11:41 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 29

no žel bohu, možnost přemístit skříň nemám, takže to holt holky budou muset asi vydržet...
Je mi jasný, že odtah dělá mrtě, ale pokud nemám možnost přisávat čerstvej chladnej vduch, tak silnější odtah udělá prd...
Jinak myslím, že na tuto skříň je za ideálních venkovních teplot odtah 160m3 dostačující...
Ale díky za postřehy, snad to daj (loni to bylo taky wostrý, ale až takovejdle HC to nebyl...)

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 31-07-2008 v 12:51 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kumbál
Stálý Člen

Karma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kumbál - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 244  

Příspěvek č. 30

Ahoj, mám stejnej problém. Jak sou teď ty vedra. Pomůže ti jedině nějaká klimatizace, nebo led, ale ten se musí často měnit. Funguje ale supr takovej led s namířeným větrákem udělá svoje. Je ale dost problém udržet teplotu stálou no, navíc stoupá vlhkost, nejni to idealní.

Old Post 31-07-2008 v 13:54 PM
Kumbál je offline   Profil uživatele Kumbál   Find more posts by Kumbál   Foto galerie člena Kumbál   Click here to Send Kumbál a Private Message   Add Kumbál to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 31

to Kumbál :
jj o nějaké malé klimě jsem uvažoval, ale prdím na to...
Dopadlo by to stejně jako vloni na podzim, kdy jsem jim zase musel přitápět a není zrovna ekonomický kytkám svítit 250W a topit jim 400W a myslím že by to bylo se spotřebou obdobné.
co se týká toho ledu, tak je to velice krátkodobé a jak jsi poznamenal, tak to zvyšuje vlhkost, kterou díky 14 kytkám na celkem malým prostoru mám i tak dost vysokou

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 31-07-2008 v 14:50 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Palec dolů Smůla se stále lepí na paty Příspěvek č. 32

Zdravím všechny.
Tento groow mi není asi přán.... Po problémech s hermáči a následujících vedrech přišel další trojproblém !!!

Problém číslo jedna a asi největší průser - odešel odtah , takže vlhkost je od 50 za dne do 85% v noci, což smrdí plísní, nehledě na to, že pokud přijdou o5 vedra, tak je asi upeču...

Problém číslo dvě - svilušky , s těma jsem už co dočinění měl a minule se mi je podařilo eliminovat pomocí OMYTU, takž edoufám že to zase zvládnu

Problém číslo tři - nějaká zelená havěť . Včera jsem objevil na pár listech malý (1-2mm) velký zelený sviňky, který mi připomínali zmenšeného lučního koníka, nebo tak něco. Zatím nevím co dělají, ale přijde mi, že se konce listů začínají ohýbat směrem dolů a na pár listrech jsou vyžraný, jakoby cestičky

Pokud byste měl někdo typ, co by mohl být můj problém číslo tři a jak na něj, byl bych vám opravdu zavázán, protože v tomto groowu se sere zatím skoro vše....

foto bude odpoledne

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 06-08-2008 v 11:37 AM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2681880 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív