Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Jak uhlídat kytky pomocí elektroudělátek??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
P4L1ca
Stálý Člen

Karma uživatele P4L1ca - 54% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 17

ja zvas odpadnem
neviem či by sa oplatio tam nechavat NB, kameru, Vivotek hračičky len kôli tym sviniam (čorkam) , fakt sa stane ze vam to ujebu aj s technikou ktoru tam nechate.
Čotak naťahať okolo miestečka elektricky drôt a "niekde" ho napojiť na prud, je t asi blbost ale nestoji to tolko co NoteBook, kamera, fotak Vivotek srandicky...atd, ale nech ich to aspon pokope curakov.

ready 4 out 2oo8...ideme na to 8-)
70W CoOlTubE - Durban poison_NEW-neuspech
...--"SKUNK BOX [pc server]"--...-opäť neúspech
fuck the system

Old Post 15-05-2008 v 08:51 AM
P4L1ca je offline   Profil uživatele P4L1ca   Find more posts by P4L1ca   Foto galerie člena P4L1ca   Click here to Send P4L1ca a Private Message   Add P4L1ca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 18

Lidi zamyslete se s těma pohyb. čidlama, to čidlo reaguje na sebemenší pohyb v jeho rozsahu - tzn že se vám tam nesmí pohnout ani větvička aby to nehlásilo planej poplach! nevim jak to máte vy ale u mě na políčku v lese se vlivem větru pořád něco pohybuje..

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 15-05-2008 v 10:18 AM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Green Fantom
Stálý Člen

Karma uživatele Green Fantom - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 19

S tím čidlem nemáš pravdu, babička ho má na světle na zahrádce a normálně pod tím běhá pes a kočky, na ně to vůbec nereaguje. Muselo by to snímat pohyb jenom v pesprostřední blízkosti kytek a tam většinou kvůli světlu větve nejsou. To čidlo nemusí snímat 10 m čtverečních stačí tak 2 až 3 m.

Old Post 15-05-2008 v 10:44 AM
Green Fantom je offline   Profil uživatele Green Fantom   Find more posts by Green Fantom   Foto galerie člena Green Fantom   Click here to Send Green Fantom a Private Message   Add Green Fantom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ercon
Nový Člen

Karma uživatele Ercon - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 20

presne tak green fantom ma s tim venkovnim cidlem pravdu, muzes si tam i naridit, aby ti to snimalo veci od urcite vysky, takze s kockama a psama bylo to bylo v poho..

Old Post 15-05-2008 v 15:55 PM
Ercon je offline   Profil uživatele Ercon   Find more posts by Ercon   Foto galerie člena Ercon   Click here to Send Ercon a Private Message   Add Ercon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 21

jasně to je pravda ,ale pokud to namíříte přímo na kytky (jakože jo) a bude foukat vítr ,tim pádem se kytky budou hejbat = čidlo bude hlásit poplach protože nepozná jestli se hejbne kytka nebo tam někdo projde.

Jestli máte nějaký čidla s nastavením "citlivosti" tzn že to spolehlivě rozezná zloděje od šumů tak to potom jo.Já osobně nemam jinou zkušenost než ze staršíma Jablotronkama se kterýma by se to provozovat podle mě nedalo.Tot muj názor howg!

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 15-05-2008 v 16:47 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Millanm
Stálý Člen

Karma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% PěstitelskáKarma uživatele Millanm - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 22

Panove !
Vemte prkna !
Nabijte do nich poradny desitkovy hrebiky !
Rozhazejte je kolem pole !
Zamaskujte je !
A hlavne na ne nezapomente !
smoke up

''Když chci , tak se neptám jestli můžu''
Jediné české fórum o pěstování houbiček
Hnojáci 2008

Old Post 15-05-2008 v 20:51 PM
Millanm je offline   Profil uživatele Millanm   Find more posts by Millanm   Foto galerie člena Millanm   Click here to Send Millanm a Private Message   Add Millanm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hej^SlovaK
Nový Člen

Karma uživatele Hej^SlovaK - 26% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 23

Millanm: A co ked sa dopicha medved, vlk alebo nejake ine zviera?!

IN:
Ice - 10 (1 rastlina ide hydro)
White Rhino - 10 (1 rastlina ide hydro)
OUT:
Jack Horror - 10
Early Special - 10
No Name - 9

Old Post 15-05-2008 v 22:47 PM
Hej^SlovaK je offline   Profil uživatele Hej^SlovaK   Find more posts by Hej^SlovaK   Foto galerie člena Hej^SlovaK   Click here to Send Hej^SlovaK a Private Message   Add Hej^SlovaK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 24

No a jsme pořád na začátku, s těmi čidly je to právě prekérka, psa to nezaznamená ale 2a půl metrovou prasnici klátící se ve větru právě jo!Proto jsem chtěl poradit jak to udělat aby čidlo zaplo světla, tak aby kamera vše viděla a zároveň mi snímaný obraz ukázal monitor počítače, řekněme vzdálený 200metrů a ještě mě to vzbudilo abych si to mohl prohlídnout a jít případně vklidu spát nebo zpřelámat borcům hnáty...

Neřešme tady pole někde daleko v přírodě, to je nereálné! Než se tam člověk dostane můžou být borci kdo ví kde.

Hřebíky v desce, stan a jiné věci jsou samozřejmostí, ale komu vyčórovali kytky přímo u baráku (tím jsem myslel to za prdelí) ten ví o čem mluvím, jsou to posraní Kapríldi...

Vím, že malé průmyslové kamery používají třeba chovatelé exot.ptactva aby měli kontrolu, ale zároveň nerušili ptáky, ale zase nevím jak to pořešit s pohybovými čidly a jak to udělat ať mě to i vzbudí, ve stanu se fakt měsíc a něco každý den chrápat nedá....

Old Post 15-05-2008 v 23:22 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 25

Takže tohle je můj první příspěvek, takže doufám, že pomůže.

Dědovi se na zahradě osvědčila následující věc. Nějaká potvora mu jednoduše vykradla kůlnu, vylomila zámek a šlohla co se dalo. Děda samozřejmě naštvanej jak pes udělal následující. Koupil větší plát miralonu (obalovej materiál na trubky). Neohoblovaný dřevěný prkna. A hřebítky, tuším desítky. Hřebíky zatloukl do prken. A zakopel cca deset čísel pod zem před dveře, takže vznikl takovej malej příkop. Na něj pak dal te miralon, zasypal malou vrstvou hlíny a pak několikrát polil vodou a dodělal místa kde to šlo vidět. Šířka týhle potvory měla od prahu cca 40cm. Hned jak mi to říkal, sem mu tvrdil, že při první příležitosti se vo to zramuje sám. Ale jak měsíce plynuly nic se dědovi nestalo. Až jedné krásné soboty mi děda píše nadšenou smsku, že jeho „rohož“ je asi na třech místech od krve a poblíž leží zapomenuté páčidlo. Takže pánové jestli chcete něco poněkud drastičtějšího, tak tady máte návod.

Old Post 18-05-2008 v 16:31 PM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 26

Podle mího názoru je nejlepší dát okolo pole, zahrady no prostě kolem kytek pletivo nebo nějakej železnej plot a pustit do něj 220 voltů...


S těmi hřebíky to není špatnej nápad, ALE co když mám psa??

Nenapadají vás další nápady jak uhlídat kytky i neelektrickou cestou?

Old Post 18-05-2008 v 19:37 PM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KuliCZka
Stálý Člen

Karma uživatele KuliCZka - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 27

Naostřit medvědí pasti a rozházet spolu s prkny s hřebíkama... Nejlevnější a nejúčinější :-)

Make way for positive day :-)



Kdo po mě hází bahno, ztrácí zem pod nohama...

Old Post 18-05-2008 v 19:38 PM
KuliCZka je offline   Profil uživatele KuliCZka   Find more posts by KuliCZka   Foto galerie člena KuliCZka   Click here to Send KuliCZka a Private Message   Add KuliCZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 28

Nemyslím zas tak drastické.

Old Post 18-05-2008 v 19:52 PM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KuliCZka
Stálý Člen

Karma uživatele KuliCZka - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 29

Ale účiné a ty kreténi si to zaslouží. :-)

-> Taky jsem samozdřejmě přemýšlel o méně drastičtějším způsobu a napadlo mě třeba napnout několik silných vlasců za kolíky třeba od kytek tak 10m a udělat tak 3 řady po metru možná více jak by zloději pořád padaly možná by si myslely že se něco spustilo a utečou...

Nebo udělat lanko o které zavadí a to spustí nějakou mini houkačku třeba na minutu aby to udělalo rozruch a oni utečou ... možná

A poslední možnost udělat loupežnickou síť stejnej princip natáhnout lanko o které by zavadil a náhle by se natáh do síte která by se povesila za strom jako je to ve filmech a to si myslim ze by bylo nejlepsi protoze by zmrd musel pockat do rána nez ho nekdo vysvobodí pokud by nemely teda neco ostreho.... ha už jsem to vymyslel zavázaly by se za nohy ....

Make way for positive day :-)



Kdo po mě hází bahno, ztrácí zem pod nohama...

Old Post 18-05-2008 v 21:46 PM
KuliCZka je offline   Profil uživatele KuliCZka   Find more posts by KuliCZka   Foto galerie člena KuliCZka   Click here to Send KuliCZka a Private Message   Add KuliCZka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Melon
Stálý Člen

Karma uživatele Melon - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 30

Když mám zahradu asi 300 metrů čtverečních a tam mám jeden malej skleník. Normálně se na zahradě vyskytují malé děti.

Old Post 18-05-2008 v 22:10 PM
Melon je offline   Profil uživatele Melon   Find more posts by Melon   Foto galerie člena Melon   Click here to Send Melon a Private Message   Add Melon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Melon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sogeking
Stálý Člen

Karma uživatele Sogeking - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 31

Melon: Jestli máš malý skleník, tak by pro tebe dědovo řešení možná nebylo tak špatný, ale musel bys to lépe vychytat. Já si myslím, že by stačilo dát na "rohož" Normální rohož (větší a ze spoda vyztuženou prkny). Pokud skleník nezamykáš tak by to byl ideální zabezpečující doplněk. (děda má vestíka a nikdy se nic nestalo,ale s dětmi by byl problém) P.S. Nevím jaká je právní stránka věci. Chci říct nevím co by se stalo kdyby si zloděj ztěžoval, nebo hůře nemohl ztěžovat.

Jiné řešení: Mám pocit že kdysi se prodávali takový malý petardičky s provázky, když si škubl za oba konce, tak došlo k malý explozi.(žádná mega, jen něco silnějšího než obyčejná bouchací kulička) Kdybys ty konce nějak rozumně přidělal ke dveřím, tak by to při otevření mohlo buchnout a případný zloděj by mohl spanikařit. Navíc pokud bys to měl u baráku, tak bys hned věděl na čem si. (nevím jak by to ale bylo s vlhkem)

Naposledy upravil Sogeking 19-05-2008 v 06:27 AM

Old Post 19-05-2008 v 06:21 AM
Sogeking je offline   Profil uživatele Sogeking   Find more posts by Sogeking   Foto galerie člena Sogeking   Click here to Send Sogeking a Private Message   Add Sogeking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 32

Tak to je dobry, ze ti to kradou, ze zahrady. To je tak kdyz vsichni ve tvem okoli vedi, ze hulis a pestujes - nebo mas hold kamarady pekny svine.
Mne ze zahrady nic neukradli (kdyz jsem teda bydlela na jinem miste) a vi o tom jenom jeden soused, ktery to vidi z okna. Dobrovolne mu vypestovala jsem jednu lightku, aby to s nim netrefilo (je mu asi 80) a mela jsem klid.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 19-05-2008 v 08:59 AM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9328150 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív