Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » OUT Tří Prasat 08
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
tekken
Stálý Člen

Karma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 17

Zdáár jojo je toho fakt moc no nak přez 100 semínek..No ale pokusíme se to zasadit všchno,sázíme bez předpěstu do kupovaný hlíny

Old Post 05-05-2008 v 08:38 AM
tekken je offline   Profil uživatele tekken   Find more posts by tekken   Foto galerie člena tekken   Click here to Send tekken a Private Message   Add tekken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 18

for Tekken
Zdarec chlape...no když se budeš chtít nějakejch zbavit tak napiš...měl sem taky obědnaný,ale neměl sem takový štěstí...(samozřejmě je nechci zadarmo )

Old Post 05-05-2008 v 11:30 AM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 19

Čau! Jestli vam muzu poradit tak si ty seminka nechte naklicit doma a postavte si na nejakym miste provizorni foliovnik, sezente si nejaky kvetinace nebo kelimky do tech zasadte klicky(samozrejme s kvalitni hlinou) a az to bude mit tak tri poschodi tak to soupnete ven do prirody! Kdyz date seminka do zeme tak jich spouta nevyleze nebo je neco sezere jen jak vykouknou z hliny-alespon ja mam takovyhle zkusenosti... Byla by jich skoda-co ja bych dal za semko sweet purple nebo orange budu (od obou odrud sem mel posledni z minuliho roku a ani jedno mi nevylezlo )
P.S. Sweet purple je fakt luxusni model-zavidim!!!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 05-05-2008 v 17:56 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 20

for Časlove

jj asi máš pravdu že by to bylo lepší ale už je sezona a tlačí nás čas a tolik semínek by bylo opravdu těžky předsazovat a jen nechávat klíčit je podle nás hloupost máme takové zkušenosti že když jsme nechávali klíčit tak jsme udělali víc škody než užytku a když sme to hodily do hlíny tak to skoro vždy vylezlo tak uvidíme

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 05-05-2008 v 19:29 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 21

Tak si alespon kupte vanish-super vec proti slimakum od ty doby co ho pouzivam sem neprisel ani o jednu kyticku. Jeste me napadlo ze kdyby ste dali na to misto s tim seminken pul petky-misto toho foliovnicku tak by se lip drzela vlhkost v pude a ta puda by mela i stalejsi teplotu a i pred mensima zviratky by to mohlo pomoct! alespon ja bych to tak udelal-s tim uz takovy prace neni(staci vybrat kontak s plastem )

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 05-05-2008 v 20:03 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekken
Stálý Člen

Karma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 22

Časlove: zdar o vanishoj sme už uvažovali.Asi ho koupíme protože slimáci sou fakt svině no..A ty pet lahve je dobrej napad ale nevim jestli je tam dáme spíš to necháme takle děk zdar

Old Post 05-05-2008 v 21:07 PM
tekken je offline   Profil uživatele tekken   Find more posts by tekken   Foto galerie člena tekken   Click here to Send tekken a Private Message   Add tekken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 23

no dneska sme si mákly a máme místo už pro 76 kytek jestli sme to dobře zpočítaly tak eště tak na 30 a máme zase o starost méně inak jsme začaly praktikovat sázení jedna kytka jedna díra a ne velká hromadná pole co si myslíte že je lepší??

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Old Post 06-05-2008 v 17:09 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SID
Stálý Člen

Karma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% PěstitelskáKarma uživatele SID - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 260  

Příspěvek č. 24

Zdar vašemu počínání.

Prosím tě jaká byla klíčivost.Zajímá mě to hlavně proto,že jste to dávaly rovnou ven.

Dík SID.

kouří táta kouří máma kouří dcera kouří syn proč by nemohl prach a broky hulit taky Temelín ?

Venek 2008

Venek 2009

Venek 2010

Old Post 06-05-2008 v 23:30 PM
SID je offline   Profil uživatele SID   Find more posts by SID   Foto galerie člena SID   Click here to Send SID a Private Message   Add SID to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 25

Zdary kluci,pokracujte v zajimavim reportu docela vam drzim palce,vipada to zajimave!Ja sem puvodne chtel taky udela vetsi policka ale potom co sem zjistil ze 45l pytel zeminy mi vyjde stezi na 1 diru pro 1 kyti,tak sem se rozhod za v prirode radsi rozsazim po jednom a pole budu delat v kukurici-sem domluvenej s kamosem z JZD takze si tam budu moc udelat plot atd.+jistota ze mi tam nepachne ani noha!dle miho je to asi takhle nejlepsi.Tech vasich X kyticek na 1 miste se mi zda trosku nestastny,no ale uvidite sami co stoho bude!Kazdopadne 1dira=1kyti se mi zda jako nejlepsi a proto ze jestli vam tam nekdo nato prijde tak si zbali 1-2 kyti misto 20.......Good luck growers

Old Post 07-05-2008 v 07:57 AM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tekken
Stálý Člen

Karma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% PěstitelskáKarma uživatele tekken - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 26

Freeloader: zdarec s tou kukuřicí sis to vočekoval no.Jinak mame tři velký pole a ted sme začali jak psal skioo praktikovat sázení jedna kytka jedna díra a taky se nám to zdá lepší

Old Post 07-05-2008 v 10:36 AM
tekken je offline   Profil uživatele tekken   Find more posts by tekken   Foto galerie člena tekken   Click here to Send tekken a Private Message   Add tekken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skioo
Stálý Člen

Karma uživatele skioo - 85% PěstitelskáKarma uživatele skioo - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 27

tak dneska jsme koupili 6X 75l pytle zahradnického substrátu a vydalo nám to na 19 děr na 1 kitku a přimíchali jsme k tomu cererit a 2 pytle po 2kg nám vydalo taky na těch 19 děr co myslíte není to moc nebo málo jak hlíny tak toho cereritu?? jj a koupili jsme vanish proti těm slimákum jestli víte eště o nějakejch vychitávkách a vylepšení tak určitě pište jsme rádi za každou radu. A eště nemáme vyřešený hnojiva asi něco od plargonu ale hlacvně newíme kolik hnojiv si máme na takové množství semínek pořídit kolik tak odhadujete?? dík

nejdřive jsem byl pak jsem ale poznal a tet jsem ale snad ztoho brzo nebudu do ty doby budu stejně a pak jsme =D

Naposledy upravil skioo 07-05-2008 v 20:54 PM

Old Post 07-05-2008 v 19:30 PM
skioo je offline   Profil uživatele skioo   Find more posts by skioo   Foto galerie člena skioo   Click here to Send skioo a Private Message   Add skioo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele skioo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 28

Zajímavej grox

A kdyby zbylo nějaký semeno na prodej urcite bych zájem měl. Myslím že takovímu Hawayanovy by u mě na balkoně bylo blaze

Držím palce ať flek nikdo nenajde..

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 07-05-2008 v 19:45 PM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 29

Fůůůj vy prasata. Jako osobní zkušenosti nemám, ale Cererit na mě dělá dojem shitu srovnatelného s Kristalonem, ba možná je ještě horší. Já mám teda zkušenost dokonce s Kristalonem Jahoda na květ, ale před seknutím jsem tři týdny proplachoval jenom vodou a chuť to neovlivnilo, ale jak chcete propláchnout ten Cererit, když ten může vydržet v půdě třeba rok dva? Bojím se, že tímto jste pohřbili šance na to, aby měl výsledný produkt nějakou ucházející chuť.

Old Post 07-05-2008 v 19:46 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 30

For vaaanha
nestraš je!!!ja vždycky když sem sazel a že je to už sedum let, tak sem taky přihodil par kuliček cereritu(ale jen na začátku) a nikdy a nikdo si na výslednou chuť nestěžoval!!!ale jak řikam jen na začátku!!!nevim jakou chuť ma kouření když ho tim hnojíš častěji!!!!!!!!!!!!!! ASI CHEMICKOU

Old Post 08-05-2008 v 00:56 AM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 31

S tim cereritem bych to taky nevidel tak cerne ale na dalsi diry bych ho vymenil spis za guano a zizali hovinka! Jo jeste dalsi primes do pudy co sem letos poprvy pouzil je kostni moucka (pul kila stoji asi 45kc)- zatim s tim nemam zadny zkusenosti ale hlavni slozkou je N a P ktery se z toho uvolnujou postupne takze by nemelo dojit k prehnojeni. Myslim ze to taky stoji za odzkouseni!

Old Post 08-05-2008 v 10:24 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 32

Dirty: no jo, ale oni toho mají 4kila na 19 děr (+- 200gramů na jednu díru) a to je podle mě přinejmenším DOST, na maličké sazeničky, nebo snad ještě semínka. Jestli se jim to nespálí, tak to bude vcelku zázrak.

Nicméně stejně nepochopím, když jste vyhodili xx tisíc za kvalitní semínka(myslím, že psali i feminizované), že pro kytky koupíte Cererit za pár šupů, kterej nejni zrovna košér. To bych místo toho koupil polovinu semínek a kvalitní komplet hnojiv (výrobců je ha-fo).

Přeji vám samozřejmě co nejlepší chuť a bohatý výnos, ale nevím jestli se vám to podaří. Zastávám názor: Dvakrát měř, jednou řež.

Old Post 08-05-2008 v 10:34 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2104150 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív