Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Zmena pomeru na grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 17

Řeknu ti to tak prostě nahoda neni.
Pokud tě zlape že díluješ si prostě jen ten díl.
A myslim si že pokud si děláš pro sebe tě nechaj bejt.
Jakýho fízla zajíma asi že má nějaký děcko doma 4 kytky.
Možná tak nějký flustrovaný pako.
A přitom tu mezi náma lítaj vratzi a pošuci a já nevim co ještě.
Třeba Batmani

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 29-04-2008 v 09:35 AM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 18

Kdyby se sešlo 20 000 lidi a každej měl v podpaží půl kila trávy tak s tím nikdo nehne.

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 29-04-2008 v 10:20 AM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 19

imugnio ses asi nekde jinde 90%???? kteri to tady prezentujou jako clynesh? to fakt ne.

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 29-04-2008 v 10:57 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 20

souhlasim se Sadalv, má 100% pravdu. A ohledně tý smažky co tu probíráte. Fetovat piko začala polovina mých spolužáků ze zakladky, ani jeden teď nemá školu, práci, domov, přátelé žádné zázemí. Jenom teď kradou a na fizlárně se potom bonzujou navzájem. V palici maj doživotní borbe a zuby shnilý. Piko je destruktivní droga a za krátký čas zničí každýho. Viz teorie kopce od Nohavici. Ja hulim jak prorvaný kamna již 7 let a mohu se chlubit: řidičákem B na plnej počet bodů, svářečákem na co2 a argon a maturitou 2 3 2 1 1 jako strojař. Taď makám jako kontrolór na rentgenu (prozařuji svary-vnitřní kontrola) A to mi řekněte jen tak pro srovnání která smažka během 7 letého braní tohle zvládne? Je nad slunce jasný jakej je rozdíl mezi THC a Perníkem a je jesnný že fízli nikdy nebudou tolerovat piko, páč je to zdroj další kryminální činnosti.

Old Post 29-04-2008 v 11:08 AM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
berrea
Stálý Člen

Karma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% PěstitelskáKarma uživatele berrea - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 189  

Příspěvek č. 21

omg... kvůli jednomu velkýmu growu se to tu nezavře... nejsem tu dlouho, ale váš flame mi příde absurdní... já osobně se na to rád podívam, vim, že nikdy na něco takovýho nebudu mít koule, ale přeju mu to... můj osobní přístup k hulení je, že ty kšefty moc nemam rád, ale jiný lidi maj přístup jinej a já jim to nevyčítam, je to jejich věc, jak ten grow ublíží vám svatejm? nijak

EnPsyRo - nejlepší web o kytičkách pro všechny z nás
jungle grow 2008

Old Post 29-04-2008 v 11:57 AM
berrea je offline   Profil uživatele berrea   Find more posts by berrea   Foto galerie člena berrea   Click here to Send berrea a Private Message   Add berrea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 22

imugnio
"at si kazdej dela co chce ale tohle je proste komunitni server kde si lidi navzajem radi a pomahaji. co ti lidi delaji v soukromi po tom me nic neni. pokud ale nekdo z teto komunity verejne prohlasuje ze provadi trestnou cinnost a podobne a dalsi clenove ho v tom podporuji musim hodne premyslet jestli chci byt clenem i nadale."

Tak se nauc poradne cist.....

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 29-04-2008 v 19:41 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wyllyy
Nový Člen

Karma uživatele Wyllyy - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 23

suhlas s sadalvem hulenie uz zacina byt dost nuda no:-)ale ja by som sa na negra nefarbil skor by som kupil 5 terrenych cadillacov na 30 palcovych diskoch:-)a vazne preco uz nezohname a zacneme pastovat kokainovnik obycajny?a idemeeeeeeeeee

Old Post 29-04-2008 v 23:01 PM
Wyllyy je offline   Profil uživatele Wyllyy   Find more posts by Wyllyy   Foto galerie člena Wyllyy   Click here to Send Wyllyy a Private Message   Add Wyllyy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 24

imugnio "pětování marihuany potažmo její sušení není trestný čin výroba drogy??" tvrdim snad ze ne???

"tak si to prosím nejdřív srovnej co ti tak vadí" to co mi vadi sem uz rekl nekolikrat netkeri to chapou nekteri ne. mazat se nebudu. nelibi se mi to tak se k tomu vyjadruju v danym tredu nesmim tak to delam tady vadi ti to ? tak se smaz a nemluv o tom....

"víš nejhorší na tom je že máme stejný problém, sere nás to, jenže mě je to u prdele co on dělá... tobě asi ne...." vis ze si sam sobe odporujes?

"(jen pořád nechápu proč)" vidim, vidim...

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 29-04-2008 v 23:25 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Příspěvek č. 25

Tak tu koukám,pročítám a nestačím se divit
teda kluci.nováčkům píšete hledej někde to tady je(to už je lepší nepsat nic)a kvůli jednomu šílenci střílíte odkazy.(memám na mysli konkrétní členy,ale beru globál)ste jak babky na lavičce-podivej se co tam má,no to je strašné,jak si to může dovolit...a mohla bych pokračovat.
vždyt už se na to vykašlete,jsou lepší témata než jen nějaký "blázen".nebráním ho nesouhlasím se vším co si přečtu ale tak to přece na světě chodí
žena esa1111 Ell

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 30-04-2008 v 12:39 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadalv
Stálý Člen

Karma uživatele sadalv - 30% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 26

já hlasuji pro prostituci
kdo je pro????

Jabloň neplodí švestky
Nikoho nenabádam k užívání ani ničeho jinýho jako pěstování a šíření omamnejch látek.A vůbec jsem poeta a fantasta.Mám rád lidi a zvířata.

Old Post 04-05-2008 v 11:19 AM
sadalv je offline   Profil uživatele sadalv   Find more posts by sadalv   Foto galerie člena sadalv   Click here to Send sadalv a Private Message   Add sadalv to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sadalv! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 27

To už je pasé, leda bylo by zboží kolem 13 :-)

Old Post 04-05-2008 v 12:04 PM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 28

Cítím to podobně..dnes je Grower.cz o mnoho jiný než dříve..taky pamatuji jinou osádku..jo,jo...co si člověk naštěžuje..mnoho mých známých grower.cz opustilo..domnívám se,že vím proč.Nebudu to však rozebírat,nemá to cenu.Pokrok jde ku předu,hm..Škoda mluvit,hanba pluť! jak praví můj známý z Valašska.Tímto zdravím všecky Valachy,moraváky,slezany !

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 06-05-2008 v 09:58 AM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 29

Ja si vlastně uvědomuji, že žádné vítky nemám. Přidal jsem se na Grower teprv před půl rokem, jen proto abych načerpal info pro můj indoor, foto raději neukážu stále je to ilegal. Ať si tu píše kdo chce co chce mě to může být fuck. Lituji jen že tu není takové zázemí abychom mohli obchodovat s řízky bez obav mezi sebou. Květenctví je droga to se musí vynechat, otom není žádná. A to piko jsem zatim pochopil jako žert! Je moc hezký že se tu můžeme podělit o rady a taky se pochlubyt, účel plní. Ale vrtá mi pořád hlavou jak se více a více zasadit o LEGALIZACI - v jednotě je síla. Podle mě je důležité získat na naší huličskou stranu i nehuliče, páč slovo k legalizaci od nekonzument konopí má jistě větší váhu než od "závisláka" Pak nám to třeba jednou povolej a budeme moci žit o něco svobodněji.

Old Post 06-05-2008 v 11:08 AM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mydena
Stálý Člen

Karma uživatele mydena - 30% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 289 

Příspěvek č. 30

To čaras:To si ještě počkáme..a vůbec,domnívám se,že nepovolí..nechci být pesimista,ale už bude jen tvrdší realita.Skur...ý byznis! Trávu jako takovou pěstit nikdo nepovolí..zmizela ze scény i Salvia Divinorum-všichni znají..přibydou další..pomalu..a..jistě..Chtě..nechtě.. ... .. .
zkus třeba www.legalizace.cz

Cannabis Léčí®
Komu se nelení,tomu se zelení®
Život je jen hra,neznáme však pravidla!

Old Post 06-05-2008 v 15:24 PM
mydena je offline   Profil uživatele mydena   Find more posts by mydena   Foto galerie člena mydena   Click here to Send mydena a Private Message   Add mydena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HNO
Stálý Člen

Karma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% PěstitelskáKarma uživatele HNO - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 31

Virgill - S touhle logikou bych k nam nepoustel vietnemce, potazmo vsechny cizince - mohou prece vyrabet ty hrozny drogy pro trh !
Jako je skoro jisty ze kdyz nekdo ma 9kW tak ze neco z toho proda. No a co? Je to snad do prdele jeho skrin (mistnost), jeho penize a jeho 4 roky v base, tak co resis? Alespon je tu jednou zas zajimavej thread. Me zase serou lidi co spamujou - "ty jsi ten hroznej dealer, boze, boze, mami, mami". Koho to zajima? Kazdymu tady ma bejt 18+ tudis je hlavou i zakonem dost vyspelej aby na to prisel sam ,ale ty komentare tomu leckdy minimalne odporujou.

A jeste dodatecek - kdo si tu nikdy nekoupil ani jedno, maly usmudlany g? Myslim ze 95% lidi urcite jo, kazdej nesklizi 300g a do sklizne je pak daleko. Z toho plyne to ze bez tech dealeru by ti zbyly jenom oci pro plac. A kolik vydelaji na g je sice smutny, ale na druhou stranu platis statu, platis bance za skoro cokoliv, proste kapitalismus vladne tomudle svetu a jediny co je na tom jiny je ze bankovnictvi je legalni

Btw. tim nechci rict ze prodavat je ok, ale ze zakazovat pestovani je nejvetsi impulz pro ilegalni obchod - viz. prohybice v USA.

Dekriminalizace

Nejdřív hledej, pak se ptej !
Outdoor 2008 - 23 kytek, 7 poli + test hnojiv AH vs. BioBizz
Outdoor 2012 - maká se na tom

Old Post 08-06-2008 v 14:46 PM
HNO je offline   Profil uživatele HNO   Find more posts by HNO   Foto galerie člena HNO   Click here to Send HNO a Private Message   Add HNO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HNO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 32

HNO to ze bys sem nepostel vietnamce je tvuj vymysl nevim jak jsi na to prisel. jinak kdybys sis precetl celej tred tak asi vis o cem mluvim a co me stve neni to tom jestli nekdo pestuje na bussines ale jak se to prezentuje na groweru a o kupovanmi gecek je tu jinej tred. vpodstate celej tvuj priuspevek jedno velky OT

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 07-07-2008 v 22:26 PM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-02-2015 - policie na grower.cz????? - 341 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3000290 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív