Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Outdoor 2008 v Praze
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 17



Čas! Tak prvotni problem s rustem kytek sem prekonal(krome ata tundry,chronika a belladonny-tem to trva dyl), presazeni a pobyt venku se jim ocividne libi. Uz sem poprvi pohnojil Bcuzzem (1ml na litr A+B) a zacal sem kyticky kropit cropmaxem. Koupil sem Superthrive tak sem zvedavej jakej to bude "zazrak". Jinak kytky bych chtel dat ven vikend po carach jestli pocasi dovoli-ty nejvetsi se mi uz pomalu nevejdou do foliovnicku...

Old Post 24-04-2008 v 14:14 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 18




Tak jsem dnes udelal prvni zkusebni rizky, abych zjistil co jsou samice a co samci-samice budu zakrejvat na balkone protoze uz nemam co kourit a kupovat si necbudu. 6 z deviti budoucich matek(snad) roste opravdu peke, ale modely ata tundra, belladona a chronic zustaly zakrnely a vypadaj fakt mizerne a pritom maj stejny podminky jako ostatni kytky. Tak sem se rozhodl dat novy seminka a od vcerejska uz klici. Jo jeste k pripravku superthrive: Kytky dostaly predepsanou davku asi pred peti dny a zatim sem nepozoroval zadnej rozdil v rustu take z meho pohledu je to predrazena vodicka...

Old Post 02-05-2008 v 16:42 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pyroh
Stálý Člen

Karma uživatele Pyroh - 61% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 19

Cau. Zatim to mas fakt dost pekny. Ale skoda tech zakrnelych. Treba se este vzpamatujou jako ostatni. tak hodne zdaru a at rostou.

Old Post 06-05-2008 v 18:17 PM
Pyroh je offline   Profil uživatele Pyroh   Find more posts by Pyroh   Foto galerie člena Pyroh   Click here to Send Pyroh a Private Message   Add Pyroh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
S.M.O.K.E
Nový Člen

Karma uživatele S.M.O.K.E - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 20

Respekt ... jsem taky pražák ale jedem out daleko za prahou ... v praze jemoc čorek ... to mě věř

PS: bacha na google earth .. můžeš prohledat tu oblast z 36metrové vzdálenosti takže nepotřebuješ letadlo ani 23dní stačí ti den hledání ...

So be careful ...

Respektuji přírodu = > Příroda respektuje mě.

Old Post 08-05-2008 v 11:53 AM
S.M.O.K.E je offline   Profil uživatele S.M.O.K.E   Find more posts by S.M.O.K.E   Foto galerie člena S.M.O.K.E   Click here to Send S.M.O.K.E a Private Message   Add S.M.O.K.E to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 21

s.m.o.k.e: jo jo verim a i vim tohle je moje 8. sezona v praze a malo kdy sem sklidil vsechno ja! Mam taky par mist za Prahou.
Jo jinak sem odhalil kytku hymalaya gold-bohuzel je to kluk... Ale nelenil sem a uz klici dalsi. V nedeli planuju vysadit ven tak pak dodam nejaky foto.

Old Post 08-05-2008 v 19:26 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 22




Dneska sem dal vsechny kyticky ven tak doufam ze uz pocasi nebude delat neplechu! Hlinu sem nechal mistni+ jsem do ni pridal konsky hovinka, super mix(plagron), worm humus, kostni moucku a pod kytky sem dal pudu se supersivitem.Kolem kytek sem napnul netkanou textilii proti nadmernymu vysichani pudy a nasipal na to vanish-kvuli slimakum. Doma pod zarivkou mam od kazdy kvalitni kytky 2 rizy. Jinak mi mely prijit jeste dalsi rizky(stupoursonic a the black) a bohuzel zatim furt nic!

Old Post 11-05-2008 v 20:54 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 23








Zdravim vas! Kytky ktere jsou venku se uz vzpamatovaly z soku z presazeni (asi po dvou dnech) a uz si vesele rostou-nejvetsi lebanese ma uz prez pul metru. Koncem tydne z nich planuju udelat druhou varku rezu. Prvni varka uz zakorenila tak ji necham tak do konce tejdne rust a pak zacnu zatemnovat abych poznal co ma cenu rizkovat a co sou samci. Bohuzel moji tri mrzacci (chronic, ata tundra a belladona) se nevzpamatovaly a rostu porad hrozne pomalu a divne, ale uz mam zasazeny v miny bubleru tyto tri odrudy + hymalaya gold-za chvili bubler premistim na balkon a doufam ze z nich jeste stacim udelat par rizku- ze uz nebude moc pozde... Jinak uz mam dalsi tri odrudy(NL, stupoursonic a slyder) od Haryho-timto dekuju!!!

Old Post 19-05-2008 v 16:06 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pestouniii
Stálý Člen

Karma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% PěstitelskáKarma uživatele pestouniii - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 24

cuss chlapi, vy jste asi docela dost akcni coo?? si delate snad srandu s tim google earth hele tam jsou stary snimky a uz vubec nejde poznat jestli je to ganja nebo koprivy!! a s tim telefonem me to taky prijde trochu ulitli ale je to tvoje vec. jinak kytky mas pekny

"Vy už jste féroví huliči, vy to hulíte bez tabáku!!" - hláška z r.2006 vychovatele a protidrogového preventisty na DDM

Old Post 19-05-2008 v 16:52 PM
pestouniii je offline   Profil uživatele pestouniii   Find more posts by pestouniii   Foto galerie člena pestouniii   Click here to Send pestouniii a Private Message   Add pestouniii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ebidos
Nový Člen

Karma uživatele ebidos - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 25

Cawes, mno jako ja ti to prajem, ale z mojich skusenosti si myslim ze ti to moc dlho nevydrzi. Byvam v strasnom zapadakove a sadil som na miesto totalne odjebane, ze by som tam ani za peniaze nesiel keby neviem ze tam nieco je a aj tak to nasli. Tento rok kvoli tomu skusim lowrydera- je maly a dozreje skor ako zacnu corky zmatat, tak uvidime aky bude vysledok....

Old Post 22-05-2008 v 10:44 AM
ebidos je offline   Profil uživatele ebidos   Find more posts by ebidos   Foto galerie člena ebidos   Click here to Send ebidos a Private Message   Add ebidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 26







čau tak dalsi aktualizace: 8 rizku (2x jack herer,3x lebanese, 2x duck rider, 1x heavy duty fruity) jsem nechal rust asi 2 tejdny a 28. sem je zacal zatemnovat- doufam ze to bude stacit do konce cervna a pak uz budou kvest bez pomoci. Na hlavnim poli to vypada dobre, vsechny kytky se bez problemu chytly a uz rostou jako z vody. Ve stredu dostaly prvni davku B cuzzu a jinak je strikam cropmaxem a phytaminem (sou to uz 3 roky stary zbytky tak nevim jestli to na ne ma jeste nejakej vliv, ale myslim ze si neztezujou...). Dokonce se zacinaji vzpamatovavat i mrzaci:belladona, chronic a ata tundra. Jo a jeste nejvetsi kytka je lebanese-ma tak 90cm a ma jasny sativovy znaky a pritom o tom na bluehempu pisou ze je to 100% indika tak nevim co si o tom mam myslet...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 30-05-2008 v 19:47 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 27




BABYLON COME!
čas! Tak sem včera prisel na pole zjistit jestli uz se da z kazdy kytky vzit alespon 20 rizku a co nevidim... Misto mejch matecnich kytek jen jamy jako svine! Chvili sem neveril jak je ta drzost a tupost corek bezmezna... Nejvetsi kytka merila asi 130cm a vzali jich 10 , nechali tam 3 holky a 2 samce a jeste si tam bastardi schovali rejc-asi se pro to chteli jeste vratit. Tak sem svolal par kamaradu, ze si na ne pockame-samozrejme nikdo neprisel a to sem tam jeste cekal misto uceni na zkousku... Dneska sme vydloubli 3 zbejvajici samice a zasadili je do kyblu 2x60l a 1x30l a odneski pryc, tak to snad prezijou! Nejvic me stve ze odnesli 3 ruzny modeli pro ktery sme jeli az do mostu... Nicmene se nevzdavam a du shanet nejaky rizky a osazim alespon zbytek poli!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Naposledy upravil Časlove 09-06-2008 v 20:45 PM

Old Post 09-06-2008 v 20:36 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 28

Hej kamo to je mi fakt lito....kyticky vypadali opravdu pekne . Pokud chces mam tady par rizku co mi zbylo tak se muzem domluvit Kdyby si mnel zajem napis PM

Old Post 09-06-2008 v 22:09 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 29

Ti lidi jsou hrozní a takový to vypadá pěkný místo. Nakopad jim pr..... . Ještě se dá pořád něco zasadit.

Old Post 10-06-2008 v 19:11 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 30

DO HAJZLU!!! Dnes jsem sel se psem na prochazku kolem pole a najednou co nevidim, nejaky dva sraci lezou z cesty smerem na pole. Chytil sem psa na voditko a mazal sem za nima. Kdyz sem se prodral na pole tak sem je tam nikde nevidel- zustaly tam po nich jen uplne roztrhany dva samci tak sem rychle vybeh druhou cestickou zpatky na ulici a najednou sem je uvidel asi 50m odeme a v zachvatu vzteku sem prestal myslet a nezavolal sem kluci nemate ohen nebo neco podobnyho, ale hned sem na ne zacal rvat, ze jestli se nezastavi tak na ne pustim psa (mam triceti kilovou pitbullku, ale je to trouba...). Okamzite zacali zdrhat, ja sice psa pustil, ale chudak vubec netusila co se deje-dohnala je a kdyz uz byla za nima tak se zastavila a cekala na me. Honil sem je asi 500m, bohuzel meli nejvetsi kliku a naskocili do travaje, ktera mi zavrela presne pred nosem a jeste meli tu drzost, ze si otevreli okynko a vyfakovali me...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 11-06-2008 v 16:24 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 31

Hmmm.. nasere to, ale buď rád, že jim ten pes nic neudělal.. to by nedopadlo dobře.. No, chtěl jsi adrenalin, tak ho máš.. posílám aspoň káčko jako upřímnou soustrast.

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 11-06-2008 v 16:50 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BlackStar
Stálý Člen

Karma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% PěstitelskáKarma uživatele BlackStar - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 179 

Příspěvek č. 32

Je to těžký tady něco pěstit, a hlavně venku, kde se to hemží takovýma usmrkancena. Buď, ale rád, že ti na to přišli takhle brzo a ne až by bylo týden před sklizní. To je potom pořádnej šok! Soucit kámo

Old Post 11-06-2008 v 17:08 PM
BlackStar je offline   Profil uživatele BlackStar   Find more posts by BlackStar   Foto galerie člena BlackStar   Click here to Send BlackStar a Private Message   Add BlackStar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí
28-06-2021 - Outdoor 2019 - 125 odpovědí
26-11-2018 - Outdoor 2018 Royal Medic - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2721090 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív