Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rakosuv 10x23w CFL box
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Alienek
Stálý Člen

Karma uživatele Alienek - 17% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 17

Ja bych to přepnul uz tedka

Old Post 17-02-2008 v 21:36 PM
Alienek je offline   Profil uživatele Alienek   Find more posts by Alienek   Foto galerie člena Alienek   Click here to Send Alienek a Private Message   Add Alienek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

1. den 12/12 Příspěvek č. 18





Tak jsem se rozhodl přepnout dřív i když jsem to měl v plánu až za týden. Důvod je ten, že s kvetením pod CFL nemám zatím žádný zkušenosti a na těchto prvních 5ti kytkách se to učim.
Takže dnes jsem přepnul na 12/12 a kytičky dostaly první zálivku s plagronem terra bloom ( nevim přesně kolik, páč jsem to vždycky lil vod voka a nehodlám s tim přestat )

Old Post 21-02-2008 v 15:09 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Čau, kytky vypadaj pěkně, ale nedával bych hned od prvního dne hnojky na květ, kytky ještě nekvetou, tak bych jim začal dávat hnojky na květ až později a postupně

Jinak pěkný, ať se daří,K+

Bobek

Old Post 21-02-2008 v 15:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

7. den 12/12 Příspěvek č. 20







Tak jsem tu zas a přináším nové zprávy a fota. Takže všechny kytičky v boxu začínaj ukazovat blizničky a pomalu jdou do květu. Avšak černá ovce stáda se přeci jen ukázala (nebo spíš ukázal!?) a to ve formě, která mě opravdu překvapila. Jde o řez z matky (na 100% to byla před tim samička), která se musela v poslední době změnit na otce . Určitě znáte ten pocit když se kocháte blizničkama na svejch kytičkách a najednou jsou tam koule .
Tímto sděluji členům kterým jsem posílal řezy, že je možné, že se mezi nimy objeví pár převážně samčích hajzlíků. Komu se tak stane ať mi napíše a samozřejmě bude odškodněn! ještě jednou se všem omlouvám za toto politování hodné nedopatření.

na fotu č.6 můžete vidět toho idiota co za to všechno může

Old Post 27-02-2008 v 17:42 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

14. den 12/12 Příspěvek č. 21





Tak kytičky konečně začly s květem.

Začíná se projevovat mnohokrát zmiňovaná malá účinnost zářivek do dálky. V mém případě je to cca 15-20cm. Přes 20cm už je tma tmoucí . Naštěstí lze mít vršky klidně i 5cm pod zářivkama a teplota je ok . Díky tomu mě stále více láká hydro scrog, ale to až někdy příště .

Naposledy upravil Rákosníček 03-03-2008 v 17:57 PM

Old Post 03-03-2008 v 17:49 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 22

Vypadá to pěkně kytky chytli hezkou barvičku ..je vidět že světlo s CFL je nejspíš OK ... Jen se chci zeptat neplánuješ přesadit ten prostor pod kytkami by se dal lépe využít .... a nemusel bys nějakej čas hnojit ....

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 03-03-2008 v 20:44 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 23

Jak už jsem psal tak ty kytičky co jsou tam teď jsou jen taková zkouška. Učim se tim jak to pod tim roste,jak se to tahne po přepnutí,..... . Už teď vím o nekolika chybách, kterejch jsem se dopustil. A které negativně ovlivní výsledek, ale moc mi to nevadí . Momentálně mám dost špatně využitej prostor - vytáhlo se to po přepnutí cca. o dvojnásobek .
Přesadit už to nehodlám, moc by to nepomohlo a akorát by to byla práce navíc....

Old Post 03-03-2008 v 21:37 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

21. den 12/12 Příspěvek č. 24


Odhalil jsem zvláští věc. A to, že kvetení pod CFL trvá delší dobu. Paličky pomaleji narůstají, ale také pomaleji zrají. K tomuto závěru jsme došli s kamarádem po vyčerpávající intelektuální debatě . Pokud je to blbost tak mi to napiště

A tady je foto mojí princezny

Old Post 10-03-2008 v 19:36 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 25






novinky

foto č. 4 je moje nejoblíbenější
foto č.5 je jedna spodní palička

Old Post 17-03-2008 v 18:28 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fenor
Stálý Člen

Karma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% PěstitelskáKarma uživatele fenor - 94% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 26

zdravim ... dobrej napad hodne me to zaujalo ....
respekt

Old Post 18-03-2008 v 13:44 PM
fenor je offline   Profil uživatele fenor   Find more posts by fenor   Foto galerie člena fenor   Click here to Send fenor a Private Message   Add fenor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tripmag
Stálý Člen

Karma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% PěstitelskáKarma uživatele tripmag - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 396  

Příspěvek č. 27

no zatial sa mi to paci som zvedavy na zaver
inak nemaju tie rastliny viac poschodi ako pod sodikom?lebo sa mi vzdy zdalo ze pod ziarivkami robia pekne huste poschodia a zarovne aj palice su take plnsie
ale mozno sa mi to len zda

Old Post 19-03-2008 v 17:16 PM
tripmag je offline   Profil uživatele tripmag   Find more posts by tripmag   Foto galerie člena tripmag   Click here to Send tripmag a Private Message   Add tripmag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 28









tak tu mám další update

Kytky rostou bez problémů, ale mam tam třásněnky . No je jich tak málo, že je zatim likviduju manuálně a je to v pohodě. Na dvou kytkách mám problém co řešim tady http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=34376 .
A dvě zářivky jsem vyměnil za jiný (Philips) a musím říct, že mají o poznání červenější spektrum a i svítivost při stejné watáži je lepší, proto je postupně vyměním všechny.

Foto č.2 - BL x JH - BL pheno
Foto č.8 - BL x JH - JH pheno
Na fotu č.3 můžete vidět novou kytí. Je strašně pocukrovaná a voní víc než ostatní

Naposledy upravil Rákosníček 24-03-2008 v 16:45 PM

Old Post 24-03-2008 v 16:39 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 29


a ještě jedna bonusová

Old Post 24-03-2008 v 16:47 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 30



tak tady jsou žádaná fota s zapalovačem

Old Post 25-03-2008 v 17:34 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastiquez_
Stálý Člen

Karma uživatele Rastiquez_ - 89% PěstitelskáKarma uživatele Rastiquez_ - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 31

J peknej growicek .... Vychytal si to s tema usporkama.(fajnove kytí)na jak dlouho typujes ten kvet???Ty posledni kytky jsou kolikatej den květu?? dobrej napad musi bejt dobre odmenen K+

Old Post 25-03-2008 v 17:48 PM
Rastiquez_ je offline   Profil uživatele Rastiquez_   Find more posts by Rastiquez_   Foto galerie člena Rastiquez_   Click here to Send Rastiquez_ a Private Message   Add Rastiquez_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 32

ty posledni kytky jsou na květu +- 35 dnů a plánuju to seknout tak v 55-60dni i když to asi bude pozdě, ale co je to pokus

Old Post 25-03-2008 v 18:39 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9786610 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív