Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Chronic zastřihovat ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
chris8
Stálý Člen

Karma uživatele chris8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 17

musim zehnat kabel od fotaku ked sem se stehoval tak sem ho stratil ale vynasnazim se inac ted jedu 13den rostu a neuvjeritelne listi mam myslim velikost.

Old Post 24-01-2008 v 20:25 PM
chris8 je offline   Profil uživatele chris8   Find more posts by chris8   Foto galerie člena chris8   Click here to Send chris8 a Private Message   Add chris8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

jedu ted chronic z rezu a na rustu jsem ho nechal presne 3 tydny, je to ideal? nebo staci i min? dival jsem se ze doba kvetu je asi 55-60 dni, jaky jsou vase zkusenosti?

Old Post 05-02-2008 v 09:22 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od fly.com
jedu ted chronic z rezu a na rustu jsem ho nechal presne 3 tydny, je to ideal? nebo staci i min? dival jsem se ze doba kvetu je asi 55-60 dni, jaky jsou vase zkusenosti?


S tím příspěvkem ses trošku utnul, ne? Když budeš líp hledat, tak zjistíš, že z řezu můšeš přepnout třeba po týdnu. Jedná se o dospělou rostlinu.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 05-02-2008 v 18:00 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

hm Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Radoslav


S tím příspěvkem ses trošku utnul, ne? Když budeš líp hledat, tak zjistíš, že z řezu můšeš přepnout třeba po týdnu. Jedná se o dospělou rostlinu.


tak utnul-neutnul .. todle je thread o chronicu, je mi jasne ze z rezu muzu prepnout po tydnu, nebo rovnou jet 12-12, ptam se tady proto, ze chci zjistit co je pro tendle model idealni, stran vynosu, mozny vysky, vetveni atd. ssrry ale snad neni nic divnyho na tom se zeptat na to tech, kteri maj s timdle modelem dostatek zkusenosti ne?

Old Post 05-02-2008 v 19:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Re: hm Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od fly.com


tak utnul-neutnul .. todle je thread o chronicu, je mi jasne ze z rezu muzu prepnout po tydnu, nebo rovnou jet 12-12, ptam se tady proto, ze chci zjistit co je pro tendle model idealni, stran vynosu, mozny vysky, vetveni atd. ssrry ale snad neni nic divnyho na tom se zeptat na to tech, kteri maj s timdle modelem dostatek zkusenosti ne?



Zalezi na tom kolik mas mista
jestli jo tak je klidne nech na rustu 3 az 4 tydny zalezi jak rychle ti porostou.
Meho chronera jsem jel ze semen
rust 35 dni,vyska 35 cm
po prepnuti se vytahly jednou tolik na 60 az 70 centaku
coz se mne hodi do kramu
mnel si vytahnout nake info od tveho rizkare

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 05-02-2008 v 22:32 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

no vyska u me v roomu pro rust asi 120, jedu z rizku, jel jsem na rust cca. 21 dni coz mi prijde, ze bylo asi malo a ted se to projevuje asi i na vynosu a velikosti palic .. nevim zda se mi ze je asi lepsi nechat to na ty 4 tydny a pokud mozno asi nezastirhavat vubec a nechat jen byt .. dle myho nazoru u chronicu je lepsi min vetveni nezli vice .. jaka je teda otazka vysky po prepnuti vs. vynos v pozdeji dobe? hraje tech 10 dni navic podstatnou roli? prepinal sem asi na 25-30 cm.

Old Post 06-02-2008 v 17:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od fly.com
no vyska u me v roomu pro rust asi 120, jedu z rizku, jel jsem na rust cca. 21 dni coz mi prijde, ze bylo asi malo a ted se to projevuje asi i na vynosu a velikosti palic .. nevim zda se mi ze je asi lepsi nechat to na ty 4 tydny a pokud mozno asi nezastirhavat vubec a nechat jen byt .. dle myho nazoru u chronicu je lepsi min vetveni nezli vice .. jaka je teda otazka vysky po prepnuti vs. vynos v pozdeji dobe? hraje tech 10 dni navic podstatnou roli? prepinal sem asi na 25-30 cm.



Hele tady hraje roli tisic faktoru,chtelo by to fotku a trochu infa
jinak na vysku 120cm jsi to prepnul tak akorat
kytule nestriham ,kort chronika je to skoda se pripravit o mega bambuli

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 06-02-2008 v 23:52 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadicalEgo
Stálý Člen

Karma uživatele RadicalEgo - 89% PěstitelskáKarma uživatele RadicalEgo - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 24

Jak pisou breederi ze Serious Seeds , nedoporucuje se odrudu CHRONIC zastrihavat/zastipovat!Tato odruda to spatne snasi!!!

Old Post 01-11-2008 v 10:42 AM
RadicalEgo je offline   Profil uživatele RadicalEgo   Find more posts by RadicalEgo   Foto galerie člena RadicalEgo   Click here to Send RadicalEgo a Private Message   Add RadicalEgo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od fly.com
no vyska u me v roomu pro rust asi 120, jedu z rizku, jel jsem na rust cca. 21 dni coz mi prijde, ze bylo asi malo a ted se to projevuje asi i na vynosu a velikosti palic .. nevim zda se mi ze je asi lepsi nechat to na ty 4 tydny a pokud mozno asi nezastirhavat vubec a nechat jen byt .. dle myho nazoru u chronicu je lepsi min vetveni nezli vice .. jaka je teda otazka vysky po prepnuti vs. vynos v pozdeji dobe? hraje tech 10 dni navic podstatnou roli? prepinal sem asi na 25-30 cm.



Jak silnou máš lampu? Řekl bych, že jsi to trochu přehnal s tou výškou. Jinak, pokud jedeš z řízků, tak doba růstu je naprosto nepodstatná, můžeš přepnout klidně po týdnu, potřebuješ pouze rozvinutý kořeny. Zaštipáváním si ušipneš akorát horní palici, snad všechny indoor odrůdy se dostatečně větvěj samy.

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 02-11-2008 v 09:46 AM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Host
No nevím no
já bych doporučl alespoň jeden ten střih.
rostlina je statnější potom.

Co to je za tézi:
tato rostlina nepotřebuje zastřihávat. a proč by měla..?

myslete někdy nad tím co píšete.


http://grower.cz/home/potw.php?...&photoid=418345


... Protože se to samo větví netřeba fikat , podivej na pampaliniho palky

Old Post 07-04-2011 v 20:01 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4657570 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív