Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » pokus 1.indor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 17

ne mam to dole přitah a nahoře odtah a přitah,ale asi to udělam dole přitahy 2 a na hoře 2 odtahy jen mě sere že to děla moc zvuku... a od tah od vybojky neni potřeba?

taky hulení....

Old Post 26-04-2008 v 18:33 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 18

tak sem počase zase začal pracovat na skříni mám v ní jednu šalvějku a v plánu tam hodit nějaký ten cannabis...teplota se snížila je tak něco mezi 26 až 30 sodík sem tam dal uplně novej často rosim vodou a mokrý hadry dávám tak doufam že to pojede a pojede to do reggea

taky hulení....

Old Post 21-09-2008 v 16:40 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 19


tak sem počase zase začal pracovat na skříni mám v ní jednu šalvějku a v plánu tam hodit nějaký ten cannabis...teplota se snížila je tak něco mezi 26 až 30 sodík sem tam dal uplně novej často rosim vodou a mokrý hadry dávám tak doufam že to pojede a pojede to do reggea..bojim se že je tám malo místa na pěst ale snad se to pořeší...jinak do skříně jsem dal zatim jen 50 na větráčky takže je řešena dost pankově tudíž nevim jak funkční..

taky hulení....

Old Post 21-09-2008 v 16:44 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 20

tak bych chtěl poprosit jestli by měl někdo semena či řízky na nějaký kýtí co snejnižšim vzrůstem a nebo cokoli indoor ne moc draho at mi napíše pm

taky hulení....

Old Post 21-09-2008 v 17:09 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 21

čau...Tvoje skříňka vypadá podobně , jako moje Já mám rozměry 40x40x70 (d,h,v) a jedu na 3 úsporkách...Brácha mi pořešil nějaky prej kvalitní semínka (Hindukushe) , tak uvidím , co se z toho vyklube...nemám moc peněz , tak bych to chtěl dotáhnout na úsporkách a pak se uvidí...je to moje první skříň...tak se měj moc hezky....A growu zdar

Old Post 08-10-2008 v 09:22 AM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 22

jo a...mám nějaky semínka kdybys chtěl...Vybíral jsem si je přímo z paliček a celkem to zkuřovalo...kdyžtak napiš Soukromej vzkaz

Old Post 08-10-2008 v 09:23 AM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 23

NO UŽ SEM TAM NASADIL SEMINKA Z LETOŠNÍ SKLIZNĚ Z NEJLEPŠÍ KYTKY TAK SE UVIDÍ ŠALVĚJ ROSTE CELKEM DOBŘE AŽ NA TO ŽE JI ČERNALY LISTY..

taky hulení....

Old Post 08-10-2008 v 14:44 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 24


TAK SEM NASAZEL LETOŠNÍ NEJLEPŠÍ MODEL MUJ Z VENKU JINAK ŠALVĚJI SE DAŘÍ DOBŘE..DAVAM FOTO JAK VYPADALA PŘEDTIM A JAK VYPADA

taky hulení....

Old Post 08-10-2008 v 14:48 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oskarek2
Stálý Člen

Karma uživatele Oskarek2 - 87% PěstitelskáKarma uživatele Oskarek2 - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 25


TAK TADY JE TED

taky hulení....

Old Post 08-10-2008 v 14:51 PM
Oskarek2 je offline   Profil uživatele Oskarek2   Find more posts by Oskarek2   Foto galerie člena Oskarek2   Click here to Send Oskarek2 a Private Message   Add Oskarek2 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oskarek2! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
01-06-2015 - 1 pokus indoor :D - 14 odpovědí
10-12-2011 - 1. pokus indoor 400W - 48 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1589570 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív