Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Zajímavý článek z Lidových novin
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Bohužel ano Příspěvek č. 17

A také cukr(krystal i moučkový),čokoláda,kutilství,hrací automaty a TAKÉ GROWER!Zkuste,jenom tak,jak dlouho se nepodíváte na G,když jste na netu?Nejsme na něm nakonec všichni závislí?Já osobně na něm trávím 99 procent času co jsem na netu a práve teď jsem měl sedět v posluchárně na přednášce.Nevypovídá to o něčem?
Ano,M je návyková,ale jak pro koho.Spousta lidí se jí dokáže bez problémů vzdát a ti ostatní by byli závislí určitě i bez ní-na čemkoli jiném.Návyk je problém člověka a ne látky nebo počítačového programu.Pokud je člověk svobodný,měl by mít možnost vybrat si svůj návyk(nebo neměl?).Soused se ženou a třemi dětmi prohrál svůj dům na automatech.Není to důvod zakázat automaty,jejich propagaci a každého,kdo o nich jen slovo řekne,zavřít?Pro mě je odpověď jasná-není.A pro vás?

Old Post 04-04-2002 v 07:13 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

2 Roman Dirda Příspěvek č. 18

K+

Old Post 04-04-2002 v 07:50 AM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Palec nahoru Souhlasím s hh-top Příspěvek č. 19

Samosebou, že z nás mluví emoce, ale JXD bojuje mimo jiné i za lidi na groweru. A i když je novela jenom "vylepšením" stávajícího, zarážející je především tichost, nenápadnost a samozřejmost s jakou (s mlhavým a vševysvětlujícím odvoláním na zákony EU) prošel. Jenom malé, nenápadné přitažení kohoutků. Příště to může být Criminal Justice Act Law nebo zákaz nošení piercingu, jakožto výrazu identifikace s ilegálními hnutími. Opět přeháním, ale 188a, 2b se mi prostě ani trochu nelíbí. Proto také podporuji aktivitu JXD. BTW: Zmiňovaný článek vyšel v rubrice příznačně nazvané Přímý úder, kde už se objevily i ostřejší příspěvky.

Hlavně nesmíme ve svatém zapálení přehlédnout nástup jara - outdoor volá!

Old Post 04-04-2002 v 11:04 AM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Proper
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Proper - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 321  

Příspěvek č. 20

Homolka:
Jestli jsem to pochopil spravne, tak jsi prave castecne vystoupil z anonymity.
Tady se da jen rici klobouk dolu a karma nahoru!

Sam o podobnem kroku uvazuji, az zakon vstoupi v platnost. Nebot tento zpusob odporu se mi jevi optimalni.
Upozornit na absurdnost a neudrzitelnost situace prave dobrovolnym priznanim, ze tento zakon porusuji a verejne vyjadrim svuj nazor na marihuanu a jeji konzumaci, treba na platforme nejakeho internetoveho fora ci v tisku. Nebo jen prostym priznanim ze pestuji a konzumuji.
Myslim, ze prave JXD by mohl byt clovekem, ktery by pro ty z nas, co chteji vystoupit z anonymity, mohl poskytnout medialni prostor. Nemeli bychom ho take v tom nechat samotneho.

Viz starsi Papajuv thread:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2372

Old Post 04-04-2002 v 11:34 AM
Mr.Proper je offline   Profil uživatele Mr.Proper   Find more posts by Mr.Proper   Foto galerie člena Mr.Proper   Click here to Send Mr.Proper a Private Message   Add Mr.Proper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 21

to majklovec - naprosto s tebou souhlasím. Hned jsem ti dal karmu. Jasně, že ten článek JXD je přitažený za vlasy. On měl jiný účel než ten co vypadá na první pohled.

Vypadá to, jako by se na stránkách LN měla rozpoutat debata o tomto novém zákoně. Co kdyby tam vyšel i článek editorů Groweru, že se bojí o to, aby je nezavřeli za informování a konopí na netu? Nebo ještě lépe kontaktovat další lidi co editují informace o konopí na netu, spojit se s nimi a napsat takový článek za všechny. A poukázat na to, že volné informace o marihuaně jsou i na netu v U.S.A. a přestože jsou tam úřady silně proti konopní, tak nikoho nezavírají, protože ctí svobodu slova. Teď mě to jen tak napadlo nemám to promyšlené, možná, že je to blbost ale uvědomme si že 1) mnoho lidí se dnes na U.S.A. dívá jako na vzor a 2) něco jako Grower se tím dostane do podvědomí mnoha lidí (vždyť kolik lidí dnes čte LN) a zadarmo v seriózních novinách.
A jak píše graetar: "ale JXD bojuje mimo jiné i za lidi na groweru." Tak proč mu nepomoct?
Co si o tom editoři myslí? Je to blbý nápad?

Dík za posledních několik příspěvků. Jeden lepší než druhý.

Uvažuju o tom, že udělám to co Homolka. Už jsem dost starý na to, aby mé případné stíhání vzbudilo pozornost a nakonec jsem se chtěl na chvíli stejně dostat do basy, abych měl čas na čtení a trochu se vzpamatoval z toho co jsem si natropil usilovnou prací v uplynulých letech na psychice.

Opatrujte se

nemo

Old Post 04-04-2002 v 20:20 PM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 22

jenom si navařim hodně čokolády a koláčků "a dám" si basu s Váma.

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 05-04-2002 v 20:25 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

to Mr.Proper Příspěvek č. 23

+K presne jsi vystihl me myslenkove pochody :o)

to Debil.... Doufam ze budes delat kolacky z toho Mazarka byl fakt dobre :o)

End

Old Post 06-04-2002 v 02:12 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5037000 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív