Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Bubler č.1
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Bubler 1 Příspěvek č. 17

..

Old Post 04-03-2007 v 21:45 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 18



hnojivo použivám na hlínu,zatím.Obsahuje NPK-12.5-11-34.5%
P2O5-rozpustny ve vodě34.5% což si myslím ¨že toho fosforu
je dost honě.Později ho budu dávat i do bublaku.
kytka co je tady je Noname v hlíně,všechny kytky měly ze začátku
stejné podmínky,takže nevím co jsem zadrbal,ikdyž tuším.Zatím
se mějte a držte palce at se kytičky uzdraví.Ahoj!!!

Naposledy upravil ROBE 04-03-2007 v 22:19 PM

Old Post 04-03-2007 v 22:10 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 19

Robe:vyprdni se na kaktusová,polní či jiná farmářská hnojiva.Zajdi si Gshopu pro standartní hydro hnojivo.Osobní doporučení:
http://www.klecka.cz/growshop/Hnojiva_a_Chemie/Atami_(B_cuzz)/Bcuzz-PK-13-14-1-l.html
http://www.klecka.cz/growshop/Hnojiva_a_Chemie/Atami_(B_cuzz)/Bcuzz-hydro-A-1-l.html
http://www.klecka.cz/growshop/Hnojiva_a_Chemie/Atami_(B_cuzz)/Bcuzz-hydro-B-1-l.html

za 600kč(3g skéra ) kompetní sada, proto abys za 3měsíce z řízků alespoň něco ochutnal..

Oni ti výrobci, rádoby předražených hnojiv, vědí počem tento plevel prahne!

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Old Post 05-03-2007 v 10:18 AM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

hodinař Příspěvek č. 20

Díky za radu.Zatím dojedu to co mám,kupovat hnojky budu až za měsíc. Příjdou mi nějaké nové semínka,tak to skusím s bublerem znova,ikdyž se mi muj pokus č.1-nezdařil.(štěstí přeje připraveným)-ja zrovna moc připravený nebyl a pak jsemdopadl
jak hupkař!!!Už jsem zjištoval PHmetr a ECmetr,prodavají je
v polsku asi za 200kč-je to tyčinka a nakonci je měřák,jen musím zjistit jestli měří i tekutiny nebo jen v hlíně.ja mám do PL jen10-15minut,takže pohoda.

Old Post 05-03-2007 v 15:42 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barracuda
Stálý Člen

Karma uživatele barracuda - 90% PěstitelskáKarma uživatele barracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 21




to Robe:
Ahoj,zaujaly me tvoje primalexovy bublaky.Mam 2 uplne stejny a jsem nad miru spokojenej.Na rust jsem mel 200w halogenek ana kvet jsem si poridil 250w sidik.Hnojiva si myslim,ze by jsi nemel podcenovat.Ja pouzivam Wuxal super 6ml na 10l:na kvet pridavan OBM 15ml na 10l a Kristalon PK 5ml 2x tydne primo do roztoku.Jsou i lepsi hnojiva,ale tyto mam vyzkouseny.Hnojivo na kaktusy se mi moc nezamlouva.Roste to super.Mej se a preju poradny palice.

Old Post 06-03-2007 v 19:53 PM
barracuda je offline   Profil uživatele barracuda   Find more posts by barracuda   Foto galerie člena barracuda   Click here to Send barracuda a Private Message   Add barracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

barrakuda Příspěvek č. 22

máš to velice hezké!nádherné kvíti. trochu ted předělávám
celou skřín.Chci použít pro rúst 50W usporku -svíti jak300W žarovka+20Wzařivku Oceanik nature,má větší podíl modrého
spektra. Na květ mám připravený 110Wsodík.Už nechci nic
podcenit,proto chci mít vše připravené abych po opravě
boxu neudělal nějakou hovadinu. JINAK DÍKY VŠEM ZA PODPORU
A VAŠÍ TRPĚLIVOST!!!

Musím si pújčit foták od kámoše a nafotit opravy a upravy,hlavně
nové stínitko jenž dělám pro lepší světlo. Čaute!!!

Old Post 06-03-2007 v 21:46 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LordPepino
Stálý Člen

Karma uživatele LordPepino - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 23

2 barracuda: To je aspon špenát

Můj 1.grow 2x řezivo Nebula 125w Nlite Purple SKLIZENO
Můj 2. grow 10x California Orange Bud 125w Nurturelite Purple

Old Post 07-03-2007 v 20:22 PM
LordPepino je offline   Profil uživatele LordPepino   Find more posts by LordPepino   Foto galerie člena LordPepino   Click here to Send LordPepino a Private Message   Add LordPepino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

bubler č.1 Příspěvek č. 24

Tak se omlouvám všem jenž čekali na nějakou aktualizaci.
Všechny kytky odešly do věčného nebe.Byl jsem měsíc v lázních
a má mamka je velice úspěšně zlikvidovala. Tak si myslím že toto téma zatím uzavřem. Zatím mam nasazano 3ks Master kushe
v kokosových tabletách,maji už caa.2cm,až povyrostou kořínky
tak je dám bublat a dám fotky. mějte se fajn a díky za rady
a podporu! ROBE.

Old Post 04-06-2007 v 22:03 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
White_WidowW
Stálý Člen

Karma uživatele White_WidowW - 58% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 25

Ty co mas w bubleru kolik maš korinky...alebo mokl by si je sem dat jen tak prozajimawost a do nowyhopjestu zdar



Pokus 1. 70W HPS .:Ako tu niekto powedal "tažke začiatky! ! !"


2.pokus Jack Herer, K2 ,White Widow


3.Pokus a Pradne 70W MH , 250W T-Son Plant Philips , 430W T-Son Agro

Old Post 06-06-2007 v 22:14 PM
White_WidowW je offline   Profil uživatele White_WidowW   Find more posts by White_WidowW   Foto galerie člena White_WidowW   Click here to Send White_WidowW a Private Message   Add White_WidowW to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kasha
Stálý Člen

Karma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kasha - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 26

Ty woe tak to je škoda že ti to vyhodila,projel jsi druhé lázněa na ty kořeny bych se taky podíval........pěstu zdar

...SVOBODA...

Old Post 22-01-2008 v 21:51 PM
Kasha je offline   Profil uživatele Kasha   Find more posts by Kasha   Foto galerie člena Kasha   Click here to Send Kasha a Private Message   Add Kasha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROBE
Stálý Člen

Karma uživatele ROBE - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 81  

bubler Příspěvek č. 27

Ahoj!Tak kořínky byly caa.30cm. Nebyly zažloutlé ale v pohodě bíle.Mamka je nevyhodila,jen je svojí péči zlikvidovala(vypla ovladaní světla a vzduchový motorek)teprve pak to šlo do háje.
V dubnu začnu znova s novou genetikou,mám ještě 3ks.HH
a 5ks.WW.Tak se uvidí.Momentálně chci trochu předělat skřín.
Zatím zdar všem!

Old Post 19-02-2008 v 19:07 PM
ROBE je offline   Profil uživatele ROBE   Find more posts by ROBE   Foto galerie člena ROBE   Click here to Send ROBE a Private Message   Add ROBE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:05 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2007 - bubler venku: - 13 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8436110 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív