Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 10 proti smrti on the battlefield
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 17




<= Green Spirit - každý pes jiná ves a s tim výnosem to asi taky nebude tak horké. ale začíná se mi líbit

Naposledy upravil dlouhán 01-12-2006 v 16:02 PM

Old Post 01-12-2006 v 15:40 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 18




<= Euforia - (zdarec eso, konečně něco pro tebe ) jednoznačně nejdravější model ze semen. všechny kvetou jak divé a jsou lehce rozeznatelné od ostatních strainů.

Old Post 01-12-2006 v 15:49 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné schnitles (35 days flowering) Příspěvek č. 19



<= G. Short Joe - co dodat..

Naposledy upravil dlouhán 01-12-2006 v 16:03 PM

Old Post 01-12-2006 v 15:57 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 20


<= Shiva Skunk - s jeho vůní se zatim nemůže rovnat žádný jiný model! to je prostě ovocná mísa jak se patří! a taky se s tim moc nepáře, jen sílí a sílí..

Old Post 01-12-2006 v 16:01 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kvasimodo
Stálý Člen

Karma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% PěstitelskáKarma uživatele kvasimodo - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 367 

Příspěvek č. 21

prosimta dlouhan ako casto si na to rozprasoval vodu

pestovanie na okne-jednoducho a lacno

Old Post 18-12-2006 v 23:49 PM
kvasimodo je offline   Profil uživatele kvasimodo   Find more posts by kvasimodo   Foto galerie člena kvasimodo   Click here to Send kvasimodo a Private Message   Add kvasimodo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 22

update! těšim se na shiva skunk!

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 28-12-2006 v 13:35 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné skilzeň Příspěvek č. 23




čus
zkoušel jsem hodit update, ale ty fotky tam vždy naskáčou uplně jinak než chci, takže popisky neseděly k obrázkům a vůbec napiču.
takže jsem to řešil popiskama přímo na fotky, což je sice pracnější ale jistější. pokud tedy někoho zajímaj moje dojmy z jednotlivých strainů, zvětšit! nebojte se toho, fotky jsou upraveny na přijatelnou velikost, narozdíl od těch mega obrázků před tím, za jejichž rozměry se omlouvám.
začnem s nejdříve sklizenýma 2x Oasis


kvasimodo - zdar, moc jsem to nestříkal.. tak 1 za 2 týdny..

Naposledy upravil dlouhán 28-12-2006 v 16:46 PM

Old Post 28-12-2006 v 16:35 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné G. Short Joe 53. dní 12/12 Příspěvek č. 24





Matka a šnizle

Old Post 30-12-2006 v 13:16 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

ještě jedna Oasis, 58 dní 12/12 Příspěvek č. 25




pak jsem sejmul poslední Oasis, nejsilnější a taky nejvíc oprcanou


Edit 2.1.07: oprcaná je pouze spodní část kytky, vrch je naštěstí čistej jak lilie.

Naposledy upravil dlouhán 02-01-2007 v 19:25 PM

Old Post 30-12-2006 v 13:22 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Skunk #1 - 58 dní 12/12 Příspěvek č. 26



jsou téměř identické a na to, že rostly v jednom květníku a rostly o více jak týden méně než ostatní kolegyně ze semen, jsem s výsledkem spokojen. příjemné hůlo a silnější než jsem čekal.

Old Post 30-12-2006 v 13:29 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od Escadro Pablo
Zdravim, mas to moc pekne, ale nedal by se vynos zvysit tim, ze v rustove fazi bys zastipl FIMkou? Nebo se mylim a ma to nejake nevyhody takto stipat?


Tady ani tak nejde o výnos. Jedná se o testovací grow, při němž srovnává vlastnosti genetik. Navíc prostor i tak využil na výbornou, takže by mi FIM v tomto případě přišel jako naprostá zbytečnost...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 03-01-2007 v 19:15 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 28









hoj fšem!
omlouvám se za ty průtahy, ale byl jsem teď nějaký čas mimo provos ale už to brzy dodělám, dnes jde proti kose posledních 6 kytek
zatim jen tak pro potěchu oka nějaké fota z roomu z 58 dne..


Escadro Pablo - jak řiká pan ker, fim by f tomto připadku byl spíše na škodu, tohle byl více méně pokus o sog, takže zástřih nepadal v úvahu..

Pan Ker - dík za k, jak dopadl tvůj Hindu Kush kemo??

Old Post 06-01-2007 v 10:27 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné 59. den 12/12 Příspěvek č. 29






v 59. dni jsem sejmul jednoho mrňavýho a jednoho většího Ice

Naposledy upravil dlouhán 08-01-2007 v 16:09 PM

Old Post 06-01-2007 v 16:57 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Obecné 59. den 12/12 Příspěvek č. 30





stejný den šli taky všichni 3 Green Spiriti.
s tímto modelem buď neumím zacházet, nebo se DP nějak nepoved. výnos stojí za prd, palice jsou dobrý jen zvrchu kytky, je nestabilní a kvalita feminizace opět za 5! spousta samčích a tímpádem i semen!! nikdy více!!! jediný, co mě u tohodle strainu potěšilo, je skunky chuť, která je hodně příjemná, sladká a sytá. průměrně silné high, které se skvěle hodí k pivku..

Old Post 06-01-2007 v 17:19 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 31


no a poslední sklizená kyti 59. dne byla Shiva Skunk.
tento modýlek mám už otestovaný jak se patří - zastřihnout, nechat hodně vyrůst a přepnout. do 8 týdnů máte hromadu supr chutnýho matroše s hodně silným stone účinkem..

Old Post 06-01-2007 v 17:29 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od dlouhán
Pan Ker - dík za k, jak dopadl tvůj Hindu Kush kemo??


Nemáš zač, zasloužil sis ho, je to hodně povedenej grow! Jak dopadnul HK můžeš sám posoudit v indoor galerii v posledním JAHmaičanově příspěvku. Kdyby měl lepší podmínky, které mu bohužel nemohli být dopřány, byl by excelentní!

Gratuluju k úspěšnému závěru a doufám, že bude i nějáké závěrečné shrnutí. Dost by mě zajímal i GBxDW, páč mi taky přišel jako bonus od Gypsyho...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 07-01-2007 v 02:16 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3430080 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív