Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » rané odrůdy od BlueHemp -na out 07-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
egzot
Stálý Člen

Karma uživatele egzot - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 17

tak super mam dalsi model na 07 dik za rozsireni mam ale jeste otazku doba kvetu zhruba .zda se mi to jako dobry ficak nemel to nekdo dyl venku nechat to prejit az do 11-12 mesice?

Old Post 13-12-2006 v 08:40 AM
egzot je offline   Profil uživatele egzot   Find more posts by egzot   Foto galerie člena egzot   Click here to Send egzot a Private Message   Add egzot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 18

Já bych se přidal k objednávce ddt-em vychválenou Top Haze

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Naposledy upravil Svahadji 02-01-2007 v 08:13 AM

Old Post 13-12-2006 v 09:24 AM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 19

Jinak OBJEDNÁVKY OD BLUEHEMP se řeší v zahradnickým bazaru.
Tady!!!!!!!

Old Post 13-12-2006 v 18:14 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 20

Něco se dozvíte i tady http://www.icmag.com/ic/showthread....hlight=bluehemp
První příspěvek můžete přeskočit, protože to je to smý jako tady.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 29-12-2006 v 15:22 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 21

Na tema Bluehemp jsem se nedavno bavil se snarkem a z te debaty jsem vysel jeste nejistejsi, nez jsem byl.

Pravdy jiste bude kus na tom, ze tahle seedbanka ma sotva 10 let praxe, coz se na jedne strane muze zdat dobry, na druhy je jasny, ze tohle uz delaji kvuli prachum a ne pro fame a aby meli co hulit.

Pravdy je kus na tom, ze nektere ty jejich krossy jsou.. Hmm, podivne.
Konkretne z jejich Haze< haze 19xUNKNOWN HAZE> mi nejdriv bylo do smichu, ted mi to pripada spis az podivny...
A Hi Noon [NL#2 x Chronic] x [Swiss Sativa x Lebanese] sice tim, ze ma v rodokmenu jak Chronika tak NL2 a probudil chutovy poharky na celym patre....Ale jak to bude se stabilitou, no to nevim nevim.


Otazka zni, jake budou jejich landrace odrudy....
U tech nelandrace NEPISOU, kde vzali rodice, myslim ze pouze u jedne ordudy v katalogu je napsano, ze vzali rodice od Sensi...

Nezbyva nam nez to vyzkouset... Ale pri objednavce bych se radsi drzel u zdi... A pokud to bude OK, pristi rok je taky rok.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 30-12-2006 v 09:29 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 22

Myslis, ze Sensi, Soma, Serious, Paradise... niekto z nich to nerobi pre peniaze?
Preco ti pride haze19 x unknown haze smiesny? pretoze neznama haze? Ono sa to vcelku logicky vysvetlit a navyse je najmenej napisat do blue hemp-u a spytat sa.
Pises ako si vysiel neisty po debate so snarkom, mozes napisat co konkretne ta tak zneistilo? Vie snad snark nieco co mi nie? Ak ano tak myslim, ze ti bude kazdy vdacny ak to tu napises.
Treba byt maximalne mozne kriticky, no zaroven objektivny.

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Old Post 02-01-2007 v 01:56 AM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalvados
Stálý Člen

Karma uživatele Kalvados - 74% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 23

Zdárek, tak na tenhle rok mám jasno. Měl sem venku IP, SuperSkunk x BigBud a mojí oblíbenou ganju, takže se to lehce vopíchalo a mám tak 50 semen.

Zevlink a hulo je O.K.

Old Post 09-01-2007 v 20:12 PM
Kalvados je offline   Profil uživatele Kalvados   Find more posts by Kalvados   Foto galerie člena Kalvados   Click here to Send Kalvados a Private Message   Add Kalvados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.smook
Nový Člen

Karma uživatele mr.smook - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 24

ahojky groweri mam dotaz ohledne out 07
potreboval bych nakej good modylek s dobrejma vynosama
do sklenicku za vsechny odpovedi predem dekuju

Old Post 08-02-2007 v 18:13 PM
mr.smook je offline   Profil uživatele mr.smook   Find more posts by mr.smook   Foto galerie člena mr.smook   Click here to Send mr.smook a Private Message   Add mr.smook to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obec
Nový Člen

Karma uživatele Obec - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 25

ahoj, objednaval niekto hi noon z Cannpotu?
http://www.hemcy.at/webshope/assets...hope/index.html

prislo to ok?
ako to bolo z $$$,ako ste to platili?
dik

Old Post 22-02-2007 v 19:22 PM
Obec je offline   Profil uživatele Obec   Find more posts by Obec   Foto galerie člena Obec   Click here to Send Obec a Private Message   Add Obec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 26

Caute, som novy Grower tento rok idem 1-krat out skusim Bluehemp:
Chilla
Dark kush
Hi'NoOn
Lebanese

+ Jedno z
E-rocket
Chronicle
Nlb- dost sa mi pozdava, ta prirodna chut musi byt upokojujuca
Calvin- vyzera to na slusny vynos

To by malo stacit - pokial ma v lesoch corkari neseknu

Objednavam 24. aprila (4) Takze niekto z SK, zaujem??

Grower z hustych lesov

Old Post 06-04-2007 v 11:25 AM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 27

Kedy odporucate zacat sadit Bluehemp odrody? Start klicenia by som xcel v strede maja a koncom maja az do konca juna sadit out {by boli na dvore} ale xcel by som ich dat vsetky out v maji, to je jasne{len pre istotu keby nebol cas}... Je to ok??
A kedy je posledny priblizny termin kedy ma este zmysel klicit semiacko pre out. Ze by som v strede maja este doobjednal niejake dalsie Bluehempy

moc moc sa mi pozdavaju vsetky odrody od BH najma tie indiky sa mi pacia VSETKY ale skusim aj Chewing som naozaj zvedavy ako bude rast vo vyssich polohach

Nakoniec idem
Chewing
Chilla
Hi'NoOn
Lebanesse
Pakistani

a neskor mozno doobjenam dalsie

Grower z hustych lesov

Old Post 07-04-2007 v 14:51 PM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 28

2Smaug1:

Nemusíš robiť rozdiely v sadení semienok od jednotlivých seedbaniek. Máj je na sadenie v pohode. No a najneskôr zasadiť semienko? Na groweri som videl sadeničky zasadené aj začiatkom alebo v strede júla a bol z toho pekný krík (bol to, tuším, Durban). Takže semienko môžeš zasadiť aj koncom júna.

Marihuana je dar.

Old Post 09-04-2007 v 11:48 AM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smaug1
Stálý Člen

Karma uživatele Smaug1 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 29

Thx to ono .) njn aj kricky by mi stacili len xcem mat viac odrod . O vynos ani nejde... skor kvalita a roznorodost.. aj tak hlavne aby bolo co na speka .)

Grower z hustych lesov

Old Post 10-04-2007 v 00:28 AM
Smaug1 je offline   Profil uživatele Smaug1   Find more posts by Smaug1   Foto galerie člena Smaug1   Click here to Send Smaug1 a Private Message   Add Smaug1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 30

Klicivost?
Lebanese ?!
TRAGICKA!!!
4 dny, 4 semena, 0 klicku...

Edit po xdnech: 8 dni, 4 semena, 2x klicek....

Nutno podotknout, ze ve stejnych podminkach klici Jack Herrer od Female Seeds-v pohode- stary asi 2 roky a sec ma Lebansee 4 dny naskok, neco mi rika, ze Herrera zasadim urcite driv..

Nicmene, objednavka byla v pohode, rychle bez problemu...

Jako bonus Actual Sativa.
Neodpustim si a pridam citaci ze stranek ,,breedera'' bonusovky...


So far I breed just one strain on a very small scale, a crossing from a South African and a tibetan strain: The Actual Sativa. It is a pure Sativa with good THC content completely acclimatised to Switzerland (300 - 400 m). The strain is not yet completely stable, the result however can be forecast rather well: typical Sativ shape, harvest Septembers/October, THC content better than e.g. Durban Poison from Dutch passion, yields up to 150g dry buds per plant, germination at least 80% (regularly examined). ........

At the moment I also have a small quantity of Indica seed for the Indica lovers, who do not want to make friends with a Sativa. It's F1 hybrid seeds, mothers grown from original Passion 1 seeds from Dutch Passion, father grown from original Northern Light seeds from Nirvana Seeds. I offer these seeds at the same conditions as the Actual Sativa.


A abych to moc neprotahoval, AS je pro indoor netestovana, protoze breeder nevidi duvod proc pestovat indoor- krom toho, ze stihne vic generaci za sklizen...

Cena- pokud to dobre chapu, 40 Oi!ro pokud nejste ve svajcu. 20 pokud jo...
No, nekoupili by jste snad hybrid Dutch Passion a NL od nirvany?!

Mam k dispozici jeste nejaky seminka Erocket, ale jestli se lebanese nepochlapi, ani ho davat klicit nebudu.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Naposledy upravil Stoned_r41d3r 16-04-2007 v 10:59 AM

Old Post 12-04-2007 v 08:49 AM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tooth
Stálý Člen

Karma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% PěstitelskáKarma uživatele tooth - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 31

Já objednával přímo od Maria ( majitele Bluehampu ) .4ekal jsem dva týdny a nic nedošlo. Tak jsem mu napsal, že nic nedošlo a on že už je dávno poslal. Mario , ačkoliv bych to od někoho stovky kilometrů vzdáleného nečekal, se zachoval férově a odeslal je znovu. Zatím stále čekám a doufám .

Old Post 12-04-2007 v 20:54 PM
tooth je offline   Profil uživatele tooth   Find more posts by tooth   Foto galerie člena tooth   Click here to Send tooth a Private Message   Add tooth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RomAaL
Stálý Člen

Karma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% PěstitelskáKarma uživatele RomAaL - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 32

Klíčivost Lebanese?
dával sem sice jen dvě semena ale po cca24 hodinách obě praskly a vystrčily klíček, třetí den už měli plně vyvinutý děložní lístky a čtvrtej den od vložení semínka do rw. už dělaly první patro který je pátej den už víc jak dvakrát větší než děložní lístky...
podle mě klíčivost v pořádku..
stonedraider: jakou metodou klíčíš pls? dik

romál

In Vino Vita

Old Post 20-05-2007 v 14:39 PM
RomAaL je offline   Profil uživatele RomAaL   Find more posts by RomAaL   Foto galerie člena RomAaL   Click here to Send RomAaL a Private Message   Add RomAaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5128100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív