Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W - Love potion
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 17

Každá z Holek má od deseti do patnácti vrcholků. Vesměs se mi je podařilo dostat na stejnou úroveň. Neměl bych jejich počet omezit? Má počet vrcholků vliv na výnos a na kvalitu?

Nemáš? Nepotřebuješ!

Old Post 07-10-2006 v 13:41 PM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 18



FOTO 1+2: Asi většině notoricky známá hnojiva. Jejich výčet je v úvodu.

Hnojiva od AH používám přesně podle návodu. Zálivka vychází na každý třetí den. Jen váhám s Root stimulátorem. Dáváte ho po celou dobu růstu i květu? Phytaminem stříkám přibližně každý čtvrtý - pátý den a až Holky trochu zpaličatí, vynechám ho úplně.

Dnes jsem počítal počínající paličky na jedné kytce a v průměru to vychází + - 30 kousků. Jsou sice téměř ve stejné výšce, příliš si nestíní, ale přijde mi to stejně moc. Měl bych je trochu zredukovat? Dík za rady

Nemáš? Nepotřebuješ!

Old Post 10-10-2006 v 18:09 PM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 19

IMHO by se mel Root stimulator pouzivat do doby nez bude poradne vytvorenej korenovej bal - coz uz v tvem pripade asi je. Takze si myslim ze pouzivat ho i nadale je naprosto zbytecne

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Old Post 10-10-2006 v 21:44 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 20


Tak se stalo to, čeho jsem se obával. Odjíždím pracovně na tři týdny na druhý konec republiky Kytky jsem svěřil odpovědné a řádně poučené osobě, tak snad přežijou. Po příjezdu sem hodím nějaká nová fota.

FOTO 1: křižovatka el. rozvodů

Nemáš? Nepotřebuješ!

Old Post 15-10-2006 v 06:28 AM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ANK
Stálý Člen

Karma uživatele ANK - 80% PěstitelskáKarma uživatele ANK - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 21

jo koukam, mas to zatim moc pekny, doufam, ze se jim bude darit i mezitim co budes pryc jinak K+ za pekne propracovanou skrinku..

jinak sem se chtel jeste zeptat, na ty pulmesicky, to sis objednal nekde na growshopu, nebo se daj sehnat napr. v OBI..

at se dari...

Old Post 31-10-2006 v 20:29 PM
ANK je offline   Profil uživatele ANK   Find more posts by ANK   Foto galerie člena ANK   Click here to Send ANK a Private Message   Add ANK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 22

To: ANK: půlměsíce jsem objednal přes eshop - tuším Klečka. Pracuje se s nimi super a rozhodně je budu používat dál.

Díky všem za K+, které jste mi udělili. Dnes v noci nebo v neděli dopoledne dodám info, co a jak kyti prožily v mé nepřítomnosti. Je toho dost a ne vše právě pozitivní

Nemáš? Nepotřebuješ!

Old Post 03-11-2006 v 17:17 PM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 23

Po celou dobu služební cesty jsem byl každodenně v telefonickém kontaktu s "ošetřovatelem" mých kytiček a vždy jsem byl ujištěn o jejich dobrém stavu. První kroky po návratu vedly pochopitelně do skříně a zde jsem zůstal stát zcela ohromen pohledem na zplihlé, oschlé listy, kytky se nehly ani o píď a dorazila mě informace, že jsou z nich hermáči Poslední věc se naštěstí nepotvrdila, poškozené lupení jsem ostříhal, nasadil dietu a půst. Rostlinky nyní vypadají zase trochu k světu, palice se usilovně paličatí a krásně pouští pryskyřici. V neděli však odjíždím opět na týden pryč, ošetřovatel zůstává stejný a skříň snad po návratu nabídne hezčí pohled než posledně.
Aby nebylo špatných zpráv pomálu, s přítelkyní, která transportovala fota kytek na síť, byl ukončen vztah (nebyla oním ošetřovatelem ) a do doby než najdu jinou cestu, bude tento thread bez fotek.
Také jsem si myslel, že se obejdu bez různých měřidel vlhkosti, Ph apod., ale pro příští pěstění rozhodně všechny tyto věcičky pořídím. Jde to bez nich, ale je to jak couvat autem po dálnici - blbě.
P.S. výzva pro všechny odvážné growerky - jsem momentálně nezadán

Nemáš? Nepotřebuješ!

Naposledy upravil dime 04-11-2006 v 01:28 AM

Old Post 04-11-2006 v 00:38 AM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 24





Po dlouhé době jsem konecně našel cestu jak sem dostat nějaké fotky. Kytky si vedou dobře, bez větších problémů a zítra se jim dostane Final solution a pak už jen proplachování, nůžky a sušení. Jsem zvědav na výsledek celkového výnosu. Šel jsem cestou menšího vzrůstu a většího počtu paliček. Příště to zkusím opačně. Další report bude již o výsledku v g. Držte palce.

Na první fotce, která je staršího data je krasně vidět pouzití ohýbacích kolínek. Ostatní jsou foceny vcera po poslední zálivce s hnojivy. Makro se příliš nevyvedlo, chtělo by to lepší přístroj

Nemáš? Nepotřebuješ!

Naposledy upravil dime 05-12-2006 v 09:17 AM

Old Post 05-12-2006 v 09:01 AM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 25

Tak, sklizeno, usušeno a dáno do sklenic. Protože sklenice váží více, než snese digi váha, musel jsem výnos jen odhadnout (nechtělo se mi to vážit po částech) a činí zhruba 250g Mohlo to být lepší, ale na poprvé jsem spokojený. Krásná vůně a úžasná lehce pryskyřicová chuť bez škrábání v krku.

Nemáš? Nepotřebuješ!

Old Post 28-12-2006 v 18:26 PM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 26

Poradí někdo? Používám Enzymes+ od AH a poslední měsíc vydává toto hnojivo zápach žumpy nebo zkažených vajec. Je to normální proces nebo mám hnojivo vyhodit? Případně poraďte jak se příště zkažení vyvarovat. K dávkování používám plastovou stříkačku, kterou mezi nabíráním z jednotlivých hnojek vždy vypláchnu v čisté vodě. Dělá to ta voda? Díky.

Nemáš? Nepotřebuješ!

Old Post 13-01-2007 v 23:10 PM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 27

To indi88: Love Potion je potvůrka rozmlsaná a trvá jí to dlouho. Přepnuto na květ bylo 26.9. a pod nůž šla 20.12. Tzn. téměř tři měsíce.

Nemáš? Nepotřebuješ!

Old Post 14-01-2007 v 01:32 AM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woo
Stálý Člen

Karma uživatele Woo - 15% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 28

Cau Dime,

pekna prace s LP, kde skladujes ty enzymy? ja to mam hozeny v lednici, postup pouzivam jako ty (tj. strikacka) a zatim teda smrdi, ale stale jako na zacatku.

Old Post 14-01-2007 v 08:40 AM
Woo je offline   Profil uživatele Woo   Find more posts by Woo   Foto galerie člena Woo   Click here to Send Woo a Private Message   Add Woo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zizik
Stálý Člen

Karma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% PěstitelskáKarma uživatele zizik - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 29

cus gratuluju k uspesnymu growu, z tech fotek to na 250 vubec nevypada, muzes prihodit fotku ususenyho matrose? jinak moc pekny

Giggity giggity goo

Misty
Spice, Northern Lights, Maple Leaf

Old Post 14-01-2007 v 14:12 PM
zizik je offline   Profil uživatele zizik   Find more posts by zizik   Foto galerie člena zizik   Click here to Send zizik a Private Message   Add zizik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gozer
Stálý Člen

Karma uživatele Gozer - 61% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 30

DIME: pouziti Enzymes+ neni vhodny na pestovani v hline. Kdysi mi to nekdo vysvetloval, pak sem se ptal v groshopu, tam mi to potvrdili, ale detaily bohuzel (ta pamet zeano)...priste bych ho radsi nedaval

jo a nemas vic fotek s tema kolinkama?


***GrowBox 250W/JHerrer*** - finished :]
***GrowBox 250W/Chronic/WRussian*** - finished, but lost photos :/grr

Old Post 14-01-2007 v 18:32 PM
Gozer je offline   Profil uživatele Gozer   Find more posts by Gozer   Foto galerie člena Gozer   Click here to Send Gozer a Private Message   Add Gozer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2010 - Love Potion - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6121850 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív