Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vlastní názvy pro kytičky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 17

Já sem svý nonamy nazval Hawaii V2,je to ze semínek dovezených z Hawaje,a mám to od člověka kterej má počáteční jméno jako já,a proto V2,jako že tenhle model pěstujou jen 2 lidi,a tak ten model dostal jméno,ve skleníku mám Orange Bud,kterej je oprcanej tou Hawaii V2,takže ještě nevim jak to pojmenuju,asi to bude Orange Hawaiian
Kámoš měl odrůdu Miničutes,pěstoval jí asi 8 let furt tu samou,a oprcanou tim stejnym,vždycky měl kytku vysokou 30cm,a víc vysoká nebyla,je to modýlek na balkon,roste třeba 7 měsíců,a je furt miniaturní bonsai,hodně větviček,vždycky tak 50 palic,a každej rok se mu stane že ze 6ti kytek má jen 1 samce,a všechno sou samice,a ten samec je taky miniaturníje to dost dobrý i hulení,jednou jsem dostal paličku z kytky která se jmenuje Smací listí,a to proto že listy zhulej úplně energetiky a na dlouho,a palice jen tak zásekově na pár minut,hold sou i modely který zhujou listama a paldame ani ne...

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 19-09-2006 v 20:40 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 18

Soul Rebel - aaale bolo ich viacej tych prihod...len mama sa onu starala hh uz to je haluz sama o sebe

Old Post 20-09-2006 v 20:13 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 19

MINULÍ ROK SE KYTIČKA JMENOVALA-HOVNA A LETOS-ORY=)

1

Old Post 21-09-2006 v 12:43 PM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

tak povzpominam na doby no namu ale nekdy si i davam osobni jmena u indooru zalezi na konkretni situaci (kdyz model pozabiji 5 lidi spek na 1.kost je jasny ze tomu nebudete rikat jack herrer ale killer )
tak a ted par tech jmenicek
babicka (leta vyhlasenej model)
mirovka (nazev mluvi sam za sebe)
belous (nazev take mluvi sam za sebe)
hlina (podle hlinite chuti byl to exlusivni model)
magda
hippie (semena od hipika)
uplnek (sete a sklizene za uplnku)
sedivous (kdybyste tu sisku videli jinak byste ji nerikali )
a tak ruzne kdyz si jeste vzpomenu tak sem prihodim

Old Post 24-09-2006 v 00:21 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 21

psycho84:presne tak to vnimam i ja neak nemuzu dat kytce neake jmeno pamatuji si ji podvedome podle toho kde je zasazena v cem jak vypada atd ale kdybych mel rict jmeno tak vubec... ale cetl sem tady celkem pekne nazvy treba crystal raspberry fakt dobry mam taky jednu v malinach co mi hned ze startu chytla neakou tezce lecitelnou chorobu a ted je na ni par palic a uplne flekate listy-ze by to byl shitberry a este to byl rizek orange takze orange-shitberry nebo skracene orangeshit!dobry model co rikate?!

Old Post 24-09-2006 v 19:58 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 22

Protože se o kyti starám s láskou jako o své děti, říkám jim jednoduše HOLKY. V hovoru s rodiči však musím užívat spojení "holky zelený", aby nedošlo k mýlce a při prosbě o zalití v mé nepřítomnosti nešli zalévat mé dvě holčičky do postýlek

Nemáš? Nepotřebuješ!

Old Post 25-09-2006 v 04:54 AM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

Já je pojmenovaný nemám, ale na uvítanou jim říkám: Ahoj PRCKY.

Old Post 25-09-2006 v 07:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 24

Hehe:-)
Chuděra - bouřka jí málem zabila a dala to:-)) když jsem ji viděla, říkám: chůůůůděra malááá :-) měla přes 240cm - hovado
Fialka, Prcek, Vaginal , a jak říká Raggemaister - kafíčko - podle vůně. Imho - nevíte co by to mohlo být zač? a Lady :-)

Nezapomeň na to eso v rukávu!
A hlavně se z toho všeho neposrat.

Out by Janis 06 ,Out by Janis 11 ,Out by Janis 12 ,dvorek 2013 [/color]

Old Post 04-10-2006 v 06:22 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 25

Já měl jedno noname semínko, a byla z toho fialová kytka, tak sem jí řikal "fiala", a pak kytku kterou když jsem sklidil, tak sem jí nes do "sušárny" a špičku jsem omylem namočil do vyjetýho oleje, tak ta byla olejnatka
BTW: Je hustý hulit kytku se zbytky vyjetého oleje = nakládá :-)

Old Post 04-10-2006 v 15:36 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 26

Já kytí často pojmenovávám podle místa kde sou zasazený... třeba Rohový pole, Šnekova zahrádka, Kalimísto, Beruška... každá se musí nějak jmenovat

Old Post 18-10-2006 v 15:01 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drsnejmuzik
Stálý Člen

Karma uživatele Drsnejmuzik - 25% PěstitelskáKarma uživatele Drsnejmuzik - 25% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 27

no pro me nonamu rikam kytka , kytky ,ganja . pojmenoval sem si jeden venek skunk drtihlaf a jinac podle odrud rikam kytky to je jasny..

|| LiVe iN PeAcE & GANJU V DUŠI 4EVER ||
-- ANTIFA --

Old Post 18-10-2006 v 18:38 PM
Drsnejmuzik je offline   Profil uživatele Drsnejmuzik   Find more posts by Drsnejmuzik   Foto galerie člena Drsnejmuzik   Click here to Send Drsnejmuzik a Private Message   Add Drsnejmuzik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Drsnejmuzik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitojeto
Nový Člen

Karma uživatele vitojeto - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 28

Zavedl jsem to hlavně proto abych věděl co kouřím a ostatní jsem nakazil. Letos jsem měl
BigPomast-pro její sílu
Rain-Worm-hermáč
Scroll bone-hermáč
Antiope-po amazonské valéčné královně
Arya-elfka
Retard-někdo ho jako malého uštípl a měl jenom 2 větve,které
vypadaly jako tykadla
Sweet flower-podle chuti,asi nejlepší kytka

A kámoška měůa Růženku a Ivoryho

Old Post 07-11-2006 v 18:16 PM
vitojeto je offline   Profil uživatele vitojeto   Find more posts by vitojeto   Foto galerie člena vitojeto   Click here to Send vitojeto a Private Message   Add vitojeto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HooBr
Stálý Člen

Karma uživatele HooBr - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 29

ja som si skrizil zopar rastliniek WW, BB a nejake nonamy, bola to práca celeho roka, vyledok je velmy chutna, silna genetika. chut je korenista pripomina skoricu, este nikdy som nepestoval rastlinku ktorej tak rychlo rastu bocne konare, samice maju fialove listy a stonky, samce su tmavo zelene, nazval som ju "Oľga"

Old Post 02-12-2006 v 20:27 PM
HooBr je offline   Profil uživatele HooBr   Find more posts by HooBr   Foto galerie člena HooBr   Click here to Send HooBr a Private Message   Add HooBr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 30

Dajte si meno : Toxikoman ak to bude samec

Old Post 03-12-2006 v 08:04 AM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gustav Ustav
Stálý Člen

Karma uživatele Gustav Ustav - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 31

moje kyti za oknem nesla jmena: Lumberjack, Wizzard's sculpture a Sweet solution

Jo!! abych nezapoměl.......ehmm.......co jsem to chtěl??

Old Post 20-12-2006 v 10:50 AM
Gustav Ustav je offline   Profil uživatele Gustav Ustav   Find more posts by Gustav Ustav   Foto galerie člena Gustav Ustav   Click here to Send Gustav Ustav a Private Message   Add Gustav Ustav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

kytky,holky,krasavice...

Old Post 01-01-2007 v 12:06 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2778720 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív