Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Drogy za volantem: jak se řídí s marihuanou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
sancha
Stálý Člen

Karma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% PěstitelskáKarma uživatele sancha - 63% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 456  

Příspěvek č. 17

ganjik hehe sem to sem hodila asi o deset minut předs tebou to je husta nahoda muj nazor na to je tady ... ne, tady

no edit:
navíc jsou řidiči, kerý bouraj třeba 5x za život .. nezhulený. prostě tupci. takový jsou nebezpečný. nebo senilní bába co jede pětatřicet v levym pruhu jen proto, že za 6 kiláků odbočuje doleva, a nasere tak dvacet řidičů kerý začnou dělat koniny. takový bych rovnou střílela. těch prdelí co mi lítá po autě vždycky a nejen prdelí ..

Naposledy upravil sancha 31-08-2006 v 17:29 PM

Old Post 31-08-2006 v 17:13 PM
sancha je offline   Profil uživatele sancha   Find more posts by sancha   Foto galerie člena sancha   Click here to Send sancha a Private Message   Add sancha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 18

2Dela_Negro :
jednak se pise VINA s mekkym I a ne tvrdym a jednak to, ze ridis 4 roky neni vubec dlouho, abys tu mohl machrovat ze "kdyz uz ridis 4 roky bez nehody"...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 01-09-2006 v 01:02 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L@dES3K
Stálý Člen

Karma uživatele L@dES3K - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 19

člověk by si měl nejdřív uvědomit jaké má stavy když za ten volant sedá, já sice taky občas jezdím vypálenej, ale jen tak, ať to zvládám-fest zkouřený bych to nedal. takže se snažte jezdit, až vám ty nejťěžší stavy odejdou.

Old Post 01-09-2006 v 04:03 AM
L@dES3K je offline   Profil uživatele L@dES3K   Find more posts by L@dES3K   Foto galerie člena L@dES3K   Click here to Send L@dES3K a Private Message   Add L@dES3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganjik
Stálý Člen

Karma uživatele ganjik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 20

2 Dela_Negro & L@dES3K: Souhlas s L@dES3K - hulit za volantem mi připadne dost vostrý - neříkám, že jsem neřídil (neřídím) zhulenej, ale hulit během jízdy mi připadne dost nářez. Já totiž nikdy nevím, jak to (z)hulení dopadne - a ještě ke všemu řídit - taky by se mi mohlo stát, že bych během kouření přestal řídit auto, ale letadlo. Jinými slovy - dokud nevím, co se mnou hulení udělá, neřídil bych.

2 Sancha: Promiň, vím o tom. Chtěl jsem, aby tento thread Dude smazal (bo jsi byla rychlejší ;-), ale měl pravdu v tom, že tvůj příspěvek je tak trochu zastrčenej ... a nakonec se to docela chytlo...

Ganjik

Old Post 01-09-2006 v 10:24 AM
ganjik je offline   Profil uživatele ganjik   Find more posts by ganjik   Foto galerie člena ganjik   Click here to Send ganjik a Private Message   Add ganjik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 21

Jo huleni za jizdy.... je to asi mesic, vezl jsem kamosku domu, asi 50 km...rikam ji tak to smotni, dame to za jizdy...a ona ze je toho malinko, ale je to prej moc huste...... no jo , tak to ubal vsechno, je toho fakt maaalo.... ( v tej dobe se mi zacinalo hur dejchat, moc jsem hulil,a asi sem presel nakou virozu nebo co)... ubalila zapalil jsem toho pidi ionta........v plicich se mi rozjel brutal kotel, po trech prdech jsem myslel ze se udusim....a pak to prislo...nemoh sem dejchat, skoro jsem sipal, prijizdeli sme do takovyho mestecka, prvni krizovatku jsem projel na cervenou ( a to me na to upozornila ona), za dalsich dvacet vterin sem uz musel odbocit na krajnici a vylezt z auta, stal sem tam tak 5 minut a nevedel jsem esli zkolabuju nebo co bude...tak sem dejchal, nemluvil a opiral se o auto.... po tej chvili se to zlepsilo, najednou sem si vsim ze stojim na zakazu zastaveni a navic zadek auta cumi skoro metr do silnice a lidi me objizdej.......to me zase nakoplo tak sme skocili do auta a jeli dal.......

No a to je prave to, ze nikdy nevis co to udela, i s ozkousenym modelem to prekvapi, hlavne jedes, hulis, jedes a najednou zjistits ze si uplne vykrosenej .... .... to FAKT nejni dobry....

Old Post 01-09-2006 v 13:02 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

freshman:
jak dlouho a jak moc casto kouris travu?

Old Post 01-09-2006 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 23

od roku 1998 kamo..... ted uz max. 2x do tejdne, ( max dve tri brcka za den) ...copak ??

Old Post 02-09-2006 v 14:43 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 24

4C3:Za prve,nic takoveho jsem nenapsal,prcti si to jeste jednou,nebo si nech seridit oci .

A za druhe...ok,udelal jsem chybu,to se stava.Proste nad tim nepremyslim,neni to diktat.
Mimochodem se nepise vse zly ,ale zle...kdyz uz chceme byt popichovacní...a pred ze se pise carka
Nezacneme si tu snad kontrolovat to,co kdo napsal a opravovat chyby ne???nebo te to bavi???

Nejses jeden z tech ksiltovkaru s felicii???jinak nechapu,co se ti tak dotklo...

Old Post 02-09-2006 v 22:42 PM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

diky, jen me to zajimalo. kourim travu 11 let a z toho tak 7 let dene. vetsinou hned vod rana. sem skourenej celej den, pracuju skourenej, nevidim jedinej duvod proc bych nemel jezdit i autem skourenej. beru travu jako cigara.vzadnym pripade se mi nestava ze bych nekontrolovatelne projizdel krizovatky. muzu bejt zmastenej jak prase a stejne nebudu mit veci problemy za volantem nez strizlivej. (vlastne kdyz nehodou jedu strizlivej akorat se desne rozciluju a mam tendenci vybihat na okolni ridice. na kazdyho to pusobi jinak a nekdo kdo je zvyklej kourit celej den obvykle nezmatkuje za volantem.

Old Post 04-09-2006 v 08:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gumídek
Nový Člen

Karma uživatele Gumídek - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 0  

Příspěvek č. 26

Řídím furt skalenej a musím říci, že smírou jde vše dobře.Ale někdy vážně je lepčí Taxík :-))

Old Post 04-09-2006 v 19:39 PM
Gumídek je offline   Profil uživatele Gumídek   Find more posts by Gumídek   Foto galerie člena Gumídek   Click here to Send Gumídek a Private Message   Add Gumídek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freshman
Stálý Člen

Karma uživatele freshman - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 27

MadLion:hehe, vidim ze to melo bejt spiš do ""brutalni zazitky po huleni"" ... moc to neres, stavaj se silenejsi veci :-)))

Old Post 04-09-2006 v 20:16 PM
freshman je offline   Profil uživatele freshman   Find more posts by freshman   Foto galerie člena freshman   Click here to Send freshman a Private Message   Add freshman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

Jezdíte rádi zhulený?
http://grower.cz/forum/showthread.p...ighlight=volant

Marihuana a nový silniční zákon
http://grower.cz/forum/showthread.p...ighlight=volant
http://grower.cz/forum/showthread.p...ighlight=volant

Policie začala hledat THC v potu řidičů
http://grower.cz/forum/showthread.p...ighlight=volant
http://grower.cz/forum/showthread.p...ighlight=volant

Je toho tady o tom všude plno...

Old Post 04-09-2006 v 20:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 29

taky si myslim , ze by se to mnelo smerovat dale jenom na ten clanek

Old Post 04-09-2006 v 21:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 30

2Dela_Negro:
OK, OK, kdyz uz jsi me nasral textem, tak jsem ti musel zdrbnout i gramatiku . Fakt me totiz dokaze rozcilit, kdyz se nekdo holedba tim, jak casto a hodne jezdi zhulenej... Huleni, stejne tak jako chlast proste za volant nepatri...
btw: ksiltofkar s Felicii nejsem - mam Ford Mondeo a ksilt jsem nosil naposledy coby decko...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 04-09-2006 v 23:27 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 31

Nemůžu souhlasit s 4C3,neboť skouřenej jezdím hrozně rád. A vůbec si nemyslím, že bych byl na silnici nebezpečnější, než když sem střízlivej.
Jízda autem-to je řešení mnoha situací v rychlém sledu, v rychlosti. Improvizace, kalkulace. Každá vteřina musí být pod (relativní) kontrolou.
Při (a po) brčku za volantem VŽDYCKY znatelně zvolním. Vyklidním se a vážně se soustředím na vozovku. Počítám se všema z bambiliónů možností, včetně třeba náhlého průlomu paralelního vesmíru do zatáčky za Kostoprdelema..
Někdy mívám trošku strach. A to taky rozhodně není na škodu a nepodporuje to riskování a aroganci na silnici.
Myslím, že joint za volantem by se měl tolerovat stejně jako cigareta nebo kafe...

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 04-09-2006 v 23:41 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 32

Podle sebe soudíš mě, Omni.
Osobně si nepamatuju, kdy jsem naposled byl po špeku "zmaštěnej jako doga." Prostě si pohuluju na pohodu. Nemám při tom schízi, nemám problém komunikova, apod...
Nezdá se, že by měl někdo třeba z rodiny, z práce, ze školy,.. pocit, že mám "sníženou schopnost rozeznat realitu." (Osobně si myslím, že jsem dostatečně vyrovnanej na to, aby to nebylo thc, co mi v hlavě diktuje, když si zahulím.)
S tím "zpomalením" to, čoveče, asi taky nebude tak žhavý. Přesvědčujem se o tom s kámošema třeba skoro každou neděli na fotbale! (Už jsi někdy viděl zhulený fretky..?8) To bude asi to vyspeedovaný prokoumávání všech možnejch možností a hlavně soustředění se, nebo zažrání se, chceš-li.
Uznávám, že reakční doba od momentu překvapení po reakci se po špeku asi o něco prodlužuje. Ale když jezdím pravidelně o 10-30 km/h pomalejc než ostatní + to soustředění + respekt a předvídání, tak si myslím, že mám furt ještě dostatečnej náskok.
Na silnicích nejsou průser zkouřený lidi, ale spíš borci vždy jistí sami sebou, dementi, vožralové a paka, co neuměj řídit.
Peace vole

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 05-09-2006 v 01:43 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2543120 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív