Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Start 400 W Sylvania prvni pokus
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Vofce
Stálý Člen

Karma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% PěstitelskáKarma uživatele Vofce - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 17

BOOM by to neuďálo jednou sem to omylem odskoušel 250w žárovka svítila jak kráva ale vydržela jen tři měsíce a pak začla vypínat blikat chrastit atd...
Předřadník reguluje množsví proudu protekajícího obvodem pro větší watáž větší průměr drátu ze kterého je předřadník namotán tudíž menší odpor tudíž větší proud... každopádně to nezkoušej?

S těma samicema nebuď takový skeptik dobře to dopadne kluci se ukážou celkem rychle a jesli je to stejnej model tak určitě najednou. Přeju ti vela ůspěchou

One love

250Watikz BIO...250w JackFlash,Nebula,Wobrna and hovní Bubler...VENEK06
...B cuzz hlína pokus o podrobný popis...Peace MAker, Ice a trochu Wdowky - BIO hydro - sklizeno - půlka zhulena zatim nej sklizeň ze včech...

...Red Diesel a White Widow 2016...

Old Post 13-08-2006 v 20:55 PM
Vofce je offline   Profil uživatele Vofce   Find more posts by Vofce   Foto galerie člena Vofce   Click here to Send Vofce a Private Message   Add Vofce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 18

Diky panove za odezvu.....
Dnes 4/12 po dalsi kontrole jsem nasel dalsi 2 holky, pravdepodobne se rysuji 2 kluci. Takze fakta:
Uz jen 16 kyti, z toho ,,snad,, 4 holky.
Mozna to na tech 6 holek celkove z poctu 18 kyti dotahnu.
Vofce, vis, radeji vzdy stojim pri zemi a pak se radeji prijemne prekvapim, nez... BOOOM!!! Chapes...
V kazdem pripade jsem se rozhodl to dojet pod 4 kilem az do sameho konce.
Jo, jeste semena jsou dva modely, proto se to tak ruznorode zacina projevovat...
Zatim cao lidi W.

Old Post 14-08-2006 v 10:14 AM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 7/12 Příspěvek č. 19






Hlásím se s dalším raportem 7/12

Kyti jsem musel trochu popřemístit a to hlavne kvuli jejich výšce. Růst se teda rapidně spomalil-naštěstí. Ted je ve skříni velky kontrast oproti nejvyšším rostlinám a těm zcela nejprtavejšim...
Všem kyti jsem musel opatrne, podotykam o p a t r n ě rozplést kořeny, které měly třeby tři kytky prorostlé do jednoho valu. A to z duvodu pro pozdější možné přemístění třeba i o několik pozic.
Jak jsem jiz naznačil, rozdil ve výšce je i 35 cm! Tzn. problem, jak umistit vybojku poreším že treba dva dny v kuse budu svítit na ty nejmenší rostlinky kousek nad jejich vrcholem a pak třeby další dva dny budu svítit na všechny společně, at i ty nejvyšší nestrádalí to blahodárné světlo. Jasně, že nejvyšší rostliny budu mit v jednom bublaku společně a nejmenší kyti v tom druhem...

Opět jsem je trochu prostříhal - pouze ty největší listy! To aby se světlo dostalo i níže.

Aktuálni sumarizace je k dnešnímu dni taková:
Z celkového počtu 18 kytek byli tři odstraněny - samci
Ze zbyvajících teda již jen 15 kytí jsem doposavaď rozeznal
6 samic, což už ted předčilo mé ,,černé,, typy - naštěstí...
Na posledních 9 kousků stale čekám.
Připojuji čtyři dnešní fotečky:

...kluk s koulema...

...kluk v květu, pohled ze zhora...




Celkový pohled na metličky :-)










Celkem povedený detail na holku...







A jedna zvláštnůstka rýsující se jako smamice. Zaujal mne silný stonek, označen červeně v porovnání s ostatními ,, normálními ,, a její mutantsky zatočená špička.

Naposledy upravil Wolker 18-08-2006 v 00:03 AM

Old Post 17-08-2006 v 23:51 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 20

Při včerejší kontrole 8/12 se počet samic zvýšil na 8!!!
Pohlaví prozatím neprojevilo 6 kyti.
Samci nemilosrdně vyloučeni z bedny a to v počtu 4 ks.
Z celkového počtu 18 kytiček...
Jsem nadmíru spokojen :-)
W.

Old Post 19-08-2006 v 09:59 AM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 21

tak to je hustý kámo!! takový velký kytky sem eště neviděl... a to máš teprv začátek květu.. to budou hustý salámy,ale podle mě si to měl přepnou když to mělo tak 35cm... protože tohle to ti stejně dolu neprosvítí 400w,tak budou velký salámy akorát nahoře... Měj se a K+

Old Post 19-08-2006 v 10:42 AM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 22

Cau Lidi!
Po dnesni kontrole si nejusem jistej pouze u jednoho kousku, zda-li jeto holka, či kluk....
Jinak jsem sam predčil sve očekávání a už nyní mohu konstatovat, ze
holek už je 11 !!!! z celkoveho počtu 18 ks rostlinek.
Cekám tedy na tu poslední...
Mam však PROBLÉM !
Poradte please, co mám dělat, kdyz uz 2 krasne rostliny dosahují skoro maxima výšky, co mi dovoluje velikost skríně...Prostě v růstu přerostly a stale ted v kvetu jeste popotahují.
Omezil jsem 1 složku hnojek GH, ale přesto jedou nahoru.
Diky za rady, W.

Old Post 23-08-2006 v 21:41 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 23

no s tim moc nenadelas nekdo to lame ale s tim nemam zkusenosti tak ohybat co to de...

Old Post 24-08-2006 v 12:21 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 24

Sakra, o predcasne sklizni teda neuvazuji hihi..
Dnes se konecne ukazal prvni kvet posledni nevykvetle kyti.
Je to HOLKA :-)
Tzn. z 18 kyti je 12 ks holek! To povazuji za stesti, jako prase....
No, sice ted asi nepotesim, protoze jedna z prvnich vykvetlych holek se přetransformovala tak nějak i na kluka! Sakra pár blbejch kvitku a už mi to oprcalo něco malinko, co jsem si všiml. A jak na potvoru, je to jedna z nejkrasnejších metliček s pěkným větvením...ach jo.
Tak ted čekám a jestli nahodou se bude počet samčích květů zvětšovat, nemilosrdně ho skolím k zemi.
Jináč se to krásně rozkvétá....Nádhera! Zejtra přihodím foto.
Ale musím nejdříve vyřešit můj problém s přerostenýma kytí...

JAK TO MÁM UDĚLAT, VÝŠKA SKŘÍNĚ UŽ NESTÍHÁ A TO JSEM TEPRVE NA
15/12

Uvítám další vaše nápady, děkuji...... W.

P.S. Nevzdám se !!!

Old Post 24-08-2006 v 17:13 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 25

myslim ze vevercak nemysli ze bys to mel predcasne sklidit ale treba smiknout spici proste je trosku zmensit...v rannem stadiu kvetu to asi nebude tak hrozne...

Old Post 24-08-2006 v 22:24 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 26

O.K. pánové, překecali jste mě!
Takže zejtra šmiknu cca 6 rostlin a to minimálně o 30cm!
Předtím to nafotím, ať se můžete taky ještě pokochat těma
,,přesličkama,, :-)
Snad je to nevyvede moc z míry....
Ale sakra, kdybych jen věděl o kolik ještě v květu porostou???
Nemám zdání...
Teď mě napadá, včera jsem jim zase průběžně otrhaval největší listy a celkem zbytečné listy ze spodních částí. Možná budu muset 2-3 dny počkat, až vytvoří další nové listoví. Mohlí by se stát, že to holky po tak radikálním sestřihu a nedostatkem listů nerozchodí.
Jo ještě sorry, dnes to je 15/12 po přepnutí.
Diky kolegové za vaše cenné rady.
W.

Old Post 25-08-2006 v 14:12 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 19/12 Příspěvek č. 27







Zdravím okruh lidí sledujících tento thread.

Dnešní den tj. 19/12 jsem skouknul a nafotil moje děvčátka.
Po vašich radách jsem ty největší ( měly okolo 110 cm ) kytí musel střihnout. Bylo jich celkem 6, kde 2 kusy měly uplně nadherně rozjeté palice....Bohužel! Bylo to ve dni 17/12, tedy přiložené fota jsou po 2 dnech zástřihu. Děsně jsem se toho bál, ale musím říct, že jsem byl mile překvapen, jak se rychle holky dokázaly zmátořit.
V případě že vám osazenstvo přeroste přes hlavu, jako mě, nebojte se ho v ranném přepnutí radikálně přepnout.

Celkový pohled na metličky, kde vidíte jak jsem si podložením pomohl u menších rostlin být ke slunci nadosah.






Výšková kapacita mojí skříně.











Pohled na jednu z ostříhaných.











Detail hlavy.











Další pohled na nesestříhlou kytí.











Detail hlavy.

Old Post 29-08-2006 v 21:44 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 28

ja bych ti doporucil - velmi opatrne - kytky ohybat az na pokraj lamani - musis na to mict cit abys nezlomil drevnaty stonky, je to raz dva. vemes to do dvou prstu, a snazis se stonek lehce nadrtit, jenom lehce, potom jde ohybani snadnej. kdyz stonek nepromacknes, je riziko ze je drevnatej a nepujde. jo a ohybej to na delsim oblouku. ne jen najednom miste ale tak nejak na vice mistech vedle sebe. kdyz to tak udelas u vsech, vejska se ti srazi a udela se ti takovy patro. trochu jak na scrog.

Old Post 30-08-2006 v 12:42 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 29

Dekuji ti za odezvu, ale ted nevim, zda myslis, ohybani hlavniho stonku??? Uz se mi podarilo moc velkym ohnutim par vetvicek nalomit...
Ted jsem na bocni vetve začal pouzivat polmesíce, ktery vzdy před nasazením co nejvice narovnám a pak až ho nasadím.
Jestli myslis hlavni stonek, tak jak by to potom melo vypadat?
Diky W.

Old Post 30-08-2006 v 17:19 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Hydroponie 25/12 Příspěvek č. 30





Dnes jsem po třech dnech viděl svoje svěřenkyně a nechapal jsem! Začaly se uplně nadherně obsypavat a o té čpící ostré vůni ani nemluvím.
Dolil jsem do každého bubleru cca 15 litrů potravy. EC nepřeháním, dávám ho dle návodu, teď je momentálně na 1,6 a Ph 5,6. Ph o této hodnotě se snažím dodržovat již od prvopočátku.
Snad možná i proto jsem měl větší polovičku holek, než kluku.
Hermáč to už zřejmně vzdal, totálně zženštěl...
Papání jsem se rozhodl, že budu měnit po 14 dnech. Zatím se vše osvědčilo, když vylejvám zbytek starého roztoku, tak i těch pár cca 10 litrů co v každym bubláku zbyde je poměrně čistá tekutina.
Do každého new papání dávám enzymy-standart dávka dle návodu a přidávám tak cca 20 kapek peroxidu..... holkám se to líbí!
Ještě podstatná věc! Vyměnil jsem 400W Sylvanii za výbojku 400 W Nurturelite SuperHPS a to dle rady jednoho nejmenovanáho profíka - s lepším spektrem pro květ. Sylva si trochu odpočine....jo, udělal jsem to za chodu v kožených rukavicich hihi...
Ještě jsem se ho ptal, jak dlouho ty potvurky pojedou do výšky. Odpověď byla, že většina modelů jede ještě 3 tejdny po přepnutí do výšky. Musím to potvrdit, ano i mě se zdá, že se růst zastavil - konečně!!!
To je ona: výbojka Nurturelite 400W

http://eshop.klecka.cz/product_info...236ebfbd8cc4f55

Ted první foto, opět celkový záběr a zbytek detailnější záběry.
Na 4 fotce si všimněte krásného cukrování...

Old Post 04-09-2006 v 12:34 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 31

Jo, ještě kolegové, kdy mám začít přidávat Ripen od GH???
Ještě mám Final Solution, kterej dám tejden před koncem...ale ten Ripen???

to je ono:

http://eshop.klecka.cz/product_info...236ebfbd8cc4f55

THX, W.

Old Post 04-09-2006 v 18:22 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wolker
Stálý Člen

Karma uživatele Wolker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Wolker - 84% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 32

Ono to možná vypadá, že se dotýkají skla, ale není to tak...
Chtěl jsem jen, et jsou co nejblíže světlu. Stale to ale posouvám... W.

Old Post 05-09-2006 v 14:51 PM
Wolker je offline   Profil uživatele Wolker   Find more posts by Wolker   Foto galerie člena Wolker   Click here to Send Wolker a Private Message   Add Wolker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2493600 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív