Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Svatost OutGrowu - Vztah k Vasemu Konopi
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 17

Je to snad už tři roky zpátky, co jsme si ke noci prázdnin zalezli pod takovou krásnou jablon u kámoše na zahradě, bylo nás tam asi 10 a pokuřovali záštipečky.
Byla to paráda, vydrželi jsme tam od odpoledne až do večera.
Žádný město se nevyrovná přírodě!!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 28-05-2006 v 10:14 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

soul rebel:jak to mas z vodou a elektrikou?Kamos postavil chatu v lese,vodu musi vozit v barelech,hudba a osvetleni jede na autobaterie,ktere musi dobijet a menit.

Old Post 28-05-2006 v 14:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 19

No, ta cesta metr a půl od komplu ke kytkám, tak nad tím už moc nepřemýšlím

ale jinak hezkej thread. Do přírody chodím rád a kdybych chodil za kytkama určitě bych si to užil víc. Nebo bych třeba ale zbytečně spěchal a plno věcí by mě mohlo ujít.

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 30-05-2006 v 16:55 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jumpp
Stálý Člen

Karma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% PěstitelskáKarma uživatele jumpp - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 20

poutník,
co je chvíli lovcem myšlenek
a chvíli bohémským životem,
laskán snad větrem,
rosou smáčen krok,
ale nikdo ho nespatří,
je ptákem mezi stráněmi,
i nočním dravcem...

"i pad na hubu je pohyb dopredu"

Old Post 01-06-2006 v 05:41 AM
jumpp je offline   Profil uživatele jumpp   Find more posts by jumpp   Foto galerie člena jumpp   Click here to Send jumpp a Private Message   Add jumpp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 21

Ahoj, pestovat zkousim teprve 2. rok a letos mam jednu pokusnou kyticku v takovem krovi, na 99,9% z toho nic nebude, jenom jako zkouska. Minule, kdyz jsem sla kontrolovat me prepadl srnec...krusny zazitek.Cihal na me v krovi a vydaval takovy zvuky, ze mi to prislo treba jako rosomak.Oskilve prekvapeni, rosomak v obilnem poli...

Jinak pestovat cokoli me nesmirne bavi.Letos zkousim lilek, artycoky, kalabasy, jahodovej spenat, lae samozrejme i tradicni hrach, rajcata, okurky, jahody, salat, byly redkvicky a jine ovoce a zelenina. A taky kvetinove zahony. Meciky, astry, cinie, afrikany, a jiny klasicky kytky...

MYR! at to roste

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 04-06-2006 v 10:22 AM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

leštěnka:vsechny kytky jsou klasicke a kazda je original :-)
tak az pokvetou,nezapomen je nafotit.
Ja skusil zasadit lilie(zatim nelezou),karafiaty a jeste dalsi,ktere ladily oku na obrazku,ale nazvy nevim.
Papriky mi neco sezralo hned ze startu :-(

Old Post 04-06-2006 v 18:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lezec
Stálý Člen

Karma uživatele Lezec - 84% PěstitelskáKarma uživatele Lezec - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 23

Pěstuju v lese kytky, někdy se s nima vykouřím nebo aspoň cígo zapálím. Páč bydlím na vesnici a není tu moc co dělat, jezdím za nimi moc rád a vždy s nimi chvíli posedím, zaleju, vypleju, pohnojím,...
Letos sem si i na zahradě udělal takový malý zákoutí, už tam pěstuju tabák, mák , povíjnici (tzv aktivní kytí-ještě určitě něco přibude), taky tam mám pár trsů trávy, aby to bylo rozmanitý. Chci si tam ještě dát jahody, rajčata atd. Prostě cokoli co se mi bude líbit. Dokonce sem s rodiči vyjednal jednu kytičku(takovou posvátnou, abych měl s kým sedět na zahradě), kterou zasadím do pařezu

Prostě pěstit mě strašně moc baví a nemusí to být jen konopí, i když sem se k pěstování dostal přes konopí(z nás asi většina )

Outdoor photos http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21038
70W SON-T PC buds http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=354055


Konopí je dobrý sluha, ale zlý pán

Old Post 05-06-2006 v 21:11 PM
Lezec je offline   Profil uživatele Lezec   Find more posts by Lezec   Foto galerie člena Lezec   Click here to Send Lezec a Private Message   Add Lezec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spuk
Stálý Člen

Karma uživatele Spuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 24

Ja si cesticku take vychutnavam sem prijemny na koprivy(pochvalim je,pohladim) a pekne si snema povidam a ony na oplatku me nepali a hlidaji moji milovanou ganju.Ale najde si i taka co me popali i .....

Old Post 07-07-2006 v 22:11 PM
Spuk je offline   Profil uživatele Spuk   Find more posts by Spuk   Foto galerie člena Spuk   Click here to Send Spuk a Private Message   Add Spuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 25

ja sem z svyma kitickam kazdy den a moc je miluju souto moje holky nemam je sice venku ale v ty skrini jim to taky slusi

Old Post 08-07-2006 v 01:35 AM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Pravda . Kytičky jsou fakt úžasná věc, kdo jednou konopí zasadil, už se od toho neodtrhne, fakt mě to šíleně baví, většinu času kutím do Growingu, a kdyby to tu bylo jednou legální, tak už vím čím se budu živit , malý cofeeshop v naší malé vesničce, kutit si vlastní odrůdy apod.
Konopí je prostě (samozřejmě až po ženských) nejlepší věc na světě.

Old Post 08-07-2006 v 10:17 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27

za to, že groweřím jsem strašně moc rád...naučil jsem se díky tomu mnohem víc věcí než kdybych byl řadovej alkáč a uměl jenom vysedávat důlek u výčemu...
takže čemu že jsem se to naučil:
1) Trpělivosti - čekání na vyklíčení semínek, čekání na první patro, na druhý, ..., čekání na první zaštípnutí..
2) Základy botaniky a pěstování
3) Pochopil jsem, jak je příroda mocná čarodějka a jak je všechno v přírodě součástí všeho
4) Poznal jsem spoustu zajímavých lidí, kteří jsou většinou mnohem víc v pohodě a otevřenější než obyčejní (ale nelze plně generalizovat)

A za to bych Ti Matko přírodo rád poděkoval krátkou "ódou"

Otvírám oči po probuzení a Ty už dávno bdíš, abys pro mě připravila slunce na nový den.
Jdu si lehnout, víčka mám ztěžklé únavou. Ty stále bdíš, abys popohnala měsíc na obloze a rozsvítila hvězdy.

Děkuji Ti za to, žes mi dovolila poznat Tvé krásy
Klaním se před Tvou moudrostí a obdivuji Tvou toleranci k těm, co Ti ubližují.
Dávno jsi je mohla nechat zajít pro jejich troufalost. Ty jsi však milující matka a oni Tvé děti.
Jsi příkladem pro ty, kterří se snaží naučit pravému odpouštění.
A sama dobře víš, proč jsi nám seslala bylinu, která nám umožňuje, abychom se na čas stali i my Tvoji duší.
Děkuji Ti za ní.

Old Post 09-07-2006 v 04:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 28

mylím, že mugli právě složil growerskou modlitbu, či co..
fakt krása!!!!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 09-07-2006 v 17:13 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 29


...prochazky ke kytkam vubec nejsou spatny, ale ani zahrada neni k zahozeni...jinak - pominu-li kvalitu pokoureni in a out modelu (kde vyhrava OUT na cely care...), prichazeji vyhradni IN pesitele i o spoustu jinejch prijemnejch momentu...

Old Post 26-07-2006 v 12:03 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

sice přímo outdoor nepěstuju (tady u nás neni kde, je tu moc polí a ještě víc zlodějů), ale mám svůj skleník a můj vztah ke kytkám je stejnej, jako locusovo. Je úžasná věc sledovat jak rostou, starat se o ně, pečovat o ně, věda že se mi na podzim odvděčí.

ad porovnání IN a OUT modelů: tak to je individuální. Mám rád svoje venky a mám rád kvalitní skunky od kámoše, kterej jede lampy. Každý má to svoje plus.

Old Post 27-07-2006 v 15:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 31

Já svoje rostlinky neberu jen jeko budoucí kuřivo,ale sem štastnej že vyráběj kyslík a že jsou takový krásný,nechápu lidi který když slyšej slovo marihuana,že si představěj drogu,jointa,fetáka,atd...
Ta kytka za to nemůže že se bere jako droga,já marihuanu beru jako rostlinu jako bylinku,jako takový spříjemnění života v ohledu pěstění a účinků,třeba sousedka co vedle mě bydlí,tak mi řiká že mi to hezky roste,u nás ve vesnici to má na zahradě každej druhej,prostě někteří maj k tomu hezkej vztah,a někteří to pěstěj pro prachy,což moc neberu

Old Post 07-08-2006 v 14:43 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 32


Přispívám "hadama"kteří rostou kousek od políčkaJe to nějaká kytís ani nevím jak se to jmenuje.

Old Post 07-08-2006 v 16:44 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5255970 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív