Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Plísně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Upozornění Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od DJpokrok
Zdar tak jsem to teda vymetl očistil a jednu boční stěnu jsme musel vyměnit protože toho tam bylo už fakt dooost hodně.Jak jsme to vyměnil tak jsem tu skříň celou natřel bílou barvu a škvíry jsem zatmeloval a pohoda ale moje kytky to nějak poznamenalo protože se jim začali nějak usichat listy a jsou takové nijaké poraďte s tímto problémem.dík peace (hledání jsem zkoušel ale nic o tom co mám tam nebylo.) peace

Říkám, že to bude mít následek !
Zálíváš to řádně ? Zkus hledat tady.

Old Post 30-04-2006 v 09:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 18



JO právě že to zalívám skusím přidat fotku kytky jsou takové zvadlé a pomalu ale jistě jim schnou listy skoro všechny tak nevím.

Old Post 30-04-2006 v 10:23 AM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 19

EDIT
2 DJ Pokrok :
ak sa ti chce, tak daj dole povodny nater aj lak (ak je), steny poriadne obrus, kup niaky pripravok na niceni plesni (napr Plesnistop) a osetri to nim. potom si kup napr Krovasan (1l cca 170SK), staci to na 25m2 takze to mozes davat aj vo vacsej koncentracii. raz to natires roztokom, nechas preschnut a potom natri primalexom (polar najlepsie). potom to nalakuj, prvu vrstvu s riedkym lakom a postupne dalsie 2 vrstvy zhustuj. toto by ti malo pomoct. krovasan udava ze ochrana posobi 5 rokov vo vnutri a 2 roky vonku

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Naposledy upravil pildo 30-04-2006 v 10:49 AM

Old Post 30-04-2006 v 10:31 AM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

pildo : Adresuj to na DJpokrok, ne na mě.
DJpokrok : Vypadá to vcelku špatně, nepřehnojils to ?

Old Post 30-04-2006 v 10:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 21

právě že ani ne už jsem tak týden nehnoji až dneska tak nevím.ale uvidíme co s tím.Ten odkaz co jsi tam dával tak jsem si tam vyčetl že by t omohlo být nedostatek fosforu no tak nevím.

Old Post 30-04-2006 v 10:43 AM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DJpokrok
Stálý Člen

Karma uživatele DJpokrok - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 22

No tak pořád se to nelepší ale nějak ty uschlé listy pomalu opadali a už tam skoro není žádný čím by to mohlo být rada dík peace

Old Post 03-05-2006 v 15:02 PM
DJpokrok je offline   Profil uživatele DJpokrok   Find more posts by DJpokrok   Foto galerie člena DJpokrok   Click here to Send DJpokrok a Private Message   Add DJpokrok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:31 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-10-2015 - Plíseň - 1 odpovědí
24-07-2005 - Plisen - 2 odpovědí
19-03-2004 - Plisen? - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6877010 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív