Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Aloo
Stálý Člen

Karma uživatele Aloo - 4% PěstitelskáKarma uživatele Aloo - 4% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 81 

Vtip No.5 Příspěvek č. 17

Hádají se dvě čupky, která se má jako lepší. Ta jedna říká:"Zejtra mám rande s borcem, odpověděla sem mu na inzerát. Psal tam, že má barák, káru a dvacetiletý úspory."

Druhý den se potkají a ta jedna se jí ptá:"Tak co, kurvo, jaký bylo rande ?"
A vona vysere z huby:"Barák má polorozpadlej, v garáži má starý trabuko a ty jeho dvacetiletý úspory mi ještě teďka tečou po stehnech !!!"

Old Post 17-01-2002 v 13:50 PM
Aloo je offline   Profil uživatele Aloo   Find more posts by Aloo   Foto galerie člena Aloo   Click here to Send Aloo a Private Message   Add Aloo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Schle
Stálý Člen

Karma uživatele Schle - 0% PěstitelskáKarma uživatele Schle - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 47  

Aloo-aloo Příspěvek č. 18

Moc hezkej slovník, gratuluju

Schle

Old Post 17-01-2002 v 19:55 PM
Schle je offline   Profil uživatele Schle   Find more posts by Schle   Foto galerie člena Schle   Click here to Send Schle a Private Message   Add Schle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pipoň
Nový Člen

Karma uživatele Pipoň - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 4 

supr skvělej nápad Příspěvek č. 19

jenom nechápu proč to někoho nenapadlo dřív :-)

komu se nelení tomu se zelení
v práci a hulení
jsou vzdy prvnízhulení

Old Post 17-01-2002 v 20:12 PM
Pipoň je offline   Profil uživatele Pipoň   Find more posts by Pipoň   Foto galerie člena Pipoň   Click here to Send Pipoň a Private Message   Add Pipoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 20

Jenom 2 básničky:

Huličův postesk

Miliony lidí
miliony světů
a já sem tak v prdeli
nedokončim větu.

Na sračky

Jedu, jedu autobusem
nevím kam a nevím kdo sem.

[Edited by Kyng on 22-01-2002 at 01:39 AM]

Old Post 21-01-2002 v 19:53 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 21

Přijde malej černoušek za svou maminkou a povídá: "Mami, jak je možný, že ty seš bílá, tatínek je bílej a já sem černej." A maminka na to: "Jóóó, kamaráde. To sme byli s tatínkem na svatební cestě v Paříži a tam se v jednom bordelu strhla taková šukačka že můžeš bejt rád že nejseš tuleň."

Omlouvám se za slovník ale jinak to nejde

.......get high.......higher than before..........

Old Post 21-01-2002 v 20:37 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Setth
Stálý Člen

Karma uživatele Setth - 26% PěstitelskáKarma uživatele Setth - 26% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 186  

Obecné Hulení v sauně Příspěvek č. 22

Tak jsem dneska slyšel docela zajímavej vtip:

Jsou takhle tři chlapi v sauně a jeden vytáhne špeka. Zapálí ho potáhne si a podá ho tomu druhýmu. Ten si taky potáhne a dává ho dál tomu třetímu. Ten třetí povídá: "Hele já to nechci. Já už jsem to zkoušel a mně to nic nedělá. Fakt to nemá cenu." Ten druhej na to: "Ale prosimtě, nedělej kraviny a dej si..." No tak si teda dá a podá ho zase tomu prvnímu. Ten si zas potáhne a dává dalšímu.
Když se to dostane zase k tomu třetímu, tak ten zas říká: "Hele to vážně nemá cenu. Se mnou to nic neudělá. Je to pro vás fakt škoda." Ten co mu to podává říká: "Sakra, nedělej tady ty fóry a hul. Fakt mi to vadit nebude, když to s tebou nic neudělá." No tak si teda zas zahulí a takhle to jde asi pět krát.
Najednou ten chlap, co to něchtěl hulit, kouká skrz okýnko ven a vidí jak mu někdo v šatně vykrádá skříňku. Tak rychle a nahej vyběhne z tý sauny a běží za tim zlodějem. Ten si ho všimne a utíká pryč. Venku nasedne do auta a ujíždí. Tak si ten chlap stopne taxíka a říká tomu řidíčovi: "Honem, jeďtě za támhletim autem. Ten chlap mi ukrad věci a já tam mám i peněženku. Až ho chytíme tak vám to všechno zaplatim."
No tak taxikář jede na plný pecky a snaží se dostihnout to auto, ale to mu ujíždí. Tak takhle zastaví v lese a ten chlap je z toho celej nešťastnej.
Taxikář se na něj podívá a povídá. "Hele nic si z toho nedělej. Tak když nemáš prachy tak si můžeš u mě odpracovat. Já jsem teplouš, tak tě tu teď vemu ze zadu a budeme si rovni."
Tak ho prostě zezadu vopíchá, že toho chlapa z toho úplně bolí prdel. Ten si pak říká. "Tak to jsem to dopad. Jsem nahej, jsem bez peněz a ještě rozmrdanej. Teď už se snad můžu jen dojít vysrat." Tak se opře ostrom a začne srát.
Najednou mu ten taxikář poklepe na rameno podává mu jointa a říká: "Na, tady máš."
Ten chlap zas: "Ne to nemá cenu, na mě to nepůsobí"
Taxikář na to: "No tak nám tady alespoň v tý sauně přestaň srát."

-------------------------------
Kdo nehulí, ten nežije!!! (I když život není jen o hulení).
-------------------------------
- Marihuana může ukázat jednu z mnoha pravd, ale nedokáže zachytit celou podstatu skutečnosti.
-------------------------------
- Realita je někdy relativní!
-------------------------------

Old Post 23-01-2002 v 21:02 PM
Setth je offline   Profil uživatele Setth   Find more posts by Setth   Foto galerie člena Setth   Click here to Send Setth a Private Message   Add Setth to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Piskot
Stálý Člen

Karma uživatele Piskot - 25% PěstitelskáKarma uživatele Piskot - 25% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 204 

Příspěvek č. 23

to setth
.....hehehehe tak to si me dostal....hehehehe K+

Piškot @ like @ high

Old Post 24-01-2002 v 14:04 PM
Piskot je offline   Profil uživatele Piskot   Find more posts by Piskot   Foto galerie člena Piskot   Click here to Send Piskot a Private Message   Add Piskot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Příspěvek č. 24

Jdou dva chlapíci po ulici a ten jeden říká druhýmu:Pane,vy jste prase!A ten druhej se na něj udiveně podívá,ukáže na sebe a říká:Chro?
----
jeden trochu rasisitickej:
Proč by Češi neměli svým romským partnerkám lízat přirození?Dle trestního zákona by se jednalo o hanobení českého jazyka.
-----
A něco pro foglarovkáře:
http://www.krutohlav.host.sk/sipy.php

Old Post 10-02-2002 v 12:05 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lionhead
Stálý Člen

Karma uživatele Lionhead - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 33  

Obecné fťip Příspěvek č. 25

Sedí si tak Ježíš v nebi a hulí Jointa. Uvidí ho Bůh a řekně mu : "Ježíši! Ještě jednou tě uvidím jak hulíš toho Jointa tak tě pošlu na zem mezi smrtelníky !!!". Tak ježíš mu slíbí že už kouřit nebude. Tak hodinka...pohoda, dvě hodinky...už je trochu nervózní...3 hodinky...už si hryže nehty...tak tu čtvrtou hodinu to už nevydrží a ubalí si špeka. Tak ho zase uvidí Bůh a řekl mu : "Neuposlechl jsi mě, tak tě pošlu na zem!!!". Tak Ježíše pošle na zem. Když už je na zemi, tak se rozhlíží...nikde nikdo...až na voprejskanou chaloupku. Tak jde směrem k ní, otevře dveře a uvnitř sedí bača. Na stropě visí otep trávy. Tak nečekají a zahulí si. Když už sou pořádně na sračky, tak Ježíš celej vysmátej říká : "Bačo, něco ti musim říct!!! Já sem Ježíš!!!". Bača se na chvilku zarazí...potom se začne strašně smát a řekne : "Dobrej model, co??!"

BIG THANXXX GOEZ TO : HoumBoj, Al-Ban (ěsli ještě žijou ;-) )

RESPECT & PEACE to all!!!

Old Post 10-02-2002 v 14:44 PM
Lionhead je offline   Profil uživatele Lionhead   Find more posts by Lionhead   Foto galerie člena Lionhead   Click here to Send Lionhead a Private Message   Add Lionhead to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lionhead! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i_oNe
Stálý Člen

Karma uživatele i_oNe - 4% PěstitelskáKarma uživatele i_oNe - 4% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 107 

Pohodička Hučáky Příspěvek č. 26

Přijde ženská k doktorovi a povidá:"Pane doktore mě hučí kozy!" Doktor na to, že tohle ještě neslyšel, že to musí vidět. Tak pošle ženskou za plentu ať se tam slíkne. Za chvíli ženská vyleze jen v podprdě a doktor: "... tak si sundejte i tu podprdu, at´ vidím jak vám hučej ty kozy!" No a ženská si sundá podprdu a kozy jí zhučí až pod kolena.

Phce!

just i_oNe

Old Post 10-02-2002 v 21:02 PM
i_oNe je offline   Profil uživatele i_oNe   Find more posts by i_oNe   Foto galerie člena i_oNe   Click here to Send i_oNe a Private Message   Add i_oNe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Pohodička Vtip-1 Příspěvek č. 27

O TŘECH VYHULENEJCH...
Sedí takhle tři vyhulení na lavičce, a vtom jede kolem auto. Po pěti minutách říká první:"To byl Ford." Po dalších pěti minutách říká druhej:"Ne, to byl Opel." A zase po pěti minutách říká třetí:"Jestli se budete hádat, tak já pudu pryč."








Old Post 20-02-2002 v 18:16 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Vtip-2 Příspěvek č. 28

O JEDNOM VYHULENÝM...
Chlapa naštve manželka, a tak jde na balkon zahulit. Tak zahulí, a jak tak sedí, tak najednou kolem letí strašnou rychlostí velká oranžová koule. Chlap se lekne, a tak radši zahulí znova. Chvíli sedí, a zase - velká oranžová koule. Chlap se chystá znova zahulit, ale vtom přijde jeho žena a říká:"Co tady děláš, vždyť už jseš venku dva dny."




Old Post 20-02-2002 v 18:18 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Vtip-3 Příspěvek č. 29

VLK & GANJA...
Jednou přinese vlk do lesa hulení. Jde k řece, a zahulí tam. Za chvíli k němu po vodě připlave želva:"Co to děláš?" "Hulím, chceš taky!", řekne vlk. "Jo, a jak se to dělá?", zeptá se želva. "Šlukni to, drž a přeplav na druhej břeh." Želva to udělá a na druhým břehu potká hrocha. "Co děláš?", zeptá se hroch. Plav na druhej břeh, vlk ti to vysvětlí. A tak hroch přeplave řeku a dojde až k vlkovi. Vlk na něho vyvalí oči a říká:"Hej, želvo, už to můžeš pustit, vypadáš nějak divně."





Old Post 20-02-2002 v 18:21 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Vtip-4 Příspěvek č. 30

HULIČ, TRIPAŘ A PIKAŘ...
Jsou spolu hulič, tripař a pikař na jedné cele a přemýšlejí, jak by zdrhli. Tripař říká:"Dáme trip, prorazíme hlavou zeď a utečem." Pikař říká:"Sjedem lajnu, a budem rychle utíkat, tak jim zdrhnem:" Hulič říká:"Zahulíme a pak uvidíme."

Old Post 20-02-2002 v 18:23 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Vtip-5 Příspěvek č. 31

VYHULENEC...
Sedí hulič (pěkně vymaštěnej) doma v křesle a čučí do zdi (známe ne?), když najednou někdo klepe na dveře. Trvá mu asi týden než si to uvědomí a než mu dojde, že by měl jít otevřít. Přišourá se ke dveřím a ptá se:" Kdo je??" Ozve se hlas:" Já!!!" Nato se hulič trochu zamyslí a vydešeně říká:" Cože, JÁ??????"

Old Post 20-02-2002 v 18:25 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Vtip-6 Příspěvek č. 32

HULIČ SVATÝ...
To takhle jednou Ježíš v nebi kouří jointa a přijde k němu Josef a říká:"Hele, jestli tady budeš hulit, tak já Tě vyhodím na zem...". Ježíš ho pošle...pryč...a zapálí si dalšího jointa...tak se otec nasere a vyhodí ho na zem... Ježíš spadne do lesa, zwedne se...a jak tak jde, tak najednou uwidí skupinku ňákejch lidí...taky pjekně vyhulený... "Hele wole...",říká jeden z nich,"Tebe sem tu ještě nigdy neviděl...gdo seš?"..."Já jsem Ježíš"...odpoví...."Ty wole, pjekná haluz"....



A to je vše.......... víc už toho nevim.


Old Post 20-02-2002 v 18:27 PM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1477460 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív