Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Koutek šťastných zpráv :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

in Příspěvek č. 17

a ja mam flek na svuj indoor, tak a ted to povalí.........

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 04-01-2002 v 08:01 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Upozornění Příspěvek č. 18

Jak je možný že v tomhle threadu je jenom 16 odpovědí a v ***Zdi nářků*** plných 40! ???
----------------------------------------------------------------------
Já to du napravit!

šťastná zpráva: Konečně se dneska objevil dlouho očekávaný, vysněný, vymodlený.....druhý puntík !!!sun

Ale na karmě přece vůbec nezáleží......budu říkat, až budu mít z puntíků podtržený jméno.

a kdyby někdo chtěl říct, že řešim hlouposti...tak http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3562 já toho moc doma neudělám a to mi připomíná, že du ještě přispět do konkurenčního threadu.


Ale nesmím zapomenout, že tohle je šťastneeej thríííííííííd !



250w skříň

Old Post 07-05-2002 v 21:58 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 19

Tak se musím pochlubit. Včera u nás sice bylo takový povedený krupobití co mě pomlátilo kytičky v květináčích co sem měl na zahradě, ale jelikož sem se ještě nedostal do lesa zasadit ten zbytek sazeniček, tak ten zůstal schovanej pod balkonem a nic se mu nestalo

.......get high.......higher than before..........

Old Post 15-05-2002 v 10:15 AM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Palec nahoru Příspěvek č. 20

Na všem se dá najít to dobrý, že jo?

250w skříň

Old Post 15-05-2002 v 15:31 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 21

Tak mam strasnou radost ze jsem zdravej, po tydnu opravdu hnusnym je mi zas dobre - jeste dobastim antibiotika a je to. Zivot je fakt krasnej.
Ja sem stejne vedel ze to jednou prijde.


To nejen abych kompenzoval nepomer mezi timto threadem a zdi narku, ale proste neni to super zprava (pro me urcite)???

Old Post 16-05-2002 v 18:41 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 22

Podělil bych se s vámi o ten zážitek dřív leč nejel Grower. Doufám že jste, stejně jako já, viděli po volbách v televizních novinách, jak si Severa balil fidlátka a vyklízel kancelář v poslanecký sněmovně. Těm co to neviděli můžu s naprostým nadšením sdělit, že to byla pastva pro oko a pro duši. Jen houšť a větší kapky.

.......get high.......higher than before..........

Old Post 27-06-2002 v 18:41 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shelli
Nový Člen

Karma uživatele shelli - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 8 

Obecné Příspěvek č. 23

Pri barveni vajicek osukal me zajicek.Zajdo zajdo ty jsi prase ale zitra zajdi zase!Zasunes ho malicko a dostanes vajicko

Kraaaaaaaaaaasnééé Velikonoceeeeeee!

Old Post 27-06-2002 v 22:02 PM
shelli je offline   Profil uživatele shelli   Find more posts by shelli   Foto galerie člena shelli   Click here to Send shelli a Private Message   Add shelli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Pohodička Byteček Příspěvek č. 24

A já mám malej, roztomilej 2+kk byteček na Žižkově, stálo mě to spoustu dovolený a úsilí, kutilství, ale stálo to za to. Tak už si konečně bydlím ve vlastním (no, spíš pronajmutém, ale dobře pronajmutém ) a to mě ještě vbrzku čeká jedna pozoruhodná návštěva...

Jupppíííí!!!!

Milujte se a množte se!

Old Post 28-06-2002 v 13:40 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 25

Už jsem na tento dávno a za podezřelých okolností vytvořený thread zapoměl .
Ale jak tu bylo řečeno... je výrazný úpadek šťastných zpráv, je třeba toto místo podpořit.

Buď je to opravdu tím, že je více špatností nez dobrých zpráv anebo je větší kopr psát veselé a pozitivní zprávičky než si stěžovat...

Pište dobré zprávy

Třeba já: dneska se mi zdálo, že mě zatkli cajti za nějakou zapomenutou filmovku a vzbudil jsem se jako by šlo o nějakou hroznou noční můru... fujtajxl..
dobrá zpráva je: byl to jen SEN

Kyti rostou, všechno plyne kupředu taknějak normálně... proč se neradovat ?

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 28-06-2002 v 14:07 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 26

A to mám ještě přislíbený semínka na ty nejšťavnatější kytičky, co se tu dají v šírém okolí nalézt. Sice to bude až na příští sezónu, ale i tak je to skvělý.
Akorát jim budu muset postavit ochranu proti krupobití, aby to nedopadlo jako letos

Milujte se a množte se!

Old Post 28-06-2002 v 14:51 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Al-Ban
Stálý Člen

Karma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% PěstitelskáKarma uživatele Al-Ban - 46% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 579  

Krupobití Příspěvek č. 27

To mi připomnělo jednu šťastnou zprávu z minulýho roku, kdy u nás padaly kroupy jako pinpongáče, rozbombardovalo to co mohlo (lehká nadsázka ) a moje kytky ani škrábnutí (doslova) .
Letos jen pár zanedbatelných šrámů (ťuk ťuk ).

Old Post 28-06-2002 v 14:59 PM
Al-Ban je offline   Profil uživatele Al-Ban   Find more posts by Al-Ban   Foto galerie člena Al-Ban   Click here to Send Al-Ban a Private Message   Add Al-Ban to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 28

U nás na zahradě to přežila akorát skalka. Alespoň bude na co koukat při letním barbeque

BTW: Taky mi tu naskočila druhá kulička u karmy. Takže díky všem fanouškům!

Milujte se a množte se!

Old Post 28-06-2002 v 15:53 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Graetar
Stálý Člen

Karma uživatele Graetar - 8% PěstitelskáKarma uživatele Graetar - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 29

Al-Ban: Tak to k mým kytičkám nebyla prozřetelnost tak laskavá, ale příští rok si to už ohlídám... Nejlíp indoorem. Přesto nehodlám na outdoorek zanevřít.

Milujte se a množte se!

Old Post 28-06-2002 v 15:59 PM
Graetar je offline   Profil uživatele Graetar   Find more posts by Graetar   Foto galerie člena Graetar   Click here to Send Graetar a Private Message   Add Graetar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Pohodička Příspěvek č. 30

U nás je to velice fajín, akurát popršalo, čo je super, tak akurátne, to som sa chystal na zálev a kedďže mám vela políčok s malým počtom kyti, tak mi to ušetrilo námahu. Dnes ráno som navštívil krajinu snov - pozrel som sa na svoje ruky a uvedomil som si, že snívam. Bol som v škole. Na učitelskom stole stáli dva kvetináče a v nich moje 2 kvietky (k2 x blueberry), boli velmi velk0 a tešil som sa z toho, ale potom mi došlo, že však snívam, takže to potom možem huliť, keď budem zas snívať. Behal som po okolí a bol som volný. Potom som zavolal kamaráta a hovoril som mu, že sme vo sne. Nechcel mi veriť a som sa rozhodol, že mu to dokážem a prestrčím ruku cez stenu. Nepodarilo sa mi to, ale čudoval som sa, že to nechápe. Tak som sa obzeral a žasol som nad tým, aké su sny v skutočnosti realistické, až nadrealistické. Potom sa mi náhle vyčerpala snová energia a šup ho do tela. Tak som teda dnes celý zelektrizovaný a je mi fajín. Pekné sny aj vám..

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 28-06-2002 v 16:59 PM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T-MaN
Stálý Člen

Karma uživatele T-MaN - 47% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 69 

Příspěvek č. 31

teda pridem sem a vidim, ze tento thread plny (no obrazne) stastia klesa ku dnu. Jak to je mozne?
Bol som pozriet svojich mazlickov a vidim, ze sa zacinaju sami rozvetvovat. Na kazdej 6 novych vrcholov. To bol radostny pohlad! Nebudem veru vobec ani zastepovat. Ked nemusim, tak najradsej neodtrhnem zbytocne ani listok. Este musim vyhrabat fotak a fotit a fotit. No a scanovat samozrejme. A tesim sa. Teste sa aj vy! Ja uz sa tesim na nove stastne spravy.

Magické substancie
Lucidné snívanie
-=-=-=-=-=-=-=-=-
T-MaN

Old Post 01-07-2002 v 16:20 PM
T-MaN je offline   Profil uživatele T-MaN   Find more posts by T-MaN   Foto galerie člena T-MaN   Click here to Send T-MaN a Private Message   Add T-MaN to your buddy list     Navštiv homepage uživatele T-MaN! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Konecne jsem scoroval!!! Příspěvek č. 32

Tak ted si budu moct zase zahulit

YOOO!

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 01-07-2002 v 16:44 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5327760 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív