Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » EUFORIA under 400w , SOG
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 17








24. den květu
teplota : 19-26°C
PH : 5,5-5,9
EC : 2<

To nám to ale hezky utíká.Ani jsem se nenadál a je za námi další týden bezproblémového soužití s dorostenkyněmi ve skříni
Naštěstí si již rozmyslely další růst a už se naplno věnují tvorbě "chytrých hlav".Pouze jedna euforická slečna,umístěná přímo pod lampou si nenechala poradit a musela ten svůj rypák strkat tam kam nemá,tedy do bezprostřední blízkosti sodíkových výbojů.Myslím že na jedné z fotek je to vidět.Použil jsem na ni donucovací metodu tzv. ohýbací kolínko a nasměroval tak její neposednou hlavinku směrem bezpečným.
Ostatní mi fakt dělají radost a to i ty po stranách což nebývalo zvykem (viz. přenastavení stínítka).
Jinak do krmné dávky již nepřidávám Bćuzz hydro booster,naopak jsem ale zvýšil koncentraci PK13-14 a ATAZYMu.Složky A+B hydro jsou neustále na stejné úrovni(cca.1,5ml/l).
Co se týče živin nemůžou si stěžovat,jsou na tom mnohem lépe než já.Pravidelná,vydatná strava,toť můj sen a každodenní realita svěřenkyň.
Tak to je pro dnešek asi tak vše.....zatím se smějte a zase tak za týden

Old Post 24-01-2006 v 09:48 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 18









33. den květu
teplota : 18-25°C
PH : 5,5-6,1
EC : 1,8 - 2<

Hlásím se po krátkém výpadku,který má na triku má lehká viroza, zpět.
Fotky co zde vidíte jsou tedy z minulého týdne, od té doby do dneška se toho stejnak moc nezměnilo.Až na ten odour, musím podotknout
V záloze je samo připraven pachový filtr,ale jsem nějak línej ho tam montovat.No uvidíme,jde mi především o sousedy osobně mi ta vůně nevadí...
Jinak příkrm je skoro totožný s tím co jsem psal minule,jen snad více
PK 13-14 (cca.2ml/l).
Nějaké dotazy?

edit: minimálně předposlední foto stojí za zvětšení.Je pak krásně vidět jak padá rosa

Naposledy upravil harvester 06-02-2006 v 08:24 AM

Old Post 06-02-2006 v 08:15 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 19




a tady ještě pár pohledů do neprostupných houštin.....
Samozřejmě také všem díky za projevenou podporu!

Old Post 06-02-2006 v 12:11 PM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 20

Sejmi ty malý průjmový palice.Z těch nic nebude a nahoře se ti to naleje pěkně do vrchu ke světlu .

...a máš na ochutnávku...i když...blee

Old Post 06-02-2006 v 15:19 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 21

No neboj,na tom už se pracuje Dnes bych měl dooholit zbytek spodků a pak už tam zbyde jen holý spodek,střední vrstva s jakžtakž pálkama a pak věžáky nahoře Aspoň tak nějak si to plánuju...

Old Post 07-02-2006 v 08:23 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 22











51. den květu
teplota : 16-24°C
PH : 5,8-6,1
EC : 0,8 - 0,9

Tak a jdeme do finále....vážení.....
A nebo taky, dávám jim tak týden,na průplach,zotavenou a tak.Kdo se mnou nesouhlasí at zvedne ruku
Ted zas trochu vážněji,doufám že je od minulého postu vidět alespon nějaká změna v nárustu hmoty.V reálu to vidět jde...
Tož takhle v závěru musím říci,že moje soužití s Euforickými slečnami bylo po celou dobu bezproblémové,žádné nečekané nemoci či jiné překážky se tentokrát nekonaly za což jsme rád a chtěl bych tímto vzdát hold mému dodavateli vitální genetiky.Protože kdo to neví tak dobrá genetika je více než půl úspěchu Nebo jak říkávali už naše babičky,z hovna bič neupleteš,že jo.NO takže jak jsem již předeslal,dívky mají cca. týden do svého konce(ještě že mě neslyšej..) a dnes jim bude namíchána již jen čistá voda s upraveným PH.
JInak co se týče tohoto modelu, myslím mohu říci, že je více než vhodný na metodu pěstování SOG,jelikož, jak je z fotek doufám vidět,dělá celkem pěkné dlouhé kompaktní salámky.Navíc myslím že je celkem nenáročná co se týče pěstování i když po tmě asi nevyroste.
Smoke report bych rád přidal,ale nechci to střílet až tak od boku,po mííírné konzumaci spodních záštipků.Raději počkám na řádné sušení....a pak se o to pokusím
Kdo chce tipovat váhu výsledného produktu,prosím,jen s cenou pro vítěze nevím,nechci nikomu nic slibovat. Ano tak hlavní cenou bude karma ode mne a možná! i nějaký bonusek(musím se mrknout co bych mohl věnovat,jeslti ještě něco najdu v tom bordelu ve sklepě).
Tož moji milí spolumičurinové,těším se něják ták za týden,doufám že proběhnou fotky ze sklizně a vyhlásíme případného vítěze
Pěstu zdar a hulení zvláště...

Naposledy upravil harvester 20-02-2006 v 14:22 PM

Old Post 20-02-2006 v 09:07 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 23

Díky za první tip
Jinak k tomu FSku,měl jsem ho minule a předtím zase ne a že bych zpozoroval nějakej rozdíl o tom nemůže být řeči.Jako nejsem vůbec proti tomu používat tyhlety přípravky,ale prostě jsem ho dodělal a nekoupil nový.
Bude muset stačit enzymová lázen s čistou vodou,no vidíš,takže tak uplně čistá voda to není(+ATAZYM),ale to se snad ani nepočítá,nebo jo?

Old Post 20-02-2006 v 10:45 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 24

Přišel mi další tip,doufám že se dotyčný nebude zlobit,ale pro zachování regulernosti této soutěže/nesoutěže bych ho sem rád hodil.

Čili Evildoer tipuje 379g

Doufám žes nechtěl zůstat se svým tipem v anonymitě klidně to smažu.

Old Post 20-02-2006 v 11:04 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička 340g Příspěvek č. 25

Ahoj kámo, právě jsem dopočítal určitý integrál metodou Per partes a mám k dispozici váhu výsledného produktu. Nejprve jsem spočítal hmotnost mokrého materiálu, dále mojí tajnou metodou sem dopočítal hmotnost suchého a vyšlo mi úctyhodné číslo, kolego - celých 340g . Gratuluji.

Old Post 20-02-2006 v 11:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 26

305g

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 20-02-2006 v 11:44 AM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 27

Je to fakt našláplí K+. Jinak má někdo tip na 333g
Tak teď už jo

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 20-02-2006 v 11:58 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drtikol
Stálý Člen

Karma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% PěstitelskáKarma uživatele drtikol - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 28

325g

Old Post 21-02-2006 v 14:23 PM
drtikol je offline   Profil uživatele drtikol   Find more posts by drtikol   Foto galerie člena drtikol   Click here to Send drtikol a Private Message   Add drtikol to your buddy list     Navštiv homepage uživatele drtikol! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 29










57.den-DEN ZŮČTOVÁNÍ
Tak dnes již skoro naposledy....
Pár pohledů,slzavé údolí,zalepené nůžky,pronikavá vůně,no prostě vše co ke zdárnému konci patří
Děvčata byla poslední cca.týden na přísné dietě jen o vodě.Jinými slovy flushing proběhl,doufejme že to bude znát...
Nevím co dodat,tak raději pics.
Naposledy se předem omlouvám za nekvalitu způsobenou mým naprostým amatérismem v oblasti fotografování
p.s.: Až to uschne vyhlásíme "vítěze"tipovací"soutěže" sám jsem zvědav

Old Post 27-02-2006 v 08:47 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 30







A zde již sečteno.podtrženo........


předposlední foto stojí za zvětšení.... fakt

Old Post 27-02-2006 v 08:50 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
harvester
Stálý Člen

Karma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% PěstitelskáKarma uživatele harvester - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 31

Děkuji všem za pozitivní ohlasy,leč neusínám na vavřínech.Moje meta je již jasná,dosáhnout výnosu g/w a ustálit se na této gramáži.Poté bych rád zauvažoval o nějakém tom upgradu.Ale všechno hezky popořádku...

Další tipy mi poslali......................................................................................

mc.LaRWa........"pěknejch 300g suchýho"......

a Deckardph......."Ti rikam ze z toho tech 400 musis vytahnout"
,no kéž by,jednou snad

Také jsem šukal po domě a nalezl jsem eventuální první cenu pro vítěze.
Pokud ten kdo se svým tipem nejvíce přiblíží skutečné gramáži bude mít zájem o 400watowou výbojku zn.Tesla bude jí mít
Pokud ne bude první cena věnována na dobročinné účely

Tož majte sa a tripujte.......

Old Post 28-02-2006 v 07:16 AM
harvester je offline   Profil uživatele harvester   Find more posts by harvester   Foto galerie člena harvester   Click here to Send harvester a Private Message   Add harvester to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 32

Strašně rád tipuju a tak si tipnu i tady - 313g

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 28-02-2006 v 07:25 AM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-10-2014 - 9xEuforie 400W - 51 odpovědí
13-09-2014 - 9xEuforie 400W - 0 odpovědí
19-10-2005 - Aurora Indica 400w Son-T Agro - 168 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5132410 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív