Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » první pokus 400W Ládung by Li-quan
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 17



Takž E

první photo OrangeBud ---- zdá se mi nejodolnější, drží se od začátku

druhé phouto MINIBUBLER (jeden kompresor - dva vývody)

Vše je v miniskleníku vzniklého z aquaria --- vlhkost 85%
--- teplota 27

Old Post 11-12-2005 v 19:23 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 18


Po tom co jsem aplikovala akvarium a bubler, hned druhý den ráno
jsem pozorovala změnu, listy vzhůru --- teď po asi třech dnech
začínají vyčuhovat kořínky

PHOTO :::: zde je vidět jak na tom asi byly(zůstaly poničené listy, fleky)


OSazenstwo : OB, GWS, 2x Burmese + 2x BigBud nebo SuperSkunk
---- to newim jistě



Jemný postřík BioAlgenem --- zdá se že jim to prospělo,
budu aplikovat dvakrát týdně --- uwidíme

Naposledy upravil Li-quan 14-12-2005 v 16:10 PM

Old Post 11-12-2005 v 19:29 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 19

To světlo je dost červený že _???
No je to PlantaStar --- ale už je na cestě 250 w Metalhalogenid....

Akorát nevím jestli je dobré, když už si zvykly na tuhle výbojku, dát tam to MH-čko... Tak to prubnu
Jednak je MH pro růst nej, ale Také bych značně ušetřila :-)

Naposledy upravil Li-quan 12-12-2005 v 10:03 AM

Old Post 12-12-2005 v 05:47 AM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 20

Jo jo s tím souhlasímm, ale od začátku počítám s tím že je nechám na růstu delší dobu, jen ať jsou to pořádný keříky

MIMOCHODEM PŘIBYLY DO RODINKY DALŠÍ DVĚ, TKŽE JICH JE UŽ ŠEST
to už teda máme 3 kytí na 40 L, přeci jen je to celkem větší prostůrek, takže chci aby měly kořeny dost prostoru, já osobně klaustrofobii nemám moc ráda

(mimochodem proto jsem provizorně zřídila minibubler, cca 0,5l pro šest květin, který teprve kořeněj, pak počítám, že všech 6 půjde do toho jednoho 40 l bubláku a nakonec 3 a 3 do 40 a 40)

Naposledy upravil Li-quan 12-12-2005 v 13:05 PM

Old Post 12-12-2005 v 11:46 AM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 21

hmmmmm

Toď pravda, to mě nenapadlo --- děkuji za radu.
Až budou READY půjdou všechny kam patří --- tkže 3 a 3

(ještě že existuje grower a s ním hafo supr lidí)

Old Post 12-12-2005 v 13:03 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 22


TAK zassse UPGRADE a sice výměna vzduchu -- nainstalováno DNESz

Old Post 14-12-2005 v 15:50 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 23





A kytí ?????

1--- orange BUD
2--- BURMESE
3--- BURMESE
4--- GWS





inááč ten GWžralok snad ajni nebude potřeba zaštípávat, vypadá to že se větví sám od sebe mhhh zajímavá to odrůdka....

Naposledy upravil Li-quan 14-12-2005 v 15:57 PM

Old Post 14-12-2005 v 15:52 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 24

no, mám vevnitř větrák(viz někde na začátku), ale zdá se mi dost silnej, i když běží na rychlost 1, s kytkama to mává jako blázen..
Myslela jsem teda, že je hodně důležitej především při květu , aby neplesnivěly..

Old Post 15-12-2005 v 12:30 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 25

No,má to logiku.Rastliny sa vedia prispôsobiť.Vezmite si napríklad stromy na nejakých horských,veterných pláňach.Sú menšie a silnejšie,pevnejšie.Takže ak sa kvetinkám urobí poriadny"víchor",tak by mali byť menšieho vzrastu so silnejšími stonkami a možno aj s patrami blízko seba.Myslel si to tak nejako?
Li-quan,ak budeš chcieť,tak to potom zmažem.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 15-12-2005 v 12:49 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 26

hehehe



to exp : nevím proč bych to měla mazati, takovéhle debaty nejen mě
obohatí o nějaké ty vědomosti...

Náhodou dobrý téma !!!

Tady jsem na něco narazila, nevím esli to k něčemu je ale vypadá to zajímacně http://www.macenauer.cz/cs/co2.htm
http://www.macenauer.cz/cs/kameny.htm

Jinak s tím rozložením bublinek mě taky už napadlo ...
udělat třeba desku velikosti dna a v ní miniaturní dírečky po celé ploše,
takové jakoby síto na BUBLINY

Naposledy upravil Li-quan 15-12-2005 v 19:42 PM

Old Post 15-12-2005 v 19:30 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 27

TAK ---- UTĚSNĚNO !!!

Větrák to pere do stromečků, doslova to s nima teda mává,
ale rpstě to vyrábí ledovej vítr, tkže teď mám výbojku cca 15 cm nad vrcholky --- abych měla alespoň 23-24 stupňů, jak to dam výše, teplota je fakt mizerná ------- a když zapnu i odtah do komína, mám tam pod 20, já už z toho mám fakt šišku jak balóoón, resp nechápu jak to děláte


Každopádně tomu přispívá ta ledová místnost chjoooo

----ALE já to jentak nevzdám !!!!!!!

Old Post 19-12-2005 v 21:49 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 28

Taky mě napadlo, když to fšechno běží .... Je to docela hukot,
Tenhle rámus kytí nijak nestresuje ????

Mě teda kdyby u hlavy pořád něco hučelo, tak se zblázním.....

(možná takový blbý otázky, ale mám rostliny fakt ráda a beru je za živé tvory)

I Aby mi pak až bude ochutnávka taky nehučelo v šišce heheh

Old Post 19-12-2005 v 21:59 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 29

.... to je celkem zajimavy napad, jestli kytickam nevadi hluk vetraku....noooo..

hele jinak me to vyrostlo bez vnitrniho vetraku na ofuk, zadny problem ... a no mozna bych to nemel rikat nahlas ale vyrostlo mi uplne vubec bez aktivniho vetrani skrine..a vyrostlo to snad slusne (mam to v popisku)..holt zeleny je strom zivota a seda je teorie..

mam dole 3 diry prumer 5cm a nahore taky dve, jednu velkou 20cm a druhou malou 5cm .... neco podobnyho bez aktivniho vetrani by ti urcte teplotu uvnitr zvedlo. nutno dodat ze pouzivam scrog, ktery ma ruzne uzitecne vlastnosti, napr. i tu ze ti rostlinky podepre kdyby nedej boze byli nejake slabounke..a kdyby se nedej boze tahly muzes z nich diky scrogu udelat presto pekny golfovy travnicek..problem bude u kvetu, s plisni mam zkusenosti a neni to nic prijemneho..takze na kvet bez vetrani, jenom jestli mas nejakou geneticky upravenou neplesnivejici ordurudu..

Naposledy upravil mettatron 21-12-2005 v 21:19 PM

Old Post 21-12-2005 v 21:13 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od Li-quan
Taky mě napadlo, když to fšechno běží .... Je to docela hukot,
Tenhle rámus kytí nijak nestresuje ????

Mě teda kdyby u hlavy pořád něco hučelo, tak se zblázním.....

(možná takový blbý otázky, ale mám rostliny fakt ráda a beru je za živé tvory)

I Aby mi pak až bude ochutnávka taky nehučelo v šišce heheh

Keďže rastliny nemajú pravdepodobne sluch(aspoň nie taký,ako ľudia),tak si myslím,že to nepočujú,skôr by im mohli vadiť vibrácie,ale to sa dá poriešiť,dať ten bubler(tuším máš bubler) na nejakú penu,aby sa tie vibrácie skrine neprenášali na tú nádobu.V tomto Ťa chápem,dám kvetináče tiež na nejakú penu.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 21-12-2005 v 21:22 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 31



Tak další pranice !!!

1 -- izolace - kolem dokola skříně (samo že zvenčí)
2 -- miniaturní olejový radiátor --- investice 500 ká-čé
(teď se mi konečně daří udržovat při tmě teplotu na 16 stupňů
---bylo i 10 --- brrrrr)


Každopádně asi nejlevnější způsob --- pružiny ohřejí olej v žebrech
a ten drží teplotu dosti dlouho, takže spotřeba není zase tak hrozivá..

Old Post 22-12-2005 v 12:28 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Li-quan
Stálý Člen

Karma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% PěstitelskáKarma uživatele Li-quan - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 32


Tady je vidět jak se tváří stonky na 10-ti stupňovou teplotu
(burmese)

Naposledy upravil Li-quan 22-12-2005 v 12:43 PM

Old Post 22-12-2005 v 12:32 PM
Li-quan je offline   Profil uživatele Li-quan   Find more posts by Li-quan   Foto galerie člena Li-quan   Click here to Send Li-quan a Private Message   Add Li-quan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-03-2012 - První pokus 400W - 196 odpovědí
11-01-2010 - první pokus 400w - 28 odpovědí
04-05-2009 - První pokus 400w - 25 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8949100 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív