Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 17

2 Vysm. Cyklistka: V praze? Ještě je tu?Hoď nějakej detail.

Jinak na Castanedu jsem uplně zapoměl, maličko mystifikátor ale taky dobrej...

Teď jsem si koupil knigu Operace Ratlines - pojednává vo tom jak po válce Vatikán pomáhal utíkat nacistickejm zločincum, jak CIA lanařila týpky z vyhlazovacích táborů, zajímavý čtení...

Ze stejnýho soudku ještě CIA, LSD a revolta 60. let, dost drsný souvislosti, kdo se zajímá vo to co je pod povrchem vřele doporučuju

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 11-12-2001 v 19:41 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 18

vinnetou: to fakt, ale fakt nejni az tak podstatny, precist si neco o autorovi... naopak, to je az nadstavba... kdyz ma bejt kniha, kua, dobra, tak musi bejt dobra sama o sobe. a musi bejt tak dobra, abych si sednul na prdel. vis, protoze by se ti taky mohlo stat, ze si budes cist o nekom uplne jinym, nez o tom typkovi, kterej tu tvoji knizku napsal. stavalo se to. treba si anglicani mysleli, ze meli staryho barda ossiana. celkem brzo ale prisli na to, ze ten chlapek, kterej ma bejt par set let mrtvej /a tedka s velkou slavou nove objevenej/, je ve skutecnosti uplne zivej mladej kluk... a my jsme o par let pozdeji meli to samy... halt v cizine se poucis.
takze s tim morrisonem to bylo tak, ze ten chlapek v zivote nenapsal jedinou basnicku, jedinej text, to vsechno napsala jeho nevlastni sestra, ktera -
nikdy nepozila alkoholicky napoj...
mela ouredne namereny IQ 98
atd atd
takze vsechno, co sis precetl v no one here gets out alive, je proste vymysleny a ty jsi nahranej. coz me mrzi, ale literatura proste neni historie ani sociologie... ani.
tim jsem nechtel rict,ze ty veci okolo nejsou kurevsky dulezity... ale az daleko daleko po vlastnim textu...
a uz nikdy nebudu psat tak dlouhy veci, fakt se omlouvam

Old Post 13-12-2001 v 12:39 PM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

strip Příspěvek č. 19

wh2000: ale muj nejoblibenejsi strip k nahlednuti zde:
http://www.kompost.cz/redmeat

Old Post 13-12-2001 v 12:54 PM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 20

2 hnut,

takže takhle to bylo s tím Morrisonem ? To je smutné, taky jsem věřil, že to byl básník velikán .. ale třeba byl, člověk nikdy neví nic. Ale vždyť je to fuk.. texty jsou jako ruka natažená ze záhrobí. Mimochodem, já nečtu skoro nic, líbil se mi hodně Šógun od Clavela...

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 13-12-2001 v 13:17 PM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oldman
Nový Člen

Karma uživatele Oldman - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Palec nahoru Čtení Příspěvek č. 21

No to je pěkné že všichni čtete tak horlivě ty zahraniční spisovatele ale co takhle něco českého !!! Myslím že naše literatura má co nabídnout jak v poezii tak v epice!!!! Například docela dobrý je F. Kafka zrovna čtu NEZVĚSTNÉHO(Amerika) a není to špatné!!! Tak nechte se trochu inspirovat nebudete litovat!!!!!!!!!!

Old Post 13-12-2001 v 16:13 PM
Oldman je offline   Profil uživatele Oldman   Find more posts by Oldman   Foto galerie člena Oldman   Click here to Send Oldman a Private Message   Add Oldman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Pohodička ajavaska Příspěvek č. 22

Teda píše se to Ayahuasca a je to taková malá modrá knížka od českýho autora co byl v Peru a tam valil a jsou tam dost krutý obrázky malířů co malovali svoje zážitky na ayahuasce a vůbec si to radši přečtěte než cokoliv jinýho uděláte.

Old Post 13-12-2001 v 16:48 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hnut
Stálý Člen

Karma uživatele hnut - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67 

českého Příspěvek č. 23

když českého, tak českého... vřele doporučuju knížku nestarou... o možnostech, o různejch možnostech... o místech, kam se většinou nedíváš, temný kouty, periferie města, periferní vidění, skříně... v takovejdle místech, který běžně unikaj tvý pozornosti, se náš svět se svejma pravidlama prolíná se světama dalšíma, který mají pravidla jiný - myslím, že je to knížka o tom, jak bejt svobodnej a jak se otevřeně dívat na věci...
a jmenuje se druhé město a napsal ju michal ajvaz. ajvaj, yase jsem delsi, nez jsem chtel byt, vecny sebenegr.

Old Post 13-12-2001 v 19:19 PM
hnut je offline   Profil uživatele hnut   Find more posts by hnut   Foto galerie člena hnut   Click here to Send hnut a Private Message   Add hnut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Škůdci Příspěvek č. 24

Tady se miha spousta autoru, ktere jsem uz vetsinou cetl, ale jeste tady nikdo nezminil pro me uplnou klasiku a jedenu z nejlepsich sag a to Dunu od Franka Herberta.
Co vim, tak napsal spoustu knizek a take mam poneti ze jeho syn v tomto pribehu pokracuje. Byly vyrobeny 4 hryco ja vim, 2 filmy natocene. Zda se mi to uplne ja ko fantasticky pribeh kde si casto dosazuji jako koreni ty nase oblibene zelene rostlinky:-). Vrele doporucuji! A kdo jeste nevidel film , tak at si nekazi predstavy a radsi se podiva prvni na knihu.....stoji to za to.

Jestli chcete, ja se vam muzu mrknout na ten film"Lord of the rings". Davaji ho uz 19. Prosince. Potom muzu napsat jestli to stalo za to a nezkrivilo mi to nejak nahled na dejnebo postavy.

Tim

[Edited by Tim on 16-12-2001 at 06:51 AM]

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 14-12-2001 v 07:18 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrash
Stálý Člen

Karma uživatele Ondrash - 75% PěstitelskáKarma uživatele Ondrash - 75% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 225 

Příspěvek č. 25

2 Roman Dirda,

proč ??
Proč bychom si měli přečíst to, co říkáš než cokoliv jinýho uděláme... taky bychom si mohli přečíst cokoliv jiného než cokoliv uděláme.
Rozkaz pane, provedu/vykonám...docela násilné doporučení masám lidí.... mi to připadlo..
Čtení je zvláštní věc, spousta papíru se spoustou písmenek nesoucí spoustu myšlenek svých autorů (někdy ).. anebo taky ne...

čaute vespolek

PS: očekávám negativní karmu za nesouhlasení

Ondrashova pěstírna ke spatření zde !

až to na vás přijde začněte, až to na vás přijde skončete - aneb hledejme jinak

Old Post 14-12-2001 v 07:23 AM
Ondrash je offline   Profil uživatele Ondrash   Find more posts by Ondrash   Foto galerie člena Ondrash   Click here to Send Ondrash a Private Message   Add Ondrash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubuman
Nový Člen

Karma uživatele bubuman - 43% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 26

ahoj lidi, dobrych knih je spousta a mnoho ste jich tu vyjmenovali, jedny z nejlepsich sou ty u kterych se pri cteni hlasite chechtate, coz se mi naposledy stalo v tramvaji pri cetbe "Nick Twisp aneb mladi v hajzlu" sou toho uz ctyry dily, prvni tri sou supr, autora si nepamatuju, ale je to mega prdel

bubuman

Old Post 14-12-2001 v 11:47 AM
bubuman je offline   Profil uživatele bubuman   Find more posts by bubuman   Foto galerie člena bubuman   Click here to Send bubuman a Private Message   Add bubuman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 27

Tarantule od Boba Dylana? jeste sem to necet, ale podle doporuceni je to dobry, a melo by to byt o trave.
BTW: Franze Kafku ctu prave ted, Popis jednoho zapasu, ale jen pripominka, byl to nemec (i kdyz zil v Praze, psal nemecky)

Old Post 05-04-2002 v 19:22 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maestro_007
Stálý Člen

Karma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele maestro_007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 315 

Příspěvek č. 28

Musim rict ze Tolkiena mam rad asi jako vetsina :-)

Zemeplocha je naprosto uzasna, jenom skoda ze hodne lidi ma na ni nazor ze je to jenom nejaka fantasy blbost co ma 25 dilu...

Jinak tedka hodne ctu klasiku. Doporucuju Jmeno Ruze od Umberta Eca, je to takove hodne teologicke, ale furt tam zerou houbicky a cumi doo zdi :-) Ale hodne to napovi o cirkvi, jake delala svinstva atd...
Kerouac se mi moc nelibil, hlavne to jeho na Ceste (porad jenom domu a zase ven atd.) Daleko vic se mu povedliDharmovii tulaci, nebo Mac

Z Ceskych je dobry Pelc (toho uz tady nekdo psal) a taky Jachym Topol, cetl jsem Trnovou divku a fuckt narez

special thx 2 Vysmata cyklistka: Jdu hledat Neznalka :-) Velice dobrej typ....

Na strasne moc jsem toho zapomnel, ale vim ze to je nedke ve mne ;-)

"Je na case, aby clovek prestal pusobit jako neochotny spravce zoologicke zahrady na Zemi a konecne se stal tim, cim ve skutecnosti je - dalsim druhem, ktery touzi prezit nikoliv na ukor, ale ve shode s ostatnimi organismy na teto planete."

250w - Hlina - Plagron - Indoor Mix

Super Satan 4,2m => look IT

Old Post 05-04-2002 v 19:48 PM
maestro_007 je offline   Profil uživatele maestro_007   Find more posts by maestro_007   Foto galerie člena maestro_007   Click here to Send maestro_007 a Private Message   Add maestro_007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borifield
Stálý Člen

Karma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% PěstitelskáKarma uživatele borifield - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 206 

Příspěvek č. 29

Takze jak jsem si to tak procital,tak vetsina nebo ne vetsina ale vsichni ctou prozu ?!?!?ja uz si fakt pripadam jako ten neznalek kteryho tady cte jak koukam hodne lidi Fakt ze kdyz se zactu (je to jenom otazka par stranek) do prokletejch basniku,whitmana,wildea,byrona ,holana,halase tak ...nevim jestli mi to da tolik jako garfield ,nic proti Walhallo jinak samo ze tolkien a castaneda ,ale zkuste se nekdy precist neco z magickyho realismu jako je Popraviste od C.Ajtmatova napr. nebo marquez atd atd ... custe

Old Post 05-04-2002 v 20:06 PM
borifield je offline   Profil uživatele borifield   Find more posts by borifield   Foto galerie člena borifield   Click here to Send borifield a Private Message   Add borifield to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 30

Já jsem zase trošku mimo, takže vám všem doporučuju k přečtení knížku která vyšla už v roce 1932. Nejdená se o drogy ale o lidskou společnost a její chování. U mě přečtení této knížky těžce změnilo pohled na nás samotné, naše chování a a naše civilizační, duchovní a kulturní hodnoty. Jedná se o knihu americké antropoložky Ruth Benedictové: Kulturní vzorce (vyšlo to v nakl. . Koukněte se do ní a zůstane vám rozum nad lidskou společností stát.
Kdo se do ní podívá ať mi dá vědět jak to na něj zapůsobilo.
Našel jsem tam mimochodem i tohle (zkusím citovat): Nedávné výzkumy potvrdily, že nejsou lidé dobří a zlí, morální a nemorální, že jsou jen lidí, kteří se různě chovají v různých situacích. Například z chování jedince v nějakém případě se vůbec nedalo odhadnout jak se bude chovat v jiném případě!
To je co? Už v roce 1932. A my se tváříme, jakoby to bylo jinak.
No, to jen tak mimochodem.
Něco o to té knížce a autorce je i na netu Zkuste Google.

Čtěte víc a víc.

nemo

Old Post 07-04-2002 v 03:03 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nemo
Stálý Člen

Karma uživatele nemo - 63% PěstitelskáKarma uživatele nemo - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 286 

Příspěvek č. 31

To drinker hulič:
Franz Kafka nebyl Němec ale Žid. Jeho otec se do Prahy přistěhoval z nějakého českého městečka a až v Praze si změnil jméno z českého Kavka na německé Kafka (byl to holt podnikatel a německá společnost byla v tenkrát v Praze "výš" než česká). A Židi se spíš přikláněli k německé kultuře než k české. Taky se jim za to Němci pěkně odměnili. Že?
To jen tak by the way.
Doporučuju přečíst si Zámek a Proces. To je nářez. Ten chlap to věděl už tenkrát!

nemo

Old Post 07-04-2002 v 03:10 AM
nemo je offline   Profil uživatele nemo   Find more posts by nemo   Foto galerie člena nemo   Click here to Send nemo a Private Message   Add nemo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ant
Stálý Člen

Karma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% PěstitelskáKarma uživatele Ant - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 647  

Příspěvek č. 32

Vym že to možná bude vypadat asi blbě ale nedam dopustit na komixi!!!Ale teď třeba se mi tady na stole válí knížka od JXD Marihuana 2000 a vřele ji všem doporučuju!!

...... Nezáleží na tom jestli tak vypadáš ale jestli tak myslíš........
***NEBERTE DROGY , KUŘTE MARIHUANU © ***

2*50W - Hash Plant - Bublák
250W-Durgha Matha
250W- 3* White Widow , 2*Durgha Matha
Balkón-2002-Ganja
Balkón- Purple Pepper or Afghan 03

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 07-04-2002 v 11:00 AM
Ant je offline   Profil uživatele Ant   Find more posts by Ant   Foto galerie člena Ant   Click here to Send Ant a Private Message   Add Ant to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ant! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8453300 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív