Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Pure Power Plant
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

hele ty jo ja mam taky jednu power plantku venku a rozhodne musim z mnohaletych zkusenosti potvrdit ze kytky lepsi kdyz zustanou venku maximalne zfialovej ale to uz je priroda ne? :-) jinak power plant jde do kvetu celkem pozde neni to nirvanou (ma je od dutch passion) a stale na ni mam ty nejmensi palicky ze vsech ale chce to cas

Old Post 04-10-2005 v 23:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

PPP#1 Příspěvek č. 18








Cus takze po dlhsom case situacia vyzera takto..
Fotky su fotene dneska, zajtra dostane rostlinstvo Alga Blute aj Phyt Amin 6ml:0,5l
Pretoze niesom velkym zastancom otrhavania listov, tak som sa snazil vetvicky poroztahovat nitkami (posledne foto).
Koli bezpecnosti(zlodeji) ich nemozem mat na zahrade takze su na balkone kde nemaju tolko slnka..
Jo a plesen proti mne nema sancu, pretoze ich poctivo schovavam ked prsi

-mensi plant ma vecsie palice a ma taku, zvlastnu, tazku, kavovu vonu.Neviem dokedy ho necham vonku, ale pravdepodobne do konca oktobra (podla pocasia).

Naposledy upravil elanius 06-10-2005 v 17:18 PM

Old Post 05-10-2005 v 15:16 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

PPP#2 Příspěvek č. 19





No a tu je vecsi plant, co ma mensie palice, necham ho vonku dokedy to pojde a uz teraz som ho odsudil, ze pojde na kolacky.
Bude sa smazit zato, ze zacal neskoro kvitnut!...ale ne, mam ho rad
Pravdou je, ze cukor vyskakuje skorej ako u mensieho plantu a uplne inac voní.
Som velmy zvedavy, jak to cele moje snazenie nakoniec dopadne..uz sa tesim

Old Post 05-10-2005 v 15:25 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20

mmmmmmm moc pekny asi to bude peknej supec.....vydrz

Old Post 05-10-2005 v 19:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 21

zdar, moc hezky kytky, doufam ze dokvetou bez jakychkoliv problemu a tesim se na fotky ze sklizne... taky valim pwp, ale ve skrini, doufam ze to bude taky takovej dobrej vzorek, jak vsici mate... k+

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 06-10-2005 v 19:11 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

new fotoz Příspěvek č. 22




Cauko, takze tu su fotky mojich dvoch decek nafotene dnes.
Tentokrat zacnem od vecsieho PwPcka, nielen ze pojde na kolacky, ale stane sa z neho semenonosic (cakam na pyl Blue Mystic) tak uvidime ako to dopadne, sam neviem Ma ovocnu vonu, uplne inu nez prcek, zeby ine pheno? Dufam, ze sa pocasie este chvilu udrzi, no..

Old Post 14-10-2005 v 14:18 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

PrceK Příspěvek č. 23








Vyzera to tak, ze tento plant nakoniec stihne dozret . Vcera posledny krat pohnojeny Alga Blute a PhytAmin 5ml:0,5l.
Vynos bude sice mensi ale myslim, ze mi to vynahradi kvalita. Bohuzial uz asi 3tyzdne cakam na Final Solution od greenspirit a stale nic Necham ho vonku zhruba tak 2 tyzdne, mozna menej.A uz teraz sa mooc tesim

Old Post 14-10-2005 v 14:27 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

ta posledni fotka je opravdu moc povedena ja bych tu vetsi este neodsuzoval a pockal treba se z ni jeste vyklube dobry kurivo?

Old Post 14-10-2005 v 17:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 25

zdravim

to oTis: teď už tam pyl nedávej, semena by určitě nestihli dozrát.

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 14-10-2005 v 18:20 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

oTis : mno co sa tyka toho greenspiritu mam obdobny problem akurat ze ja uz asi pred 2 mesiacmi som objednaval aj mi odpisali ze to poslu.... a nic... tak som zas pisal asi 3 krat a potom ked som na nich napicoval na groweri tak mi napisali ze uz mi to poslu... a nic .... sklamali ma na plnej ciare ... jebem aj ja na nich ako oni na mna

sry za offtop... ale musel som sa zverit

Old Post 14-10-2005 v 18:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 27

deth: som rad, ze sa ti paci. Tu velku neodsudzujem len s nou trochu experimentujem

kami: co kebysom opelil len 2 spodne vetvicky, potom dal rostlinu za okno? Napadlo mna zeby tak mohli dozriet, ale som zvedavy na tvoj nazor..

joeart: np ja som volal s clovekom z greenspirit a hovoril ze maju strasne problemy s postou, ze sa im vracaju zasielky atd..Nakoniec mi povedal ze by to malo prist za 4 dni (volal som mu v utorok).
No uvidime...

Old Post 15-10-2005 v 13:24 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 28

zdravim
to oTis: podlě mě je pozdě, vždyť už ti tmavnou blizny. Já jsem expedimentoval minulej rok, 3x jsem nanášel pyl a taky jsem měl 3 druhy semen (dozrálý, napůl a nedozrálý). A ta první várka byla úplně na začátku květu, takže u tebe bych to na moc velkej úspěch neviděl. Ale jak říkám, zkus to, praxe je nejlepší rádce.

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 15-10-2005 v 13:53 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od joeart
oTis : mno co sa tyka toho greenspiritu mam obdobny problem akurat ze ja uz asi pred 2 mesiacmi som objednaval aj mi odpisali ze to poslu.... a nic... tak som zas pisal asi 3 krat a potom ked som na nich napicoval na groweri tak mi napisali ze uz mi to poslu... a nic .... sklamali ma na plnej ciare ... jebem aj ja na nich ako oni na mna

sry za offtop... ale musel som sa zverit
presne to isté sa mi stalo,,presne!! pondelok im volám a som zvedavý čo mi povedia,,,inak ma tiež sklamali...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 16-10-2005 v 08:56 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 30

Takze je to dalsi tyzden odkedy som volal do greenspiritu a stale mi nic nedoslo, zacinam byt nasrany.
Joeart a gona: ste na tom tak ako ja, alebo vam uz nieco doslo?
Ten kredenc hovoril, ze to urcite posle, tak nevim...
Btw to osemenenie som vzdal, protoze nebudem mat moznost mat to za oknom.Kazdopadne pyl zostava do buduceho roka.

Old Post 17-10-2005 v 22:26 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

oTis: u mna ziadna zmena z greenspiritu ja uz ani nedufam ze by mi nieco mohli este poslat... je to iba ich hanba ... aj ked neviem kde mam zohnat nake znackove hnojky ked z growshopu mi urcite nedojdu ....

Old Post 18-10-2005 v 06:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 32

takže po pondelkajšovom rozhovore došiel mail že dneš ráno to určite pošlú že sa ospravedlnujú atď takže som zvedav...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 18-10-2005 v 14:02 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-11-2009 - Ježkov 1.pokus(Power Plant) - 20 odpovědí
18-09-2003 - Purple Power - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3266260 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív